خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

Exclamation جمع بندب در 20 روز

سلام امید وارم خوشحال باشید....

من یه برنامه ریزی کردم برا کنکور 1400 یعنی میشه گفت 3 ماهه و حدود 20 روز برا جمع بندی کنار گذاشتم بنظرتون 20 روز کافیه برا جمع بندی؟؟؟؟

اگه کافیه توی اون 20 روز چیکار باید بکنم که یه جمع بندی عالی داشته باشم؟؟؟

ازمون بدم؟ تست بزنم؟ نمیدونم چیکار کنم

میشه کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگ منظورتون ازمونای دو روز یباره ک اینارو برا اشنایی با فضای کنکور میگیرن و با زمانبندی سزجلسه کنکور اشنا میشن و مظالبی ک نیاز ب یاد گیری مجدد دارنو پیدا میکنن
      یعنی کامل ب شرایط خودتون بستگی داره ک چنتا ازمون نیاز دارید بزنید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.soltani نمایش پست ها
      سلام امید وارم خوشحال باشید....

من یه برنامه ریزی کردم برا کنکور 1400 یعنی میشه گفت 3 ماهه و حدود 20 روز برا جمع بندی کنار گذاشتم بنظرتون 20 روز کافیه برا جمع بندی؟؟؟؟

اگه کافیه توی اون 20 روز چیکار باید بکنم که یه جمع بندی عالی داشته باشم؟؟؟

ازمون بدم؟ تست بزنم؟ نمیدونم چیکار کنم

میشه کمکم کنید
      کسی دو سه ماه جمع بندی میکنه که از 9 ماه قبلش شروع به خوندن کنکور کرده . اگه شما تازه شروع به خوندن میخواین بکنید 10 روز کافیه 10 روز هم فقط تست جامع کنکور
      به هیچ کس اعتماد نکن!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      اگ منظورتون ازمونای دو روز یباره ک اینارو برا اشنایی با فضای کنکور میگیرن و با زمانبندی سزجلسه کنکور اشنا میشن و مظالبی ک نیاز ب یاد گیری مجدد دارنو پیدا میکنن
      یعنی کامل ب شرایط خودتون بستگی داره ک چنتا ازمون نیاز دارید بزنید
      ​به غیر از ازمون دادن کار خاص دیگه ای هم میشه انجام داد؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      کسی دو سه ماه جمع بندی میکنه که از 9 ماه قبلش شروع به خوندن کنکور کرده . اگه شما تازه شروع به خوندن میخواین بکنید 10 روز کافیه 10 روز هم فقط تست جامع کنکور

مثلا اگه بخوام روزی 1ازمون بدم عین کنکور تا ساعت 12 بعدش واسه رفع اشکال وقت کم نمیارم؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مثلا اگه بخوام روزی 1ازمون بدم عین کنکور تا ساعت 12 بعدش واسه رفع اشکال وقت کم نمیارم؟
      اگ فقظ غلط و نزدع های مربوط ب چیزهایی ک خوندید بررسی کنید زود تموم میشه..یعنی اگ رو چیزایی ک خوندید تسلط داشته باشید پنج شش ساعته میتونید ازمونو تحلیل کنید تازه چهار ساعتم میمونه براتون تو همون روز اول
      این سوال خیلی ب خوده فردم بستگی داره ک چکار کرده تا اون موقع ولی اگ تسلط برسید حله

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام امید وارم خوشحال باشید.... من یه برنامه ریزی کردم برا کنکور 1400 یعنی میشه گفت 3 ماهه و حدود 20 روز برا جمع بندی کنار گذاشتم بنظرتون 20 روز کافیه برا جمع بندی؟؟؟؟ اگه کافیه توی اون 20 روز چیکار باید بکنم که یه جمع بندی عالی داشته باشم؟؟؟ ازمون بدم؟ تست بزنم؟ نمیدونم چیکار کنم میشه کمکم کنید
      وقت بخیر عزیز. سلام. بستگی به سطح مطالعتون داره، چه مقدار از مطالب رو خوندین. ببینین شما برای یه جمع بندی مناسب و اصولی، این چارت کلی رو داشته باشین: اگه 30 40% از مطالب رو خوندین، 20 روز جمع بندی کفاف میده و اوکیه. اگه بین 50 تا 70% از مطالب رو خوندین، 30 تا 35 روز جمع بندی کافیه. و اگر همه مطالب رو خوندین تقریبا 45 روز باید جمع بندی داشته باشین. تاپیک جمع بندی خودم هست توی پروفایلم میتونین ببینین به صورت مفصل توضیح دادم. اگه لینکش رو پیدا نکردی بگو میفرستم همینجا برات
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      وقت بخیر عزیز. سلام. بستگی به سطح مطالعتون داره، چه مقدار از مطالب رو خوندین. ببینین شما برای یه جمع بندی مناسب و اصولی، این چارت کلی رو داشته باشین: اگه 30 40% از مطالب رو خوندین، 20 روز جمع بندی کفاف میده و اوکیه. اگه بین 50 تا 70% از مطالب رو خوندین، 30 تا 35 روز جمع بندی کافیه. و اگر همه مطالب رو خوندین تقریبا 45 روز باید جمع بندی داشته باشین. تاپیک جمع بندی خودم هست توی پروفایلم میتونین ببینین به صورت مفصل توضیح دادم. اگه لینکش رو پیدا نکردی بگو میفرستم همینجا برات
      ​ممنونم .پیدا نکرم همیجا بفرست مرسی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ممنونم از همتون واسه راهنمایی فقط یه سوال؟؟؟

اگه توی ازمون های جمع بندی مثلا یه تست زیستو ازیه قسمت از فصل گوارش اشتباه زدم باید چیکار کنم که ضعفم توی اون قسمت از بین بره

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      اگ فقظ غلط و نزدع های مربوط ب چیزهایی ک خوندید بررسی کنید زود تموم میشه..یعنی اگ رو چیزایی ک خوندید تسلط داشته باشید پنج شش ساعته میتونید ازمونو تحلیل کنید تازه چهار ساعتم میمونه براتون تو همون روز اول
      این سوال خیلی ب خوده فردم بستگی داره ک چکار کرده تا اون موقع ولی اگ تسلط برسید حله
      ​ممنون میشم به این سوال بالایی من جواب بدید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ​ممنونم .پیدا نکرم همیجا بفرست مرسی
      بفرما
      http://forum.konkur.in/thread66938.html
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن