خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 89
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یادمه یه بار یه سوال واسش ارسال کردم و با هزار تشکر و احترام خواستم که جواب بده ، گفتم که فلان کتاب و ... اینطوری توضیح داده ...گفت برو از نویسنده همون کتابا بپرس..... کچل الدنگ، هرچی فحش بلد بودم بارش کردم ایدی پیویش رو هم گزاشتم تو گروه بچه ها یک ساعته دلیت اکانت شد از نون خوردن افتاد....
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 03 فروردین 1400 در ساعت 18:54

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      وای دده پشم هایم ریخت از این سخن

خوب پس چیکار کنیم الآن ؟؟
      اگه اینزوری باشه که دیگه چه نیازی هست به کتاب تست فقط بشینیم حفظ کنیم متن رو دیگه
      منکه قاطی کردم
      بالاخره کار درست چیه ؟
      بذار کامل روشنت کنم یوسف
      همون رتبه 8 کنکور امسال رو که گفتی ( علی چیت ساز ) منم حرفاشو کامل شنیدم...تو فقط اسم کتاب تست هاش رو شنیدی ولی به اونجاش توجه نکردی که گفت متن کتاب رو حفظ کرده بوده بخدا این کتاب تست های اشغال رو خیلیا میزنن و 20 درصد هم نمیزنن اما چون این بنده خدا رتبش تاپ شده بولد میشه و بقیه هم فک میکنن با زدن این کتاب تستا میشه به نتیجه رسید...در کل بنظر من توی زیست مهمه که روی متن کتاب صد در صد مسلط باشی و دقیق بدونی متن چی گفته...تسلط به متن کتاب هم باعث میشه بتونی خوب مطالب رو به هم ربط بدی...راحت ترین کار هم واسه اثبات این قضیه بهت اینه که خودت بری و تستای 98 و 99 رو بررسی کنی...بخدا فقط ظاهرشون به تست های اشغال کتاب تستا شبیهه :/ باز تست های ازمون ازمایشی یه خورده بهترن چون یه گزینشی میشن ولی همونا هم استاندارد کنکور رو ندارن خیلیاشون

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark_ap نمایش پست ها
      یادمه یه بار یه سوال واسش ارسال کردم و با هزار تشکر و احترام خواستم که جواب بده ، گفتم که فلان کتاب و ... اینطوری توضیح داده ...گفت برو از نویسنده همون کتابا بپرس..... کچل الدنگ، هرچی فحش بلد بودم بارش کردم ایدی پیویش رو هم گزاشتم تو گروه بچه ها یک ساعته دلیت اکانت شد....
      راست گفته خو بنده خدا باید میشناختیش و اسم فلان کتاب رو نمیاوردی
      من بارها ازش سوال پرسیدم و خیلی قشنگ با وویس برام توضیح داده
      بسیار هم انسان باحالیه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

بذار کامل روشنت کنم یوسف
      همون رتبه 8 کنکور امسال رو که گفتی ( علی چیت ساز ) منم حرفاشو کامل شنیدم...تو فقط اسم کتاب تست هاش رو شنیدی ولی به اونجاش توجه نکردی که گفت متن کتاب رو حفظ کرده بوده بخدا این کتاب تست های اشغال رو خیلیا میزنن و 20 درصد هم نمیزنن اما چون این بنده خدا رتبش تاپ شده بولد میشه و بقیه هم فک میکنن با زدن این کتاب تستا میشه به نتیجه رسید...در کل بنظر من توی زیست مهمه که روی متن کتاب صد در صد مسلط باشی و دقیق بدونی متن چی گفته...تسلط به متن کتاب هم باعث میشه بتونی خوب مطالب رو به هم ربط بدی...راحت ترین کار هم واسه اثبات این قضیه بهت اینه که خودت بری و تستای 98 و 99 رو بررسی کنی...بخدا فقط ظاهرشون به تست های اشغال کتاب تستا شبیهه :/ باز تست های ازمون ازمایشی یه خورده بهترن چون یه گزینشی میشن ولی همونا هم استاندارد کنکور رو ندارن خیلیاشون
      آره متن رو میگفت کاغذ میذاشتم روش خودم میگفتم

ولی من باز هم موندم چی بگم چون همه انگار یه روشی رو در پیش میگرین

یکی از دوستام که همخدمت بودیم توی 99 رتبه ش 127 منطقه شد میگفت تا میتونی از منابع مختلف استفاده کن مثل اینه که یه بار با عینک خیلی سبز به کتاب درسی نگا میکنی یه بار با عینک گاج و یه بار با قلمچی و ... و با ادبیات های مختلف آشنا میشی و دیدگاه های مختلف رو به دست میاری ولی با این اوصاف چرت میگفت؟؟!
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یکی از دوستام که همخدمت بودیم توی 99 رتبه ش 127 منطقه شد میگفت تا میتونی از منابع مختلف استفاده کن مثل اینه که یه بار با عینک خیلی سبز به کتاب درسی نگا میکنی یه بار با عینک گاج و یه بار با قلمچی و ... و با ادبیات های مختلف آشنا میشی و دیدگاه های مختلف رو به دست میاری ولی با این اوصاف چرت میگفت؟؟!
      والا چی بگم
      من نظرم همونه که گفتم و خودمم همونطوری میخونم ... نظر طراحای خیلی سبز و گاج و غیره هم به درد خودشون میخوره...طراح کنکور میدونه باید 50 تا تست درست و درمون بده ( که توش هرسال یکی دوتا اشغال یافت میشه ) منتهی کسی نیس که ت.خمای طراح خیلی سبز رو بکشه که بگه اینو از کجات دراوردی و سوالو طرح کردی...گزینه های غلط کنکور خیلی غلطه من اینارو از رضا امیر شنیدم و خودم رفتم دونه دونه بررسی کردم و دیدم داره حرف حق میزنه
      بازم هر کسی روش خودشو داره من بنظرم اینکاری که میکنم بهترین کاره واسه خودم و مطمعنم نتیجه اشو هم تو کنکور میگیرم...میتونی صبر کنی ببینی اگه جواب داد تو هم استفاده کنی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من این ادمی رو که می گی نمی شناسم ولی می دونم عقل عضو شریفیه مگه میشه همینجوری بدون تست؟
      درسته کنکور از کتابه ولی تست به ادم دید می ده که چطور ممکنه سوال بدن

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کیارش رفیعی رتبه ی امم رتبش یادم نیس :/ پزشکی بهشتی نیمسال دوم ولی اورده بود با درصد 90 و اندی زیست سال 99(برای زیست 99 این حکم طوفانهههه) نمیدونم کانال تلگرامیشو دیدی یا ن ولی تو ویساش چندین بار تاکید شدید کرده رو کتاب. گفت ک برا زیست تعدد منابع برای خیلیا میتونه مضر باشه. چون منبع کاملی نداریم و همشون پر از اشکالن و ی جاهایی همو نقض کردن. خودش میگفت یه منبع داشته باشین با سوالات ازمونای ازمایشی(چون حالا ویراستار دارن یکم اشکالاتشون کمتره) و تستای کنکور
      ی حرف خیلی خوبی ک زده بود این بود: برای زیست شما تست میزنین ک یاد بگیرین چطور کتابو بخونین. نکاتو در بیارین. ترکیب کنین و یاد بگیرین مث طراح فکر کنین
      مهم همون اینه ک یاد بگیریم چطور کتابو بخونیم. این ک حل بشه دیه همه چی تمومه
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      همین رضا امیری که مخالف کتاب های بازار هست و .... و خودشو مخالف مافیای کنکور میدونه الان رفته کلاس جامع طول سال و نکته وتست زده حالا جامع طول سال هیچی ولی ایا خودش نمیفهمه که برای یه دانش اموزتو بعد عید بهتر اینه بجای درگیر یه کلاس شدن وقت بیشتری به کتابش بده؟؟؟؟؟؟همین اقا دوسال دیگه خودش کتاب نوشت حتما کتابشم با کتاب های بازار متفاوته و.....

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      همین رضا امیری که مخالف کتاب های بازار هست و .... و خودشو مخالف مافیای کنکور میدونه الان رفته کلاس جامع طول سال و نکته وتست زده حالا جامع طول سال هیچی ولی ایا خودش نمیفهمه که برای یه دانش اموزتو بعد عید بهتر اینه بجای درگیر یه کلاس شدن وقت بیشتری به کتابش بده؟؟؟؟؟؟همین اقا دوسال دیگه خودش کتاب نوشت حتما کتابشم با کتاب های بازار متفاوته و.....
      به طرز عجیبی راست میگی

میدونی یه زمانی هیچی نبود به جز دو سه نفر که واقعا هم خوب کار میکردن هر چند بی رقیب بودن ولی خوب کارشونم خوب بود و اینقدر هم حاشیه وجد نداشت (مثل انتشارات اندیشه سازان و رمزینه و ...)
      بعدش که یکم مولفین و کتب زیاد شد رقابت بوجود اومد که باز هم خوب بود و یه سریها که بد بودن کنار زده میشدن و خوبها همیشه شناخته شده بودن و انتخاب اکثریت و باز هم زیاد حاشیه ای نبود

الان که دیگه اشباع شده همه جا و رتبه برتر حتی قبل از کنکور دادنش به فکر تالیف کتاب و کانال اینستای آموزش زیست و ... هستش دیگه رقابت از بین رفته بحث بر سر کوبش و به باد انتقاد که چی بگم تخریب گرفتنه

خلاصه اوضاع بسیار قارمشیشه و همونطوری که امیر گفت بهترین کار اینه آدم به عقلش رجوع کنه ببینخ کدوم کار براش مفیده وانجامش بده

همین رضا امیر فردا کتاب بنویسه قطعا کتاب خودش رو حجتی بر تمام کتب آسمانی و غیر آسمانی زیست شناسی قبول خواهد داشت

ولی بدون تعصب و ... آموزشهای رایگانش واقعا خوبن و نیاز به کلاس رو شدیدا مرتفع میکنن خداییش و ابهامات رو هم خیلی خوب توضیح میدن
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 03 فروردین 1400 در ساعت 20:21

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      به طرز عجیبی راست میگی

میدونی یه زمانی هیچی نبود به جز دو سه نفر که واقعا هم خوب کار میکردن هر چند بی رقیب بودن ولی خوب کارشونم خوب بود و اینقدر هم حاشیه وجد نداشت (مثل انتشارات اندیشه سازان و رمزینه و ...)
      بعدش که یکم مولفین و کتب زیاد شد رقابت بوجود اومد که باز هم خوب بود و یه سریها که بد بودن کنار زده میشدن و خوبها همیشه شناخته شده بودن و انتخاب اکثریت و باز هم زیاد حاشیه ای نبود

الان که دیگه اشباع شده همه جا و رتبه برتر حتی قبل از کنکور دادنش به فکر تالیف کتاب و کانال اینستای آموزش زیست و ... هستش دیگه رقابت از بین رفته بحث بر سر کوبش و به باد انتقاد که چی بگم تخریب گرفتنه

خلاصه اوضاع بسیار قارمشیشه و همونطوری که امیر گفت بهترین کار اینه آدم به عقلش رجوع کنه ببینخ کدوم کار براش مفیده وانجامش بده

همین رضا امیر فردا کتاب بنویسه قطعا کتاب خودش رو حجتی بر تمام کتب آسمانی و غیر آسمانی زیست شناسی قبول خواهد داشت

ولی بدون تعصب و ... آموزشهای رایگانش واقعا خوبن و نیاز به کلاس رو شدیدا مرتفع میکنن خداییش و ابهامات رو هم خیلی خوب توضیح میدن
      بله منم کانالشو دیدم و یه ویدیوشم دانلود کردم فکر کنم مهر بود و خوب بود الان این نکته وتستی که گذاشته یه تناقضه به تمام معناست ونشون میده وقتی حرف پول وسط باشه خودش یه پا.........

11. Top | #26
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه که همه اینایی که در مورد این انسان بزرگ و شریف نظر منفی دادن احتمالا تابحال اصلا پای حرفاش ننشتسن و فکرشونو کار ننداختن(البته اگه بلد باشن از فکرشون درست استفاده کنن) ببینن چی میگه
      من با افتخار شاگرد ایشون هستم .کلاساشم هستم و ویس هاشم گوش دادم و نتیجه فوق العاده هم گرفتم
      زیست کنکور 97 (با کتابای اشغال بازاری که احتمالا شمام الان دارید روش زجه میزنین ) زیر ده درصد زدم
      زیست 98 رو فقط با عمل به حرفای ایشون 79 درصد زدم
      زیست 99 رو فقط و فقط دو ماه اخر (روزی سه ساعت) خوندم و 72 درصد زدم (باور میکنید بکنید نمیکنید هم نکنید مهم نیس اصلا) هر دو سال هم نظام قدیم بودم که حدااااقل 40 درصد مطالبش از نظام جدید بیشتر بود
      بهتون قول میدم امسال هم فقط با روش ایشون از همه بچه های این انجمن بالاتر میزنم و کارناممو اینجا میزارم تا بفهمید کتاب اشغال خوندن بهتره یا اصولی کتاب درسی رو خوندن
      ولی کمترین چیزی که من از ایشون یاد گرفتم زیست شناسی بوده و درس زندگی بهترین چیزی بوده که من از این بشر یاد گرفتم که بیشتر از هر مدرک و پولی تو زندگی به دردم میخوره
      اصلا مهم نیس که شما چی میگین این بشر بهترین الگوی زندگی برای کسیه که بخاد واقعا از مغزش استفاده کنه

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو این یکی دو سالی که درگیر کنکور بودم فهمیدم باسواد ترین استاد کنکور بدون شک رضا امیره
      تو این وانفسای تیغ زنی یه مشت مثلا مدرس، این رضا امیر بود که بدون چشم داشت کلمه به کلمه کتاب رو بررسی کرد و رایگان در اختیار همه قرار داد.
      رضا امیر نگفت اصلا تست تالیفی کار نکن گفت تست تالیفی که خودت طرح کردی بصورت جملات صحیح غلط کار کن

تلاش کرد تفکر کردن رو یاد دانش آموز بده و بگه ذهن خودت خیلی قویتر و بهتر از ذهن یه مشت طراح هست که فقط دارن باهم رقابت می کنند که جلو هم کم نیارن
      رضا امیر میگه از نظر طراح کنکور چیزیکه تو کتاب هست هست و چیزی که تو کتاب نیست نیست و این حرف کاملا درسته و این یعنی اطلاعات اضافی رو بریزید دور چون باعث ایجاد تردید در شما سر جلسه میشه
      رضا امیر گفت احمقانه ترین حرف ممکن اینه بگی تستای کنکور رو بذار بعد خرداد بزن. چون این تیپ تستای کنکوره که باعث میشه ما بدونیم زیست و درسای دیگه رو در طول سال چطور بخونیم.

اگرم بخوام یه انتقاد ازش بکنم اینه که بهتره یکسری الفاظ رو بکار نبره. چون معلم و استاد در وهله اول باید درس زندگی بده بعد درس علم و ...

در آخر جامعه ما از امثال رضا امیر خیلی کم داره
      ویرایش توسط Rubiker : 03 فروردین 1400 در ساعت 22:37

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من عددی نیستم ولی همیشه از این بشر تعریف و حمایت کردم
      رضا امیر خوب شناخته نسل امروزی رو
      وقتی رضا امیر میگه خودتونو با هزار جلد کتاب تست خفه نکنید بیشتر بحثش روی اینه که شما میرید n مدل کتاب تست میخرید ولی فقط 20 صفحه اولش ورق میخوره دائم هم فکرتون روی کتابیه که ماه بعد قراره بیاد
      موز و لیمو و مایزیست و ... اینا رو هم میزارید کنار قلم و سنج و گزینه و گاج میخواید با کتاب تستاتون از فردا تا 100 روز به کنکور همه رو بزنید و کولاک کنید
      این میشه ک از هر منبعی چند صفحه شو میخونید میندازید دور
      یه درصد خاصم که اینارو از سالای پایه کار کردن و تا کنکور چند مدل کتاب زدن الگوتون قرار میدین ولی اهل عمل نیستید و اینا میشه فانتزیاتون...
      تو زیست با 5 دور مرور کتاب درسی + تستای کنکور به راحتی میشه تا درصد 65-70 رسید بار ها دیدم (شعر نمیگم) ولی از 70 به بعد باید حتما تست جدید دیده باشید و مهارت آزمون زدن کسب کنید.

رضا امیر یه معلم باسابقه ست وقتی من تو قنداقم بودم داشت علامه حلی درس میداد پس به خودم اجازه نمیدم نقدش کنم هیچ موقع
      ولی یه چیزی که هست اینه که (تجربه خودم)
      وقتی یه بشر تو این کشور کار مفتی میکنه هیشکی نمیبینه همه میرن سراغ کارای پولی
      برعکس
      وقتی همون بشر یه کار پولی میکنه همه برمیگردن تا خرتناق نقدش کنن بکوبنش یا بقول معروف ازش یه آتو بگیرن انگار ن انگار که اینم یه معلم کنکوره که زندگیش خرج و مخارجی داره (هر چند امیر به این پولا نیاز نداره به نظرم) ولی بطور کلی هر کی تو این مملکت پولی گرفت بابت کارش میشه= دزد/کلاه بردار/مافیا/ضد عدالت و ... مردم دائم ازش آتو میگیرن تا خفه ش کنن مثلا فقط کافیه یه فحشی چیزی بده یا یه جایی یه اشتباهی کنه از فرداش هر مزخرفی بود در موردش میبافن آآآی بیاید ببینید فلانی چی گفته آی ببینید داره بی احترامی میکنه و ... . فاز این مردمو نمیشه فهمید ک چیه. عزیزم هیچ کس برده تو نیست. کاری هم که بقیه میکنن فقط درصورتی میتونی نقد کنی که در حد و اندازه شون باشی...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      الان مولفا مثلا نشستن این تاپیکو نگاه میکنن یه دستشون داره میخاره خودشون رو یه دستشون هم تاچ صفحه رو اسکرول میکنه پایین .

اقا جان الان رضا امیر 2 هزار پولش زیاد شد یا ضربه محکمی بر دهان انتشارات چرت و پرت خورد؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      من عددی نیستم ولی همیشه از این بشر تعریف و حمایت کردم
      رضا امیر خوب شناخته نسل امروزی رو
      وقتی رضا امیر میگه خودتونو با هزار جلد کتاب تست خفه نکنید بیشتر بحثش روی اینه که شما میرید n مدل کتاب تست میخرید ولی فقط 20 صفحه اولش ورق میخوره دائم هم فکرتون روی کتابیه که ماه بعد قراره بیاد
      موز و لیمو و مایزیست و ... اینا رو هم میزارید کنار قلم و سنج و گزینه و گاج میخواید با کتاب تستاتون از فردا تا 100 روز به کنکور همه رو بزنید و کولاک کنید
      این میشه ک از هر منبعی چند صفحه شو میخونید میندازید دور
      یه درصد خاصم که اینارو از سالای پایه کار کردن و تا کنکور چند مدل کتاب زدن الگوتون قرار میدین ولی اهل عمل نیستید و اینا میشه فانتزیاتون...
      تو زیست با 5 دور مرور کتاب درسی + تستای کنکور به راحتی میشه تا درصد 65-70 رسید بار ها دیدم (شعر نمیگم) ولی از 70 به بعد باید حتما تست جدید دیده باشید و مهارت آزمون زدن کسب کنید.

رضا امیر یه معلم باسابقه ست وقتی من تو قنداقم بودم داشت علامه حلی درس میداد پس به خودم اجازه نمیدم نقدش کنم هیچ موقع
      ولی یه چیزی که هست اینه که (تجربه خودم)
      وقتی یه بشر تو این کشور کار مفتی میکنه هیشکی نمیبینه همه میرن سراغ کارای پولی
      برعکس
      وقتی همون بشر یه کار پولی میکنه همه برمیگردن تا خرتناق نقدش کنن بکوبنش یا بقول معروف ازش یه آتو بگیرن انگار ن انگار که اینم یه معلم کنکوره که زندگیش خرج و مخارجی داره (هر چند امیر به این پولا نیاز نداره به نظرم) ولی بطور کلی هر کی تو این مملکت پولی گرفت بابت کارش میشه= دزد/کلاه بردار/مافیا/ضد عدالت و ... مردم دائم ازش آتو میگیرن تا خفه ش کنن مثلا فقط کافیه یه فحشی چیزی بده یا یه جایی یه اشتباهی کنه از فرداش هر مزخرفی بود در موردش میبافن آآآی بیاید ببینید فلانی چی گفته آی ببینید داره بی احترامی میکنه و ... . فاز این مردمو نمیشه فهمید ک چیه. عزیزم هیچ کس برده تو نیست. کاری هم که بقیه میکنن فقط درصورتی میتونی نقد کنی که در حد و اندازه شون باشی...

مصداق بارزش حاجی من تویت زده بودم در مورد چرتی سوالات مــــــــــــــــــــــــ ـــــآز که سنگش رو میکوبن به همه جاشون بچه ها
      اومدن تو خصوصی تویتر تهدیدم کردن . موسسه نبود شخص خاص بودش .
      ببین اونم تو توییتر که فکر کنم نصف درصد کنکوری پیدا نمیشه اغلب کاربرای تویتر یا سیاسی ان یا دانشجو

حالا شما بگیر برو . خود این موسسه ذکر شده همین امسال چقدر سر یه ازمون رایگانی که گذاشته بود سال 98 الکی گفت فلانی رتبه 99 من بوده . تمام رتبه ها از طرف ما بودن . نه اقا بدبخت داوطلب اومده یه ازمون رایگان بده اسمش ثبت شده الان ماز میگه که طی ثبت نام شرایط و ضوابط رو خط زدی پس میتونیم حتی تو فیلم های خاکبرسری هم اسمت رو بیاریم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن