خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوپینگ ؟؟؟؟!!

سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه عذر میخوام اگه تاپیک از نظرتون تکراری هست من یه گشتی توی انجمن زدم و جوابمو پیدا نکردم یا تاپیکا خیلی بشدت قدیمی بودن یا محتوای خاصی نداشتن..ممنون میشم راهنماییم کنین♡
      دوپینگ ماز رو خواستم نظرتونو راجبش بدونم اگه تجربه ای دارید راجع به اینکه سطح سوالاش چطورقه و غیره با من و بقیه درمیون بزارید

این برنامشونه:
      در 30 روز اول، 26 آزمون زیست‌شناسی (پیش‌روی فصل به فصل) به همراه 26 آزمون شیمی (پیش‌روی فصل به فصل) + 14 آزمون ریاضی (پیش‌روی پایه به پایه) برگزار می‌شود و شما هر روز فرصت دارید تا در یک آزمون شرکت کنید و بلافاصله پس از پاسخگویی به آزمون، پاسخنامه آزمون (درس زیست + شیمی + ریاضی) به همراه نکات پرتکرار و دام‌های تستی به شکل جزوه بسیار کم‌حجم (در درس زیست + شیمی) در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در روز 30 تا 50، 5 آزمون جامع شبیه‌ساز کنکور در درس زیست، شیمی و ریاضی در اختیار شما قرار می‌گیرد و هر روز می‌توانید در یک مرحله از آزمون‌های جامع شرکت کنید و بلافاصله پس از پاسخگویی به آزمون، پاسخنامه آزمون در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ممنون از همگی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      طبق گفته رتبه برترای همین انجمن اصلا بدرت نمی خوره کیفت ازمونش نه .برنامه ی ازمونش خیلی توهم هستش اصلا جا برای ازمون دیگه نداره حالا چه برسه چندتا درسم بخوای بخونی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینا از دور قشنگن اینکه بیای 12 تا کنکور بدی و جامع سنجشم بزنیو مرور خودتم بخونیو اینا هم ازمونم بدی بعدا بخوای تحلیل کنی تازه اگر تا25اردیبهشت همه درساتو خونده باشی. ببین میتونی از پسش بریای یا مثل کتاب خریدن کلی میخری بعد یکیشم نمیخونی(مثاله)بجای کلی ازمون ی ازمون مناسب (قلمچی.سنجشی..)بده با 12تا ککنکور اگر وقت شد برو ینگاه به همه ازمونای(ماز.تستر.روپوش سفید...)بنداز

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوپینگ ماز برای زیست فوق‌العاده‌س. هرکس میگه به درد نمیخوره درک چندانی از خوب بودن سطح یک آزمون نداره.
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام دوستان. خوبین؟
      برای امسال هم دوپینگ ماز وجود داره و این بار برخلاف دوره‌های قبلی، هر 4 درس اختصاصی پوشش داده میشن و خود ماز کنکورهای 98 به این سمت داخل و خارج رو تو برنامه جای داده. به نظر شما برای یه فارغ از تحصیل خوبه؟ برنامش از 5 اردیبهشت شروع میشه؟
      خیلی ممنون میشم اگه لطف کنین نظرتون رو بگین. برنامه کاملش هم توی سایت ماز موجوده.
      خیلی خیلی ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ۵ میل خیلی زیاده تازه اونم با تخفیف ( قیمت اصلیش ۷ )
      اگ پولشو داری وقتشم داری رو درسا تا ۵۰ ۶۰ درصد بلدی خبه ازمونای تالیفیش حل کنی کلاسای تست طلایی نمیدونم ولی تست پیشرفته فیزیک ماز خب بود ولی ۵ ساعت برای یه کلاس خیلی زمان زیادیه واقا کسی وقت میکنه؟ دان کنی رو سرعت ۲ برابر ببینی منطقی تره

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      سلام دوستان. خوبین؟
      برای امسال هم دوپینگ ماز وجود داره و این بار برخلاف دوره‌های قبلی، هر 4 درس اختصاصی پوشش داده میشن و خود ماز کنکورهای 98 به این سمت داخل و خارج رو تو برنامه جای داده. به نظر شما برای یه فارغ از تحصیل خوبه؟ برنامش از 5 اردیبهشت شروع میشه؟
      خیلی ممنون میشم اگه لطف کنین نظرتون رو بگین. برنامه کاملش هم توی سایت ماز موجوده.
      خیلی خیلی ممنون
      سلام.
      اصلا ارزش اون میزان پولی که باید در قبالش پرداخت بشه رو نداره !
      چند تا آزمون که سوالاتش هم عموما گلچین آزمونای طی سال ماز هست و چیز جدیدی وجود نداره + چند تا کلاس وقت گیر که چندان ارزش وقت گذاشتن در اون برهه زمانی رو ندارن.

به جای چنین هزینه هنگفتی ، میتونید از دوپینگ های سال های گذشته استفاده کنید.
      هر چند که به احتمال زیاد خود این پیکج هم مثل سایر محصولات ماز داخل تلگرام پخش خواهد شد. ( کاری به مسائل شرعی ماجرا ندارم )

در کل :
      اگه 5 میل واستون چیز خاصی نیست که خوب خریداریش بکنید.
      در غیر این صورت ارزش اون همه پول رو نداره و میتونید از دوپینگ های سال های گذشته اش استفاده کنید.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام مجدد خدمت همه دوستان گلی که لطف کردن جواب من رو دادن. دمتونم گرم.
      اصلا چنین مبلغی رو من نمیتونم هزینه کنم و قصدش رو هم ندارم. فقط آزمونای دوپینگش مدنظرم بود که هزینش کمتر بود خیلی( دقیق یادم نیست ولی فکر کنم با تخفیفی که داده بود؛ یک میلیون و خورده‌ای بود.)
      بازم ممنون بابت وقتی که لطف کردین گذاشتین.
      دمتون گرم
      ان‌شاءالله در کنار خانواده، سلامت، شاد، رو به رشد و موفق باشین همگی.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم برای کسی که تا اردیبهشت جمع بندیش تموم شده باشه خوبه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من اصلا اینا رو نمیدونم که چین و کلا موسسه ماز رو زیاد نمیشناختم و نمیشناسم
      ولی اگه فکر میکنین براتون مفید واقع میشه و...

تست طلایی و پروژه ماز رو دیدم که 150 تومن میفروشن به صورت اپلود همان روز بعد برگزاری با یه مقدار سرچ میتونین پیدا کنین داخل تلگرام

(پ.ن : ریپ اعتقاداتی و مذهبی نزنین اولا نه من خریدم که منو قضاوت کنین دوما اعتقاداتی به این مسائل ندارم پس بهتره زحمتی به خودتون ندین)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      من اصلا اینا رو نمیدونم که چین و کلا موسسه ماز رو زیاد نمیشناختم و نمیشناسم
      ولی اگه فکر میکنین براتون مفید واقع میشه و...

تست طلایی و پروژه ماز رو دیدم که 150 تومن میفروشن به صورت اپلود همان روز بعد برگزاری با یه مقدار سرچ میتونین پیدا کنین داخل تلگرام

(پ.ن : ریپ اعتقاداتی و مذهبی نزنین اولا نه من خریدم که منو قضاوت کنین دوما اعتقاداتی به این مسائل ندارم پس بهتره زحمتی به خودتون ندین)
      درستشم همینه باو
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)