خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    1. Top | #61
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arezou9520 نمایش پست ها
      خب،من شاغل هستم!
      علاوه بر بیمارستان ،مطلب هم میرم! دلم نمیاد مطب ول کنم چون واقعا شانس آوردم ،حتی تا خودم وارد تخصص بشم میخوام تو مطب باشم.
      زمان ندارم،یسری کار ناتمام دارم که باید انجام بدم...وگرنه حرف شما کاملا درست
      پس پارت تایم میخواین مطالعه کنین
      انشالله به هدفتون میرسین و همین جا تاپیک میزنین

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      مصاحبه زوج کنگاوری رو خوندین ۱۵سال از درس دور بودن دوساله پزشکی اوردن تازهازرشته ریاضی بودن زیست صفررر
      تو سایت گاماس ۲۰ هم خانم فاطمه محمودی سالها ازدرس دور بودن یک و نیم ساله دندون قبول شدن
      بله ،خوندم
      دیروز خوندم

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      پس پارت تایم میخواین مطالعه کنین
      انشالله به هدفتون میرسین و همین جا تاپیک میزنین
      بله عزیزم،واقعا ممنونم عزیزم
      ان شاءالله شما زودتر از من تاپیک میزنی

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      درمورد کنکور ایران خیالتو راحت کنم که به هوش نیس به حافظه اس
      درمورد تراز احتمال میدم شما هردفه یه درسیو میخوندی همونو بالا میزدی!تازه درسای طول سال هم که سخت نیستن و مبحثشون مشخصه
      اما چیزی که بیشتر مبهمه اینه که اگر ترازنه بالای 6600باشه پزشکی قطعی میشه ولی برای شما نشده(لطفا نفرمایید همینطوری الکی نخوندم چون باهوش اینطور کاری نمیکنن)

ولی خب بازم مبهمه باید بیشتر توصیح بدین ،متنی که نوشتید پراز تناقضه

برگای قسمت گیاهی زیستم
      نمیدونم دقیقا از کجا برداشت کردی من هر دفعه ی درسی رو میخوندم ؟!واقعا برام جالبشد
      تناقض هم من نمیبینم ،لطفا بگید رفع کنم.
      قلم چی امتحان مدرسه نیست که بگی راحت بود همه ۲۰ شدن،سخت یا راحت عین کنکور رقابتی هست!کنکور هم مباحث مشخص هست تا خود بودجه بندی! فقط حجم بالا هست....
      چی بگم!نظری ندارم تا اینجا
      ولی لطفا تناقض ها رو بگید رفع کنم

5. Top | #65
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      راستش من اصلا به این تاپیک ها اعتقادی ندارم...شاید کسی براش مفید باشه....به ساعت مطالعه هم اعتقاد و اعتماد ندارم،همه دوستام این بودن!عمق خیلی مهم هست درسته مرور زمان باعث از یاد رفتن مطالب میشه....ولی هرچی اطلاعات عمقی باشه!دیرتر فراموش میشه...
      بله توان افراد فرق داره چه جسمی چه روحی روانی،تا حدی هم قابل تغییر هست.
      اونکه ۱۰۰در ۱۰۰ کسی که تا دیروز ۲ ساعت خونده نمیتونه یهو ۱۳ کنه!چون معلومه عادت کرده درس اولویت چندمش باشه...تغییر عادت ناگهانی کار هر کسی نیست مخصوصا مداومت ...
      من تنها دغدغه ام این بود که اعتماد به نفسم بعد اون سال اومد پایین ،هم تغییر نظام هست و هم نزدیک ۱ دهه فاصله افتاده،نمیدونم شرایط چقدر و چطور عوض شده!ولی همش بعد اون تاپیک میگفتم نکنه واقعا شرایط عوض شده....صرفا برای رهایی از خود خوری تاپیک زدم.
      اگه فیلم فارست گامپ رو دیده باشید
      فارست میگفت: مامانم همیشه میگفت قبل از اینکه بتونی به جلو حرکت کنی، گذشته رو پشت سر بزار.
      شما قبل از این که بخواید حرکت خفنی برای کنکورتون بزنید باید تراز، درصد ، کارهایی که کردین و ... همه رو فراموش کنید به حالت کارخانه برگردین از صفر شروع کنید به قدم برداشتن.
      این که شما با اطلاعات چند سال گذشته میخواید تصمیم بگیرید برای چند سال آینده خنده دار نیست؟
      شرایط پیچیده و رقابت شدیدتر شده قبول ولی این شمایید که تصمیم میگیره از منفی 33 درصد شروع کنه اول به صفر برسه بعدا به 10 بعدش 20 و همینطور تا جایی که حتی تصورش هم نمیکرد رشد کنه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

نه گذشته ممکنه تاثیر کمی داشته باشه ولی نه خیلییی زیاد.

خیلیا بودن با معدل ۱۳ سال اخر خوندن شدن رتبه دورقمی خیلیا با کارنامه درخشان هنوزم پشت کنکورین.

خدایی با رتبه چند رفتی پیراپزشکی؟حدودی؟

والا دقیق نمیشه بگم!وگرنه رتبه و خود دانشگاه رو هم میگفتم
      من ارشد ندارم!نمیدونم از کجا این حدس رو زدید!!
      دانشگاه ما رتبه ۵ تا ۷ برداشت سالی که من قبول شدم،البته از منطقه ۱از رتبه مناطق ۲،۳ خبری ندارم ،سهمیه هام که بخثشون جدا هست...انتقالی هم گرفتن اومدن

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

اگه فیلم فارست گامپ رو دیده باشید
      فارست میگفت: مامانم همیشه میگفت قبل از اینکه بتونی به جلو حرکت کنی، گذشته رو پشت سر بزار.
      شما قبل از این که بخواید حرکت خفنی برای کنکورتون بزنید باید تراز، درصد ، کارهایی که کردین و ... همه رو فراموش کنید به حالت کارخانه برگردین از صفر شروع کنید به قدم برداشتن.
      این که شما با اطلاعات چند سال گذشته میخواید تصمیم بگیرید برای چند سال آینده خنده دار نیست؟
      شرایط پیچیده و رقابت شدیدتر شده قبول ولی این شمایید که تصمیم میگیره از منفی 33 درصد شروع کنه اول به صفر برسه بعدا به 10 بعدش 20 و همینطور تا جایی که حتی تصورش هم نمیکرد رشد کنه.
      من اصلا فاصله انداختم که کلا از نو شروع کنم و ذهنم آزاد بشه...مخصوصا مطالب زیست فراموش کنم کلا...و اتفاق های گذشته!
      صرفا اطلاعات ۸تا ۱۰ سال قبل گفتم برا اینکه پتانسیل...متوجه بشید،وگرنه کاملا معلوم اونا برا الان من کاربرد ندارن

8. Top | #68
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اولا این اطلاعات مربوط به ۸ تا۱۰ سال قبل هست.
      آخه چه ربطی داره به بچه های الان!منظورم اینه اطلاعات خیلی وقت قبل کسی نمیاد مقایسه کنه....
      شنونده عاقل بود

9. Top | #69
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Not found error 404
      25 : 32 : 13 : 00

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1065 نمایش پست ها
      اینقد که اطرافیانم از بچگی و بعدش قبولی سمپاد و .... گفتن تیز هوش و باهوش
      میخواستم یه ادم معمولی باشیم با یه پشتکار و تلاش زیاد
      آفرين دقيقا همينه ، توي رشته هاي درماني اگر ميخوايد موفق بشيد فقط بايد با تلاش و صرف تايم و انرژي به دروسي كه حجم هاي زيادي دارن غلبه كنيد. لازم نيست نابغه باشيد حتما!
      بدون تلاش نميشه نتيجه گرفت.
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن