خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم حالم خوب نیس
      خدافظ
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezz نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      امیدوارم حالتون خوب باشه و رو به جلو باشید.

حالم اصلا اوکی نیست حوصله کتابارو ندارم و حس میکنم نمیرسم!
      فایل های انگیزشی هم اصولا جواب نمیدن و مقطعیه و زود میپره

با کنکور امسال میشه دومین کنکورم
      وضعیت درسی متوسطه ولی میدونم اگر الان ادامه ندم نتیجه خوبی نمیگیرم

همش دلم میخواد بخوابم و کلا حالم خوب نیست...

گفتم بپرسم شاید کسی از این مرحله رد شده بود یا شاید یکی راه حلی چیزی داشت

ممنونم
      سلام. وقتت بخیر. عموما این تاپیک ها خیلی زیاد هست و خیلی ها پاسخ میدن، حالا استارتر یا op بعضا بهتر میشه و بسم الله میگه، بعضا هم نه، تفاوتی توی روال قبلیش اقلا با این تاپیک ها نمیفته. حالا توضیح میدم باز، دونت ووری.
      آقا سوال، مهم ترین مرحله حل مشکل یا کنار اومدن باهاش برای اکثر افراد چیه؟ آفرین، که براشون جا بندازی که تنها نیستن.
      خب، آقا یا خانم عزیز، خیلیا توی برهه های زمانی مختلف کنکورشون، از اولش تا روز آخرش، ممکنه این جور حس ها واسشون پیش بیاد و کاملا طبیعیه(مثل اینه بگی یه آدم گرسنه نشه، یا یه آدم خوشحال نشه، خب نمیشه که آقا. یه چیز طبیعیه)
      اما نکته امر کجاست، چرا من دارم واست جا میندازم که تنها نیستی؟ برای این میخوام جا بندازم برات که توی مرحله بعد، برات جا بندازم که:
      با اینکه همه این حس های شبیه رو میگیرن، منتهی بعضی از اون ها به این موارد غالب میشن و دقیقا همین افرادن که موفق میشن توی زمینه های مختلف، اعم از کنکور و..
      خب پس غلبه به این حس، یه نکته خیلی خیلی مثبته و میتونه خیلی جلو بندازتت.
      حالا که میدونی تنها نیستی و کلی مثبته غلبه بر این حس، وقت راه حله
      خب شما میتونی 24 ساعت فک کنی به این قضیه و بگی من نمیرسم و عقبم و این صحبتا، در نهایت هم واقعا عقب بیفتی و موفق نشی *توی زمینه کنکور*، میتونی هم دنبال راه حل باشی و خودت رو برهانی از این ظلمات.
      چجور خودتو بیاری بالاتر؟ اول از همه بار روانی قضیه اس، شما باید یه استارتی بزنی و بری سمت هدفت. و سعی کنی این حس ها و سختی های راه رو داشته باشی و علم بهشون پیدا کنی، اما به به قول معروف اون "شیرینی" تهش و موفقیت تهش فکر کنی و در کل خودتو غالب کنی بر این قضیه.
      شما استارت بزن، بخون یواش یواش برو جلو، حتما حتما تست با هدف بزن(مثلا آزمون از خودت بگیر و تغداد صحیح و غلط و... رو داشته باش و حساب کن، زمانت بندی و..)
      جرقه ش رو که زدی، یه مقدار خوندی، همین آزمون هایی که میگم رو با هم مقایسه میکنی و مقایسه میکنی خودت و پیشرفتت رو. همین دیدن پیشرفتت باعث دل گرمی بیشتر و افزایش انگیزه ات میشه.

و کلام آخر، مطمئن باش هیچ تلاشی، تاکید میکنم هیچ تلاشی، نیست که جواب و منفعتی برای افراد نداشته باشه. همین ها کافین فک کنم. خسته نباشی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن