خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Unhappy خالی کردن جیب بچه ها توسط گاج به کمک معلما.عکس

جدیدا گاج ی حرکت جدید زده به اسم کتاب های دوردنیادر نیم ساعت..خو افرین بهش مشکلش چیه؟نویسنده های این کتاب ها یا ناظر های اون ها اکثرا99%دبیران معروف هستن(نه لزوما عالی)این دبیر ها همون جوری که گفتم معروفا ودرکلاساشون حداقل1000تا2000نفر دانش اموزطبق گفته ای خودشون دارن وعلاوه براون ی سری بچه هاهم تحت تاثیر این دبیر ها هستن و خیلیا هم تگرامی نگاه میکنندخو مشکل اینجاست که این افراد سر کلاساشون اجبار میکنن که حتما باید بخریدوتوصیه هم دارن به بقیه که بخرید اتحاد بین گاج و معلم نماها(الویت اول معلم شرافت که ندارن)چند میلیارد برای موسسه وخودشون سود میکنن.
      حالا چرا این تاپیکو زدم؟1-چیزی به اسم اموزش وپرورش وجود نداره رابطه ی بین خریدار ومشتری است پس به هیچکدوم گوش ندین دنبال جیب خودشونن
      2-اگر تو کلاس این اساتیدشرکت نمیکند نخرید برید کتاب های بهتر بخرید جامع تر اینا کلکه پوله
      3-توصیه اخرم به دانش اموزان این اساتید .کتاب هارو از تلگرام دانلود کنید این همه پول دادین کلاسا ازمونا. بابا بسه دیع خسته شدیم
      ی سریا فک میکنن دانلود از تلگرام حرامه خو بیایید ببینیم حرومه یا نه=>موسسه(کلاسینو یا بقیه)میگن نشر ندید حرامه بعد اگر کلاساشونو بخواید قسطی بخرید باید درصد بدین (همون ربا)چه قدر این دوستان معتقد هستن.ناشرای کتاب(گاج .قلمچی..)هیچ وقت کتاباشونو کامل نمی نویسن ی نقصی میزارن توش تا شما چند تا کتاب دیگشونو بخرین مثل:زیست تصویری ایات درک یا.....معلم ها:چیزی به اسم نه تو دهنشون وجود نداره کتاب میدن میگن ارع عالیه چندین مدل کلاس میدن(همایش.نکته.کارگاه...)هم ونو میگن ارع بیاین.نه تنها توی اموزش شما تو پلتفرم های فیلم(فیلیمو .نماوا ...)خودشون فیلم هارو سرقت میکنن از نتفلیکس بعد به ما میگن مدیونین نشر بین
      خلاصه هرچی راحتین زندگی کنین حروم حلال خیلی وقت مرده اگر پولشو دارین بخرین خو راحت تر میتونین بخونید تا تو گوشی اگرهم ندارید یا بهتون فشار میاد برید از تلگرامم دانلود کنید
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست snag_33c17e4.png   snag_33b5531.png   snag_33bc88c.png   snag_33b926f.png   snag_33bfbdc.png  

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      بله کاملا درسته این کتاب هارو این دبیرها اصلا با چم هم ندیدن وصرفا جنبه ی مالی داره و خیلی بدرد نخور هم هستن،فقط دوردنیا در نیم ساعت مسائل شیمی که من نگاه کردم انصافا سوالات جون داری داشت
      ،و محمد واعظی هم که خیلی مخالفشم چون یک سال پیش وقت گذاشتم و رو قواعدش داغونم کرد ولی انصافا یه کتاب درک مطلب نوشته عالیه به اسم سیرتاپیاز درک مطلب که مشخص هست خودش نوشته
      ویرایش توسط scorpion2020 : 22 اسفند 1399 در ساعت 14:55

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      بله کاملا درسته این کتاب هارو این دبیرها اصلا با چم هم ندیدن وصرفا جنبه ی مالی داره و خیلی بدرد نخور هم هستن،فقط دوردنیا در نیم ساعت مسائل شیمی که من نگاه کردم انصافا سوالات جون داری داشت
      ،و محمد واعظی هم که خیلی مخافشم چون یک سال پیش وقت گذاشتم و رو قواعدش داغونم کرد ولی انصافا یه کتاب درک مطلب نوشته عالیه به اسم سیرتاپیاز درک مطلب که مشخص هست خودش نوشته

واعظی انصافا ترجمش هم خوبه ولی قواعدش بگی نگی بدرد همه نمیخوره

?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینا که همون کتابای ازمون پلاسه یا من اشتباه میکنم؟

5. Top | #5
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      جاست کتاب دور دنیای عمومی
      و چند کنکور خیلی سبز
      بای
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جالبه ک ورق زدنشون ی ساعت طول میکشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای حرص میخورم با این تنوع منابع

شدیدا معتقدم یه کتاب واسه هر درس کافیه+کنکورای چند سال اخیر واسه سه روز یک بار

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      ای حرص میخورم با این تنوع منابع

شدیدا معتقدم یه کتاب واسه هر درس کافیه+کنکورای چند سال اخیر واسه سه روز یک بار
      تازه خیلیا اصن سه روز یک بارم نزدن و موفق هم شدن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      تازه خیلیا اصن سه روز یک بارم نزدن و موفق هم شدن
      این خیلیا دقیقا چیکار میکردن پس. صبح تا شب زل میزدن به دیوار؟ کسی که بخواد یه تعداد معقول تست بزنه با یه منبع خیلی تست کم میاره (حالا بحث منابعی مثل شیمی مبتکران هم مفصله هم دوبار زدنش خالی از لطف نیست به کنار)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن