خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 79
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اسامی دیگر
      @Mohamad_R @amir1376 @mohammad1381 @rezvan81
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      @wonderland
      @mahdi_artur
      @Mohamad_R

ویرایش توسط Alix_Sb : 01 فروردین 1400 در ساعت 17:18

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قرار بود چند دسته از کاربرای انجمن رو نام ببرم،پاسخگوهای برتر،کنکوری های عزیزی که تو تاپیک ها خیلی به دوستانشون کمک کردن تا مشکلی رو حل کنن و حتی تاپیک هایی رو هم ایجاد کردن که بسیار مفید هستن،دانشجوهای خوبی که درجه پاسخگو نگرفتن ولی همیشه توی تاپیک ها و پیام خصوصی بهترین پاسخ ها رو به بچه ها میدادن،بچه های ثابت قدم بخش ثابت قدمان،و کاربرای که سعی کردن به بقیه حس و حال خوبی رو بدن
      اما تصمیم گرفتم فقط دانشجوها رو بگم(و دلیلش رو هر کسی بخواد می تونم براش توی امتیاز بگم)
      Infinite_delusion با تاپیک پرمحتوای زیرونامه که اگه نگم بهترین تاپیک کل انجمن چون همه رو ندیدم بهترین تاپیک سال هستش به علاوه تاپیک هی دیگه ای که زدن و پاسخگویی در بقیه ی تایپکها
      mahdi_artur تاپیک های متعددی رو نوشتن،و هر بار زمان زیادی رو صرف این کار کردن،شیوه ی بیان مطالبشونم هم خیلی جالبه
      فعالیت خود من خیلی خیلیییی کمتر از دو پاسخگویی که گفتم بوده،خیلی ممنون که عزیزان لطف داشتن و من رو به عنوان کاندید معرفی کردند
      colonius هم خیلی حواسش به بچه ها هستش.سوالاتی که بچه ها دارن رو در تاپیک ها خیلی باحوصله پاسخ میده+فعالیت در بخش درسی
      .................................................. .................................................. .................................................. .......
      در مورد بقیه دانشجوها هم خیلی ها هستن که باید نام برده شه،ولی گفتید سه تافقط من رعایت کردم

Benam10 که چندین ساله فعالیت می کنن.تو بخش زیست شناسی کارشون حرف نداره
      matrooke با تاپیک سوالات متداول و بخش پیام خصوصی هنوز هم به سوالات بچه ها پاسخ میدن و کارشون خیلی ارزشمنده
      paxton با تاپیک فوق العاده منابع کنکور
      Wickedsick که به تازگی کامبک زدن.قبلا خیلی فعال بودن سال های 97 98 .غیبت طولانی داشتن.ولی تاپیک هاشون هنوز هم استفاده میشه
      zahra.eng با چالش های خوبی که ایجاد کردن سعی کردن که نظمی به زندگی همه مون ببخشن

ویرایش توسط Wonderland : 03 فروردین 1400 در ساعت 14:49 دلیل: ادامه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Mahdi_artur
      Wonderland
      Infintie_delusion
      چند تا دیگه هم بودن ولی خب گفته سه نفر
      بزرگ شدن یعنی سازش پذیری با سختی

(ریک گرایمز)

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      با توجه به استقبال گرم همراهان برای اعتبات عالیات

10 فقره بلیط بانکوک هم برای بقیه همراهان درنظر گرفتیم

فقط به حاجیمون ممد ار رای بدین

( ستاد تبلیغاتی حاج ممد ار )
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اون سه تا پاسخگو عزیزمون رو که همه هم تقریبا گفتن انتخاب میشن دلیلی نداره دوباره بگم و از زحماتشون خیلی خیلی تشکر میکنم ...

josef76
      amir1376
      mohamad_R

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      منم اینا مد نظرمه
      josef76
      normal(تاپیک شیمی داشت و...)
      mohamad_r
      مهدی ارتورم بود که معلوم بود خیلی برای مطالب و تاپیکاش زحمت کشیده و وقت گذاشته اما راستش من از محتواش استفاده نکردم و خودم هم تست داشتم هم برنامه

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم براساس پاسخگویی بخوام بنویسم برای سوالاتی که داشتم: @josef76@amir76@rezvan81@mohamad-R@ و خیلی افراد دیگه ولی نام کاربریشونو یادم نمیاد
      البته هیوا و علی دارک و علی رو هم مقدم میدانم ولی نام کاربریشونو یادم نمیاد
      ویرایش توسط mohammad1381 : 02 فروردین 1400 در ساعت 04:46

9. Top | #24
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      wonderland
      Infinite_delusion
      Colonius
      بهتر بود چند تا ملاک انتخاب میکرد استارتر تا بقیه بر اساس اون انتخاب کنن
      دوست و رفیق بازی رو واسه جواب دادن به این تاپیک کنار گذاشتم.
      واقعا اون سه نفری رو اسم اوردم که به بچه ها با توجه به اسم این انجمن و چیزی که باید باشه کمک کردن و تاپیکای مفید و متناسب با کنکور زدن.
      نباید فراموش کنیم اول و آخرش اینجا انجمن کنکوره ...
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...
      ویرایش توسط Mina_medicine : 02 فروردین 1400 در ساعت 13:15

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بی معرفتا ... زیرو رو از یاد بردید ؟ (شایدم به خاطر عوض کردن نام کاربریم باشه )

چه وضعشه ، از 1300 تا پستم توی سال99 حداقل 1000 تاش جواب دادن به سوالای بچه های فروم بوده بقیه پست هام هم مال خدافظی بوده
      .... پربازدید ترین و پرصفحه ترین تاپیک مصاحبه ی امسالم که مال من بود خجالت نمیکشید به این زودی فراموشم کردید
      از شوخی بگذریم .... همش وظیفه بوده و البته فقط نظر شخصی که امیدوارم تونسته باشه توی این یک سال به کسی کمک کرده باشه

سلام
      این تاپیک رو دیدم دلم نیومد برنگردم .... خلاصه به آراز ایمل دادم برم گردونه
      ممنون از همه ی بچه هایی که اسمم رو گفتن ، شرمنده کردید

راستش نظرو پست های اغلب بچه ها رو که دیدم ، فهمیدم فقط کاربرایی که طی حدود دوماه اخیر فعال بودن یاد شدن ... ولی خب تاپیک مربوط به کاربرا طی یک سال هست

از اونجایی که سال 99 میشه گفت عضو ثابت فروم بودم ، میخوام از حافظه ام یاری بگیرم و از چندتا کاربر تشکر کنم :

_Ali.psy عزیزم که از بهار پارسال توی تاپیک ثابت قدمان 99 میومد و راهنمایی مون میکرد ... همچینین توی پاییز تاپیک راهنمایی انتخاب رشته رو زد و به بچه ها موقع انتخاب رشته کمک کرد

_مهدی آرتور عزیز ، هرچند بعضی وقتا حالمون رو میگرفت و به حاشیه ها دامن میزد
      (یکی دوماه قبل کنکور99 که البته میدونم اون موقع هم نیتش خوب بوده ) ، ولی کلی تاپیک و مطلب فوق مفید قرار داد که واقعا کلاس فروم رو بالا برد ... ممنون ازش

_بعضی کاربرا هم بودن که به خود من به شخصه توی روزای بد کمک کردن ، ممنون از مینا مدیسن
      Mina_medicine
      که از بهار سال قبل هوام رو داشت و هروقت ناامید یا خسته میشدم با تلنگر و راهنمایی های به موقعش منو به خودم میاورد

_ کاربر پکستون paxton که برای کنکور 1400 مخصوصا توی زمینه برسی منابع راهنمایی های زیادی کرد.

_کاربر پرنس prince که با اطلاعات و تجربه های دانشجوییش کلی به من و بقیه اطلاعات مفید ارائه داد

_کلونیوس colonius رفیقم که از دوران شمارش معکوس اعلام نتایج باهاش آشنا شدم ، میدونم که با چند نفر از بچه های فروم در ارتباطه و کلی هواشون رو داره و بی چشم داشت کمکشون میکنه

_مهندس زهرا eng ، بمب انرژی مثبت....ممنون ازت بابت حس خوبی که توی این یک سال به فروم تزریق کردی ، هیچ وقت یادم نمیره روزایی رو که توی تاپیک ثابت قدمان 99 میومدی و به من و بقیه انرژی میدادی

_کاربر wonderland ، توی دو سه ماه اخیر سنگ تموم گذاشته و حسابی مسئولیت درجه پاسخگو وراهنما رو به نحو احسن انجام داده ، حتی فراتر از فضای انجمن هم هوای بچه ها رو داره ممنون ازتون خانم نیازی مطلق

_Saturn8 سلطان آپ کردن تاپیکای ارزشمند ، درطول سال گذشته بارها با این کار کلی خیرش به بچه ها رسیده .... دمت گرم

_Mohamad_R رفیقی که دلش دریاست ، مطالب مفید هم میذاره ولی معروف هست به شوخ طبعی های بی نظیرش که بارها لبخند رو روی لب کاربرای فروم اورده

این لیست ادامه دارد ( ویرایش میشه)
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 02 فروردین 1400 در ساعت 16:01

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      [
      QUOTE=Infinite_Delusion;1705404]بی معرفتا ... زیرو رو از یاد بردید ؟ (شایدم به خاطر عوض کردن نام کاربریم باشه )

چه وضعشه ، از 1300 تا پستم توی سال99 حداقل 1000 تاش جواب دادن به سوالای بچه های فروم بوده بقیه پست هام هم مال خدافظی بوده
      .... پربازدید ترین و پرصفحه ترین تاپیک مصاحبه ی امسالم که مال من بود خجالت نمیکشید به این زودی فراموشم کردید
      از شوخی بگذریم .... همش وظیفه بوده و البته فقط نظر شخصی که امیدوارم تونسته باشه توی این یک سال به کسی کمک کرده باشه

سلام
      این تاپیک رو دیدم دلم نیومد برنگردم .... خلاصه به آراز ایمل دادم برم گردونه
      ممنون از همه ی بچه هایی که اسمم رو گفتن ، شرمنده کردید

راستش نظرو پست های اغلب بچه ها رو که دیدم ، فهمیدم فقط کاربرایی که طی حدود دوماه اخیر فعال بودن یاد شدن ... ولی خب تاپیک مربوط به کاربرا طی یک سال هست

از اونجایی که سال 99 میشه گفت عضو ثابت فروم بودم ، میخوام از حافظه ام یاری بگیرم و از چندتا کاربر تشکر کنم :

_Ali.psy عزیزم که از بهار پارسال توی تاپیک ثابت قدمان 99 میومد و راهنمایی مون میکرد ... همچینین توی پاییز تاپیک راهنمایی انتخاب رشته رو زد و به بچه ها موقع انتخاب رشته کمک کرد

_مهدی آرتور عزیز ، هرچند بعضی وقتا حالمون رو میگرفت و به حاشیه ها دامن میزد
      (یکی دوماه قبل کنکور99 که البته میدونم اون موقع هم نیتش خوب بوده ) ، ولی کلی تاپیک و مطلب فوق مفید قرار داد که واقعا کلاس فروم رو بالا برد ... ممنون ازش

_بعضی کاربرا هم بودن که به خود من به شخصه توی روزای بد کمک کردن ، ممنون از مینا مدیسن که از بهار سال قبل هوام رو داشت و هروقت ناامید یا خسته میشدم با تلنگر و راهنمایی های به موقعش منو به خودم میاورد

_ کاربر پکستون paxton که برای کنکور 1400 مخصوصا توی زمینه برسی منابع راهنمایی های زیادی کرد.

_کاربر پرنس prince که با اطلاعات و تجربه های دانشجوییش کلی به من و بقیه اطلاعات مفید ارائه داد

_کلونیوس colonius رفیقم که از دوران شمارش معکوس اعلام نتایج باهاش آشنا شدم ، میدونم که با چند نفر از بچه های فروم در ارتباطه و کلی هواشون رو داره و بی چشم داشت کمکشون میکنه

_مهندس زهرا eng ، بمب انرژی مثبت....ممنون ازت بابت حس خوبی که توی این یک سال به فروم تزریق کردی ، هیچ وقت یادم نمیره روزایی رو که توی تاپیک ثابت قدمان 99 میومدی و به من و بقیه انرژی میدادی

این لیست ادامه دارد ( ویرایش میشه)
      [/QUOTE]

اقا مسابقه ای که ایشون باشه رو من به رسمیت نمشناسم
      وجود زیرو مساوی تبانی و خرید ارا .

#مسابقه_بدون_حضور_ترندها
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها

اقا مسابقه ای که ایشون باشه رو من به رسمیت نمشناسم
      وجود زیرو مساوی تبانی و خرید ارا .

#مسابقه_بدون_حضور_ترندها

همین جا اعلام میکنم

اگر جزو سه نفر اول بشم جازیزه 50 تمونی رو برای اعضای فروم خرج خواهم کرد
      تازه اگه اول بشم 120 تومن برای اهدا به یکی از اعضا درنظر دارم

جدی گفتم

ببینم چیکار میکنید
      [/QUOTE]

شیم ان یووو

ایشون سابقه کیفری اختلاس داره بچه ها گولش رو نخورید ،

هر جا سخن از اعتبار است نام ممد ار میدرخشد
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Colonius نمایش پست ها
      #ستاد_انتخاباتی_زیرو

مزدوووووووووووووووووووووو وووووووووور

داش جناحت رو مشخص کن!

هرچی زیرو بهت وعده داده ضرب در 2 تقسیم بر 4 خودم درجا میدم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      mahdi_artur
      Infinite_Delusion
      Mohamad_R
      Wonderland
      amir1376
      SiiiiiiNA
      josef76

3 تا بايد باشه ولي همه اين اشخاص به من كمك كردن نميشه اسم نبرد .

15. Top | #30
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از همین تریبون به محمد آر و زیرو پیشنهاد میکنم
      اون 120 تومن و 50 تومنو یه جا به من بدید
      با ارتباطای زیر زمینیم با اعضای فروم کاری میکنم جفتتون اول بشید
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن