خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question دبیران ریاضی و فیزیک آلا

سلام بچه ها.ببینین من ریاضی و فیزیکم خیلی داغونه هیچی نخوندم تا الان.با کدوم دبیرای الا ببینم که هم خوب یاد بگیرم هم خیلی فیلماش طولانی نباشه وقتمو نگیره؟تجربیم هستم.ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      هر فیلمی ببینید
      به خوبی یاد نخواهید گرفت و باید تست بزنید
      طولانی خواهد بود
      و وقت شما رو خواهد گرفت
      چنین چیزی که میگویید نیست نگردید دنبالش

" دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      سلام بچه ها.ببینین من ریاضی و فیزیکم خیلی داغونه هیچی نخوندم تا الان.با کدوم دبیرای الا ببینم که هم خوب یاد بگیرم هم خیلی فیلماش طولانی نباشه وقتمو نگیره؟تجربیم هستم.ممنون میشم راهنماییم کنید
      الا دبیر های خوبی داره ولی مطمئن نیستم در این بازه زمانی فیلم مناسب باشه،البته شاید هدفتون کنکور سال بعده...
      ثابتی و نباخته دبیر های خوبی هستن ولی ثابتی بهتره جدیدا هم مدلشون رو مثل موسسات کردن روی led تدریس میکنن...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ، استاد ثابتی مفاهیم رو بسیار خوب توضیح میدن و به نظرم در هر مبحث که مشکل دارید میتونید از فیلم های دوره صفر تا صد ایشون استفاده کنید ، انصافا تو آلا در درس ریاضی به خوبی ثابتی دبیر نیست ، به نظرم اگه مطالب رو تا حدودی میدونید، میتونید از همایش رایگان 30 شو آلا استفاده کنید که شامل تدریس همراه با جزوه است.

در درس فیزیک دبیر خاصی رو نمیشناسم و نیازمند معرفی دیگر دوستان هستیم ، البته برای شخصی مثل شما که مطالب رو هیچی نخونده بهترین کار در درس فیزیک خواندن سریع مباحث ابتدا از روی کتاب درسی و سپس از روی یک کتاب مختصر جمع بندی مثل خیلی سبز یا مهروماه است و سپس تست زدن تکمیلی از کتاب فصل آزمون خیلی سبز ، البته از کتاب خط ویژه هم میتونید استفاده کنید.

و در آخر ببین این مهمه شما یک مبحث رو اول بفهمی و دوم بتونی ازش تست بزنی ، فرقی نداره از کتاب یاد گرفته باشی ، از روی سنگ خونده باشی ، فیلم دیده باشی ، شنیده باشی یا هرچیز دیگه ای ، موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      هر فیلمی ببینید
      به خوبی یاد نخواهید گرفت و باید تست بزنید
      طولانی خواهد بود
      و وقت شما رو خواهد گرفت
      چنین چیزی که میگویید نیست نگردید دنبالش

درسته دوست من
      معلومه که تست وقت میبره
      من گفتم فیلم ها وقتمو نگیره ینی کوتاه باشه و خیلی الکی طولش نده.من مفهومو با فیلم تا حدودی بگیرم بعد تا تست عمیق یادش میگیرم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark_ap نمایش پست ها
      الا دبیر های خوبی داره ولی مطمئن نیستم در این بازه زمانی فیلم مناسب باشه،البته شاید هدفتون کنکور سال بعده...
      ثابتی و نباخته دبیر های خوبی هستن ولی ثابتی بهتره جدیدا هم مدلشون رو مثل موسسات کردن روی led تدریس میکنن...
      نه کنکور امسال تا حدودی میخوام مفهومو بگیرم بعد تست بزنم.خیلی ممنون از نظرتون

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ، استاد ثابتی مفاهیم رو بسیار خوب توضیح میدن و به نظرم در هر مبحث که مشکل دارید میتونید از فیلم های دوره صفر تا صد ایشون استفاده کنید ، انصافا تو آلا در درس ریاضی به خوبی ثابتی دبیر نیست ، به نظرم اگه مطالب رو تا حدودی میدونید، میتونید از همایش رایگان 30 شو آلا استفاده کنید که شامل تدریس همراه با جزوه است.

در درس فیزیک دبیر خاصی رو نمیشناسم و نیازمند معرفی دیگر دوستان هستیم ، البته برای شخصی مثل شما که مطالب رو هیچی نخونده بهترین کار در درس فیزیک خواندن سریع مباحث ابتدا از روی کتاب درسی و سپس از روی یک کتاب مختصر جمع بندی مثل خیلی سبز یا مهروماه است و سپس تست زدن تکمیلی از کتاب فصل آزمون خیلی سبز ، البته از کتاب خط ویژه هم میتونید استفاده کنید.

و در آخر ببین این مهمه شما یک مبحث رو اول بفهمی و دوم بتونی ازش تست بزنی ، فرقی نداره از کتاب یاد گرفته باشی ، از روی سنگ خونده باشی ، فیلم دیده باشی ، شنیده باشی یا هرچیز دیگه ای ، موفق باشی
      بله درسته.منتها فیلم سریعتر از کتاب مفهومو به ادم یاد میدهممنون از نظرتون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم چه اصراریه به خوندن درسنامه َهای طولانی و سخت کتاب تستها! َآقا کسی که ریاضی فیزیکش ضعیفه ینی در فهم اولیه مفاهیم دچار اشکاله ینی همون درسنامه کتاب تست براش گنگه َچند تا فصل انتخاب کن سریع دورتند فیلماشو ببین و تست بزن خودتم با درسنامه ها له نکن فقط یسریشون 4 ساعت وقت حلاجی میخوان َیسری دوستان اینجا خودشون معلمای خوب داشتن ‍بایه له ندارن مارو درک کنن هی میگن فیلم وحشتناکه نری ببینی.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      من نمیدونم چه اصراریه به خوندن درسنامه َهای طولانی و سخت کتاب تستها! َآقا کسی که ریاضی فیزیکش ضعیفه ینی در فهم اولیه مفاهیم دچار اشکاله ینی همون درسنامه کتاب تست براش گنگه َچند تا فصل انتخاب کن سریع دورتند فیلماشو ببین و تست بزن خودتم با درسنامه ها له نکن فقط یسریشون 4 ساعت وقت حلاجی میخوان َیسری دوستان اینجا خودشون معلمای خوب داشتن ‍بایه له ندارن مارو درک کنن هی میگن فیلم وحشتناکه نری ببینی.
      چه خوب گفتیواقعا من گاهی یکساعت وقت گذاشتم واسه دوصفحه درس نامه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی نباخته یا ثابتی
      فیزیک طلوعی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheils13 نمایش پست ها
      ریاضی نباخته یا ثابتی
      فیزیک طلوعی
      ممنونم
      طلوعی فک کنم فیلماش کامل نیست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها

سلام
      یه سوال داشتم ازتون ثابتی ریاضیات تجربی هم درس میده ؟
      یا تدریسش برای رشته ی ریاضی هست؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال داشتم ازتون ثابتی ریاضیات تجربی هم درس میده ؟
      یا تدریسش برای رشته ی ریاضی هست؟
      بله هر دو رشته تدریس کردن در سایت آلا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن