خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: حجمی خوانی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

حجمی خوانی

سلام بچه ها اگه از الان بخایم حجمی بخونیم (مثلا زیست و توی ده روز) اشتباست ؟اخه من فکر میکنم این جوری راحت ترم ولی از مشاور که میپرسم میگه نه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir11 نمایش پست ها
      سلام بچه ها اگه از الان بخایم حجمی بخونیم (مثلا زیست و توی ده روز) اشتباست ؟اخه من فکر میکنم این جوری راحت ترم ولی از مشاور که میپرسم میگه نه
      سلام
      حجمی خوندن رو خیلی توصیه نمیکنم البته بستگی داره منظورتون از حجمی خوندن چی باشه.
      از نظر بنده شما مطابق برنامه قلم چی پیش برید. از اولین ازمونی که مطالبش رو نخوندین شروع کنین و طبق همون برنامه های دو هفته ای پیش برید.
      برای خودتون روزانه یه قسمت رو مشخص کنین که بخونین، و سعی کنین تمومش کنین
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حجمی خونی فقط برای دوران جمع بندی خوبه که می خونی و مرور میزنی الان تو باید به مطالب اجازه بدی توو ذهنت تثبیت بشن پشت هم که میخونی بعد یه مدت خسته کننده میشه و اجازه تحلیل و ته نشینی مطالب توو ذهنت رو نمیدی و اینجوری کیفیت مطالعت افت میکنه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه منظورت اینه که کلا ۱۰ روز زیست بخونی به شدت خسته میشی و با بازدهی خیلیی پایین اواسط این ده روز ناامید میشی و ولش میکنی اگه منظورت اینه که تایم نگیری و درس بخونی فقط مشخص کنی چقدر بخونی من حدود یه هفته این کارو کردم استرسم اومد پایین اوکی ک شدم دیگه با ساعت خوندم برای جلوگیری از اتلاف وقت واسه ی منکه جواب داد
      به کل نمیشه یه نسخه رو واسه همه پیچید ولی وقتی یه نفر مشاورته و بهش اعتماد داری به حرفاش گوش کن مگ اینک کاملا واضح باشه حرفش اشتباهه

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه مطمعنی نتیجه میده شک نکن
      از قدیم گفتن صلاح مملکت خویش خسروان دانند نگفتن مشاور خسرو گفتن خسرررررووووو
      گرچه بقچه ای خوانی در کل درست نیس و مشاورا همگی مخالفن ولی تو مجبوری و قوانین تو این زمینه جوابگو نیستن
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه لایو اموزشی می دیدم میگفت که بقچه ای خوندن تو مدت کوتاه مثلا برای 1 ماه اشکالی نداره و با توجه به تایم مونده گاهی انتخاب دیگه ای نیست اگه از اون دسته اشخاص منظم نیستی و استرس تموم کردن داری برای یه مدت تا جایی که یکم پیش روی کنی چه اشکالی داره همش بستگی به خودت داره.من خودمم برای یسری درسایی که عقبم مجبورم.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از نظراتتون دوستان میدونم حجمی خوندن کار درستی نیست ولی منم ادم این نیستم که هر دو ساعت منتظر باشم که برم سراغ درس بعدی راستش اینقدر منظم نیستم دوست دارم یه کتابی رو همه جوره با فیلم و کتاب و جزوه خیلی تمیز جمعش کنم تا خیالم راحت بشه ...برام ارزوی موفقیت کنین

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ممنونم از نظراتتون دوستان میدونم حجمی خوندن کار درستی نیست ولی منم ادم این نیستم که هر دو ساعت منتظر باشم که برم سراغ درس بعدی راستش اینقدر منظم نیستم دوست دارم یه کتابی رو همه جوره با فیلم و کتاب و جزوه خیلی تمیز جمعش کنم تا خیالم راحت بشه ...برام ارزوی موفقیت کنین
      ببین ، داخل برنامه ی هرهفته برای هرروز مشخص کن قراره کدوم مبحث رو بخونی و چقدر پیشروی داشته باشی
      اگه با تنوع بالا نمیتونی کنار بیای ، حداقل تنوع رو کمتر کن ولی یه مدت هرروز یه درس خوندن ماله امتحانای تشریحی مدرسه جواب میده ، وقتی تو قراره سرجلسه کنکور درعرض 4 ساعت چندین درس مختلف و متضاد رو به یاد بیاری و باهاشون کشتی بگیری دیگه باید به تنوع مطالعه هم عادت کنی
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      یه لایو اموزشی می دیدم میگفت که بقچه ای خوندن تو مدت کوتاه مثلا برای 1 ماه اشکالی نداره و با توجه به تایم مونده گاهی انتخاب دیگه ای نیست اگه از اون دسته اشخاص منظم نیستی و استرس تموم کردن داری برای یه مدت تا جایی که یکم پیش روی کنی چه اشکالی داره همش بستگی به خودت داره.من خودمم برای یسری درسایی که عقبم مجبورم.
      1 ماه مال سال دهمی هستش که 3 سال وقت داره نه کنکوری الانی که 3 ماه وقت داره و هر روزش قضیه مرگ و زندگیه ...
      انقد راحت بقیه رو ب روش اشتباه تشویق نکنین مرسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن