سلام دوستان من خودم نظام قدیمم و تصمیم داشتم کنکور نظام جدید بدم واسه همین کلی گشتم تا خود کتابهای درسی زیست و شیمی رو پیدا کنم چون کتاب تکی خیلی سخت کتاب گیر میاد یا اصلا گیر نمیاد و اصل کتابا نیستن و کار رو سخت میکنن واسه همین من خود کتابهای درسی زیست و شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم نظام جدید رو به سختی و با کلی گشتن خریداری کردم زیست و شیمی دهم چاپ 96 هست و زیست و شیمی یازدهم و دوازدهم چاپ 98 هست و همینطور کتابهای شیمی و زیست دهم پرینت رنگی بودن چون هر جا رفتم اصلشو گیرم نیومد ولی زیست وشیمی یازدهم و دوازدهم خود اصل کتابها هستن یسری تغییرات جزیی کتابها داشتن واسه کنکور 1400 که میتونید تو خود کتابها اعمالش کنید.کتاب زیست وشیمی یازدهم که چاپش مخصوص کنکور 1400 هست فقط کتاب زیست و شیمی دهم و دوازدهم فکر کنم یسری تغییرات کمی داشتن که به راحتی میتونین تو خود کتاب اعمالش کنید
من این 6 تا کتاب رو دونه ای 40 هزار تومن خریدم بخاطر اینکه تکی گرفتم و کل شهر رو زیرو رو کردم تا همینم تونستم پیدا کنم ولی خب به هرحال از کنکور دادن پشیمون شدم و امسال هم کنکور ثبت نام نکردم واسه همین میخام کتابا رو بفروشم.
6 تا کتاب رو خودم 240 هزار تومن خریدم هر 6 تا کتاب رو به قیمت 200 هزار تومن میفروشم
اگه کسی بخاد کتابها رو کپی کنه و حتی پرینت رنگی هم بزنه قیمتش بیشتر از اینا در میاد و اصلا هم کیفیت خوبی در نمیاد.واسه کسی که بخاد کنکور بده و کتاب لازم داره موقعیت خوبیه تا بتونه به سرعت به کتابها دسترسی داشته باشه
کتابها نو نو هست و هیچی توشون نوشته نشده و فقط خریدمشون