خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

سوال در مورد نحوه برنامه ریزی برای ۱۰۲ روز باقی مانده

سلام دوستان
      همونطور که میدونید ۳ماه و نیم به کنکور مونده و من تا الان هیچی نخوندم و صفرم.
      حالا میخوام شروع کنم
      بنظرتون خوبه که من ۲ ماه رو بخونم و یک و نیم ماه درسارو مرور جمع بندی کنم؟؟
      و اینکه من هر روز یک درس تخصصی بخونم و با ۳تا عمومی خوبه؟
      مثلا ۹ساعت یه فصل فیزیک یازدهم رو بخونم و تموم کنم تو یک روز و یک ساعت فارسی یک ساعت عربی و یک ساعت هم زبان بخونم
      و دینی و عربی رو میخوام یک روز درمیون بخونم
      بنظرتون اینجوری خوبه؟
      یا اینکه مثل قبلا روزی ۴ تا درس تخصصیم رو بخونم؟
      مثلا روزی ۳ساعت زیست
      ۳ساعت شیمی
      ۱.۵ساعت ریاضی
      ۱.۵ساعت فیزیک
      ۱ ساعت زبان
      ۱ ساعت عربی یا دینی
      ۱ ساعت ادبیات
      کدوم برنامه بهتره و باعث پیشرفتم میشه؟
      اگه توصیه ای هم دارین ممنون میشم بهم بگین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی ساعت مطالعه یک درس خاص طی یک روز بالا بره خود به خود از کیفیت کاسته میشه،یک تخصصی در روز اصلا پیشنهاد نمیشه
      سه تا چهار تخصصی و دو عمومی می تونه مناسب باشه
      در مورد تایم جمع بندی،کسی که ۷-۸ماه هم می خونه تقریبا یک و نیم ماه جمع بندی نهایی رو انجام میده،و با توجه به تایمی که شما دارید شروع می کنید،زمانی که اختصاص دادید یکم زیاده

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها
      وقتی ساعت مطالعه یک درس خاص طی یک روز بالا بره خود به خود از کیفیت کاسته میشه،یک تخصصی در روز اصلا پیشنهاد نمیشه
      سه تا چهار تخصصی و دو عمومی می تونه مناسب باشه
      در مورد تایم جمع بندی،کسی که ۷-۸ماه هم می خونه تقریبا یک و نیم ماه جمع بندی نهایی رو انجام میده،و با توجه به تایمی که شما دارید شروع می کنید،زمانی که اختصاص دادید یکم زیاده
      سلام ای کاش یه تاپیک خوب بزنید و توش جمع بندی توضیح بدید اینکه چ جوریه چ کارایی باید توش انجام بشه چقدر زمان باید بهش اختصاص داده بشه
      اونی ک از مهر شروع کرده ۱.۵ ماه زمان میزاره برای جمع بندی پس اونی ک تازه شروع میکنه چقدر برای جمع بندیش باید زمان بزاره ؟ چندتا ازمون ۳ روزیکبار بده و......

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin.mrd نمایش پست ها
      سلام ای کاش یه تاپیک خوب بزنید و توش جمع بندی توضیح بدید اینکه چ جوریه چ کارایی باید توش انجام بشه چقدر زمان باید بهش اختصاص داده بشه
      اونی ک از مهر شروع کرده ۱.۵ ماه زمان میزاره برای جمع بندی پس اونی ک تازه شروع میکنه چقدر برای جمع بندیش باید زمان بزاره ؟ چندتا ازمون ۳ روزیکبار بده و......
      تاپیک جمع بندی خیلی وقته که تو برنامه ام هست،اکثرا از ۱۵ اردیبهشت دیگه دوران انتقالی و جمع بندی ها کم کم شروع میشه(البته رسما از آخر اردیبهشت)
      احتمالا برای اواخر ماه بی نظیر فروردین تاپیکش رو می زنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن