خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا كمك كنيد بهم براى انتخاب كتاب تست زيست ، لطفا

سلام بچه ها ، ميدونم از قبل مطالب موجوده اما واقعا فرصت ندارم دونه دونه بخونم و بازم نفهمم . من ده سال از دبيرستان دور بودم دارم ميخونم براى كنكور . دهم زيست رو با كتاب نشر الگو سه بعدي خوندم و تست زدم . جالبه همه ميگن بده اما واقعا خوب بود و نكات خوبي ياد گرفتم . حتى رفتم پنج شش سوال از كنكور نود و نه كه از زيست دهم اومده بود رو نگاه كردم و همه رو درست زدم .
      حالا ميخوام كتاب يازدهم زيست رو بخرمً. واقعا موندم كدومو بخرم . هركسي يك چيزي ميگه . اگه ممكنه دانش اموزايي كه درس خونن كتاب خوب بهم معرفي كنن . لطفا كتاب ساده نباشه ،درسته ده سال دور بودم اما وقتى ميخونم كامل ميفهمم . در حد سطح متوسط به بالا معرفي كنيد ، امروز بخرم .
      در ضمن خواهرم نظام جديده و كناب ميكرو اقاي زارع يازدهم رو داره. سال نود و هفت موقعي كه كلاس يازدهم بود خريد و كنكورش پارسال بوده . اون خوبه؟؟؟
      و كلا بهم بگيد بين كتاب نشر الگو جديد ، تخته سياه ، ميكرو ، اي كيو ، خيلي سبز كدوم رو بگيرم . سطح متوسط و استاندارد و نكات رو پوشش بده با توجه به اينكه معلم ندارم .
      ازتون ممنون ميشم
      كنكور تجربي 1400 💪

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سطح اولیه : سال به سال خیلی سبز

سطح پیشرفته : آیکیوی گاج یا جامع خیلی سبز پینوکیو یا سه سطحی قلم چی (پیشنهاد خودم آیکیو هست )

کتاب آزمونی : موج آزمون الگو یا فصل آزمون خیلی سبز یا کتاب آزمون پلاس گاج که تازه چاپ شده (آزمون پلاس تازه چاپ شده ولی دیدمش خیلی کتاب خفنیه گروه زیستاز نوشتنش)

بهترین ازمون های انلاین برای زیست : به ترتیب 1)زیستاز 2)لیموترش 3) مای زیست 4) ماز

بهترین کلاس های آنلاین برای زیست : 1) حنیف عظیمی تاملند 2) همدانی کلاسینو (پیشنهاد خودم حنیف هستش)

پیشنهاد : با توجه به سطحت ابتدا به کتاب درسی مسلط شو بعد برو سراغ کتاب خیلی سبز سال به سال و سعی کن با زدن تستاش تسلطت رو روی خطوط کتاب درسی بالا ببری بعد برو سراغ منابع دیگه برای افزایش تسلط رمز موفقیت تو زیست فقط تکرار تکرار تکرار کتاب درسی است چون بعضی جاهای زیست هست باید بالای 10 بار تکرار کرده باشی تا مسلط بشی و هدفت از تست زنی باید فقط افزایش تسلط رو خطوط کتاب درسی باشه وبرای زدن درصد بالا تو ازمون های آزمایشی باید ازمون های مختلف موسسات رو برسی کنی و فقط با زدن تست های کتاب تست نمیتونی تو ازمون ازمایشی درصد بزنی چون ادبیات طراح ازمون های ازمایشی با مولفین کتاب فرق داره و طراح های ازمون ازمایشی برای نشان دادن خفن بودن خودشون به بقیه طراح ها تست های سخت و گاهی غیر استاندارد میدن که بغضی مواقع سوال غلط در میاد پس برای زدن چنین تست هایی تو ازمون های ازمایشی باید بقیه ازمون ها رو هم رصد کنی
      ویرایش توسط Ali Darkness : 29 اسفند 1399 در ساعت 18:23

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من کتاب های میکرو رو بگیرید و فقط تست های کنکور رو کار کنید .
      کتاب درسی رو خیلی خوب و زیاد بخونید .
      همین!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raham نمایش پست ها
      سلام بچه ها ، ميدونم از قبل مطالب موجوده اما واقعا فرصت ندارم دونه دونه بخونم و بازم نفهمم . من ده سال از دبيرستان دور بودم دارم ميخونم براى كنكور . دهم زيست رو با كتاب نشر الگو سه بعدي خوندم و تست زدم . جالبه همه ميگن بده اما واقعا خوب بود و نكات خوبي ياد گرفتم . حتى رفتم پنج شش سوال از كنكور نود و نه كه از زيست دهم اومده بود رو نگاه كردم و همه رو درست زدم .
      حالا ميخوام كتاب يازدهم زيست رو بخرمً. واقعا موندم كدومو بخرم . هركسي يك چيزي ميگه . اگه ممكنه دانش اموزايي كه درس خونن كتاب خوب بهم معرفي كنن . لطفا كتاب ساده نباشه ،درسته ده سال دور بودم اما وقتى ميخونم كامل ميفهمم . در حد سطح متوسط به بالا معرفي كنيد ، امروز بخرم .
      در ضمن خواهرم نظام جديده و كناب ميكرو اقاي زارع يازدهم رو داره. سال نود و هفت موقعي كه كلاس يازدهم بود خريد و كنكورش پارسال بوده . اون خوبه؟؟؟
      و كلا بهم بگيد بين كتاب نشر الگو جديد ، تخته سياه ، ميكرو ، اي كيو ، خيلي سبز كدوم رو بگيرم . سطح متوسط و استاندارد و نكات رو پوشش بده با توجه به اينكه معلم ندارم .
      ازتون ممنون ميشم
      واقعا نسل جدید الگو رو خوندی برای اولین بار اونم بعد از چندین سال دوری؟؟
      خود حنیف عظیمی میگه نشر الگو رو آخرین کتاب بزنید چون سطحش اوکی نیست و تستهای نظام قدیمیش قاطی هستش
      خیلی ها تو همین انجمن میگن اول خیلی سبز بعد میکرو و بعد نشر الگو
      به نظرم اگه با الگو اوکی هستین همون رو بخرید

البته من تخصصی در زمینه کتابای زیست فعلا ندارم (ولی از خیلی سبز و میکرو خیلی خوشم اومده تا حالا)
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness;1704926[SIZE=6
      بهترین کلاس های آنلاین برای زیست : 1) حنیف عظیمی تاملند 2) همدانی کلاسینو (پیشنهاد خودم حنیف هستش)

[/SIZE]

واقعا موافقم باهات در زمینه معلم (همدانی مشتی میفهمونه واقعا)
      این عمارلو چی هست همه میگن اله و بله ؟؟! هیچی ازش نفهمیدم من
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما اگر میخاید یه منبعی بزنیدو به حد پزشکی برسید لطفا جامع خیلی سبز (مورد تایید اساتید زیست و خودم با تیک آبی اصالت درصد 64 کنکور 99 بدون هیچ پیش زمینه ایی!)رو بزنید
      وقتی زدیدو کامل شد الباقی وقتو کتاب درسی بخونید /ازخوندن دری وری(گاج و الگو و....) برحذر باشید که وقت سایر درسا رو میگیرید و ممکنه ریاضی یا فیزیکو نابود کنید
      اگر بازم وقت زیاد اوردید دوباره همونو مرور کنید +کتاب درسی (کتاب درسی در حد 20 بار خوندن که سه تا کتاب باهم میشن 60 بار!!!!)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      شما اگر میخاید یه منبعی بزنیدو به حد پزشکی برسید لطفا جامع خیلی سبز (مورد تایید اساتید زیست و خودم با تیک آبی اصالت درصد 64 کنکور 99 بدون هیچ پیش زمینه ایی!)رو بزنید
      وقتی زدیدو کامل شد الباقی وقتو کتاب درسی بخونید /ازخوندن دری وری(گاج و الگو و....) برحذر باشید که وقت سایر درسا رو میگیرید و ممکنه ریاضی یا فیزیکو نابود کنید
      اگر بازم وقت زیاد اوردید دوباره همونو مرور کنید +کتاب درسی (کتاب درسی در حد 20 بار خوندن که سه تا کتاب باهم میشن 60 بار!!!!)
      میشه بگید روش خوندنتون چی بود؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از راهنمايي . جامع خيلي سبز رو خريدم
      كنكور تجربي 1400 💪

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سه بعدي الگو رو خوندم . پارسال خريده بودم روش نوشته بود براى كنكور هزار و چهارصد . چرا مگه چشه،؟ من اوكى بودم باهاش . دليل اش چيه كه مخالف داره .
      البته جامع خيلي سبز رو خريدم امروز
      كنكور تجربي 1400 💪

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم همين جامع خيلي سبز رو خريدم
      كنكور تجربي 1400 💪

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      منظورتون پینوکیوعه دیگه؟
      خداوکیلی چند تا فصلشو زدی ؟ اصلا کار کردیش ؟؟
      من 2 فصل اول یازدهمش رو زدم و فهمیدم کتاب پرغلط و به شدت مزخرفیه .
      بعد چطوری میتونید به میکرو بگید دری وری؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من همينو خريدم
      كنكور تجربي 1400 💪

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raham نمایش پست ها
      من همينو خريدم ������
      ببین تهه دلتو خالی نکنن نظره اساتید همینه
      حالاشما بخای ادامه بدی طرف میادمیگع چرا وسط تستاش شام ندادن بخوریم!

اینا یه چیزی تو تلگرام شنیدن همونو مث نوار تکرار میکنن ! فقطم هدف چونه زدنو اتلافه وقته ! همین
      ویرایش توسط Carolin : 01 فروردین 1400 در ساعت 02:04

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

منظورتون پینوکیوعه دیگه؟
      خداوکیلی چند تا فصلشو زدی ؟ اصلا کار کردیش ؟؟
      من 2 فصل اول یازدهمش رو زدم و فهمیدم کتاب پرغلط و به شدت مزخرفیه .
      بعد چطوری میتونید به میکرو بگید دری وری؟؟؟؟؟
      فکر کنم شما یه کتاب دیگه زدی فکر کردی پینوکیو هست. غلط داره مثل بقیه کتابا ولی پرغلط نبوده هیچوقت.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ کتابی کامل نیست کلا یسری تفاوت بین نظر مولفای مختلف تو همه کتابا هست.در ضمن تعصب روی کتاب خاصی خوب نیس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن