خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 89
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این روش اقای امیر خیلی خوبه و کلی هم طرفدار دارن در اشغال بودن اکثر تستهای کتابهام نیز شکی نیست ولی سال کنکور فرصت آزمون و خطا نیست یه نیمچه مهارت تست زنی هم لازمه آدم مجبوره یکم تست کار کنه کلا نمیدونم چجوریاس ملت از روشاشون نمیگن یا هر کسی دور من بوده میگه بدون تست زدن درصد خوب میسر نیست تو هیچ درسی .

2. Top | #62
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
      من کاری ندارم تو کنکور قراره ۱۰۰ بزنی یا ۱۰ که بعدا بخوای کارنامه بذاری چیزیو اثبات کنی.چرا؟ چونکه ما پیشت نیستیم ببینیم چی میبینی و چی میخونی و چیکار میکنی.برای همین من کاری ندارم تو چیکار میکنی.من تحلیل و نظر خودم رو راجع به نظرش دارم میگم وگرنه یه کسی با زیست آبی قلمچی هم شاید ۸۰ بزنه ولی زمین و زمان میدونن که قلمچی آشغاله.
      بعنوان کسی که ۳-۴ سال پیش برای کنکور همون ویسای خط به خطش رو هم یکم گوش دادم و بررسی کردم میگم چرته و میدونم که چرته.
      منم خوب میدونم زیست رو چطور باید خوند و الان دیگه نیازی ندارم کسی بهم یاد بده.۳ سال پیش وقتش بود که خودم بهش رسیدم
      البته اون چیزی که من گفتم کمی بچه گانه بود چون بقول خودت حتی اگه صد هم بزنم بازم یه بابمولی ازتوش درمیارن و میگن ما که ندیدیم این چیکار کرده و داره دروغ میگه. بریم ایکیو و نسل قدیم و جدید و موج ازمون الگو و پینوکیو و سال ب سال خیلی قهوه ای رو بخریم که مبادا نکته ای از دستمون در بره. بازم بچه گانه س که بگم ولی من برای خوندن زیست ابتدا یه بار ویس های اقای امیر رو گوش میدم بعد کلاس انلاینش رو میرم(خودش همیشه میگه کسی ویس رو گوش بده لازم نیس کلاس بیاد و واقعا هم همینطوره که ویساش کاملا نیاز به هر کلاسی رو برطرف میکنه ولی من چون تغییر نظامی هستم کلاسشم شرکت کردم) و بعد خودم همش مرور میکنم و همیشه گوشه ذهنم میگم که فلان عبارت چجور ممکنه ازش تست طرح بشه بعدش اگه نتیجه ای رسیدم تست ازش طرح میکنم و همش دیگه مرور و مرور.. همین روش هم باعث شده دوسال گذشته رو از هر کسی که میشناختم بالاتر بزنم کسایی که بیشترشون دارن پزشکی میخونن
      و منم بعنوان کسی که دوسال پیش یبار کامل گوش داده و الانم گوش میده به جرعت میگم چیزی بهتر از اینا برای فهم اولیه زیست کنکور وجود نداره. که دلیل این اختلاف نظر برمیگرده به نسبی بودن جواب این سوال ولی شما با اطمینان داری میگی که چرته
      این اقا از 28 سال پیش داره زیست درس میده و همشم توی دبیرستانای علامه حلی درس داده که فک کنم دبیرستان های تاپ تهران باشه وصد در صد چیزی که ایشون میگه از شما اعتبار بیشتری داره
      سه سال پیش که بلد بودی خدا میدونه چقد زحمت کشیدی برای اون 72 درصدی که زدی ولی منی که قبلش هیچی از زیست نمیدونستم بدون کتاب تست و نکته بازی هشت درصد بیشتر از تو زدم و سال بعدشم تو یه کنکور به مراتب سخت تر از 98 و 97 فقط دو ماه خوندم و درصدی که تو براش زحمت زیادی کشیدی رو زدم(خودت تو مصاحبه گفته بودی که نشر دریافت و الگو و موج آزمون و میکرو گاج رو کار میکردی دی وی دی هم دیده بودی )(البته قص توهین یا چیزی ندارم فقط دارم روش ها رو مقایسه میکنم ) (فقطم تو زیست مقایسه میکنم و میدونم که شما قبول شدی و من نشدم)
      همیشه نتیجه ملاک نیس و چجورنتیجه گرفتن و چه میزان از انرژی گداشتن هم مهمه

3. Top | #63
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      این روش اقای امیر خیلی خوبه و کلی هم طرفدار دارن در اشغال بودن اکثر تستهای کتابهام نیز شکی نیست ولی سال کنکور فرصت آزمون و خطا نیست یه نیمچه مهارت تست زنی هم لازمه آدم مجبوره یکم تست کار کنه کلا نمیدونم چجوریاس ملت از روشاشون نمیگن یا هر کسی دور من بوده میگه بدون تست زدن درصد خوب میسر نیست تو هیچ درسی .
      اونایی که اینو میگن از کنکور فاکتور میگیرن وباید بگن که بدون تست کنکور درصد خوب میسر نیس .هممون میدونیم برای یه درصد معقول توی ریاضی فیزیک و تاحدودی شیمی زدن تستای کنکور کفایت میکنه و تست تالیفی برای تسلط بیشتر و افزایش سرعته
      درحالی که تجربه بهم نشون داده و استادم هم بهم ثابت کرده که تسلط و اعتماد به نفس و سرعت در جواب دادن به تست های زیست شناسی سر جلسه کنکور فقط وابسته به اینه که شما با چه دقت و وضوحی متن کتاب درسی و چیزایی که درمواردی که توی سوال اومده رو به یاد بیارید و به جرعت میگم که نکته بازی و هزار تا تست زیست تالیفی فقط سرعت شما رو در بیاد اوردن اون موارد کم میکنه
      بعضیا میگن تست فلان کتاب شبیه کنکوره که صد البته تست هیچ کتابی شبیه کنکور نیس (حتی تست کنکور پارسالم شبیه کنکور امسال نیس ) ولی به فرض محالم اگه باشه بازم اون شباهت به ضررتون میتونه تموم بشه چون همه میدونیم که یه جمله در زیست میتونه به راه های مختلفی بیان به که ممکنه طراح کنکور چیزی که شما شبیهش رو قبلا دیدین رو با یه تغییر خیلی ریز کلا عوض کنه و شما در شرایط هیجانی جلسه متوجه نشید و چیزی رو که قبلا خوندید رو نه تنها جواب ندید بلکه ازش نمره منفی هم بگیرین
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 05 فروردین 1400 در ساعت 19:26

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با حرفاتون موافقم ولی کلا فهم خط به خط کتاب درسیم یه مهارته یسری تستای تالیفی نکات همون یه خط که متوجه نشدی برات روشن میکنن َ- خودم امسال فیلم زیست خیلی بهم کمک کرد برای فهم کتاب باوجود اینکه همه میگن زیست که فیلم نمیخواد خودت بخون(قریب به 99 درصد مشاورا میگن خودت بخون با کتاب تست راه میفتی ).

5. Top | #65
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      با حرفاتون موافقم ولی کلا فهم خط به خط کتاب درسیم یه مهارته یسری تستای تالیفی نکات همون یه خط که متوجه نشدی برات روشن میکنن َ- خودم امسال فیلم زیست خیلی بهم کمک کرد برای فهم کتاب باوجود اینکه همه میگن زیست که فیلم نمیخواد خودت بخون(قریب به 99 درصد مشاورا میگن خودت بخون با کتاب تست راه میفتی ).
      خب بخاطر همین اقای امیر ویس های تدریس کامل خط به خط کتاب درسی رو بصورت رایگان در کانلاشون گزاشتن
      یه خاطره جالب الان به ذهنم رسید که خوندنش خالی از نکته نیس
      سال پیش دانشگاهی که بودم اصلا درس نمیخوندم و کلا تو فضای کنکور و این چیزا نبودم. یه روز سر کلاس زیست معلممون که داشت اندام وستیجیال رو درس میداد از من پرسید که چرا به لگن مار وستیجیال میگیم؟ منِ از همه چی بی خبر گفتم که معلومه دیگه مار چون نمیشینه پس لگن لازم نداره!!!!!!!!!!!
      خلاصه کل کلاس کلی بهم خندیدن از جمله نفر بغل دستیم که رتبه 70 منطقه دو کنکور 97 شد . بعد از اونم همه مسخرم میکردن سر اون جوابم
      میخام بگم که ببینین وقتی یکی مثل من که انقد از داستان پرت بوده فقط با ویس های اقای امیر تو یه سال فقط با کتاب درسی به درجه ای میرسه که 80 میزنه(البته نباید بگم ولی بدلیل نپخت بازی سر جلسه و شک کردن(چن سوال که جواب درست رو میدونستم رو به دلیل شک نزدم و دو سه تا سوال رو که دور اول درست زده بودم تو دور دوم گزینه ای که درست زده بودم رو بدلیل شک کردن عوض کردم و اشتباه شد) 80 زدم و میتونستم 92 درصد جواب بدم که البته نتونستم ولی سوادم به اندازه 92 درصد بود) و سال بعدش تو یه کنکور سخت فقط دوماه میخونه و 72 میزنه . شمام حتما از این گنج رایگان میتونید بهره مند بشین
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 05 فروردین 1400 در ساعت 20:07

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      البته اون چیزی که من گفتم کمی بچه گانه بود چون بقول خودت حتی اگه صد هم بزنم بازم یه بابمولی ازتوش درمیارن و میگن ما که ندیدیم این چیکار کرده و داره دروغ میگه. بریم ایکیو و نسل قدیم و جدید و موج ازمون الگو و پینوکیو و سال ب سال خیلی قهوه ای رو بخریم که مبادا نکته ای از دستمون در بره. بازم بچه گانه س که بگم ولی من برای خوندن زیست ابتدا یه بار ویس های اقای امیر رو گوش میدم بعد کلاس انلاینش رو میرم(خودش همیشه میگه کسی ویس رو گوش بده لازم نیس کلاس بیاد و واقعا هم همینطوره که ویساش کاملا نیاز به هر کلاسی رو برطرف میکنه ولی من چون تغییر نظامی هستم کلاسشم شرکت کردم) و بعد خودم همش مرور میکنم و همیشه گوشه ذهنم میگم که فلان عبارت چجور ممکنه ازش تست طرح بشه بعدش اگه نتیجه ای رسیدم تست ازش طرح میکنم و همش دیگه مرور و مرور.. همین روش هم باعث شده دوسال گذشته رو از هر کسی که میشناختم بالاتر بزنم کسایی که بیشترشون دارن پزشکی میخونن
      و منم بعنوان کسی که دوسال پیش یبار کامل گوش داده و الانم گوش میده به جرعت میگم چیزی بهتر از اینا برای فهم اولیه زیست کنکور وجود نداره. که دلیل این اختلاف نظر برمیگرده به نسبی بودن جواب این سوال ولی شما با اطمینان داری میگی که چرته
      این اقا از 28 سال پیش داره زیست درس میده و همشم توی دبیرستانای علامه حلی درس داده که فک کنم دبیرستان های تاپ تهران باشه وصد در صد چیزی که ایشون میگه از شما اعتبار بیشتری داره
      سه سال پیش که بلد بودی خدا میدونه چقد زحمت کشیدی برای اون 72 درصدی که زدی ولی منی که قبلش هیچی از زیست نمیدونستم بدون کتاب تست و نکته بازی هشت درصد بیشتر از تو زدم و سال بعدشم تو یه کنکور به مراتب سخت تر از 98 و 97 فقط دو ماه خوندم و درصدی که تو براش زحمت زیادی کشیدی رو زدم(خودت تو مصاحبه گفته بودی که نشر دریافت و الگو و موج آزمون و میکرو گاج رو کار میکردی دی وی دی هم دیده بودی )(البته قص توهین یا چیزی ندارم فقط دارم روش ها رو مقایسه میکنم ) (فقطم تو زیست مقایسه میکنم و میدونم که شما قبول شدی و من نشدم)
      همیشه نتیجه ملاک نیس و چجورنتیجه گرفتن و چه میزان از انرژی گداشتن هم مهمه
      این که ۲۸ سال کار کرده هیچی.معلم زیست پیش دانشگاهی من فکر کنم از ۲۸ سالم بیشتر کار کرده بود ولی قد گاو بارش نبود و من صد در صد از اون برای تست زدن بهتر بودم.مدرسه ی خودمونم اسمی، تاپ بود و این کمتر از گاو توش بود
      من تو مصاحبم گفته بودم منبع اصلیم کتاب درسی و دریافت و الگو بود
      بقیه چیزا رو هم اینور اونور قاطی ناخونک میزدم چون تست و مطلب بیشتر میخواستم و این که گفتم : روش این آقا چرته.اینکه تو تونستی باهاش موفق شی دلیل نمیشه.فاگوزیست کتاب چرتیه ولی بعضیا باهاش موفق میشن.کتابای قلمچی چرتن ولی بعضیا باهاش موفق میشن...
      آفرین که ۸۰ زدی ولی روش رضا امیر درست نیست
      حالا اینو در نظر بگیر راهی که ۳ ساله رفتی و الان برای چهارمین سال داری میری رو من یه ساله رفتم.باور کن منم قصدم بد نیست چون شرایط و موقعیت ترو نمیدونم و نباید مقایسه کنم ولی این حرف رو میزنم که بهت بگم تو، توی ۴ سال این همه راه رو امتحان کردی و به این رسیدی ولی من تو همون سال اول همه رو بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم و راه اصولی رو پیدا کردم و همون بار اول موفق شدم
      میگی پارسال با این روش ۸۰ زدی، شاید امسال ۱۰۰ بزنی ولی راه چرتیه. شاید پارسال شانست دراومده.امسال شانست در نیاد چی؟
      مثل اینه که من ساعت رو بررسی کنم بگم الان شبه ولی تو همینطوری بگی روزه و بعد روز باشه بعد بگی بردی! ولی نبردی.شانسی بوده.روشت اشتباهه
      این روش هم چه باهاش ۱۰ بزنی چه ۵۰ چه ۸۰ چه ۱۰۰ چرت مطلقه
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

7. Top | #67
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
      این که ۲۸ سال کار کرده هیچی.معلم زیست پیش دانشگاهی من فکر کنم از ۲۸ سالم بیشتر کار کرده بود ولی قد گاو بارش نبود و من صد در صد از اون برای تست زدن بهتر بودم.مدرسه ی خودمونم اسمی، تاپ بود و این کمتر از گاو توش بود
      من تو مصاحبم گفته بودم منبع اصلیم کتاب درسی و دریافت و الگو بود
      بقیه چیزا رو هم اینور اونور قاطی ناخونک میزدم چون تست و مطلب بیشتر میخواستم و این که گفتم : روش این آقا چرته.اینکه تو تونستی باهاش موفق شی دلیل نمیشه.فاگوزیست کتاب چرتیه ولی بعضیا باهاش موفق میشن.کتابای قلمچی چرتن ولی بعضیا باهاش موفق میشن...
      آفرین که ۸۰ زدی ولی روش رضا امیر درست نیست
      حالا اینو در نظر بگیر راهی که ۳ ساله رفتی و الان برای چهارمین سال داری میری رو من یه ساله رفتم.باور کن منم قصدم بد نیست چون شرایط و موقعیت ترو نمیدونم و نباید مقایسه کنم ولی این حرف رو میزنم که بهت بگم تو، توی ۴ سال این همه راه رو امتحان کردی و به این رسیدی ولی من تو همون سال اول همه رو بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم و راه اصولی رو پیدا کردم و همون بار اول موفق شدم
      میگی پارسال با این روش ۸۰ زدی، شاید امسال ۱۰۰ بزنی ولی راه چرتیه. شاید پارسال شانست دراومده.امسال شانست در نیاد چی؟
      مثل اینه که من ساعت رو بررسی کنم بگم الان شبه ولی تو همینطوری بگی روزه و بعد روز باشه بعد بگی بردی! ولی نبردی.شانسی بوده.روشت اشتباهه
      این روش هم چه باهاش ۱۰ بزنی چه ۵۰ چه ۸۰ چه ۱۰۰ چرت مطلقه
      انگار خوب نخوندی کامنتامو که حقم داری چون طولانی بودن
      بحث از حالت منطقی در اومد و بهتره که موافق باشیم که مخالف باشیم نمیشه که همه یجور فک کنن
      من بعد از یسال ناکامی(که البته خودم هیچی نمیخوندم ) به توصیه دوستم با این اقا پیش رفتم و همون سال اول هم نتیجه شو دیدم سال بعدشم دیدم و بنظرم اصولی ترین و منطقی ترین روش برای خوندن زیست همینه
      شما روش دیگه ای رفتی با زحمت بیشتر به نتیجه رسیدی و از کنکور هم موفق دراومدی که دمت خیلی گرمه و به روشی که خودت ازش نتیجه گرفتی ایمان داری
      امیدوارم تو و من و هرکسی هرجایی که زحمتی کشیدن نتیجه شو ببینن و زحتمشون هدر نره
      موفق باشی
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 05 فروردین 1400 در ساعت 21:18

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بحث از منطق در اومد و بهتره که موافق باشیم که مخالف باشیم نمیشه که همه یجور فک کنن
      من بعد از یسال ناکامی(که البته خودم هیچی نمیخوندم ) به توصیه دوستم با این اقا پیش رفتم و همون سال اول هم نتیجه شو دیدم سال بعدشم دیدم و بنظرم اصولی ترین و منظقی ترین روش برای خوندن زیست همینه
      شما روش دیگه ای رفتی با زحمت بیشتر به نتیجه رسیدی و از کنکور هم موفق دراومدی که دمت خیلی گرمه و به روشی که خودت ازش نتیجه گرفتی ایمان داری
      موفق باشی
      دقیقا. هرکس باید با چیزی که راحت تره پیش بره.اینا صرفا نظرای شخصی خودمونه
      من میگم درست نیست ولی اگه حس میکنی برات مناسبه پس میتونه برات خوب باشه و با این راه بهتر از هرچیز دیگه ای نتیجه بگیری.
      امیدوارم موفق باشی
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion
      ویرایش توسط Matin VT : 05 فروردین 1400 در ساعت 21:20

9. Top | #69
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر میخوای بدونی کسی با این روش نتیجه گرفته یا نه بله من گرفتم ولی این که چون من با این روش نتیججه گرفتم قطعا دیگران هم میگیرن رو نمیشه واقعا گفت .

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دیگه خسته شدم از بس کتابای مختلف رو قورت دادم آخرشم هیچی به هیچی. با هر مشاوریم حرف میزنم میگه نهههه کتابتو عوض کن فلان انتشارات خوبه فلان بده.
      این روش یعنی فقط تستای کنکور رو کار کنم؟

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بحث از حالت منطقی در اومد و بهتره که موافق باشیم که مخالف باشیم نمیشه که همه یجور فک کنن
      من بعد از یسال ناکامی(که البته خودم هیچی نمیخوندم ) به توصیه دوستم با این اقا پیش رفتم و همون سال اول هم نتیجه شو دیدم سال بعدشم دیدم و بنظرم اصولی ترین و منطقی ترین روش برای خوندن زیست همینه
      موفق باشی
      من میتونم از شما یه سوال بپرسم؟
      اینکه شمایی که ادعا میکنی تو این دو سال درصد زیست کنکورت مخصوصا تو ۹۹ که زیست خیلی تراز میداده هفتاد یا هشتاد بوده چرا باز پشت کنکور موندی ؟ کسی که از پس زیست میتونه بر بیاد قطعا نمیشه گفت تو سایر درسها خیلی ضعیفه

12. Top | #72
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhm245542 نمایش پست ها
      من میتونم از شما یه سوال بپرسم؟
      اینکه شمایی که ادعا میکنی تو این دو سال درصد زیست کنکورت مخصوصا تو ۹۹ که زیست خیلی تراز میداده هفتاد یا هشتاد بوده چرا باز پشت کنکور موندی ؟ کسی که از پس زیست میتونه بر بیاد قطعا نمیشه گفت تو سایر درسها خیلی ضعیفه
      فیزیک و شیمی رو خیلی کم زدم
      بنظرم چیز عجیبی نی اگه زیست رو درست بخونین شیرین ترین درس میشه نه اون غولی که تو ذهنتون ازش دارین

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یسری دوستان زیر تاپیک دوسال پیش گفتن که امسال پیش میرییم بعد نتیجه رو میایم میگیم .
      چیشد با رضاامیر نتیجه گرفتین؟

14. Top | #74
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.h.f نمایش پست ها
      یسری دوستان زیر تاپیک دوسال پیش گفتن که امسال پیش میرییم بعد نتیجه رو میایم میگیم .
      چیشد با رضاامیر نتیجه گرفتین؟

بله
      اون امیر 1376 من باهاش در ارتباط بودم درصد 89 زیست زده بود 1400 قبول شد پزشکی مشهد
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      بله
      اون امیر 1376 من باهاش در ارتباط بودم درصد 89 زیست زده بود 1400 قبول شد پزشکی مشهد
      برگام 89 درصددددد
      یعنی هیچ کتاب تستی کار نکرده بود؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن