خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 70
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      بیشتر از 10 خط نوشتی و هر خط از خط قبلیش بیشتر تناقض داره
      یه سری تراز 7000 و 8000 ردیف کردی پشت سر هم از اون ور میگی 4 سال پشت کنکور موندی ...
      عجیب تر اینکه با این تراز هایی که نوشتی اومدی میگی هوش کافی دارم یا نه؟
      به نظرت ما که تنها منبعمون برای شناخت شما همین تراز هایی هست که نوشتی، باید بیایم بگیم هوشت چقدره به نظرت؟
      خب اگر نظر منو بخای بهت میگم با این شواهد، شما رتبه ی دو رقمی آوردی و رفتی پیراپزشکی
      ولی خب مطمئنم یه چیزی رو این وسط رو راست نبودی باهامون ...
      همون چیزی که باعث شده «گمان» کنی هوشت کمه!
      اون موضوع رو اگر بگی دوستان بهتر میتونن راهنماییت کنن ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      بیشتر از 10 خط نوشتی و هر خط از خط قبلیش بیشتر تناقض داره
      یه سری تراز 7000 و 8000 ردیف کردی پشت سر هم از اون ور میگی 4 سال پشت کنکور موندی ...
      عجیب تر اینکه با این تراز هایی که نوشتی اومدی میگی هوش کافی دارم یا نه؟
      به نظرت ما که تنها منبعمون برای شناخت شما همین تراز هایی هست که نوشتی، باید بیایم بگیم هوشت چقدره به نظرت؟
      خب اگر نظر منو بخای بهت میگم با این شواهد، شما رتبه ی دو رقمی آوردی و رفتی پیراپزشکی
      ولی خب مطمئنم یه چیزی رو این وسط رو راست نبودی باهامون ...
      همون چیزی که باعث شده «گمان» کنی هوشت کمه!
      اون موضوع رو اگر بگی دوستان بهتر میتونن راهنماییت کنن ...
      و اینکه حتی میگن دوره جمع بندی نباید درس تازه خوند فقط مرور کنید...من کلا درس نخوندم.
      نکه درسخون نباشم نه،من متاسفانه درس نخونم اعصابم خورد میشد...چندتا عامل که خودمم دخیل بودم از ی طرف ،انتظارات خانواده و معلم ها از ی طرف....عذاب وجدان داشتم !دلم نمبومد از مشکلات
      با مامانم حرف بزنم...کلا چه کنتاکت کلاس هام و هر چیزی...
      حتی گفتم نمیخواستم برم سر جلسه ولی مشاورم گفت برو حتما!
      از طرفی دیدم آخه به مامانم چی بگم که تا خود صبح برام دعا کرد

اون روز بدترین روز عمرم بود ،مامانم تا محوطه دانشگاه اومد ،معدل بالاها همه سراسری بودیم!نفر اول کنکور پسر بود همه دوستام تو دانشکده برق بودیم...اونقدر داغون بودم سرجلسه حتی حوصله خوندن دفترچه رو هم نداشتم،کلا مات بودم.
      یادمه یهو ترسیدم درست نفر آخر بشم دفترچه رو باز کردم!دیدم اچه احمقی بودم چون اکثر سوالات عمومی رو قبلا زده بودم ولی دیگه فرصت نداشتم...از هر کدوم چند تا زدم.
      این باعث شد کلا حالم بدتر بشه اختصاصی هم فقط چندتا زدم تا سفید ندم.
      موقع بیرون اومدن حتی مشاورم انتظار ۱۰۰۰ ازم داشت چون سوالات سخت بودن ولی مشابه آزمون و تست ها....حتی فکر خود کشی اومد سراغم چندین بار!خودم لایق زندگی نمیدیدم!هر چی ب همه گفتم آقاع گند زدم اصلا نتایج نگاه نمیکنم باور نکردن که نکردن
      حتی نتابج شب بعد قدر بود!خالم مهمونی داده بود که حتما آرزو ۲ رقمی شده...نتیجه رو خودم نگاه نکردم اصلا پسردایی و داییم رفتند :/
      ماشاءالله پسر داییم انگار بهشت بهش دادن!ی نفر رد نداده بود به همه اطلاع داده بود....تو مهمونی هم همه شاد بودن یعنی ب زور جلو خودشون گرفت بودن.
      فقط مامان ،خاله هام ،بچه خاله ،و ۲ تا داییم ناراحت بودن.
      حتی سالا خونه دایی هام جنگ بود آهان این آرزو چی بود
      همش میگفتید فلان بهمان هست....ابن هم کنکور،چقدر طعنه زدن بهم....کلا داغون شدم.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      ببینید تا زمانی که ماها به عوامل خارجی مثل آپ شدن تاپیک و ... بیشتر از توانایی خودمون بها بدیم پس خیلی نمیشه انتظار نتیجه خارق العاده داشته باشیم. این خود ما هستیم که شدن یا نشدن هارو رقم می زنیم نه تاپیک یا نظر ملت. این خود ما هستیم که باید زحمت بکشیم، سختی بکشیم و ... در نهایت نتیجه رو رقم بزنیم.
      هر کس میتونه بر اساس زندگی خودش بیاد نظر بده اما این ما هستیم که سر انجام نتیجه نهایی رو رقم میزنیم.
      اون افراد مگه از شما شناخت کافی دارند؟ نه. صرفا یه حرفی زدن و یه نسخه برای همه پیچیدن، ایرادیم نداره. اما شاید شما توانایی فوق العاده ای دارین و اونا ازش خبر ندارن. پس نباید اجازه بدین تفکرات دیگران روتون اثر بذاره.
      مرسی دوست عزیزم.
      ممنون بابت تک تک لحظاتی که برام گذاشتید.
      دقیقا ،ولی نکه اعتماد به نفس ندارم!همه چی روم اثر گذاشته
      ای تاپیک نگه داشتم تا هر وقت چرت و پرت اومد بیام بخونم.مرسی

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arezou9520 نمایش پست ها
      سلام.
      نمیدونم چرا شاید ذهنم نمیخواد از منطقه امن بیرون بیام...
      من حداکثر ۱۴۰۳ با عنایت خدا کنکور میدم.
      الان مدرک کارشناسی پیراپزشکی دارم.
      سال کنکور چند اتفاق افتاد نمیدونم بهانه محسوب میشه یا نه،ولی باعث شد
      کنکور خراب کنم.دوران دبیرستان ترازم روی ۶۰۰۰ بود!البته چندش یادم نیست فقط میدونم بالای ۶۰۰۰ بود حالا ۷۰۰۰ هم داشتم....
      دبیرستان هم درس هایی بودن تو عمومی تقریبا از اول دبیرستان ۱۰۰ میزدم....مثل دینی،ادبیات بستگی به خوندم داشت ۷۰،عربی هم مثل ادبیات.
      زبان ۱۰۰ هم بودم ولی بستگی به خوندم داشت.
      اختصاصی ها ریاضی اکثرا بالای ۷۰۰۰ بودم،شیمی دوم دبیرستان که معادل دهم هست،۷۰۰۰ به بالا بودم.شیمی یازدهم یادم نیست.۱۲ دهم هم متغیر بود گاهی ۷۰۰۰ گاهی ۶۰۰۰
      مختصر گفتم دستتون بیاد!
      من اگر درسی رو میخوندم با کمک خدا حتما ۷۰۰۰ کسب میکردم.البته اون موقع تراز۸۰۰۰ هم داشتم مخصوصا تو ریاضی و شیمی!ولی کم میشد بستگی به سطح آزمون داشت گاهی ریاضی ۱۰۰ تراز ۷۹۰۰ داشت...
      من حتی کنکور اولم نمیخواستم برم خلاصه ۴ ،۵ تا کنکور دادم ولی اصلا نمیخوندم فقط کلاس شرکت میکردم اگرم میخوندم کاملا نامرتب ۱ روز ۱۰۰ چند روز صفر!خلاصه ب درد نخور....همیشه رتبه کنکورم در منطقه ۱ زیر ۱۰۰۰۰،ده هزار میشد.
      به نظرتون من هوش کافی برای پزشکی دانشگاه تهران دارم؟
      والا دغدغه یه خانم بالای 20 سال نمیتونه هوش باشه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      والا دغدغه یه خانم بالای 20 سال نمیتونه هوش باشه
      حالا شما به بزرگی خودت ببخش

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم حال نکردم با تاپیکت همش از خودتو ترازات تعریف کردی بعد میپرسی من باهوشم بنظرم خیلی خنگی که با این ترازا پزشکی نیاوردی اگر واقعی بود البته نظرمه ناراحت نشو الانم که اومدی کنکور بدی به عنوان کسی که قبلا8000بود قطعا پایه خوبی داره حالا توکه از درس خوندم دور نبودی باز با این جال می خوای1403 بدیوالا هنر نیست بعد6سال پزشکی قبول شدن هنر اون پسریه که رشتش ریاضی بود تو6ماه پزشکیو جمع کرد رف پی زندگیش تو کل نوجونیتو دادی که چی بشه بنظرت باهوشی حالا؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mani fathi نمایش پست ها
      من نمیدونم حال نکردم با تاپیکت همش از خودتو ترازات تعریف کردی بعد میپرسی من باهوشم بنظرم خیلی خنگی که با این ترازا پزشکی نیاوردی اگر واقعی بود البته نظرمه ناراحت نشو الانم که اومدی کنکور بدی به عنوان کسی که قبلا8000بود قطعا پایه خوبی داره حالا توکه از درس خوندم دور نبودی باز با این جال می خوای1403 بدیوالا هنر نیست بعد6سال پزشکی قبول شدن هنر اون پسریه که رشتش ریاضی بود تو6ماه پزشکیو جمع کرد رف پی زندگیش تو کل نوجونیتو دادی که چی بشه بنظرت باهوشی حالا؟

چقدر عصبانی!بله همه چی واقعی بود،اتفاقا زمان ما تقلب نبود یا خیلی کم بود،من بچه تبریز هستم!سال کنکورم نمیگم...
      خب توضیح دادم که منو بشناسن شما علم و غیب داری بدونی من گذشته ام چی بود! قبلا هم گفتم که فقط در گیری ذهنم شده بود شاید
      فقط تلاش...کافی نباشه،میدونی دغدغه و نگرانی چیه؟
      میدونی وقتی برای بار اول باخاک یکسان شی حتی بعد ۱ یا حتی ۱۰۰ سال بازم از اون شرایط میترسم؟حتی قوی هم باشی
      یکم تند نوشتی،یکی خوب بخونه متوجه منظورم میشه،کجا رو گرفتم که حالا بیام فخر فروشی کنم؟!
      فقط کاملا خودم توضیح دادم تا دوستان راهنمایی کنند،همین.
      این فکر داشت از درون نابودم میکرد و تمرکزم رو **** داده بود.
      در ثانی نگفتم تراز کل ۸۰۰۰گفتم تک درس شده وقتی خوندم تا اونجا رفتم.
      واقعا نمیدونم چطور خوندی،تنها تنها هدفم این بود،ب نظر دوستان وقتی با خوندن تو آزمون این تراز آوردم ....توانایی این دارم با خوندن پزشکی تهران بیارم!پتانسیلش رو دارم...چی گفتم چی برداشت کردی

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چقدر عصبانی!بله همه چی واقعی بود،اتفاقا زمان ما تقلب نبود یا خیلی کم بود،من بچه تبریز هستم!سال کنکورم نمیگم...
      خب توضیح دادم که منو بشناسن شما علم و غیب داری بدونی من گذشته ام چی بود! قبلا هم گفتم که فقط در گیری ذهنم شده بود شاید
      فقط تلاش...کافی نباشه،میدونی دغدغه و نگرانی چیه؟
      میدونی وقتی برای بار اول باخاک یکسان شی حتی بعد ۱ یا حتی ۱۰۰ سال بازم از اون شرایط میترسم؟حتی قوی هم باشی
      یکم تند نوشتی،یکی خوب بخونه متوجه منظورم میشه،کجا رو گرفتم که حالا بیام فخر فروشی کنم؟!
      فقط کاملا خودم توضیح دادم تا دوستان راهنمایی کنند،همین.
      این فکر داشت از درون نابودم میکرد و تمرکزم رو **** داده بود.
      در ثانی نگفتم تراز کل ۸۰۰۰گفتم تک درس شده وقتی خوندم تا اونجا رفتم.
      واقعا نمیدونم چطور خوندی،تنها تنها هدفم این بود،ب نظر دوستان وقتی با خوندن تو آزمون این تراز آوردم ....توانایی این دارم با خوندن پزشکی تهران بیارم!پتانسیلش رو دارم...چی گفتم چی برداشت کردی
      بهت گفتم منظوری ندارم ناراحت نشو بقول یاس که میگه:توسلیقتو دوس داری بشنوی یا حقیقتو. دوس داری بت بگم افرین دختر تو خیلی خفنی یا واقعیت اینکه نوجوانیتو ازدست دادی و الا داری جوانیتو از دست می دی؟ خودت میگی من خوندم 8000شدم اگرم بخونم تهرانم میارم پس چرا میای تاپیک میزنی راهو عزیزم بلدی دیگه. شما و ی پسره هم بود تاپیک جمع بندی زده بود با دوپینگ که رتبه برتر پزشکیم بش گف خوب نیست ولی اون باز دلیل و...مزخرفگف. شما یا راهو بلد نیستین از دوستان بپرسین اگرم بلدین منتظر تایید ما هستین ؟بگیم باهوشین .بگیم شما تک رقمی میشید؟ بگیم دوپینگ بهترین جمع بندیه؟

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ارزو جان اگه شما این مشکل رو(حالا از هرجا) دچارش شدی بهتر بود به چند تا از رتبه برتر ها پیام خصوصی بدی تا اونا راهنماییت کنن به جای اینکه همچین تاپیکی بزنی و بچه هایی هم که درگیر این مشکل نیستن درگیر کنی.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بهت گفتم منظوری ندارم ناراحت نشو بقول یاس که میگه:توسلیقتو دوس داری بشنوی یا حقیقتو. دوس داری بت بگم افرین دختر تو خیلی خفنی یا واقعیت اینکه نوجوانیتو ازدست دادی و الا داری جوانیتو از دست می دی؟ خودت میگی من خوندم 8000شدم اگرم بخونم تهرانم میارم پس چرا میای تاپیک میزنی راهو عزیزم بلدی دیگه. شما و ی پسره هم بود تاپیک جمع بندی زده بود با دوپینگ که رتبه برتر پزشکیم بش گف خوب نیست ولی اون باز دلیل و...مزخرفگف. شما یا راهو بلد نیستین از دوستان بپرسین اگرم بلدین منتظر تایید ما هستین ؟بگیم باهوشین .بگیم شما تک رقمی میشید؟ بگیم دوپینگ بهترین جمع بندیه؟
      آخه عزیز، من کی همچین منظوری داشتم!
      خُب،معلومه دوپینگ اینا هواست یعنی از ۱۰۰۰ نفر شاید ۱ نفر نتیجه بگیره!
      ی مثال مرتبط با رشته ام اگر پنبه خشک باشه و توپی هر جی بتادین بریزی سر میخوره میریزه زمین شاید ی مقدار ناچیز جذب بشه ولی اگر بهش الکل بزنی همشو مثل آهبربا جذب میکنه ،یا مثلا اگر آب هو خال کنی رو اسفنج همش میریزه ولی آروم بریزی جذب ....
      واقعا شاید ۱ نفر بین هزار نفر شرایط خاصی داشته ولی اکثرا چندین سال زحمت کشیدن اونم اصولی من هیچی نشدم ،مقصر هم خودم هستم ....ولی همه دوستام زیر ۱۰۰ شدن،بعضی ها تبریز خوندن اکثرا تهران رفتن...خدا اون بالا نشسته تلاش این رو که بی نتیجه نمیذاره من یادم نمیاد چه خودم که همکلاسی هام تابستون خالی داشته باشیم از راهنمایی!از ابتدایی که کلا ادبیات شروع میشه همه آزمون تیزهوشان دادن...به قول ی یکی از بچه های دانشگاه تهران،یکی ازش پرسیده بود من دهم هستم....تک رقمی ها از کی شروع کردن؟ اینم گفته بود از ابتدایی
      البته میگم ساید یکی سال ها تلاشش رو در آخر مثل من هیچ کرده...یکی هم مثل دوستمون که همینجا کامنت گذاشت ،آخرش اصولی تلاش کرده....ولی ایشون سال اول خیلی کم خوابیده،سال دوم هم براش جنبه مرور داشته!۲ سال مداوم خونده در واقع
      دوپینگ این ها مسخره هست!واقعا باید زحمت کشید.
      من هم به خاطر شکست قبلی ...ترس برم داشته واقعا میگم.
      مدل درس خوندن رو هم بلد هستم ...البته کلی الان نظام عوض شده.
      نمیگم بگید نفر اول میشم یا نه!فقط گفتم ببینم از نظر نسل جدید پتانسیل دارم یا نه
      دنبال تایید هست نه برا شروع و تلاش کردن...فقط برای آروم کردن ذهنم
      و گرنه از خوشحالی گاهی ب پر ب پر میکنم تو خونه!چون قبلا مامانم اجازه کنکور مجدد نمیداد ،شرایط بدی برا خودم درست کردم.

ممنون بابت توجه و جوابتون
      خلاصه تاپیک زدم که با آرامش و بدون دغدغه تلاش کنم .....وگرنه شروع کردم.
      بازم ممنونم

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      ارزو جان اگه شما این مشکل رو(حالا از هرجا) دچارش شدی بهتر بود به چند تا از رتبه برتر ها پیام خصوصی بدی تا اونا راهنماییت کنن به جای اینکه همچین تاپیکی بزنی و بچه هایی هم که درگیر این مشکل نیستن درگیر کنی.
      راستش ،از طریق دوستانم با چند تک رقمی همین نظام جدید صحبت کردم!
      اونا گفتن حتی با پیشینه ای که دارم،حداقل ۱ سال باید ۱۳،۱۴ ساعت روزی بخونم تا برسم دانشگاه تهرانخ
      البته نمیدونم جدی گفت یا منظورش این بود بیخیال بشم.
      آخه سخت میشه عزیزم،دونه دونه پیام بدم!
      نمیخواستم دوستان درگیر حاشیه کنم...

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کسی که بیاد و از بقیه که نادیده و نه ازموده براش در مورد عقلش نظر بدن اگر عقل هم داشته باشه اون رو به زوال داده!

یعنی انقدر به این دنیای مجازی پایبند و شرطی شدیم که اگر کسی الان بهمون بگه نخبه یا پخمه زود باورش میکنیم و از روی حرف اون تصمیم میگیریم؟

من الان به استارتر این تاپیک میگم بی عقل ! کم توان ذهنی ! آیا فرقی کرد؟

واقعا کمی هم از لونه کنکوری بودن هر از چند گاه بیاین بیرون یکم مقاله ای مجله ای چیزی بخونین بفهمین چند چندین تو این دنیا ، همه انسان ها به غیر معدود افرادی که به صورت پیچیده نخبه هستند از بدو یا دچار معلولیت ذهنی اند
      تقریبا یک رنج توان ذهنی دارند ، نوع تربیت اموزش اولیا و خود بهره مندی کودک از ذهن باعث میشه اتصالات نورنی بیشتری برای مغز شناخته و استفاده بشه ، و روند بهره مندی از هوش یا iq رو شاهد میشیم.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

.
      .
      .
      .
      تراز به هوش
      درصد به هوش
      قبولی به هوش
      پزشکی به هوش
      تهران به هوش
      .
      .
      .
      هیچ کدوم اینایی که گفتی بهم ربطی ندارن
      .
      .
      .
      تنها چیزی که تو کنکور تجربی مهمه:
      1. اعتماد به مسیری که داری میری (که خودش شامل منابع، آزمون و دبیر میشه)
      2. استمرار در اعتماد و تلاش
      .
      .
      .
      هوش تعیین کننده رتبه های دو رقمی و تک رقمیه نه رتبه های زیر 3000 .. اونم نه هوشی که باعث بشه شما مثل دانشمندان فکر کنی... هوشی که باعث میشه سر جلسه سوال سخت رو ول کنی بگذری ازش ، هوشی که بین راه باعث میشه فریب حرفای فلان مشاور کلاش رو نخوری ، هوشی که باعث میشه ذهنت روی مسیر متمرکز باشه نه هزار تا محصول مختلف کنکوری !
      ممنونم از پاسخ کاملتون.
      شما ی کامت گذاشته بودید تا جواب بدم پاک کردید انکار.
      بله حق شماست باید پله پله رفت!منم منکر این نیستم.شروع کردم...فقط ترس داشتم که اونم با دوستان خوبی مثل شما رفع شد.
      من میتونستم راحت برم دانشگاه تهران!ولی نرفتم،چون رقیب اصلیخودم هستم،مثلا الکی وارد تهران شدن هیچ حسی برام نداره.
      من کلا عاشق چیزهایی هستم که سخت بدست میان...عاشق اینم بخاطر هدفت از تفریح...بزنی!عاشق شهامت و اراده هستم.
      ممنونم.

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستش ،از طریق دوستانم با چند تک رقمی همین نظام جدید صحبت کردم!
      اونا گفتن حتی با پیشینه ای که دارم،حداقل ۱ سال باید ۱۳،۱۴ ساعت روزی بخونم تا برسم دانشگاه تهرانخ
      البته نمیدونم جدی گفت یا منظورش این بود بیخیال بشم.
      آخه سخت میشه عزیزم،دونه دونه پیام بدم!
      نمیخواستم دوستان درگیر حاشیه کنم...
      عزیزم شما هم خدارو میخوای هم خرمارو؟

من اصن نمیفهممت!!!
      پیشینه من تو راهنمایی بیست بوده یعنی باید دانشگاه صنعتی شریف قبول بشم صرفا به خاطر اینکه پیشینه م خوب بوده؟

دانشگاه تهران رو من خیلی نمیدونم ازش ولی از حرفای دوستان فهمیدم که قبولیش سخته،. پس باید جون بکنی تا قبول بشی چون هم رقابت سخته و شدیده و هم بچهای خیلی خیلی زیادی هستن که اون دانشگاه رو میخوان.
      بچهایی مه صرف نظر از هوششون الان دارن براش تلاش میکنن.
      شما الان باید صرف نظر از اینکه قراره تو آینده چی بشه و کنکور رتبت چند بشه شروع بکنی به خوندن و یه لحظه هم غافل نشی از مسیرت.
      شما که سختته یه پیام رو کپی کنی و برای چند نفر بفرستی چجوری میخوای فرضا با تراز ۹هزار قبول بشی دانشگاه تهران؟
      اون رتبه ها هم حرفای خوبی زدن حتما بهت خودت گوش نکردی همین بالا هم مهدی ارتور دانشجوی پزشکیه بهت گفت چیکار کنی ولی شما همش میگی من ترازم اینه منابعم اینان سه سال دیگه کنکور دارم درگیر این شدم که هوشم بالاست یا نه؟اگه بالا نیست باید تلاشت رو بیشتر کنی و بیشتر و بیشتر بجنگی برای چیزی که میخوای.

خواسته یا ناخواسته داری بچهارو وارد حاشیه میکنی،شما کارشناسی ارشد داری حدودا باید ۲۵،۲۷ سالت باشه شما که درگیر این حواشی شدی چرا بچهای ۱۷،۱۸ ساله رو درگیر میکنی؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      کسی که بیاد و از بقیه که نادیده و نه ازموده براش در مورد عقلش نظر بدن اگر عقل هم داشته باشه اون رو به زوال داده!

یعنی انقدر به این دنیای مجازی پایبند و شرطی شدیم که اگر کسی الان بهمون بگه نخبه یا پخمه زود باورش میکنیم و از روی حرف اون تصمیم میگیریم؟

من الان به استارتر این تاپیک میگم بی عقل ! کم توان ذهنی ! آیا فرقی کرد؟

واقعا کمی هم از لونه کنکوری بودن هر از چند گاه بیاین بیرون یکم مقاله ای مجله ای چیزی بخونین بفهمین چند چندین تو این دنیا ، همه انسان ها به غیر معدود افرادی که به صورت پیچیده نخبه هستند از بدو یا دچار معلولیت ذهنی اند
      تقریبا یک رنج توان ذهنی دارند ، نوع تربیت اموزش اولیا و خود بهره مندی کودک از ذهن باعث میشه اتصالات نورنی بیشتری برای مغز شناخته و استفاده بشه ، و روند بهره مندی از هوش یا iq رو شاهد میشیم.
      نمیدونم اهل تبریزی یا نه!
      کاملا مختصر مفید ،فک کنم دسترسی داشتی بهم ،الان داشتم ازت فرار میکردم

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

عزیزم شما هم خدارو میخوای هم خرمارو؟

من اصن نمیفهممت!!!
      پیشینه من تو راهنمایی بیست بوده یعنی باید دانشگاه صنعتی شریف قبول بشم صرفا به خاطر اینکه پیشینه م خوب بوده؟

دانشگاه تهران رو من خیلی نمیدونم ازش ولی از حرفای دوستان فهمیدم که قبولیش سخته،. پس باید جون بکنی تا قبول بشی چون هم رقابت سخته و شدیده و هم بچهای خیلی خیلی زیادی هستن که اون دانشگاه رو میخوان.
      بچهایی مه صرف نظر از هوششون الان دارن براش تلاش میکنن.
      شما الان باید صرف نظر از اینکه قراره تو آینده چی بشه و کنکور رتبت چند بشه شروع بکنی به خوندن و یه لحظه هم غافل نشی از مسیرت.
      شما که سختته یه پیام رو کپی کنی و برای چند نفر بفرستی چجوری میخوای فرضا با تراز ۹هزار قبول بشی دانشگاه تهران؟
      اون رتبه ها هم حرفای خوبی زدن حتما بهت خودت گوش نکردی همین بالا هم مهدی ارتور دانشجوی پزشکیه بهت گفت چیکار کنی ولی شما همش میگی من ترازم اینه منابعم اینان سه سال دیگه کنکور دارم درگیر این شدم که هوشم بالاست یا نه؟اگه بالا نیست باید تلاشت رو بیشتر کنی و بیشتر و بیشتر بجنگی برای چیزی که میخوای.

خواسته یا ناخواسته داری بچهارو وارد حاشیه میکنی،شما کارشناسی ارشد داری حدودا باید ۲۵،۲۷ سالت باشه شما که درگیر این حواشی شدی چرا بچهای ۱۷،۱۸ ساله رو درگیر میکنی؟
      عزیزم،میدونم قصد کمک بهم داری!
      ولی فک نکنم با روش صحیح بیان کرده باشی
      الان شما بخوای بری پیش مشاور ازت گزارش کار گذشته رو میخواد!
      تا ببینه کجای کاری ولی مطمئنا گذشته اصولی نه معدل راهنمایی!یا حتی دبیرستان
      چیزی که به هدفت بیاد،سنخیت داشته باشه.
      به هر حال موفق باشید نمیدونم هدفتون چیه ولی امیدوارم بهش برسی

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن