خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      به این سوال هم فکر کنید. آیا همه قبول میشن با این کارا؟؟
      قرار هم نیست همه قبول شن چار تا کتاب که تضمین کننده نیست...شاید غیر واقعی باشه ولی من فکر میکنم اونا که شدن خیلی بیشتر از اینا کار کردن ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      به نظرم لازم نیست هر درس دوتا کتاب ازمونی هم لازم نیست وهم نمیرسی احتمالا
      امیدوارم برسم .البته صرفا تموم کردن هدفم نیست. همین که دائم درگیر حل سوال باشی و مطالب تازه نگه داشته شن ،اصل کاره .شاید یه کتاب نصفشم حل نشه...
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      حاجی فایده نداره چون اگر به زور 60 درصد اونم اگر هیچ اتفاقی خاصی تو این سه ماه نیوفته.
      ولی فصل آزمون و موج رو هردو رو مجبور نیستی بزنی که!
      حتما نباید که تا نقطه اخر حل شن، هر چی بیشتر بهتر . به قول خودت ممکنه یه چیزی پیش بیاد یا ازمونی چیزی ....
      هدف اینه دائم درگیر حل باشی من خودم یک هفته یک درسو نمیخونم،اون مهارت و سرعتم خیلی کاهش پیدا میکنه با اینکه بلدم مباحثشو ...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark_ap نمایش پست ها
      ممنون میشم که راهنمایی کنید ... و اگه پیشنهادی دارید لطف میکنید اگه بگید. @mahdi_artur @infinite-delusion

ایا عملیه این برنامه؟
      کم و کاستش چیه؟
      میشه نتیجه گرفت باهاش؟
      آقا من قبلا یه برنامه نسبتا سنگین گذاشتم انجمن

که دوران جمع بندیش یک هشتم اینایی که نوشتی هم نبود (یه موج آزمون بود و حالا یه دونه هم مبحثی جمع کردن عربی و زدن آیکیو زیست بعنوان منبع دوم) ولی پر بود از مرور واسه همین سنگین به نظر میرسید

چنان آشوبی به پا کردن که آی تو بلد نیستی برنامه بریزی و این قابل اجرا نیست و خیلی سنگینه و ..

الانم هیچی نمیگم روی برنامه تون چون الان یه دو دو تا چهارتایی پشت اینایی که نوشتی بوده و میتونستی برسونی .. حالا منظورم این نیست سنگینه و فلان .. نه

فقط میتونم روش کلی کار رو بیان کنم

که مثلا اگه تاپیک عید رو بخونی روش تاس خیلی توی آزمون زدن دوران جمع بندی کمک کننده ست.

اینایی هم که بعنوان منبع کار میخوای کنی همشون خوبن

حالا این که چقدر از کارو بتونی جلو ببری با خودت

در ضمن استفاده از پی دی اف هیچ مشکلی نداره

فقط سعی کن کنکور ها رو چاپی بزنی که عادت کنی

نکات آزمون زدن رو هم رعایت کنی که عالی میشه
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      به معنای واقعی کلمه whats going on ?
      همه چی داره سریع پیش میره ، هیاهوی کنکور چندین برابر شده، همه دارن اماده جمعبندی میشن،از ما بهترون هم که وارد دور 24624 ازمون های زماندار شدن و ...
      و این اوضاع باعث میشه شک کنی و سردرگم شی ...
      سوال من اینه میشه طبق کلیشه ها عمل نکرد و موفق شد؟
      مثال: بعد از عید غالبا کلاس های نکته و تست مینویسن ، ازمون هایی که همه جا معروفن مثل ماز زیستاز ... یا کتاب های ازمونی مثل موج، فصل ،ازمون پلاس و ...
      خلاصه یه عالمه مبنع و ازمون و جزوه میریزن سرت و نمیدونی چه باید کرد...
      سوال: ایا حتما باید ماز ثبت نام کرد؟ نمیشه با کتاب های ازمون اومد جلو و به جای برنامه ماز چند تا کتاب ازمونی رو فشرده تموم کرد؟ چند باری ازمون هاشون رو دیدم ولی وقتی حجم پاسخ هایی که برای یک سوال دادن، رو میبینی ، میگرختی ... البته شاید در نگاه اول بگی خیلی خوبه تمام نکات رو پوشش دادن همه چیزا موشکافی شده و ... ولی ایا وقت ما اونقدری هست که با خیال راحت ازمونا رو حل کنیم و کامل پاسخ نامه هارو بخونیم و ....؟
      ایا کلاسای نکته و تست نیازن؟ اگه نری که فکر میکنی چخبره اونجا و چی نکاتی داره گفته میشه و اگه بری هم وقتی جنگولک بازیا و نکات چرت و ساده رو میبینی ،عذاب وجدان میگیری که زمانت رو حروم کردی و از طرفی هم بخاطر پولی که دادی زورت میاد تا اخر نبینی ...
      من برنامه خودم رو توضیح میدم و ممنون میشم نظرتون رو بگید و راهنمایی کنید...[/CODE]
      از همون روز اول عید برنامه شروع میشه تا اواخر خرداد
      بزای زیست: کتاب درسی+کتاب فصل ازمون + موج ازمون ( یا یه چیز دیگه) + ازمون های مختلف که پخش میشن همه جا مثل ماز و سنجش و تستر
      برای شیمی : کتاب درسی + فصل ازمون + موج ازمون + کتاب مسائل + ازمون های مختلف
      برای ریاضی: کتاب موج ازمون الگو + کتاب فصل ازمون + ازمون های مختلف
      برای فیزیک : کتاب فصل ازمون + یه کتاب دیگه + ازمون های مختلف

ازمون : قلمچی
      جامع های کنکور : دور دنیا (مال پارسال رو دارم)+ چند کنکور یا کنکوریوم + کتاب مختص عمومی مثل زرد قلمچی

نحوه عمل هم به این صورته که همه به صورت زماندار با کرنومتر و روی صندلی دسته دار انجام میشه هدف هم اینه که به تسلط بالا و مدیریت استرس و زمان برسم چون پارسال به خاطر همینا موفق نشدم... در کل مدل ازمونی و سنجشی داره و خبری درسنامه و پاسخنامه طولانی نیست مگر در مواردی که یه ایراد یا مشکل پیدا میشه که دراون صورت ممکنه مراجعه کنم به درسنامه یا دی وی دی یا ... ضمنا همه منابع pdf هستن بجز ازمون های جامع
      ممنون میشم که راهنمایی کنید ... و اگه پیشنهادی دارید لطف میکنید اگه بگید. @mahdi_artur @infinite-delusion

ایا عملیه این برنامه؟
      کم و کاستش چیه؟
      میشه نتیجه گرفت باهاش؟

سلام رفیق ، چه خبرا؟ خوشی ؟

راجع به برنامه و منابع که نظر دقیقی نمیشه داد ، چون نمیشه از سطح بچه ها باخبر بود
      ولی میشه یه سری توصیه هایی راجع این ایامی که میگی ، کرد

کلاس نکته و تست رو نظری ندارم چون تجربه نکردمش... اگه برات مفیده یا به استمرار مطالعه ات کمک میکنه بعضی هاش رو ثبت نام کن... نه با اونایی که کلا از ریشه میزنن موافقم و نه با اونایی که یه عالمه کلاس ثبت نام میکنن و زمانی برای مطالعه و تثبیت براشون نمیمونه....با توجه به وضع خودت تصمیم بگیر و اعتدال رو هم حفظ کن
      درمورد آزمونای ماز ، باهات موافقم که پاسخنامه هاش درواقع درحد یه درسنامه هست و پر از نکات و جدولای مروری مختلفه....همه ی نکاتش هم خوب نیستن و یه کمی هم سوتی و غلط توشون پیدا میشه....ولی درکل منبع خوبی برای آزمون هستن.... بنظرم اگه داخل برنامه هفتگی هرروز زیست رو داشته باشی میتونی ماز یا هرآزمون دیگه رو موازی با مرورهات کاروتحلیل کنی

راجع به برنامه ات
      بنظرم منبع کتاب برای تست جدید رو محدودتر و کمتر کن.. نمیگم کلا حذفشون کن ، ولی اگه یه دفعه بیش ازحد منبع جدید برای هردرس توی ماه های پایانی اضافه کنی ضربه میزنه و سردرگم میشی و خونده های قبلیت درست حسابی تثبیت نمیشن.... درکنار تست های جدید ، تست های علامت دار و تست های مهم رو که قبلا زدی رو کارکن و بعنوان تست تکراری دوباره تحلیل وبرسی شون کن .... اشتباهات رایجی که قبلا انجام دادی رو مرور کن
      اگه پیشروی خوبی تاحالا داشتی ، تمرکزت رو بیشتر بذار روی تست و رفع اشکال و اغلب مرورهات رو با شبیه سازی کردن آزمون انجام بده
      براساس تحلیل آزمونای شبیه سازی شده ات برای انتخاب کانون توجه و رفع اشکال هات برنامه کیفی مشخص کن

برای عمومی ها هم واقعا اینقدر منبع لازم نیست..... همون کنکورای عمومی سایر رشته ها رو کار کن + آزمونای شبیه سازی شده ای که قراره از خودت بگیری.... بقیه تایم هم مرور و تست های مهم تکراری رو برسی کن
      استراتژی و مهارت های آزمون رو هم زیاد تمرین کن
      یادت باشه برای دروس خواندنی اعتدال بین مرور متن و نکات و تست رو رعایت کنی....برای دروس حلیاتی هم که وزنه روی تست و تمرین سنگینی میکنه درکنارش مرور نکات ومتن

موفق باشی

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

آقا من قبلا یه برنامه نسبتا سنگین گذاشتم انجمن

که دوران جمع بندیش یک هشتم اینایی که نوشتی هم نبود (یه موج آزمون بود و حالا یه دونه هم مبحثی جمع کردن عربی و زدن آیکیو زیست بعنوان منبع دوم) ولی پر بود از مرور واسه همین سنگین به نظر میرسید

چنان آشوبی به پا کردن که آی تو بلد نیستی برنامه بریزی و این قابل اجرا نیست و خیلی سنگینه و ..

الانم هیچی نمیگم روی برنامه تون چون الان یه دو دو تا چهارتایی پشت اینایی که نوشتی بوده و میتونستی برسونی .. حالا منظورم این نیست سنگینه و فلان .. نه

فقط میتونم روش کلی کار رو بیان کنم

که مثلا اگه تاپیک عید رو بخونی روش تاس خیلی توی آزمون زدن دوران جمع بندی کمک کننده ست.

اینایی هم که بعنوان منبع کار میخوای کنی همشون خوبن

حالا این که چقدر از کارو بتونی جلو ببری با خودت

در ضمن استفاده از پی دی اف هیچ مشکلی نداره

فقط سعی کن کنکور ها رو چاپی بزنی که عادت کنی

نکات آزمون زدن رو هم رعایت کنی که عالی میشه
      اون برنامتون رو دیدم اتفاقا خیلی منطقی و خوب بود...
      به نظرم این که برنامه سنگینه یا عملی نیست دست ما نیست...
      خب واقعا هم حجم کار زیاده چه میشه کرد...
      بحث رسیدن باشه که مطمئنن هیچکس تمام نکات کتاب درسی رو هم نمیرسه بخونه چه برسه به چند منبع کار کردن...
      مجبوریم برسیم چون اینو میطلبه شرایط ، قرار باشه بایه مرور معمولی و حجم کم بیای جلو که میشه گفت هیچ کاری نکردی...
      مرسی از راهنماییت
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 19 اسفند 1399 در ساعت 22:55

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      dark_ap@

سلام بنده در حدی نیستم تعیین تکلیف کنم فقط چنتا نکته حائز اهمیت:

1- موج ازمون شیمی حجیم هست پس فکر کنم به ازای حل این کتاب و فصل ازمون و ازمون های ازمایشی وقت زیادی ازت بگیره ! نظر من اینه که موج ازمون همراه یک الی دوتا ازمون هایی که مدنظرته رو بزن
      2- زیاد هول نکنیم ! همین فروردین هم یک ماهه از ماه های کنکوری ! فقط اون نوک نخه که بتونی بندازیش تو سوزن تا اخر میتونی بدوزی! سعی کنین مصمم و بدون هیجان تصمیم بگیرین! خیلیا برنامه ای میریزن که رتبه یک عمش هم نریخته اما 27 فروردین میبنی که همون فرد تاپیک افشین مقتدا رو اپ کرده!
      3- از مصاحبه هایی که خوندم و شنیدم اینطور فهمیدم که برسی نشان دار ها و غلط های ازمون + جبران عقب ماندگی ها خیلی فیدبک بهتری میده تا خرید منبع جدید و تمرکز به چیزای دیگه
      4- خیلی از دوستان متفق القول هستند که تو این مدت ازمونی وار باشیم که بلاشک منم موافقم! ازمونی محور بودن بهترین فرصته در این زمان که کم کاستی هارو بیابی و خلاصه ای بنویسی!
      5- از عمومی ها غافل نباش

موفق باشین و باشیم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها

سلام رفیق ، چه خبرا؟ خوشی ؟

راجع به برنامه و منابع که نظر دقیقی نمیشه داد ، چون نمیشه از سطح بچه ها باخبر بود
      ولی میشه یه سری توصیه هایی راجع این ایامی که میگی ، کرد

کلاس نکته و تست رو نظری ندارم چون تجربه نکردمش... اگه برات مفیده یا به استمرار مطالعه ات کمک میکنه بعضی هاش رو ثبت نام کن... نه با اونایی که کلا از ریشه میزنن موافقم و نه با اونایی که یه عالمه کلاس ثبت نام میکنن و زمانی برای مطالعه و تثبیت براشون نمیمونه....با توجه به وضع خودت تصمیم بگیر و اعتدال رو هم حفظ کن
      درمورد آزمونای ماز ، باهات موافقم که پاسخنامه هاش درواقع درحد یه درسنامه هست و پر از نکات و جدولای مروری مختلفه....همه ی نکاتش هم خوب نیستن و یه کمی هم سوتی و غلط توشون پیدا میشه....ولی درکل منبع خوبی برای آزمون هستن.... بنظرم اگه داخل برنامه هفتگی هرروز زیست رو داشته باشی میتونی ماز یا هرآزمون دیگه رو موازی با مرورهات کاروتحلیل کنی

راجع به برنامه ات
      بنظرم منبع کتاب برای تست جدید رو محدودتر و کمتر کن.. نمیگم کلا حذفشون کن ، ولی اگه یه دفعه بیش ازحد منبع جدید برای هردرس توی ماه های پایانی اضافه کنی ضربه میزنه و سردرگم میشی و خونده های قبلیت درست حسابی تثبیت نمیشن.... درکنار تست های جدید ، تست های علامت دار و تست های مهم رو که قبلا زدی رو کارکن و بعنوان تست تکراری دوباره تحلیل وبرسی شون کن .... اشتباهات رایجی که قبلا انجام دادی رو مرور کن
      اگه پیشروی خوبی تاحالا داشتی ، تمرکزت رو بیشتر بذار روی تست و رفع اشکال و اغلب مرورهات رو با شبیه سازی کردن آزمون انجام بده
      براساس تحلیل آزمونای شبیه سازی شده ات برای انتخاب کانون توجه و رفع اشکال هات برنامه کیفی مشخص کن

برای عمومی ها هم واقعا اینقدر منبع لازم نیست..... همون کنکورای عمومی سایر رشته ها رو کار کن + آزمونای شبیه سازی شده ای که قراره از خودت بگیری.... بقیه تایم هم مرور و تست های مهم تکراری رو برسی کن
      استراتژی و مهارت های آزمون رو هم زیاد تمرین کن
      یادت باشه برای دروس خواندنی اعتدال بین مرور متن و نکات و تست رو رعایت کنی....برای دروس حلیاتی هم که وزنه روی تست و تمرین سنگینی میکنه درکنارش مرور نکات ومتن

موفق باشی
      "آزمونای شبیه سازی شده ای که قراره از خودت بگیری"

سلام. این ازمونا چه ازمونایی هستن؟

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا ا نمایش پست ها
      "آزمونای شبیه سازی شده ای که قراره از خودت بگیری"

سلام. این ازمونا چه ازمونایی هستن؟

منبع مطلقی نداره.....هرشخص میتونه منبع خودش رو داشته باشه

من خودم سال قبل از پاییز تا بهار ، از آزمونای موازی سال قبل قلمچی و گاج هر یک یا دوهفته یکبار شبیه سازی میکردم

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

منبع مطلقی نداره.....هرشخص میتونه منبع خودش رو داشته باشه

من خودم سال قبل از پاییز تا بهار ، از آزمونای موازی سال قبل قلمچی و گاج هر یک یا دوهفته یکبار شبیه سازی میکردم
      زیرو واسه جمعبندی فارسی چی پیشنهاد میدی؟ مطالبو خوندم ولی از 30 40 بالاتر نمیره.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      زیرو واسه جمعبندی فارسی چی پیشنهاد میدی؟ مطالبو خوندم ولی از 30 40 بالاتر نمیره.
      سلام به عنوان کسی که هزاران راهو برای ادبیات رفته والان با بدبختی رسیدم به 60-70 کانون(یه بار اومد55) فارسی د رسی نیست که بگی خوندم و تمرین وتکرار مداوم و بلند مدت میخواد و اصلا هم زود بازده نیست حتی توی لغت واملا شم که به ظاهر حفظی میاد ولی تا اینقدر تو شعرا تمرین نکنی نمیتونی خوب تست بزنی ،دیگه بقیه مباحثش بماند

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      بستگی داره ضعفت چطوری باشه

یادگیری اوکی شده و با تست ها مشکل داری یا توی مباحث هنوز مشکل فهم داری ....کدوم مبحث رو ازش درصد نمیگری کدم جزو نقطه قوتت شده

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من ی چیزی رو نفهمیدم یعنی بعد عید اصلا تست جدید نزنیم تستایی ک قبلا کار کردیمو بررسی کنیم؟؟!!اخه اونا ک زیاد وقت نمیبرن اونایی ک طول سال ازمون نمیدادن چ خاکی ب سرشون بریزن!؟یعنی واقعا نمیشه ی منبعو تازه گرفت و تموم کرد بعد عید تا کنکور اخه دگ اون موقع ک مباحثو کار کردیم بلد هستیم و سرعت تست زدنمون بالاسمیشه راهنمایی کنین من خیلی سردرگم شدم

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بستگی داره ضعفت چطوری باشه

یادگیری اوکی شده و با تست ها مشکل داری یا توی مباحث هنوز مشکل فهم داری ....کدوم مبحث رو ازش درصد نمیگری کدم جزو نقطه قوتت شده
      یادگیری اوکیم. از هر مبحث تقریبا نصف تستاشو درست میزنم
      املا شمارشی معمولا نمیتونم جواب بدم. دستور یه سری مباحث همیشه درست میزنم بقیه تست سخت بدن نمیتونم. قرابتم همیشه نصفشو میتونم بزنم بقیش غلط.
      بنظرت جامع بیشتر کمکم میکنه یا بیام یکی دوتا از آزمونای مرحله ای رو کامل کار کنم این یکی دوماه؟

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

Smile

همه چی بستگی به ادمش داره من خودم تستهایی که غلط زدم و خفن خوب و سختن هایلایت میکنم و دوباره اونارو میزنم..
      بازم میگمم بستگی به ادمش داره من از کتابای زیاد بدم و رو همون تک منبع و کتاب تمرکز میکنم.
      اگه خودت با برنامت مشکلی نداری پس حله دیگه
      اگه حالشم داستی برو فصل به فصلهای ازمونای قلم چی و گاج وووو...بزن

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      به معنای واقعی کلمه whats going on ?
      همه چی داره سریع پیش میره ، هیاهوی کنکور چندین برابر شده، همه دارن اماده جمعبندی میشن،از ما بهترون هم که وارد دور 24624 ازمون های زماندار شدن و ...
      و این اوضاع باعث میشه شک کنی و سردرگم شی ...
      سوال من اینه میشه طبق کلیشه ها عمل نکرد و موفق شد؟
      مثال: بعد از عید غالبا کلاس های نکته و تست مینویسن ، ازمون هایی که همه جا معروفن مثل ماز زیستاز ... یا کتاب های ازمونی مثل موج، فصل ،ازمون پلاس و ...
      خلاصه یه عالمه مبنع و ازمون و جزوه میریزن سرت و نمیدونی چه باید کرد...
      سوال: ایا حتما باید ماز ثبت نام کرد؟ نمیشه با کتاب های ازمون اومد جلو و به جای برنامه ماز چند تا کتاب ازمونی رو فشرده تموم کرد؟ چند باری ازمون هاشون رو دیدم ولی وقتی حجم پاسخ هایی که برای یک سوال دادن، رو میبینی ، میگرختی ... البته شاید در نگاه اول بگی خیلی خوبه تمام نکات رو پوشش دادن همه چیزا موشکافی شده و ... ولی ایا وقت ما اونقدری هست که با خیال راحت ازمونا رو حل کنیم و کامل پاسخ نامه هارو بخونیم و ....؟
      ایا کلاسای نکته و تست نیازن؟ اگه نری که فکر میکنی چخبره اونجا و چی نکاتی داره گفته میشه و اگه بری هم وقتی جنگولک بازیا و نکات چرت و ساده رو میبینی ،عذاب وجدان میگیری که زمانت رو حروم کردی و از طرفی هم بخاطر پولی که دادی زورت میاد تا اخر نبینی ...
      من برنامه خودم رو توضیح میدم و ممنون میشم نظرتون رو بگید و راهنمایی کنید...[/CODE]
      سلام.
      خیلی چیزا کلیشه ان و مفید نیستن. مثل اینکه الان به فرض مد شده که چمیدونم وقت رو توی شبکه های اجتماعی تلف کنی. از طرف دیگه خیلی چیزا کلیشه ان ولی خوب و حتی حیاتی هستن، دیدن دوست و اشنا و نفس کشیدن (!)
      خب تکلیف چیه؟
      کلیشه هایی رو انجام بده که مفید هستن. مصاحبه های بچه های همین فروم رو بخون. ببین دوران عید اکثریت چه رویه ای رو پیش گرفتن. اردو رفتن؟ جمع بندی موسساتی مثل نمیدونم، 24264 که شما میگی رو انجام دادن؟
      خیر. یه سری اصول داشتن، هرکدوم طبق یه رویه پیش رفتن و موفق شدن. یه میانگین از همه بگیر و همون رو انجام بده.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن