خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 89
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      رضا امیر میدونی درمورد کسانی که میگن n تا منبع زدیم و درصدمون شد n+70 چی میگه؟
      میگه این افراد اگر اون n تا منبع رو نزده بودن و کتاب درسی رو بیشتر میخوندن قطعا حداقل n+71 درصد زیست کنکور رو میزدن .

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      زیست تا یه جایی میشه با کتاب درسی خوب زد. اونم ب شرط اینکه کاملا مفهومی بخونیش. مثن امسال سوال کنکور یه گزینه‌ای بود لایه مخاط نای ضخامت غیر یکنواختی در طول خود دارد، شکل کتابو ببینید اون قسمتو چه مورد سختی بوده. بخوان سخت بدن خیلی بدترش میتونن بکنن قطعیتی وجود نداره. امسالم خیلی از سوالاش روتین بود.
      دو سه تا از ازمونا رو بزنید خیلی نتیجه بهتری ازکتاب تستا میده بهتون. لولو نیستن واسه امادگیه ببینی کجا گیر داری

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      رضا امیر میدونی درمورد کسانی که میگن n تا منبع زدیم و درصدمون شد n+70 چی میگه؟
      میگه این افراد اگر اون n تا منبع رو نزده بودن و کتاب درسی رو بیشتر میخوندن قطعا حداقل n+71 درصد زیست کنکور رو میزدن .
      یه موقعست شخصی از پایه شروع می‌کنه برای کنکور یا کلا استعداد بی‌نظیری در درس خاص داره یا علاقه زیاد به اون درس و در نتیجه قرار دادن تایم بیشتر
      در اینصورت با صرفا کتاب درسی نمیشه این فرد رو تا اخر سرپا نگه داشت اینجاست که بحث مرور بهینه پیش میاد که باید مرور با دیدن تست های مختلف اتفاق بیفته (برای یک دوازدهمی تعدد منابع قطعا سمه ولی بد نیست اگر از دهم تا تابستان کنکور یکی دو منبع تستی بزنه و سال کنکور هم یکی دو منبع قوی بعنوان منبع تکمیلی تر کار کنه..اما منبع رو تمام کنه بعد بره منبع بعدی)

وقتی رتبه برتری مصاحبه می‌کنه دو مدل بیشتر نبینیم»

مدل یک) فقط کتاب درسی خواندم (گاها ابی کانون هم اضافه میشه)

مدل دوم) از کتاب نشر الگو + خیلی سبز + میکرو + ایکیو + مهرماه + اندیشه سازان + جویا مجد + نشر فاسد + جیبی خیلی زرد + ... به همراه کلاس استاد .... و ..... و .... استفاده کردم و در نهایت از تمام معلم خصوصی های عزیز و به ویژه دوست خوبم اقای ایکس که رتبه ۶ کنکور بودن و مشاور خوبم استاد .... که از فاصله ۶ میلیارد کیلومتری به بنده کمک میرسوندن کمال تشکر را دارم.

مدل اول کم میگه

مدل دوم هم اگر از تبلیغاتش فاکتور بگیریم بازم یه چیزو نمیگه که از سال دهم داشته اینارو میزده

تعدد منابع واسه همه خوب نیست ولی واسه یه کنکوری با نهایت ۹ ماه تایم خالص و کلی وقت تلف کنی از سم هم بدتره..نه بخاطر این که دچار تناقض می‌شید (چون کنکور همیشه غافلگیر کننده بوده و اتفاقا بهتره که با این تناقضات آشنا باشید تا اگر طراح بهش گیر داد تست رو درگیریش نشید سر جلسه کی میگه اگر ذهنیت چند نفر با هم متفاوت باشه جنبه یادگیری از بین میره؟! اتفاقا برعکس تو همین بحث و دعواهاست که خیلی از بچه ها یاد میگیرن چطور باید می‌خوندم) نه بخاطر این که منابع اشکالات شون زیاده (کنکور ۹۹ تست اشتباه نداشت؟) فقط به این دلیل که یه کنکوری وقتی داخل قفسه کتابش ۴ مدل کتاب تست زیست دوازدهم میبینه در ۹۹.۹ درصد مواقع برمیگرده و هیچ کدومو لمس هم نمیکنه..
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .
      سلام
      از شخص رضا امیر فاکتور میگیرم، کلا با دبیری که زومت کنه رو کتاب درسی و تست سراسری موافقم.
      (ولی خدایی یعنی چی بعضی از دوستان انتظار دارین طرف دوزار تو جیبش نره؟ اگه پولی کاسب شه آدم بدست؟
      اونم آدمه مث بقیه!:[ خودتو جاش بزار، گناهی نکرده فازه خیرخواهارو برداشته، وقتشو رو اینکار میزاره بالاخره)
      بگذریم.
      درمورد تسته تالیفی:
      خودم برا زیست جز آیکیو چیزیو پیشنهاد نمیدم.
      و این نظر منه، چون جریانم از این قراره بعد از تحلیل سراسری و بعضی آزمونا، تست ساده و بدون نکته که فقط میخواد مطالبو یادم بیاره اذیتم میکنه، رو این مدل تستا بند نمیشم با دیدنشون فقط میخوام زود رد کنم، یجورایی همچین سوالاییو آشغال میدونمو وقت تلف کن، و اینم بخاطره اینه که مرورم با مدل تستای دیگست و همچین تستاییو جز سری اول تو برنامم ندارم.
      برا منه نوعی تسته چالشی ئه که به تحلیل پاسخ تشریحی میکشونتم و ذهنمو زوم میکنه به دقت رو سوال
      اما،
      ممکنه یکی تست چالشی اذیتش کنه و به جای بالا آوردنه همه ی مطالبه ته نشین ذهنش گیجش کنه و اتفاقا با همون تستای ساده حال کنه
      و فهمیدن اینکه تو کدومی یا فازه جدیدی، نیاز به تجربه کردن و طی کردن مسیر داره.
      پس،
      درگیر کی چجوری و با چی خوند نشو رفیق، ببین خودت با چی اکی تری، که از همه مهم تر الان سطحو زمانیه که توش قرار داری
      تاکید میکنم رو جمله اولم، اول وضو میگیرن بعد نماز میخونن، کتاب درسی رو بخون تستایی که منتخب کنکوره رو ببین آزمونارو تحلیل کن بعد میدونی طبق مدلت و لولت چی بهت میخوره(اونموقع با چن تا ویس از همین شخص میفهمی به دردت میخوره یا بیخیالش حتی اگه همه باش همراهن)
      دور اول خوندن کتاب درسی هم با کمک چیزی(فیلم آموزشی و کتاب آموزشی)جلو نبر، زیادم کشش نده دور اولو، بعدش طبق لولت و مدلت منبع کمکی(نوع تست، نوع فیلم، آموزشی یا نکته و تست، نوع کتاب، کلاس حضوری، با شام با جکوزی:/)انتخاب کردنش سادس و نیازی نمیبینی ببینی بقیه چیکار کردن چون مسیر خودتو داری.

اینجا دیر میشه یه دیقه وامیسی

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اقا من نگفتم پول در نیاره من نگفتم معلم بدیه نگفتم نباید کتاب درسیو خوند فقط میگم این کلاس نکته وتستی که گذاشته یه تناقضه با حرف های خودش ! حداقال 40 ساعت وقت یه دانش اموزو تو بعد عید که مهمترین دورانم هست میگیره وطبق همون حرف های خودشون که ماهم قبول داریم اگه این 40 ساعتو یه دانش اموز با هرسطحی بعد عید کتاب درسی بخونه بهتره یا کلاس نکته وتست؟؟؟؟؟؟؟ حرف من کاملا منطقی بود ...
      اندکی تامل.....!!!
      یه دوستمون گفت قراره تو اون نکته وتست که من گفتم حداقل 40 ساعت وقت میگیره تست های جدید حل کنن خب ادم عاقل بره از یه کتاب (اصلا کتاب نه این همه ازمون ریخته تو بازار) 40 ساعت تست بزنه بهتره یا نکته وتست شرکت کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ار همه کسایی که نظر دادن کمال تشکر رو دارم واقعا من بسیار استفاده کردم از نظرات حضرات واقعا کارشناسی شده تبادل اطلاعات شد چاکر همتونم من که استفاده کردم و مفید بود برام نظرات
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      اقا من نگفتم پول در نیاره من نگفتم معلم بدیه نگفتم نباید کتاب درسیو خوند فقط میگم این کلاس نکته وتستی که گذاشته یه تناقضه با حرف های خودش ! حداقال 40 ساعت وقت یه دانش اموزو تو بعد عید که مهمترین دورانم هست میگیره وطبق همون حرف های خودشون که ماهم قبول داریم اگه این 40 ساعتو یه دانش اموز با هرسطحی بعد عید کتاب درسی بخونه بهتره یا کلاس نکته وتست؟؟؟؟؟؟؟ حرف من کاملا منطقی بود ...
      اندکی تامل.....!!!
      یه دوستمون گفت قراره تو اون نکته وتست که من گفتم حداقل 40 ساعت وقت میگیره تست های جدید حل کنن خب ادم عاقل بره از یه کتاب (اصلا کتاب نه این همه ازمون ریخته تو بازار) 40 ساعت تست بزنه بهتره یا نکته وتست شرکت کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      منم امیر و حرف ها و کار هاشو نقد نکردم
      نکته و تستی که گذاشته با شعارش سازگار نیست؟ به من چه؟ به شما چه؟ به اونی که شرکت نمیکنه چه؟ فقط اونی باید ازش بپرسه چرا شعار میدی ولی عمل نمیکنی که سر کلاس نکته و تستش نشسته یا درگیر ثبت نامش شده باشه اون موقع توضیحاتشو ارائه میده در این باب. قرار نیست ندونسته و نسنجیده کارای بقیه رو اینجا با حرفاشون مطابقت بدیم.(من خیلی وقته کانالشو چک نکردم پس حتی نمیدونم موضوعیت کلاسش چیه ولی مطمئنم قرار نیست وقت کسی که ثبت نام کرده تلف بشه چون روی تدریسش شناخت دارم، کسی هم راضی نباشه انقدری این آدم باشرف هست که حتی کل پولو بهش برگردونه!!)
      (کلی) خطاب با نقادان عزیز= خیلی ادعا دارید بیاید یه کانال بزنید کل زیست رو رایگان تدریس کنید کلی کلاس و ... رایگان برگزار کنید بدون یک ریال پول ! بعد از گذشت n سال بازم این چرخه رو رایگان ادامه بدین ادامه بدین بیاید جلو ببینم تا کی رایگان تدریس میکنید؟ تا کی رایگان جواب سوالات مردمو میدین تا کی اصلا پی وی چک می کنید (نهایت ماکزیمم 2 سال، بعدش جذب یکی از همین موسسات میشید که تبلیغاتشون تا زیر همین پستا هم امتداد داشته و در نهایت n تا محصول مختلف میکنید تو پاچه همین بچه ها با اسمای مختلف کام بک و نیترو و شروع از شب کنکور و ... نوچه و دانشجو استخدام میکنید واستون کتاب تایپ کنند بعد با اسم خودتون کتابو میدین واسه چاپ آخرشم با اسم پورفوسور فلانی جشن 50 سالگی میگیرد تو یکی از لوکس ترین جاهای تهران! وقتی حرف از با شرف بودن امیر میشه یعنی امیر الان باید همه این مسیری که گفتمو تا ته اومده باشه ولی نشسته یه گوشه خونه یه نکته تست گذاشته که شما ها بیاید با حرفاش مطابقت بدین...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

منم امیر و حرف ها و کار هاشو نقد نکردم
      نکته و تستی که گذاشته با شعارش سازگار نیست؟ به من چه؟ به شما چه؟ به اونی که شرکت نمیکنه چه؟ فقط اونی باید ازش بپرسه چرا شعار میدی ولی عمل نمیکنی که سر کلاس نکته و تستش نشسته یا درگیر ثبت نامش شده باشه اون موقع توضیحاتشو ارائه میده در این باب. قرار نیست ندونسته و نسنجیده کارای بقیه رو اینجا با حرفاشون مطابقت بدیم.(من خیلی وقته کانالشو چک نکردم پس حتی نمیدونم موضوعیت کلاسش چیه ولی مطمئنم قرار نیست وقت کسی که ثبت نام کرده تلف بشه چون روی تدریسش شناخت دارم، کسی هم راضی نباشه انقدری این آدم باشرف هست که حتی کل پولو بهش برگردونه!!)
      (کلی) خطاب با نقادان عزیز= خیلی ادعا دارید بیاید یه کانال بزنید کل زیست رو رایگان تدریس کنید کلی کلاس و ... رایگان برگزار کنید بدون یک ریال پول ! بعد از گذشت n سال بازم این چرخه رو رایگان ادامه بدین ادامه بدین بیاید جلو ببینم تا کی رایگان تدریس میکنید؟ تا کی رایگان جواب سوالات مردمو میدین تا کی اصلا پی وی چک می کنید (نهایت ماکزیمم 2 سال، بعدش جذب یکی از همین موسسات میشید که تبلیغاتشون تا زیر همین پستا هم امتداد داشته و در نهایت n تا محصول مختلف میکنید تو پاچه همین بچه ها با اسمای مختلف کام بک و نیترو و شروع از شب کنکور و ... نوچه و دانشجو استخدام میکنید واستون کتاب تایپ کنند بعد با اسم خودتون کتابو میدین واسه چاپ آخرشم با اسم پورفوسور فلانی جشن 50 سالگی میگیرد تو یکی از لوکس ترین جاهای تهران! وقتی حرف از با شرف بودن امیر میشه یعنی امیر الان باید همه این مسیری که گفتمو تا ته اومده باشه ولی نشسته یه گوشه خونه یه نکته تست گذاشته که شما ها بیاید با حرفاش مطابقت بدین...
      من نه نکته تستش رو دیدم و نه ریالی بابت آموزشش پول پرداخت کردم و نه تعصبی روش دارم و ... ولی حرفی که زد در مورد این مافیا و اینکه گاهی وقتا مولفها و مدرسا و اساتید حرفها و اعتقادات خودشون رو نقض میکنن درست بود نمیدونم رضا امیر این کار رو کرده و ... ولی حرفش به طور کلی درست بود

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من نه نکته تستش رو دیدم و نه ریالی بابت آموزشش پول پرداخت کردم و نه تعصبی روش دارم و ... ولی حرفی که زد در مورد این مافیا و اینکه گاهی وقتا مولفها و مدرسا و اساتید حرفها و اعتقادات خودشون رو نقض میکنن درست بود نمیدونم رضا امیر این کار رو کرده و ... ولی حرفش به طور کلی درست بود
      من 4 ساله دقیق و ریز کارهاش رو دنبال میکنم و حتی ازش سوال میپرسم و باهاش در ارتباطم
      روز به روز کیفیت کارهای رایگانش رو بالاتر میبره و تا حالا هم تناقضی تو حرفاش ندیدم و بر عکس همه معلمای این دوره زمونه اصلا پولکی نیست
      حتی دیشب توی لایوش یکی پرسید کلاس نکته و تستون رو ثبت نام کنیم که گفت من نمیتونم چیزی بگم خودتون جلسه اولش که رایگانه نگاه کنید و ببینید اصلا به کارتون میاد یا نه !!! تازه همون تست ها رو هم قراره رایگان با تحلیل توی کانالش بذاره فقط گفت سر کلاس بیشتر موضوعو توضیح میده !! هرکدوم از این لاشخورهایی که هممون میشناسیم بود میگفت حتمااااا ثبت نام کنید و از واجباته ://
      در کل هم سواد رضا امیر رو قبول دارم و هم شخصیتش رو

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

من 4 ساله دقیق و ریز کارهاش رو دنبال میکنم و حتی ازش سوال میپرسم و باهاش در ارتباطم
      روز به روز کیفیت کارهای رایگانش رو بالاتر میبره و تا حالا هم تناقضی تو حرفاش ندیدم و بر عکس همه معلمای این دوره زمونه اصلا پولکی نیست
      حتی دیشب توی لایوش یکی پرسید کلاس نکته و تستون رو ثبت نام کنیم که گفت من نمیتونم چیزی بگم خودتون جلسه اولش که رایگانه نگاه کنید و ببینید اصلا به کارتون میاد یا نه !!! تازه همون تست ها رو هم قراره رایگان با تحلیل توی کانالش بذاره فقط گفت سر کلاس بیشتر موضوعو توضیح میده !! هرکدوم از این لاشخورهایی که هممون میشناسیم بود میگفت حتمااااا ثبت نام کنید و از واجباته ://
      در کل هم سواد رضا امیر رو قبول دارم و هم شخصیتش رو
      کانالاش رو میشه بگی من یدونه کانالش رو دارم که قطعه قطعه قرار میده همه چی رو و نظم و طبقه بندی نیست
      تدریسش هر سال طبق کتابای جدید آپدیت میشه؟

11. Top | #41
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی رضا امیر نگفته اصلا تست تالیفی نزنید
      گفت اول کتاب بخونید تست کنکور کار کنید و تست طرح کنید اخرش اگه وقت اضاف آوردین و به اون درجه رسیدین که تست خوب از مضخرف جدا کنید بعد برید تالیفی بزنید
      ...

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      از ویس های ایشون استفاده ای نکردم ولی قبلا هم بحث شده :
      https://forum.konkur.in/thread54165.html

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان بابت نظرات مفیدتون ، فقط شما نمیدونید که تست های سراسری زیست رو به صورت مبحثی که مطابق ۱۴۰۰ باشه از کجا میتونم پیدا کنم،

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      ممنون دوستان بابت نظرات مفیدتون ، فقط شما نمیدونید که تست های سراسری زیست رو به صورت مبحثی که مطابق ۱۴۰۰ باشه از کجا میتونم پیدا کنم،
      مهدی ارتور توی همین انجمن یه بانک تست زیست گذاشته بود یادمه توی اون تاپیک بود
      بگرد پیدا میکنی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در این میان اشاره ای بکنم به سخن محمد همدانی دبیر زیست : ایشونم میفرمایند کسی که میگه فقط تست کنکور بزنید هیچی از زیست شناسی نمیدونه چون که تستهای کنکورای قبل نکته سوخته است و کاراییش رو از دست داده برید ذهنتون رو باز تر کنید نکته بکشید از دل کتاب بیرون

ما که مانده ایم این وسط

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن