خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh80 نمایش پست ها
      سلام تا به حال به کسی منفی ندادم
      به شما کاربر جزوف رای منفی دادم ولی باز خودمو سرزنش کردم و پاک کردم.

وسط درسام اومدم و نظرم ب این تاپیک جلب شد.
      شما
      وقتی از وضع وشرایط یه نفر خبر ندارید
      چطور انقدر راحت دل میشکنید و قضاوت می کنید و میزارید ب پای رک بودنتون
      شاید این نقطه برای این دوستمون همون نقطه اغاز باشه

افکار شما صرفا برای خودتونه
      قوانینی که از زندگی چیدین انسانی که الگوی شماست و فلسفتون از زندگی و...برای خودتونه

.................................................. ..................................................

دوست عزیز

باور کن وقتی همه تلاشت رو بکنی حتی اگه نرسی
      خودت از خودت راضی میشی
      ارزومیکنم هممون از بلاتکلیفی دربیایم.

شاد باشی.
      چقد پیامت حس خوبی بهم داد
      بخدا من نگفتم از الان ب پزشکی تهران میرسم میگم میخام بهتر شم میخام فارغ از نتیجع تلاش کنم
      ولی ایشون خیلی گیر دادن و منفی
      واقعا دلم شکست ولی مهم نیستن همچین افرادی
      ایشالله موفق باشی دوست خوبم

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      چه شرلوک هولمز بازی شد کاربر که دنبال جملات امید بخشی بدان و اگاه باش این حرفا فقط خوشگلن و یه انگیزه چند ساعته بهت میدن َبرو وایسا جلو آینه و نجات دهنده توببین جلوت وایساده.اینجا علاوه بر تسلا و ابن سینا زخم خورده هم زیاد هست َهمه مون ارزو ها و هدفمون گره خورده به یه انگلی به اسم کنکور ‍خلاصه تلاشتو بکن و دیگه م از این سوالای گدایی ارزو نزار.
      نبابا من انگیزه نخاستم چون اون درونیه و اینایی ک از بقیه بگیری کاذب و نهایت ۱ روزع اینو بعد ۴ سال میدونم
      من فقط دنبال یه حس مثبت و گاهی پرسش مشکلاتمم بخدا
      نمیدونم چرا انقد همه گارد گرفتن
      شمارو نمیگم حرف شما درست کلی گفتم

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه شرلوک هولمز بازی شد کاربر که دنبال جملات امید بخشی بدان و اگاه باش این حرفا فقط خوشگلن و یه انگیزه چند ساعته بهت میدن َبرو وایسا جلو آینه و نجات دهنده توببین جلوت وایساده.اینجا علاوه بر تسلا و ابن سینا زخم خورده هم زیاد هست َهمه مون ارزو ها و هدفمون گره خورده به یه انگلی به اسم کنکور ‍خلاصه تلاشتو بکن و دیگه م از این سوالای گدایی ارزو نزار.
      گدایی ارزو رو خوب اومدی حرفت واقعا یادم میمونه خیلی تاثیر گذار بود

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان تو خرپشتمون یه فرش انداختم کتابامم گذاشتم تو یه کارتون و با یه هیتر همین ...
      دوست دارم بی بهانه بخونم هر چند داداش کوچیکم الان ذوق میکنه اسمشو گذاشته کلبمون و هی میاد ولی خیلی حس خوبی دارم
      راست میگین انگیزه درونیه ولی مثه بنزین ماشین باید همش پر بشه
      مرسی از همه دوستای خوبم ایشالله تا کنکور واقعا از صفر مطلق ب ۱۰۰ برسم (من انجام میدم بقیش با خودش با خدای مهربونم)

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هیچوقت آرزوهاتون رو از دیگران گدایی نکنید هیچوقت
      حنیف عظیمی
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      حنیف عظیمی
      این جمله واسه ارنست چگوارا بود
      چه راحت بی منبع یا با ذکر منبع اشتباه جملات رو بیان میکنید.

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام تا به حال به کسی منفی ندادم
      به شما کاربر جزوف رای منفی دادم ولی باز خودمو سرزنش کردم و پاک کردم.

وسط درسام اومدم و نظرم ب این تاپیک جلب شد.
      شما
      وقتی از وضع وشرایط یه نفر خبر ندارید
      چطور انقدر راحت دل میشکنید و قضاوت می کنید و میزارید ب پای رک بودنتون
      شاید این نقطه برای این دوستمون همون نقطه اغاز باشه

افکار شما صرفا برای خودتونه
      قوانینی که از زندگی چیدین انسانی که الگوی شماست و فلسفتون از زندگی و...برای خودتونه

.................................................. ..................................................

دوست عزیز

باور کن وقتی همه تلاشت رو بکنی حتی اگه نرسی
      خودت از خودت راضی میشی
      ارزومیکنم هممون از بلاتکلیفی دربیایم.

شاد باشی.
      له ترین - ضربه خورده ترین - زخمی ترین و نا امید شده ترین فرد روی کره زمین از همین تاپیکهای واهی و پرس و جو های از جنس شدن و نشدن و انرژی دادن و .... خود خود بنده هستم
      چون هر وقت کم کاری کردم و دیدم میگن میشه باز هم کم کاری کردم و باز هم همین سیکل معیوب که هیچوقت نمیشکنه و تا قیامت ادامه پیدا میکنه زمانی ازش نجات پیدا میکنی که دیگه بهت بگن نمیشه البته هیچکس شهامت و شجاعت این رو نداره که بگه نمیشه چون همه میخوان چهر شون خوب به نظر برسه و مهر تایید بگیرن بر حرفهاشون
      همه میگن آره تو میتونی و میرسی و ... در حالی که حتی همون فردی که این حرف رو میزنه خوش از مهر استارت زده به خوندن و آخر سر هم خودش نمیشه و نمیرسه ولی به نفر بعدی میگه میتونی و میرسی و ... من حرفهام از جنس نا امیدی و ... نیست قطعا اگه تاریخ کنکور رو برررسی کنید نمونه هایی میابید که از فروردین شروع کرده باشن و نتیجه بسیار خوبی گرفته باشن حتی شده انگشت شمار اما چنی افرادی هستن و خواهند بود
      ولی مشکل من با همون امید دادن و گفتن اینه که تو میتونی و ...
      میدونی اون دنیا دیگه توبه هم کنی فایده نداره و هر چقدر بگی خدا من رو برگردون دنیا یه دیقه کار درست رو انجام بدم دیگه برنمیگردی و نمیشه چون فرصت توبه دیگه نداری داشتی و سوزوندی و باید با واقعیت رو برو بشی واقعیت اعمالت
      الآن کسی که نخونده باید با واقعیت روبرو بشه واقعیت این که دیگران دارن جمع بندی میکنن و من هنوز شروع میکنم دیگران دارن کتاب دوم رو تموم میکنن من هنوز صفحه اول کتاب اولم رو باز میکنم اینا واقعیت هست
      کار کنکور هم یه پروسه ای داره و امتحانت نهایی نست که کنکوره و تفاوتها و اصولی رو میطلبه که رعایت بشن اینا واقعیت هستن
      و مثل همیشه همه میگن میشه ولی یکی نیست بگه چجوری میشه دقیقا میشه بگید چجوری میشه؟؟ من خودم نمونه ای رو میشناسم که از اسفند شورع کردن با روزی 19 ساعت و الان 5 ساله پزشکی ارومیه میخونن (سال 94 کنکور دادن) ولی خوب چند نفر میتونن 19 ساعت درس یخونن؟ شرایط چند نفر مثل ایشون هست؟
      حرف الکی نمیزنم ولی اگه حرفهای شما ها درست بود 12 ماه قبل هم همین حرفها زده شده و تکرار مکررات هستش و ایشونم راه های قبلی رو 12 ماه رفته و اشتباهاتش رو 12 ماه تکرار کرده و رسیده سر خط و همون آدم قبلی هستش
      میتونه جبران کنه؟؟ قطعا میتونه تغییر کنه و در صدد جبران باشه مثل خیلی ها مثل خود من ولی زمان میخواد و باید این فرصت و زمان رو به خودش بده

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      حنیف عظیمی

حنیف عظیمی بنظرم حقشه جزو کاندیدای کاربر برتر امسال فروم باشه

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها

حنیف عظیمی بنظرم حقشه جزو کاندیدای کاربر برتر امسال فروم باشه

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      این جمله واسه ارنست چگوارا بود
      چه راحت بی منبع یا با ذکر منبع اشتباه جملات رو بیان میکنید.
      تشکر برای اطلاع رسانی

تیکه کلام ایشون هست این کلام قطعا اگه کلاساش رو شرکت کنید منظور من از این تیکه کلام رو درک میکنید
      موفق باشید

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      له ترین - ضربه خورده ترین - زخمی ترین و نا امید شده ترین فرد روی کره زمین از همین تاپیکهای واهی و پرس و جو های از جنس شدن و نشدن و انرژی دادن و .... خود خود بنده هستم
      چون هر وقت کم کاری کردم و دیدم میگن میشه باز هم کم کاری کردم و باز هم همین سیکل معیوب که هیچوقت نمیشکنه و تا قیامت ادامه پیدا میکنه زمانی ازش نجات پیدا میکنی که دیگه بهت بگن نمیشه البته هیچکس شهامت و شجاعت این رو نداره که بگه نمیشه چون همه میخوان چهر شون خوب به نظر برسه و مهر تایید بگیرن بر حرفهاشون
      همه میگن آره تو میتونی و میرسی و ... در حالی که حتی همون فردی که این حرف رو میزنه خوش از مهر استارت زده به خوندن و آخر سر هم خودش نمیشه و نمیرسه ولی به نفر بعدی میگه میتونی و میرسی و ... من حرفهام از جنس نا امیدی و ... نیست قطعا اگه تاریخ کنکور رو برررسی کنید نمونه هایی میابید که از فروردین شروع کرده باشن و نتیجه بسیار خوبی گرفته باشن حتی شده انگشت شمار اما چنی افرادی هستن و خواهند بود
      میدونی اون دنیا دیگه توبه هم کنی فایده نداره و هر چقدر بگی خدا من رو برگردون دنیا یه دیقه کار درست رو انجام بدم دیگه برنمیگردی و نمیشه چون فرصت توبه دیگه نداری داشتی و سوزوندی و باید با واقعیت رو برو بشی واقعیت اعمالت
      الآن کسی که نخونده باید با واقعیت روبرو بشه واقعیت این که دیگران دارن جمع بندی میکنن و من هنوز شروع میکنم دیگران دارن کتاب دوم رو تموم میکنن من هنوز صفحه اول کتاب اولم رو باز میکنم اینا واقعیت هست
      کار کنکور هم یه پروسه ای داره و امتحانت نهایی نست که کنکوره و تفاوتها و اصولی رو میطلبه که رعایت بشن اینا واقعیت هستن
      و مثل همیشه همه میگن میشه ولی یکی نیست بگه چجوری میشه دقیقا میشه بگید چجوری میشه؟؟ من خودم نمونه ای رو میشناسم که از اسفند شورع کردن با روزی 19 ساعت و الان 5 ساله پزشکی ارومیه میخونن (سال 94 کنکور دادن) ولی خوب چند نفر میتونن 19 ساعت درس یخونن؟ شرایط چند نفر مثل ایشون هست؟
      حرف الکی نمیزنم ولی اگه حرفهای شما ها درست بود 12 ماه قبل هم همین حرفها زده شده و تکرار مکررات هستش و ایشونم راه های قبلی رو 12 ماه رفته و اشتباهاتش رو 12 ماه تکرار کرده و رسیده سر خط و همون آدم قبلی هستش
      میتونه جبران کنه؟؟ قطعا میتونه تغییر کنه و در صدد جبران باشه مثل خیلی ها مثل خود من ولی زمان میخواد و باید این فرصت و زمان رو به خودش بده
      بازم شما تو این تاپیکی
      میشه احترام بزارین و برین بیرون
      شاید ناانید کردن برای شما جواب بده مثل مهندسی معکوس
      ولی برای من حداقلش فقط حاصلش میشه سردردی ک الان بخاطر یه ادم ک نمیدونم کی هست و بار منفیش از فضای مجازی بم منتقل شده ....
      شما منو سیو کردین بعد نتایج حالا یا شرمنده حرفاتون میشین ک شما بمونین و خدای خودتون
      یا من ک امیدوارم اولی باشه
      لطفا از تاپیکم برین لطفا

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من می فهمم شما چی میگین
      و درک می کنم
      که انگیزه دادن و این حرفا ممکنه ی سیکل معیوب ایجاد کنه.
      من نمی خوام چهره خوبی از خودم نشون بدم
      آخه کی اینجا ما رو میشناسه؟!
      فقط میگم شاید این دوستمون که شروع کرده حالا مشکلاتی داره
      و امیدش رو داره از دست میده
      و به دلگرمی احتیاج داره
      خودتون هم گفتین نمونه بوده.
      امسال هم هستن کسایی که از این زمان شروع میکنن و نتیجه می گیرند.
      پس واقعا امید میشه داشت.
      البته خوب با تلاش

موفق باشین.
      خدانگهدار تون باشه.
      با دستان خالی از دنیا خواهم رفت

نباید نگران باشم ...

چون حداقل با دلی پر میروم

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من می فهمم شما چی میگین
      و درک می کنم
      که انگیزه دادن و این حرفا ممکنه ی سیکل معیوب ایجاد کنه.
      من نمی خوام چهره خوبی از خودم نشون بدم
      آخه کی اینجا ما رو میشناسه؟!
      فقط میگم شاید این دوستمون که شروع کرده حالا مشکلاتی داره
      و امیدش رو داره از دست میده
      و به دلگرمی احتیاج داره
      خودتون هم گفتین نمونه بوده.
      امسال هم هستن کسایی که از این زمان شروع میکنن و نتیجه می گیرند.
      پس واقعا امید میشه داشت.
      البته خوب با تلاش

موفق باشین.
      خدانگهدار تون باشه.
      مرسی عزیزم بابت حرفات

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)