خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

حس میکنم هرچی میخونم فایده ای نداره

سلام
      من تقریبا یه دور کل سه پایه رو خوندم اما زیاد تست نزدم.الان شروع کردم دارم تست میزنم اما همش فکر میکنم کافی نیست اصلا احساس نمیکنم پیشرفتی کرده باشم با خودم گفتم فروردین رو صرف پایه کنم اردیبهشت رو صرف دوازدهم ولی نمیدونم همش حس میکنم اینکارا بی فایده است
      شما اینطور نیستید :/

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      چرا منم همینطورم
      دقیقا الانم برنامم همینه تا ۲۷ فروردین از پایه تست و ازمون بزنم
      ولی فکر میکنم حس کاذبه
      با مرور و تست زیاد تو دوران باقی مونده اوکی بشه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب الان تست نزنید و فکر کنید فایده ای نداره علاجی میکنه ؟ قطعا خیر ، اگر حس میکنید فایده ای نداره تست بیشتر بزنید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط it.roze نمایش پست ها
      سلام
      من تقریبا یه دور کل سه پایه رو خوندم اما زیاد تست نزدم.الان شروع کردم دارم تست میزنم اما همش فکر میکنم کافی نیست اصلا احساس نمیکنم پیشرفتی کرده باشم با خودم گفتم فروردین رو صرف پایه کنم اردیبهشت رو صرف دوازدهم ولی نمیدونم همش حس میکنم اینکارا بی فایده است
      شما اینطور نیستید :/

سلام وقت شما بخیر. مشکل شما ممکنه از هر قسمتی باشه اما حدس بنده اینه که تست به اندازه کافی نمیزنین، یا اهتمام لازم رو به تست ها ندارین.
      تست یه رُل بسیار مهم توی جا انداختن و درک مطلب براتون انجام میده. شما هر قسمت رو اگه مطابق اصلش و اصولش تست بزنی، مطمئن باش واست جا میفته.
      برای محک خودت، خودت کافی نیستی چون قطعا خطا داری(یا کمتر میگی یا بیشتر حس میکنی). آزمون هایی که مدام از خودت میگیری بهترین مقایسه رو میتونن بکنن.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن