خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      گفتم که من فقط یه آزمون زدم و اونم وقتی دیدم کلا از 30 تا ریاضی 4 تا زدم کلا گفتم این چه آزمون چرتیه و فلان و ولش کردم . بعدا دقیقا همون درجه سختیو 31 مرداد دیدیم....
      این خط | اینم نشون ¥
      امسال درجه سختی و غیر استاندارد بودن ادبیات، زبان و ریاضی از کنکور ۹۹ هم بیشتر خواهد بود... زیر ۵۰ زدنش شاید تاثیر آنچنانی نداشته باشه؛ اما بالای ۵۰ غوغا میکنه...
      تا الان دیدیم سوالات کنکور مشابه آزمون های سنجش بوده (منظورم فقط جامع هاش نیست )
      احتمالا امسال هم همین روند خواهد بود

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از استارتر ممنونم به خاطر این تاپیک ! حق رو هم من به ایشون میدم و فاز امیخته با توهم و کارشناسی بعضیا رو واقعا درک نمیکنم و بهتر میگم دازنت مترر .

یک چیز :

screenshot-2021-03-11-234419.png

قانون جاری مملکت ، هر شخص یا شرکتی که به استفاده از نام نهاد یا ارگان دولتی تبلیغ یا هر فعالیت کند جرم است!

- پس این موسسه به قول دوستان که نام سازمان سنجش را پیش میکند چطور اینطور پا بر پدال گاز میگذارد؟
      پاسخ
      نام اصلی : شرکت تعاونی کارکنان سازمان سنجش میباشد که به اختصار سنجش نامیده میشود . فلسفه ایجاد این موسسه ایجاد تسهیلات برای کارکنان سازمان سنجش بوده و دایره ای از شرکت های وابسته به سازمان که بازنشستگان بتوانند در این محدوده بازخرید کنند خودشون رو .
      پس این موسسه که امروزه در ظاهر شکاف با سازمان دولتی سنجش که زیرمجموعه وزارت علوم میباشد دارد ، در ابتدا جزوی از این سازمان بوده اما به صورت عام فعالیت نداشت ، در سالیان گذشته عام کنکوری ها میتوانند شرکت داشته باشند .

به گفته یکی از دبیران صاحب نام در خصوص ازمون 3 جامع 99 سال قبل : این آزمون ها را اینجانب من قبول ندارم که به خاطر نام سنجش داوطلب دارند و طراحان انها اغلب کارکنان بازنشسته سنجش بوده اند که تا به حال نگاهی هم به کتاب نظام جدید نینداخته اند

خب واضح و بدیهی است که ازمون سنجش ارتباطی حتی و شاید در وجه اشتراک یک طراح یا حتی ویراستار دفترچه دارد ! و دوستانی که میفرماییند موسسه جداس کاملا در اشتباه اند . در طی سالیان اخیر شاهد تحول در حوزه مدیریتی هستیم که تقریبا از دهه 70 این کار به مره عمل رسیده است
      سپردن ارگان های دولتی به شرکای خصوصی و نیمه خصوصی که اگر در خویشاوندان اشنا دارید بهتر میدانند که تا زمانی ( فکر کنم طی سالیان 78 الی 85 ) تاسیسات و خدمات دانشگاه ها به شرکت های خصوصی سپرده شد .
      در این مورد هم باکی نیست ! ایجاد منبع درامد سوای بودجه دولتی در دست اقدام است .
      در این موارد هیچ اطلاعات دقیقی در کار نیست ، و همیشه بدین حالت تیره و تار بوده تا به دوران کنکور برسد . ما در مقابل سیستم پیچیده ای از انتقال سرمایه به نام مستعار کنکور ایستاده ایم هیچگاه سنجش شفاف سازی نمیکند و نخواهد نمود . اما در صورت سوالات و کتب و امسال نکته و تست هم بگوییم:

• کتب سری 90 سنجش : تعاونی سنجش همیشه پیگیری سخت و قاطعی با چاپ سوالاتش در کتب کمک درسی داشته ( همانند گزینه 2) و دارد و حتی در مورد تحلیل هم سختگیری هایی دارد که ناکارامد است و اغلب میبینیم تیتر هایی مثل تحلیل ریاضی سنجش اسفند و... کتب و نکته حایز اهمیت این است که اگر در ازمون تعاونی سنجش شرکت میکنید در قبال پاسخنامه شما کمترین مطلب را درک میکنید چرا ؟ چون مزخرف ترین پاسخنامه را در میان ازمون ها دارد ! اما سوال اصلی » کتاب های سنجش چیست؟ همان سوالات سال قبل ازمون ! با پاسخنامه مفصل تر ! شرکت تعاونی سنجش در یک اقدام از 2 جا درامد دارد! 1- ازمون 2- فروش سوالات به واسطه نیاز داوطلبین به ازمون های سال گذشته این موسسه . یعنی گاوی دارند که هم شیرش را میفروشند و هم پهنش را
      • نکته تست هم حتما تحلیل همان سوالات ازمون ها خواهد بود .

سال 98 و 99 را نگاه کنین طراح نشان داد زیاد درگیر قید بند اینکه کتاب چه میگوید و چه میخواهد نیست ! طراح ساختار را میشکند و انطور که دوست دارد چهارچوب میچیند! تعریب را میدهد ، صورت سوال واضحی نمیدهد ! شروور در ادبیات می سراید و برای خود میتازد ، نهادی نیست که کنترل کند . مجلس اگر قصد اعتراض داشته باشد یقه وزارت علوم را میگیرد وزارت علوم هم اگر وقت کرد سنجش را و در اخر یک سطل کشک برای کنکوری ها میماند و جملات قصار و کلیشه ای در 2030 شبکه 2
      همین تعاونی سنجش هم طی سالیان ذکر کردم کم ضربه نزده و شما میتوانید انواع سوالات که ریشه ای معلوم ندارند ببینید! .

اما میتوانم بگویمم که انطور هم که فکر میکنید تعاونی سنجش با سازمان سنجش شکاف و غریبه نیست !

گر مقصد خلیج عدم است
      تفاوت نکند فرات و هریرود
      بر غرق شدن ما
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بقول این بابابزرگ منفی نگرا
      همش کار خودشه هممممممششششششش
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Deadpool 1378 نمایش پست ها
      مافیا؟؟!!چقدرزودمیتونیم این برچسبو به هرچیزی تواین مملکت بزنیم
      کلل مملکت مافیاس
      شما هر قسمتی هر شغل و صنفی انتخاب کنی اولش مافیا هست و 99 درصد مافیا هم مرتبط به یک نهاد هستند که قدرت دستشونه
      از واردات تجهیزات پزشکی تا واردات گوشت و....
      مشاور

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لعنت بر مافیا کنکور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن