خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

مهم مهم منبع زیست

سلام .
      منبع اول زیست دوازدهم که تستش برام مهمه و درسنامه نیاز ندارم اما تست خوب و همه طیفی داشته باشه .
      فقط میکرو دوازدهم رو نگید چون سنگینه و برای منبع دوم میخوام کار بکنم .
      پناهی شایق یا خیلی سبز دوازدهم؟ کدوماش بهتره ...
      بعد برای منبع دوم زیست دهم و یازدهم بعد از میکرو به جز خیلی سبز ، پناهی شایق خوبه؟؟؟ با خیلی سبز حال نمیکنم .
      راهنمایی کنید لطفا .

پی نوشت = من اومده بودم تو چالش نیومدن به انجمن ولی الان واجب بود .
      مرسی از همه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام .
      منبع اول زیست دوازدهم که تستش برام مهمه و درسنامه نیاز ندارم اما تست خوب و همه طیفی داشته باشه .
      بعد برای منبع دوم زیست دهم و یازدهم بعد از میکرو به جز خیلی سبز ، پناهی شایق خوبه؟؟؟ با خیلی سبز حال نمیکنم .
      راهنمایی کنید لطفا .

مرسی از همه
      من یازدهمم و خودم میکرو کار می کنم به نظرم پینوکیو خیلی سبز خوبه ولی اگه که با خیلی سبز حال نمی کنید من تعریف زیست فانتوم و نانو رو هم شنیدم....به نظرم کار کردن سوالای ماز هم خالی از لطف نیست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تستهای آزمونای امسال,زیست ماز,فصل آزمون

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از تانک راضیم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام .
      راهنمایی کنید لطفا .

مرسی از همه
      سلام
      از چند نفر که پرسیدم نظرشون این بود:
      واسه زیست دوازده خیلی سبز کامله البته مهروماه هم خوبه ولی به عنوان منبع دوم.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      سلام
      دیدم عنوان مشابه هست مجدد تاپیک نزدم
      واسه زیست کتاب میخوام برای تست ولی نه هر نوع تستی
      کتاب صرفا تست واسه جمع بندی ،آزمونی روی خط کنکور بدون یاوه گویی
      بیشتر بازش کنم
      اول یه کتاب یه مرجع(منظور از هرجایی دلتون میخوا بگین .مثلا ازمون مازی پروژه 40 حرف اخری چیزی) میخوام تست ها کنکور توش باشه و معادل ساز قشنگ باشه واسه تست های سال های قبل (95 ،96و...)
      یعنی سوال های کنکور های 98 99 ک 4 دوره اس + معادل سازی شده کنکور های سال های قبل +حالا ش+د ازمون تالیفی تعداد بیشتر با همون فرمت 50 تایی با همون میزان استاندارد بودن

دو یه کتاب صرفا تست دار واسه جمع بندی فصل به فصل واسه هر فصل چنتا ازمون جمع جور با تعداد تست کافی نه زیاد نه کم
      مثلا یه کاری که فصل ازمون زیست خیلی سبز کرده

پ.ن: به نظر خودم و تو شرایط خودم یک ارجح تره .حالا اگه نظرتون یه چیز دیگه است حتما بگید و خوشحال میشم بشنوم حالا اگه کتابی است که دوتاش رو پوشش بده یا صرفا یه حالت کافیه حالا دو یا یک که فبه المراد
      @mahdi_artur@ @Behnam10@ @infinite_delusion@ @Wonderland@

و هر عزیزی دیگه ای ک اطلاع داره

سلام
      من خودم چاپ ها و کتاب های امسال رو ندیدم و برسی نکردم

ولی فکر کنم یه کتاب موج آزمون نشرالگو هست که تقریبا همین مدلی که میگی دسته بندی شده
      یکی از بچه های فروم تازگی خریدتش
      بذار تگش کنم بیاد نظرشو راجع به کتاب بگه

• Mohamad_R@ رفیق این کتاب موج آزمون زیست چطوری بود؟ راضی بودی نبودی؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      سلام
      دیدم عنوان مشابه هست مجدد تاپیک نزدم
      واسه زیست کتاب میخوام برای تست ولی نه هر نوع تستی
      کتاب صرفا تست واسه جمع بندی ،آزمونی روی خط کنکور بدون یاوه گویی
      بیشتر بازش کنم
      اول یه کتاب یه مرجع(منظور از هرجایی دلتون میخوا بگین .مثلا ازمون مازی پروژه 40 حرف اخری چیزی) میخوام تست ها کنکور توش باشه و معادل ساز قشنگ باشه واسه تست های سال های قبل (95 ،96و...)
      یعنی سوال های کنکور های 98 99 ک 4 دوره اس + معادل سازی شده کنکور های سال های قبل +حالا ش+د ازمون تالیفی تعداد بیشتر با همون فرمت 50 تایی با همون میزان استاندارد بودن

دو یه کتاب صرفا تست دار واسه جمع بندی فصل به فصل واسه هر فصل چنتا ازمون جمع جور با تعداد تست کافی نه زیاد نه کم
      مثلا یه کاری که فصل ازمون زیست خیلی سبز کرده

پ.ن: به نظر خودم و تو شرایط خودم یک ارجح تره .حالا اگه نظرتون یه چیز دیگه است حتما بگید و خوشحال میشم بشنوم حالا اگه کتابی است که دوتاش رو پوشش بده یا صرفا یه حالت کافیه حالا دو یا یک که فبه المراد
      @mahdi_artur@ @Behnam10@ @infinite_delusion@ @Wonderland@

و هر عزیزی دیگه ای ک اطلاع داره
      سلام.وقت بخیر
      من نظام قدیم بودم و اطلاعاتم از منابع کمه
      فقط می تونم ترکیبی از نظر خودم در مورد نویسنده های نظام قدیم و نظرات بچه های نظام جدید رو در مورد منابع بگم
      کتاب موج آزمون نظام قدیم از نظر سوالات خیلی جالب نبود و فقط آزمون جامع کنکوری داشت اما ظاهرا کتاب نظام جدید هم آزمون مبحثی داره و هم جامع،و نظر یکی دونفر از بچه های فروم که برای کنکور ۹۹ استفاده کرده بودن خوب بوده،من چون این کتاب رو مطالعه نکردم پس نمی تونم نظر دقیقی داشته باشم
      در مورد این که میگید مطالب خارج از گود نداشته باشه،بعیده بتونیم همچین کتابی رو برای زیست پیدا کنیم،این مهارت شماست که چه جور با این ابهامات کنار بیاید
      گفته بودید که ۴ دوره کنکور ۹۹ و ۹۸ رو هم داشته باشه
      این کنکورها رو برای آزمون های ۴ ساعته جمع بندی کنار بگذارید و از منبع کنکورها بزنیدشون و به هیچ وجه درس به درس حلشون نکنید

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خودم برای آزمون های فصل به فصل از تست های موسسات استفاده می کردم که به ترتیب سال و نوع موسسه وجود داشت
      و برای دوران انتقالی (تقریبا میشه گفت انتقالی)چند آزمون ۵۰ سواله از سال های قدیمی تر (۹۵_96)کانون به عنوان نمونه حل کردم تا مشکلات ریز فصول رو پیدا کنم
      و چند روز یکبار هم کنکور های ۹۶ به بالا و چند تالیفی موسسات+کنکور های قدیمی به صورت تک درس
      این رو در صورتی توضیح دادم که نظر دوستان در مورد موج آزمون و آزمون خیلی سبز مساعد نباشه(بخش مبحثی و انتقالی)می تونید این کار رو انجام بدید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها

سلام
      من خودم چاپ ها و کتاب های امسال رو ندیدم و برسی نکردم

ولی فکر کنم یه کتاب موج آزمون نشرالگو هست که تقریبا همین مدلی که میگی دسته بندی شده
      یکی از بچه های فروم تازگی خریدتش
      بذار تگش کنم بیاد نظرشو راجع به کتاب بگه

• Mohamad_R@ رفیق این کتاب موج آزمون زیست چطوری بود؟ راضی بودی نبودی؟

با عرض سلام و وفت بخیر

دوستان این کتاب از لحاظ محتوای تستی خوب و استاندارده . غلط جمله بندی مثل ازمون قلمچی نداره که مثل خوره مغزتون رو بخوره ( قافیه رو باش)
      و طی چند ازمونی که از دهم بنده زدم گهگداری از چهاچوب خارج میشه اما مثل خیلی سبز یا ازمون های ماز و قلمچی عمق سلیقه طراح چاشنی انتخاب گزینه نیست . غلط متناقض هست بین سوالات اما نه به صورت فاحش .
      اما مشکلاتی هم این کتاب داره . برخلاف فصل ازمون برای هر فصل ازمون تکی نداره کتاب و به شرح ذیل ازمون ها طراحی شدند :

ازمون مبـــــحث
      1 1و2و3 دهم
      2 4و5 دهم
      3 1و2 یازدهم
      4 3و4 یازدهم
      5 5و6 یازدهم
      6 6و7 یازدهم
      7 جامع گیاهی
      8 جامع جانوری
      9 1و2 دوازدهم
      10 3 دوازدهم (ژنتیک کل)
      11 1تا4 دوازدهم
      12 5و6 دوازدهم
      13 5تا 8 دوازدهم
      14 کل دهم
      15 کل دهم
      16 کل یازدهم
      17 کل یازدهم
      18 کل دوازدهم
      19 کل پایه
      20 کل پایه
      21تا30 جامع زیست مطابق بودجه کنکور
      همانطور که مستحضرید در خصوص پایه ازمون زیادی کتاب دارد . اما در خصوص مباحث گیاهی کمی دچار کمبود است . به علاوه اضافه کنم روند کتاب الگوی مشخصی ندارد . بعضا 3 فصل در یک ازمون است . اکثرا دوفصل و در یک مورد یک فصل .
      از لحاظ تیپ بندی هم قابل احترام است چرا که در ازمون های چند فصلی به اصطلاح نظر طراح بر این بوده نکات فصلی که حیطه ازمون است بولد باشد با استفاده از تیپ های مختلف تستی رایج ( خلاقیت تیپ های جدید النتشار که قلم امسال باب کرده نیست * ینی در هیچ کتابی هنوز نیست)
      اما در ازمون های جامع دهم / پایه / جانوری طراح سعی مضاعف در ترکیب مسائل داشته اما تا حد زیادی راعایت متن و استدلال های کتاب رو داشته و نخواسته سلیقه ای وارد تست ها بشه ( گرچه مثلا در کل دهم من چند مورد سلیقه ای دیدم)

ازمون های جامع نیز مطابق روند کنکور هستند .

نکته بعدی این هستش که این کتاب در طیف چاپی که قبل نوروز 1400 داشته همراه خودش درسنامه های درختی داشت . که حالا برای خود من به درد نخور بود ( با احترام به وقتی که گذاشتن برا تالیفش ) چرا که هیچ چیز جای کتاب درسی رو نمیگریه ! میگره؟
      اما چاپ جدید این درسنامه ها حذف میشن و به دنبال اون قیمت کتاب هم محسوس کاهش پیدا میکنه .

من الله توفیق .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

با عرض سلام و وفت بخیر

دوستان این کتاب از لحاظ محتوای تستی خوب و استاندارده . غلط جمله بندی مثل ازمون قلمچی نداره که مثل خوره مغزتون رو بخوره ( قافیه رو باش)

من الله توفیق .
      مرسی
      منظور از خیلی سبز فصل ازمون بود ؟ خودت کار کردی کتابو؟
      آزمون ها همه 50 تایی ان؟
      پاسخ تشریحی اش در چ حد جوابه؟ میشه رو تست هایی ک درست هم زدی چیز خوبی ازش کشید بیرون؟ منظور اینکه پاسخ تشریحیش اش به قدری خوب هست ک ادم رو مجبور کنه پاسخ سوالایی ک درست زده رو هم ببینه یا نه در حدیه ادم رغبت کنه تست هایی ک نزده رو ببینه فقط؟
      چاپ جدید اومده؟خبری داری؟
      .

you can't kill spirit even if you try too​

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن