خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

لطفا کمک کنید

سلام دوستان من بدجور گیر کردم تو رو خدا بگین چیکار کنم اول اینکه یه چیزی من نه مثل کسیم ک شروع صفر پر از انرژی باشم نه مث اونی که زود شروع کرده اوکی خونده باشه داستان اینطوریه این مشاورای از خدا بیخبر منو به بیراهه برده چون من دوازدهم تجربیم و از دنیا بیخبر نمیدونستم اینقدر فضای کنکور فضای کثیفیه به هرکی می رسیدم اعتماد میکردم الان فقط دهم خوندم اونم ن کامل منی که از اواخر ابان شروع کردم بس که درگیر این مشاور و اون مشاور شدم هی میگفتن باید از اول بخونی دوازدهمم از بعد امتحان نوبت یک کلن کنار گذاشتم و الان من موندم و کنکور و نهایی یعنی نمیدونم چیکار کنم برای نهایی بخونم یا کنکور میترسم حتی نهایی هم قبول نشدم چیکار کنم یه هفته هیچی نخوندم از همه چی نا امیدم خیلی ناراحتم راهنمایی کنید تو رو خدا
      ویرایش توسط nazanin0_0 : 26 اسفند 1399 در ساعت 23:35

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به زندگی کنکوری خوش اومدی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      لعنت بهش نمیدونم چه خاکی به سرم بزنم بدجور گیرم به هیچکی دیگه اعتماد ندارم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      سلام دوستان من بدجور گیر کردم تو رو خدا بگین چیکار کنم اول اینکه یه چیزی من نه مثل کسیم ک شروع صفر پر از انرژی باشم نه مث اونی که زود شروع کرده اوکی خونده باشه داستان اینطوریه این مشاورای از خدا بیخبر منو به بیراهه برده چون من دوازدهم تجربیم و از دنیا بیخبر نمیدونستم اینقدر فضای کنکور فضای کثیفیه به هرکی می رسیدم اعتماد میکردم الان فقط دهم خوندم اونم ن کامل منی که از اواخر ابان شروع کردم بس که درگیر این مشاور و اون مشاور شدم هی میگفتن باید از اول بخونی دوازدهمم از بعد امتحان نوبت یک کلن کنار گذاشتم و الان من موندم و کنکور و نهایی یعنی نمیدونم چیکار کنم برای نهایی بخونم یا کنکور میترسم حتی نهایی هم قبول نشدم چیکار کنم یه هفته هیچی نخوندم از همه چی نا امیدم خیلی ناراحتم راهنمایی کنید تو رو خدا
      اوایل سال باید این تاپیکو میخوندی=
      http://forum.konkur.in/thread74446.html
      بند 3 و 10 تاپیک افشا خونه.

الانم دیر نشده این تاپیکو بخون الگو بگیر شروع کن=
      http://forum.konkur.in/thread75637.html

هیچ وقت امیدتو از دست نده(بند 9 افشا خونه) . مشکلاتی که بوجود اومده رو گردن هیچ احدی جز خودت ننداز (بند 10 افشا خونه) . از زمین خوردن نترس (بند 3 افشا پلاس) . موقعیت یادگیری از شکست رو از دست نده (بند 5 افشا پلاس)

موفق باشی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خواهر من اینقدر استرس نداشته باش
      ببین،راهش همینه که بشینی این یه ماهی رو از اول بخونی تا ته بری(مطمئنا یه خورده پایه مثل تابع و یا زیست اینا داری )
      پیشنهاد میکنم این یه ماهیی یا مثلا 100 روز یه برنامه جور کنی(حالا خودتون بنویسید یا یکی دیگه)بشینید بخونید جبران میشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      مشکل اینه نمیدونم چی بخونم گفتم که مدرسه رو رها کردم اگه بخوام به نهایی فکر نکنم اونم قبول نشم کنکوری چیزی که میخوام نیارم همه چی بهم بریزه نمیدونم باید چه راهی برم مشاوره نمیخوام از همشون خسته شدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن