خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 58
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تصمیم من برای تغییر از ۲۷۳- درجه تا ۱۰۰ درجه

خب من کنکور ۴ اممه تغییر نظام دادم
      مشکلاتم:
      ۱)کند شدم انگار حس میکنم مغزم انقد تنبل شده ک خیلی کند پیش میرم نسبت ب سال اول و دوم کنکورم
      ۲) تعداد تستم کمه میدونین اینم فک کنم بخاطر همون کند بودنمه
      ۳)من همیشه تصمیم برای شروع طوفانی میگیرم هرسال ک اره روزی ۱۸ تا بخون و فلان ولی تهش هیچی ولی میخام معقول بخونم اینبار و هرروز تمام توانمو بزارم اینجوری پیشرفتمم ک ببینم بهتر انگیزه میگیرم تا بخام برنامه فضایی بچینم
      بچها راجع به مشکلاتم اگه کسی راه حلی بلده بگه
      بعد اینکه دیگه میدونم کلی ازین تاپیکا زده میشه منم خ زدم یبلا ولی میخام اینبار بعنوان اخرین بار توانمو بزارم ...
      گزارش و تعداد تستامم میزارم ک نقصای کارامو بهم بگین و کمکم کنین قدم قدم خوب بشم
      اها عقدم هستم به مشکلاتی تو زندگیم گاهی پیش میاد(کارای غیرمنتظره) ولی میخام بخونم (یکی از بزرگ ترین الگو هام بنظرم این خانومیه ک ۱۱ سال دور بوده و متاهله و بچم داره و روزی ۸ ۹ تا میخونه)
      پس بریم ک رفتیم
      یا علی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب دوستان من فردا باید برم پیش مشاورم و ازم لغت زبان و فارسی و عربی و ریاضی و فیزیک میپرسه
      چون بهش قول دادم ک بخونم و گفته باید درست جواب بدم تا ادامه بده باهام
      نمیخام اینبار رو اشتباه کنم
      پس روز شروع ما امروز ۲۷ اسفند باشه ساعت ۱ ظهر (همین حالا)
      ۱ شب گزارشمو میفرستم
      اها لدفا پست ناامیدانه و منفی و بظاهر واقعبینانه نزارید چون نمیخونم و جواب نمیدم اینجور پستا رو

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام .خيلي خوشحالم كه اخر پيامت نوشتى منو الگو خودت قرار دادي .اميدوارم هردو موفق بشيم.
      در مورد روش زندگيم اگه بخوام بهت بگم من دور هرگونه تفريح رو خط كشيدم . مثل هرسال نميگم واي عيد اومد برم لباس بخرم و مو رنگ كنم و برم دنبال خريد لوازم سفره هفت سين و ابرو وردارمو. فقط نشستم پاي درس . ( كه اميدوارم نتيجه بده ) تو دوران عيد قرار نيست حتى تا خونه مامانم برم .تنها خريدي كه كردم مغز مداد اتود و جامدادي و خودكاره . اگه هدف داري واسه هدف بجنگ و نذار هيچ خوشي گذرايي جلوت واسته . يك روز چهارشنبه سورى ميشه ، يك روز دور دور تو خيابونه ،يك روز خونه فلانى ، يك روز خريد فلان ، يك روز دشت و دمن ، يك روز فلان فيلم و سريال ، يك روز اينستگرم ، يهو به خود مياد ادم كه تموم شد روزاش . فقط سه ماه مونده پس بجنگ . به اميد موفقيت هردومون .
      كنكور تجربي 1400 💪

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اها راستى اينم بگم .خودتو وابسته به هيچي نكن و وقتت رو هدر نده .مشاور و فلان و اينا فقط وقتت رو از دست ميدي . خودت بخون و تست بزن .اين كه بري تا اونجا كه اون بپرسه وقت كشي هس . من برم كه ناهارم تموم شد و بايد بشينم پاي درس
      كنكور تجربي 1400 💪

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مشکلی که خانوما رو بیشتر مواقع دلسرد و کم انگیزه میکنه اینه که تا عمر شریف قد میده و پول ثبت نام کنکور در اختیار باشه میتونن برن کنکور بدن! و این باعث میشه کمال گرایی به تایم بلند تری راضی بشه و به جای اینکه بگه امروز نشد فردا! میگه این ماه نشد ماه بعد

و این ماه ها جمع میشه در اخر میگیم اینسال نشد سال بعد ، در حالی که بدبخت ماها ترس سربازی داریم و به خاطرش این رو اول و اخرین فرصت میدونیم! ، از این بابت سعی کنین وعده ندید به خودتون ،
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raham نمایش پست ها
      سلام .خيلي خوشحالم كه اخر پيامت نوشتى منو الگو خودت قرار دادي .اميدوارم هردو موفق بشيم.
      در مورد روش زندگيم اگه بخوام بهت بگم من دور هرگونه تفريح رو خط كشيدم . مثل هرسال نميگم واي عيد اومد برم لباس بخرم و مو رنگ كنم و برم دنبال خريد لوازم سفره هفت سين و ابرو وردارمو. فقط نشستم پاي درس . ( كه اميدوارم نتيجه بده ) تو دوران عيد قرار نيست حتى تا خونه مامانم برم .تنها خريدي كه كردم مغز مداد اتود و جامدادي و خودكاره . اگه هدف داري واسه هدف بجنگ و نذار هيچ خوشي گذرايي جلوت واسته . يك روز چهارشنبه سورى ميشه ، يك روز دور دور تو خيابونه ،يك روز خونه فلانى ، يك روز خريد فلان ، يك روز دشت و دمن ، يك روز فلان فيلم و سريال ، يك روز اينستگرم ، يهو به خود مياد ادم كه تموم شد روزاش . فقط سه ماه مونده پس بجنگ . به اميد موفقيت هردومون .
      درسته عزیزم منم چیزی نگرفتم چندروزم ک نامزدم برای عید بیاد مرخصی(اخه محل کارش دوره یه شهر دیگس)اونم قرارع باهم برنامه بریزیم اوکی بشه
      ب امید موفقیت
      راجع ب مشاورم من ۳ بار قبل هی بلدم بلدم میکردم و الان ک تغییر نظام دادم و اینا مشاورم خوب کمکم میکنه اینجوری من فقط انجام میدم و متعادل پیش میرم انگار

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      مشکلی که خانوما رو بیشتر مواقع دلسرد و کم انگیزه میکنه اینه که تا عمر شریف قد میده و پول ثبت نام کنکور در اختیار باشه میتونن برن کنکور بدن! و این باعث میشه کمال گرایی به تایم بلند تری راضی بشه و به جای اینکه بگه امروز نشد فردا! میگه این ماه نشد ماه بعد

و این ماه ها جمع میشه در اخر میگیم اینسال نشد سال بعد ، در حالی که بدبخت ماها ترس سربازی داریم و به خاطرش این رو اول و اخرین فرصت میدونیم! ، از این بابت سعی کنین وعده ندید به خودتون ،
      سخن شما متین
      اما من امسال چ قبول شم چ ن اخرین سالمه و کلیم داستان پشتشه ک اینجا نمیشه بگم جزء زندگی شخصیم هستن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      خب من کنکور ۴ اممه تغییر نظام دادم
      مشکلاتم:
      ۱)کند شدم انگار حس میکنم مغزم انقد تنبل شده ک خیلی کند پیش میرم نسبت ب سال اول و دوم کنکورم
      ۲) تعداد تستم کمه میدونین اینم فک کنم بخاطر همون کند بودنمه
      ۳)من همیشه تصمیم برای شروع طوفانی میگیرم هرسال ک اره روزی ۱۸ تا بخون و فلان ولی تهش هیچی ولی میخام معقول بخونم اینبار و هرروز تمام توانمو بزارم اینجوری پیشرفتمم ک ببینم بهتر انگیزه میگیرم تا بخام برنامه فضایی بچینم
      بچها راجع به مشکلاتم اگه کسی راه حلی بلده بگه
      بعد اینکه دیگه میدونم کلی ازین تاپیکا زده میشه منم خ زدم یبلا ولی میخام اینبار بعنوان اخرین بار توانمو بزارم ...
      گزارش و تعداد تستامم میزارم ک نقصای کارامو بهم بگین و کمکم کنین قدم قدم خوب بشم
      اها عقدم هستم به مشکلاتی تو زندگیم گاهی پیش میاد(کارای غیرمنتظره) ولی میخام بخونم (یکی از بزرگ ترین الگو هام بنظرم این خانومیه ک ۱۱ سال دور بوده و متاهله و بچم داره و روزی ۸ ۹ تا میخونه)
      پس بریم ک رفتیم
      یا علی
      سلام. وقت بخیر.
      در مورد کند شدن مغز براتون بگم که مغز شما غیر از دوره های پسا میانسالی که مغز یه قسمت هاییش کم کارتر میشه/تحلیل میره(دوستان مدیکال میدونن قشر فرونتاله ) در بقیه زمان ها، مخصوصا اوان جوانی که شما هستی توش، مشکل خاصی نداره و مثل برق کار میکنه. مگر اینکه بیماریی داشته باشین دور از جونتون، که من مطمئنم ندارین به حمد خدا و اینجور مسائل. پس چرا اینجور فک میکنین؟
      ببینین شما مغزتون هرچی توی چالش بیشتری قرار بگیره(چالش مفیدو مثبت) قوی تر میشه و ورزیده تر میشه، و هرچی توی چالش های منفی(مثل فکر و خیال و استرس) قرار بگیره و کم تر ازش کار بکشی، ضعیف تر که نه، اما تنبل تر میشه.
      پس شما باید از مغزتون کار بیشتری بکشی، مسئله هارو تند تر و سریع تر و با خلاقیت های زیادی حل کنی که بتونی ورزیده تر کنی مغزت رو.

مورد دو، توضیحات مورد اول جوابشه + تمرین بیشتر چون تمرین یه امر خیلی خیلی مهم توی سرعت تست زدنه. به قول معروف، لِم اش دستتون میاد.

مورد سه، هیچکس با شروع طوفانی نتونسته کاری رو پیش ببره. مهم اونه که از ماکسیمم توان منطقی اش استفاده کنه. شما یه توان 100 داری. میتونی 100 تاشم بذاری وسط! اصلا ایراد نداره. اما وقتی که میخوای برای 2 3 روز بخونی. وگرنه به اصطلاح، ته میکشی.
      پس منطقی تره با یه حد کم تر و معقول تر مثل 50 60 درصد شروع کنی و یواش یواش بیشترش کنی.
      موفق باشی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام. وقت بخیر.
      در مورد کند شدن مغز براتون بگم که مغز شما غیر از دوره های پسا میانسالی که مغز یه قسمت هاییش کم کارتر میشه/تحلیل میره(دوستان مدیکال میدونن قشر فرونتاله ) در بقیه زمان ها، مخصوصا اوان جوانی که شما هستی توش، مشکل خاصی نداره و مثل برق کار میکنه. مگر اینکه بیماریی داشته باشین دور از جونتون، که من مطمئنم ندارین به حمد خدا و اینجور مسائل. پس چرا اینجور فک میکنین؟
      ببینین شما مغزتون هرچی توی چالش بیشتری قرار بگیره(چالش مفیدو مثبت) قوی تر میشه و ورزیده تر میشه، و هرچی توی چالش های منفی(مثل فکر و خیال و استرس) قرار بگیره و کم تر ازش کار بکشی، ضعیف تر که نه، اما تنبل تر میشه.
      پس شما باید از مغزتون کار بیشتری بکشی، مسئله هارو تند تر و سریع تر و با خلاقیت های زیادی حل کنی که بتونی ورزیده تر کنی مغزت رو.

مورد دو، توضیحات مورد اول جوابشه + تمرین بیشتر چون تمرین یه امر خیلی خیلی مهم توی سرعت تست زدنه. به قول معروف، لِم اش دستتون میاد.

مورد سه، هیچکس با شروع طوفانی نتونسته کاری رو پیش ببره. مهم اونه که از ماکسیمم توان منطقی اش استفاده کنه. شما یه توان 100 داری. میتونی 100 تاشم بذاری وسط! اصلا ایراد نداره. اما وقتی که میخوای برای 2 3 روز بخونی. وگرنه به اصطلاح، ته میکشی.
      پس منطقی تره با یه حد کم تر و معقول تر مثل 50 60 درصد شروع کنی و یواش یواش بیشترش کنی.
      موفق باشی.
      والله میدونین منم حسس میکنم مغزم تنبل شده
      ینی سالای قبل خیلی سریع تر پیش میرفتم و میفهمیدم ینی ب باهوشی معروف بودم همیشه (البت باهوشی ک دقیق سال کنکورش تنبل شد)
      بعدمیگم شاید بخاطر جدید بودن کتابای نظام جدیدم باشه؟!؟
      خب شما میگین باید تمرین کرد ک مغز سریع بشه من میگم میشه هربار یکم تایم هر مطلبو محدود تر کنم ک مغزم مجبور بشه یکم سریع تر پردازش بکنه و اینا
      این کار درستیه؟!؟
      راجع ب شروع طوفانیم دقیقا موفقم باهاتون چون اول ک موتور ادم گرم میشه و حس پیشرفت میگیری خ مهمه ک یهو ترمز نبری
      و معقول پیش رفتن بهتر از ی روز ۲۰ ساعت خوندن و ۳ رور ۲ ساعت خوندنه ...
      ممنون میشم راجع ب کارکردمغز ک پرسیدم راهنماییم کنین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      والله میدونین منم حسس میکنم مغزم تنبل شده
      ینی سالای قبل خیلی سریع تر پیش میرفتم و میفهمیدم ینی ب باهوشی معروف بودم همیشه (البت باهوشی ک دقیق سال کنکورش تنبل شد)
      بعدمیگم شاید بخاطر جدید بودن کتابای نظام جدیدم باشه؟!؟
      خب شما میگین باید تمرین کرد ک مغز سریع بشه من میگم میشه هربار یکم تایم هر مطلبو محدود تر کنم ک مغزم مجبور بشه یکم سریع تر پردازش بکنه و اینا
      این کار درستیه؟!؟
      راجع ب شروع طوفانیم دقیقا موفقم باهاتون چون اول ک موتور ادم گرم میشه و حس پیشرفت میگیری خ مهمه ک یهو ترمز نبری
      و معقول پیش رفتن بهتر از ی روز ۲۰ ساعت خوندن و ۳ رور ۲ ساعت خوندنه ...
      ممنون میشم راجع ب کارکردمغز ک پرسیدم راهنماییم کنین
      نه من به طور قطع میگم شما مغزتون تنبل تر شده صرفا. اصلا خبری از ضعیف تر شدن نیست
      مث ماهیچه اس که شما هی ورزش کنی باهاش. مثالش همونه. باید تمرین بیشتر کنی
      نه وقتش رو نمیخواد خیلی محدود کنی، منظورم اینه تایمش رو الان مثلا شما برای هر سوال 2 دیقه میمونی، کم کم سعی کنی سریعتر حل کنی و تا حدی که برسه به میانگین تایم هر سوال توی کنکور(مثلا 1 سوال 1 دقیقه)
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب ۸ ساعت
      لغت عربی و فشار فیزیک و لغت زبان‌
      دوستان اگه امشب فقط سه تا درس داشتم بخاطر فرداس ک مشاورم میخاد بپرسه (خ اوضاع بحرانیه تو این جریان بین منو و مشاورم)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه من به طور قطع میگم شما مغزتون تنبل تر شده صرفا. اصلا خبری از ضعیف تر شدن نیست
      مث ماهیچه اس که شما هی ورزش کنی باهاش. مثالش همونه. باید تمرین بیشتر کنی
      نه وقتش رو نمیخواد خیلی محدود کنی، منظورم اینه تایمش رو الان مثلا شما برای هر سوال 2 دیقه میمونی، کم کم سعی کنی سریعتر حل کنی و تا حدی که برسه به میانگین تایم هر سوال توی کنکور(مثلا 1 سوال 1 دقیقه)
      اره دقیقا تنبل شدع باید دوباره بیاد رو فرم
      مررسی واقعا از راهنماییتون من همش حس میکردم کندذهن شدم هوشم از بین رفته :/
      درستش میکنم حتما ممنونم

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام. وقت بخیر.

موفق باشی.
      مغز دقیقا تا چند سالگی مثل برق کار میکنه؟؟
      میخوام ببینم چقدر توقع داشته باشم
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب دوستای گلم
      امروز رفتم‌پیش مشاورم بهم برنامه داده واسه فردا تا ۷ فروردین ک پایه دهم رو تقریبا بخونم(فک کنم ۷۰ ۸۰ درصدشو)
      کارم سخته این ۱۰ روز ولی فکر اینکه دهم تقریبا اوکی بشه خیلی انرژی بهم میده البت قرار بود ۷ فروردین ازمون بدم ک گفتن نمیشه ثبت نامش تایمش تموم شده برای ۲۰ ام فروردین دیگه منم میرم ازمون ولی میخام ۷ فروردینو ۷ودم دان کنم بزنم
      من باید به تنبلیم و کند بودنم و تعداد کم تستام غلبه کنم
      باشد ک رستگار شوم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط telma_alen نمایش پست ها
      مغز دقیقا تا چند سالگی مثل برق کار میکنه؟؟
      میخوام ببینم چقدر توقع داشته باشم
      فعلا وقت داری

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)