خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 79
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      @mahdi_artur
      @Mohamad_R
      @eng.zahra
      @josef76
      @infinite_Delusion

شرمنده 5 تا شد ، ده بیس سی چل کن دو تا رو حذف کن :/ ♥

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راجع به پاسخگوها @Wonderland @Infinite_Delusion @mahdi_artur
      این سه دوست واقعا به من کمک کردند و تشکر هم میکنم ازشون توی تاپیک ها دیدم که به بقیه هم راهنمایی های درست و حسابی میکنن

اما راجب کاربر برتر هم @Mohamad_R هم فعالیت های مفیدی داشت واقعا تا جایی که من دیدم
      بازم شخص خاصی به ذهنم رسید اضافه میکنم

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها
      بی معرفتا ... زیرو رو از یاد بردید ؟ (شایدم به خاطر عوض کردن نام کاربریم باشه )

چه وضعشه ، از 1300 تا پستم توی سال99 حداقل 1000 تاش جواب دادن به سوالای بچه های فروم بوده بقیه پست هام هم مال خدافظی بوده
      .... پربازدید ترین و پرصفحه ترین تاپیک مصاحبه ی امسالم که مال من بود خجالت نمیکشید به این زودی فراموشم کردید
      از شوخی بگذریم .... همش وظیفه بوده و البته فقط نظر شخصی که امیدوارم تونسته باشه توی این یک سال به کسی کمک کرده باشه

سلام
      این تاپیک رو دیدم دلم نیومد برنگردم .... خلاصه به آراز ایمل دادم برم گردونه
      ممنون از همه ی بچه هایی که اسمم رو گفتن ، شرمنده کردید

راستش نظرو پست های اغلب بچه ها رو که دیدم ، فهمیدم فقط کاربرایی که طی حدود دوماه اخیر فعال بودن یاد شدن ... ولی خب تاپیک مربوط به کاربرا طی یک سال هست

از اونجایی که سال 99 میشه گفت عضو ثابت فروم بودم ، میخوام از حافظه ام یاری بگیرم و از چندتا کاربر تشکر کنم :

_Ali.psy عزیزم که از بهار پارسال توی تاپیک ثابت قدمان 99 میومد و راهنمایی مون میکرد ... همچینین توی پاییز تاپیک راهنمایی انتخاب رشته رو زد و به بچه ها موقع انتخاب رشته کمک کرد

_مهدی آرتور عزیز ، هرچند بعضی وقتا حالمون رو میگرفت و به حاشیه ها دامن میزد
      (یکی دوماه قبل کنکور99 که البته میدونم اون موقع هم نیتش خوب بوده ) ، ولی کلی تاپیک و مطلب فوق مفید قرار داد که واقعا کلاس فروم رو بالا برد ... ممنون ازش

_بعضی کاربرا هم بودن که به خود من به شخصه توی روزای بد کمک کردن ، ممنون از مینا مدیسن
      Mina_medicine
      که از بهار سال قبل هوام رو داشت و هروقت ناامید یا خسته میشدم با تلنگر و راهنمایی های به موقعش منو به خودم میاورد

_ کاربر پکستون paxton که برای کنکور 1400 مخصوصا توی زمینه برسی منابع راهنمایی های زیادی کرد.

_کاربر پرنس prince که با اطلاعات و تجربه های دانشجوییش کلی به من و بقیه اطلاعات مفید ارائه داد

_کلونیوس colonius رفیقم که از دوران شمارش معکوس اعلام نتایج باهاش آشنا شدم ، میدونم که با چند نفر از بچه های فروم در ارتباطه و کلی هواشون رو داره و بی چشم داشت کمکشون میکنه

_مهندس زهرا eng ، بمب انرژی مثبت....ممنون ازت بابت حس خوبی که توی این یک سال به فروم تزریق کردی ، هیچ وقت یادم نمیره روزایی رو که توی تاپیک ثابت قدمان 99 میومدی و به من و بقیه انرژی میدادی

_کاربر wonderland ، توی دو سه ماه اخیر سنگ تموم گذاشته و حسابی مسئولیت درجه پاسخگو وراهنما رو به نحو احسن انجام داده ، حتی فراتر از فضای انجمن هم هوای بچه ها رو داره ممنون ازتون خانم نیازی مطلق

_Saturn8 سلطان آپ کردن تاپیکای ارزشمند ، درطول سال گذشته بارها با این کار کلی خیرش به بچه ها رسیده .... دمت گرم

_Mohamad_R رفیقی که دلش دریاست ، مطالب مفید هم میذاره ولی معروف هست به شوخ طبعی های بی نظیرش که بارها لبخند رو روی لب کاربرای فروم اورده

این لیست ادامه دارد ( ویرایش میشه)

• اومدم دفترچه خاطرات این یک سال گذشته ی فروم رو باز کنم ، دیدم اگه بخوام اسامی رو لیست کنم یه تاپیک جدا میطلبه

خلاصه
      توی بهار و تابستان و پاییز و زمستان سال 99 ، کلی کاربرای مفید و فعال بودن که اغلبشون الآن نیستن....ممنون از همگی شون ، بابت تک تک حروفی که توی فروم تایپ کردن

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      • اومدم دفترچه خاطرات این یک سال گذشته ی فروم رو باز کنم ، دیدم اگه بخوام اسامی رو لیست کنم یه تاپیک جدا میطلبه

خلاصه
      توی بهار و تابستان و پاییز و زمستان سال 99 ، کلی کاربرای مفید و فعال بودن که اغلبشون الآن نیستن....ممنون از همگی شون ، بابت تک تک حروفی که توی فروم تایپ کردن
      بقول ارسطو حساس نشو

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      سلام شرمنده زیاد بچه هارو نمیشناسم
      ولی مطالب ایشون خیلی بدردم خورد
      Mahdi_artur
      Zero هم بود اسم کاملشو یادم نیست

سلام
      داداش زیرو منم ، نام کاربریم رو عوض کردم بلکه این لقب زیرو از دهن بچه های فروم بیفته ولی مثل اینکه تیرم به سنگ خورده
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 02 فروردین 1400 در ساعت 16:25

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اگه انتخابم میشدم کناره گیری میکردم چون دوست ندارم تو مشخصاتم دوسه تا مستطیل باشه
      کاربر فعال
      کاربر برتر فلان سال
      همکار بازنشسته
      عضو سابق مدیریت سال های فلان

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      این اولین انتخاباتی بود که بعد از 18 سالگی شرکت کردم (18 اسفند تولدم بود.....!) فکر نمیکردم اینقدر زود پیش بیاد

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      zero.png
      الان که انجمنو نگاه کردم فکر کنم باید به زیرو هم رای میدادم تصویر گویاست... !
      پس شد
      josef76
      normal
      mohamad_r
      Infinite_Delusion

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اقا زیرو تغیر هویت داده قبول نیست . الانم عزم رو جزم کرده تاپیکای خودش رو از اعماق 2 کیلومتری فروم میکشه بالا یه گردش رو میگره بعد اپ میکنه

تا رتبه اولو نگیریییم اروم نمیگیگیریم .
      جدا از شوخی ها این ایراد به مدیریت وارده که با این حجم از تبلیغات و تعرفه های فروم ، چند ساله 50 هزار تومن میدن .

از مدیریت تقاضای محاسبه تورم و سقوط ارز ملی رو داریم. کم کم 500 بدین یه مَداد بخریم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      tim-mossholder-tq8cuap8_wy-unsplash.jpg

ستاد حمایت از رقیب دوست و همسایه زیرو

Infinite_Delusion@

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: tim-mossholder-tq8Cuap8_wY-unsplash.jpg
مشاهده: 155
حجم: 244.8 کیلو بایت

ستاد حمایت از رقیب دوست و همسایه زیرو

Infinite_Delusion@

ببین میتونی آخرسر ما رو منشوری کنی
      مرسی از خلاقیت و زحمتت
      تاپیک زن خوبی نیستم ولی تا دلت بخواد توی تاپیکای مردم نظر دادم

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بچه ها اینا همش شوخی و برای شاد کردن فضای فرومه ، جدی نگیرید

ولی یادتون باشه
      اگه نفر اول بشم تا سقف 120 تومن(بودجه ام کمه دیگه ببخشید) یه کتاب به یکی از کاربرا به قید قرعه تعلق میگیره (50 تومنش با جایزه این فراخوان و مابقی رو با اولین حقوقم که چندروز پیش گرفتم میدم )

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بچه ها اینا همش شوخی و برای شاد کردن فضای فرومه ، جدی نگیرید

ولی یادتون باشه
      اگه نفر اول بشم تا سقف 120 تومن(بودجه ام کمه دیگه ببخشید) یه کتاب به یکی از کاربرا به قید قرعه تعلق میگیره (50 تومنش با جایزه این فراخوان و مابقی رو با اولین حقوقم که چندروز پیش گرفتم میدم )

واقعا راست میگه من و این جناب اختلاسگر سر شوخی داریم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ویرایش توسط Azad05 : 03 فروردین 1400 در ساعت 20:56

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      @wonderland@Colonius
      @
      Infinite_delusion
      @mahdi_artur
      4 تا شد :/
      بقیه هم خوبنا :/ ولی خو تعداد انتخابا خیلی کمه -______-

روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...
      ویرایش توسط zhi.a : 03 فروردین 1400 در ساعت 14:49

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن