خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 70
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arezou9520 نمایش پست ها
      اگر با من هستی نه !
      مرض ندارم که،والا وقت هم ندارم
      فردا صبح بیمارستانم بعد مطب!الحمدالله پنج شنبه اخر سال هم صبح بیمارستان هستم تا ساعت ۱ نصف شب مطب
      واقعا ذهنم درگیر کرده،نمیدونم چم شده!
      ولی واقعا آزمون دادم....
      هیچ وقت هم به خودم اجازه نمیدم وقت کسی رو الکی بگیرم

فروزن رو نقل قول کرده بودم نه شما

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      سلام. در وهله اول من خیلی متعحب شدم از سوالتون (البته با احترام) از شما ک با تجربه هستی انتظار نداشتم.
      اما معمولا هوش به مواردی میگن که ما بدون اینکه قبلا با نمونه اون موقعیت یا مسئله مواجه بشیم در برخورد با مسئله قادر به حل مسئله باشیم.
      اما بیشتر مواقع در کنکور این صدق نمی کنه.
      مثلا شما برای شیمی بخش آنتالپی سوختن 50 60 مسئله حل می کنید و بارها و بارها تمرین می کنید و مثل یک راننده که در رانندگی مهارت کسب کرده باشه مهارت حل این تستها رو پیدا می کنید.
      ما می تونیم بگیم عجب راننده باهوشیه چه خوب رانندگی می کنه؟؟؟ اصلا. ولی اگر اون راننده در مواقع خطر بتونه تشخیص بده نباید از عرض خیابون بگذره چون ممکنه ماشین دیگه بهش برسه کم کم مربوط میشه به هوش

در مورد کنکور هم بخش عمده ش با مهارت و تمرین بدست میاد
      بیشتر موارد اصلا شما لازم نیست هوش بالایی داشته باشید فقط کافیه به حد کافی مهارت کسب کرده باشین
      حرفاتون کاملا قبول دارم.
      ولی نمیدونم چم شده!
      همش برا خودم توصیح میدم...ولی بعد یکم دوباره نگران میشم!
      حتی دکتری که دستیارشم همش یپرسه چت شده دختر!
      من اصلا از تلاشم کم نمیذارم ،ولی ی تاپیک بود چن ماه قبل درمورد هوش که آپ شده بود...کاش هیچوقت نمیخوندم...اکثرا نوشته بودن ب حداکثر تلاش باز هم نمیشه پزشکی تهران آورد
      یعنی باید باهوش ،تیز هوش باشی،،،،علاوه بر تلاش بسیار بالا و مداوم
      همش اینا تو ذهنم نشخوار میشه!آزمون هم نمیشه شرکت کنم ببینم در چه حد هستم
      ۱.نمیدونم میشه دهم ثبت نام کنم؟
      ۲.الان مجازی شده ،همه چی فیک

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها

خُب!ببخشید
      کامنت ایشون خوندم دیدم چیز بدی نگفته
      گفتم شاید با من هستید.
      نظر شما چی هست؟!
      نظر من اینه با هوش متوسط و تلاش بالا و عنایت خدا حتی میشه تک رقمی شد....
      ولی اون تاپیک چن صفحه اکثرا میگفتن نه
      برا ورود بع دانشگاه تهران هوش مجوز هست.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بیشتر از 10 خط نوشتی و هر خط از خط قبلیش بیشتر تناقض داره
      یه سری تراز 7000 و 8000 ردیف کردی پشت سر هم از اون ور میگی 4 سال پشت کنکور موندی ...
      عجیب تر اینکه با این تراز هایی که نوشتی اومدی میگی هوش کافی دارم یا نه؟
      به نظرت ما که تنها منبعمون برای شناخت شما همین تراز هایی هست که نوشتی، باید بیایم بگیم هوشت چقدره به نظرت؟
      خب اگر نظر منو بخای بهت میگم با این شواهد، شما رتبه ی دو رقمی آوردی و رفتی پیراپزشکی
      ولی خب مطمئنم یه چیزی رو این وسط رو راست نبودی باهامون ...
      همون چیزی که باعث شده «گمان» کنی هوشت کمه!
      اون موضوع رو اگر بگی دوستان بهتر میتونن راهنماییت کنن ...
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای بابا خواهر گلم.
      من نمیگم که تلاش نکنم یا کم کاری کنم!
      من احساس میکنم با حداکثر تلاش و توان بازهم اگر باهوش نباشم نمیشه پزشکی تهران آورد!
      نمیدونم اینا رو ذهنم از کجا در آورده ،انقدر که ذهنم درگیر این موضوع شده حواس پرت شدم!!!!
      فک کنم همین انجمن بود که بچه‌ها میگفتن با تلاش هم نمیشه تهران آورد....
      واقعا رد دادم از دست خودم...
      نفر اول کنکور ما سوم پیش همون ۱۲ رو تموم کرده لود...میدونم همهشون مثل همین پسر تلاش کردن ولی میترسم تلاش کافی نباشه
      برا ورود به تهران

ببین دوسال خوندن متوالی با میانگین 8-10 ساعت مفید مطمئن باش برای رسیدن ب هدفت کافیه بلکه زیادم هست
      به شرط اینکه مثلا درگیر همین حاشیه ها ک هوشم کافیه و چندتا منبع بزنم و چیکار کنم و چیکار نکنم و ... نشی
      بشینی مستمر تراکتوری بخونی و بری جلو
      موفق باشی
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصن نفهمیدم چی شد

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مزه میده دست انداختن...مخصوصا تو
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      بیشتر از 10 خط نوشتی و هر خط از خط قبلیش بیشتر تناقض داره
      یه سری تراز 7000 و 8000 ردیف کردی پشت سر هم از اون ور میگی 4 سال پشت کنکور موندی ...
      عجیب تر اینکه با این تراز هایی که نوشتی اومدی میگی هوش کافی دارم یا نه؟
      به نظرت ما که تنها منبعمون برای شناخت شما همین تراز هایی هست که نوشتی، باید بیایم بگیم هوشت چقدره به نظرت؟
      خب اگر نظر منو بخای بهت میگم با این شواهد، شما رتبه ی دو رقمی آوردی و رفتی پیراپزشکی
      ولی خب مطمئنم یه چیزی رو این وسط رو راست نبودی باهامون ...
      همون چیزی که باعث شده «گمان» کنی هوشت کمه!
      اون موضوع رو اگر بگی بهتر میتونیم راهنماییت کنیم ...
      باشه،اگر دقت کنی همون اول نوشتم سال کنکور نیمه دوم،اصلانخوندم.
      همه رو راست گفتم چه دروغی دارم آخه!
      فقط اون اتفاقات نمیگم چون میخوام تا همیشه این کاربری داشته باشم
      بعد موفقیت اسم کامل رو میزاررم...

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خُب!ببخشید
      کامنت ایشون خوندم دیدم چیز بدی نگفته
      گفتم شاید با من هستید.
      نظر شما چی هست؟!
      نظر من اینه با هوش متوسط و تلاش بالا و عنایت خدا حتی میشه تک رقمی شد....
      ولی اون تاپیک چن صفحه اکثرا میگفتن نه
      برا ورود بع دانشگاه تهران هوش مجوز هست.

اون یه جای دیگه منو دست انداخته بود ، منم اینجا بخاطر اون اینطوری نقل قولش کرده بودم

حرفت رو وقتی قبول دارم که فقط کسایی رو دانشگاه تهران راه بدن که همه درس ها رو 100 بزنن
      مگه برای پزشکی تهران باید همه رو 100 زد؟ !.......مابین سوالات کنکور سوالاتی هستن که واقعا نیاز به هوش بالا دارن ولی حتی اگه اون دسته سوالات رو هم جواب ندی ولی بقیه سوالات رو جواب بدی میتونی توی هردانشگاهی هر رشته ای رو بخونی

خود من ، مدرسه ی خاص تیزهوشان نبودم.... معدل سال آخرم هم حدود 17 شده بود..... کلا هم وقتی سوالات هوش رو میبینم هیچی حالیم نمیشه..... توی کنکور اگه مراقب چند دقیقه برگه ها رو زود جمع نکرده بود الآن همون داتشگاه تهران دراومده بودم (توی اعلام نتایج 4 نفر با قبولی تهران فاصله داشتم)

پس این بهانه ها رو بریز دور.....اگه واقعا هدفت رو باور داری فقط براش زحمت بکش..... رنج و محدوده هوشی بالای 90 درصد کنکوری ها توی یک سطح مشابه هست ، اون چیزی که نتیجه رو متمایز میکنه استمرار و درست تلاش کردنه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها

ببین دوسال خوندن متوالی با میانگین 8-10 ساعت مفید مطمئن باش برای رسیدن ب هدفت کافیه بلکه زیادم هست
      به شرط اینکه مثلا درگیر همین حاشیه ها ک هوشم کافیه و چندتا منبع بزنم و چیکار کنم و چیکار نکنم و ... نشی
      بشینی مستمر تراکتوری بخونی و بری جلو
      موفق باشی
      منابع رو تقریبا انتخاب کردم...
      نه اصلا حاشیه نمیخوام چه مجازی چه واقعی تا جایی که با مامانم توافق
      کردیم خواستگار و اینا رم را نمیدیم!مهمونی هم اصلا نمیرم!کلا چراغ خاموش میرم جلو
      فقط یکم ذهن درگیر بود،میخواستم با ذهن باز درس بخونم.
      مرسی بایت وقتی که گذاشتی عزیزم.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

اون یه جای دیگه منو دست انداخته بود ، منم اینجا بخاطر اون اینطوری نقل قولش کرده بودم

حرفت رو وقتی قبول دارم که فقط کسایی رو دانشگاه تهران راه بدن که همه درس ها رو 100 بزنن
      مگه برای پزشکی تهران باید همه رو 100 زد؟ !.......مابین سوالات کنکور سوالاتی هستن که واقعا نیاز به هوش بالا دارن ولی حتی اگه اون دسته سوالات رو هم جواب ندی ولی بقیه سوالات رو جواب بدی میتونی توی هردانشگاهی هر رشته ای رو بخونی

خود من ، مدرسه ی خاص تیزهوشان نبودم.... معدل سال آخرم هم حدود 17 شده بود..... کلا هم وقتی سوالات هوش رو میبینم هیچی حالیم نمیشه..... توی کنکور اگه مراقب چند دقیقه برگه ها رو زود جمع نکرده بود الآن همون داتشگاه تهران دراومده بودم (توی اعلام نتایج 4 نفر با قبولی تهران فاصله داشتم)

پس این بهانه ها رو بریز دور.....اگه واقعا هدفت رو باور داری فقط براش زحمت بکش..... رنج و محدوده هوشی بالای 90 درصد کنکوری ها توی یک سطح مشابه هست ، اون چیزی که نتیجه رو متمایز میکنه استمرار و درست تلاش کردنه
      مرسی دوست نادیده ام.
      آره واقعا لازم نیست ۱۰۰ بزنی !حتی برا ۱ شدن دانشگاه تهران که جای خود...
      خود شما هم نمونه زنده
      ان شاءالله بقیه مراحل موفق باشی و خودت ازخودت راضی

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezou9520 نمایش پست ها
      سلام.
      نمیدونم چرا شاید ذهنم نمیخواد از منطقه امن بیرون بیام...
      من حداکثر ۱۴۰۳ با عنایت خدا کنکور میدم.
      الان مدرک کارشناسی پیراپزشکی دارم.
      سال کنکور چند اتفاق افتاد نمیدونم بهانه محسوب میشه یا نه،ولی باعث شد
      کنکور خراب کنم.دوران دبیرستان ترازم روی ۶۰۰۰ بود!البته چندش یادم نیست فقط میدونم بالای ۶۰۰۰ بود حالا ۷۰۰۰ هم داشتم....
      دبیرستان هم درس هایی بودن تو عمومی تقریبا از اول دبیرستان ۱۰۰ میزدم....مثل دینی،ادبیات بستگی به خوندم داشت ۷۰،عربی هم مثل ادبیات.
      زبان ۱۰۰ هم بودم ولی بستگی به خوندم داشت.
      اختصاصی ها ریاضی اکثرا بالای ۷۰۰۰ بودم،شیمی دوم دبیرستان که معادل دهم هست،۷۰۰۰ به بالا بودم.شیمی یازدهم یادم نیست.۱۲ دهم هم متغیر بود گاهی ۷۰۰۰ گاهی ۶۰۰۰
      مختصر گفتم دستتون بیاد!
      من اگر درسی رو میخوندم با کمک خدا حتما ۷۰۰۰ کسب میکردم.البته اون موقع تراز۸۰۰۰ هم داشتم مخصوصا تو ریاضی و شیمی!ولی کم میشد بستگی به سطح آزمون داشت گاهی ریاضی ۱۰۰ تراز ۷۹۰۰ داشت...
      من حتی کنکور اولم نمیخواستم برم خلاصه ۴ ،۵ تا کنکور دادم ولی اصلا نمیخوندم فقط کلاس شرکت میکردم اگرم میخوندم کاملا نامرتب ۱ روز ۱۰۰ چند روز صفر!خلاصه ب درد نخور....همیشه رتبه کنکورم در منطقه ۱ زیر ۱۰۰۰۰،ده هزار میشد.
      به نظرتون من هوش کافی برای پزشکی دانشگاه تهران دارم؟
      عجیب ترین تاپیکی که دیدم همینه بی شک...
      حدس میزنم شما از هوش خودتون مطمئنید و تردیدی هم ندارید اینو از طرز نوشتنتون میشه فهمید... به نظر، شما بیشتر دنبال تایید گرفتن از بقیه هستید تا اطمینان بیشتری به خودتون پیدا کنید...
      ضمنا چیزی که شما میگید (پزشکی تهران) ربطی به هوش نداره ...باید تاپیک میزدید ایا من به اندازه کافی مطالعه میکنم؟؟؟
      من خودم به شخصه بسیار به هوش اعتقاد دارم و خنده داره که بی اهمیت جلوه داده شه،ولی در این مورد ،بیشتر به هوش هیجانی یا همون eq ,مربوطه نه ایکیو ...
      با توجه به زمانی هم که گفتید 1403 میخواید کنکور بدید اگه یه تایم ثابت روزانه برای درس خوندن اختصاص بدید و انجامش بدید،تهران که سهله هارواردم دعوتنامه میگیرید...
      ولی چیزی که هست اینه که رییس سنجش گفته که از سال اینده چهره جدید کنکور رو رونمایی میکنیم...وخدا میدونه که چه معنایی میتونه داشته باشه ... به هر حال شما تلاشتون رو بکنید چه بسا سال اینده قبول شدید با توجه به پیشینه درسیتون...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

فقط کامنت رو پاک نکن !
      بذار بمونه هر وقت ذهن مبارکم سمت چرت و پرت ها رفت ،بیام بخونم.

راستی زبان فارسی نظام جدید ،کدوم کتاب خوبه؟
      زمان ما من خودم قبل کلاس کنکور...گاج سبز رو کامل میخوندم و عالی بود نتایجم ولی الان نیست،سیر پیاز هست اونم از اون نویسنده نیست!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark_ap نمایش پست ها
      عجیب ترین تاپیکی که دیدم همینه بی شک...
      حدس میزنم شما از هوش خودتون مطمئنید و تردیدی هم ندارید اینو از طرز نوشتنتون میشه فهمید... به نظر، شما بیشتر دنبال تایید گرفتن از بقیه هستید تا اطمینان بیشتری به خودتون پیدا کنید...
      ضمنا چیزی که شما میگید (پزشکی تهران) ربطی به هوش نداره ...باید تاپیک میزدید ایا من به اندازه کافی مطالعه میکنم؟؟؟
      من خودم به شخصه بسیار به هوش اعتقاد دارم و خنده داره که بی اهمیت جلوه داده شه،ولی در این مورد ،بیشتر به هوش هیجانی یا همون eq ,مربوطه نه ایکیو ...
      با توجه به زمانی هم که گفتید 1403 میخواید کنکور بدید اگه یه تایم ثابت روزانه برای درس خوندن اختصاص بدید و انجامش بدید،تهران که سهله هارواردم دعوتنامه میگیرید...
      ولی چیزی که هست اینه که رییس سنجش گفته که از سال اینده چهره جدید کنکور رو رونمایی میکنیم...وخدا میدونه که چه معنایی میتونه داشته باشه ... به هر حال شما تلاشتون رو بکنید چه بسا سال اینده قبول شدید با توجه به پیشینه درسیتون...
      مرسی عزیزم.
      گفتم که اعتماد به نفسم با خاک یکسان شده...گفتم شاید دچار توهم شدم که هوش کافی دارم.
      برا همون گفتم ی تاریخچه بدم ،نظر دوستان بپرسم
      والا چند بار گفتم ترسم به خاطر اون تاپیک هست!
      دیگه نمیخوام به چرندیات سنجش بها بدم.
      سال کنکور من میگفتن این آخرین کنکور هست،منم نیمه دوم مشکلات پیش اومد ....داشتم دیونه میشدم!کل زحمات چند سالم رو ب باد دادم.
      ولی کاش به چرندیات این ها اهمیت نمیدادم و ی ماه مونده ب کنکور افسرده نمیشدم
      نمیدونم چیکار میکنند دقیقا ولی ۱۰۰ در ۱۰۰ ی آزمونی چیزی میگیرن:/
      ممنون که همه جانبه جواب دادید.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حرفاتون کاملا قبول دارم.
      ولی نمیدونم چم شده!
      همش برا خودم توصیح میدم...ولی بعد یکم دوباره نگران میشم!
      حتی دکتری که دستیارشم همش یپرسه چت شده دختر!
      من اصلا از تلاشم کم نمیذارم ،ولی ی تاپیک بود چن ماه قبل درمورد هوش که آپ شده بود...کاش هیچوقت نمیخوندم...اکثرا نوشته بودن ب حداکثر تلاش باز هم نمیشه پزشکی تهران آورد ������
      یعنی باید باهوش ،تیز هوش باشی،،،،علاوه بر تلاش بسیار بالا و مداوم
      همش اینا تو ذهنم نشخوار میشه!آزمون هم نمیشه شرکت کنم ببینم در چه حد هستم
      ۱.نمیدونم میشه دهم ثبت نام کنم؟
      ۲.الان مجازی شده ،همه چی فیک
      ببینید تا زمانی که ماها به عوامل خارجی مثل آپ شدن تاپیک و ... بیشتر از توانایی خودمون بها بدیم پس خیلی نمیشه انتظار نتیجه خارق العاده داشته باشیم. این خود ما هستیم که شدن یا نشدن هارو رقم می زنیم نه تاپیک یا نظر ملت. این خود ما هستیم که باید زحمت بکشیم، سختی بکشیم و ... در نهایت نتیجه رو رقم بزنیم.
      هر کس میتونه بر اساس زندگی خودش بیاد نظر بده اما این ما هستیم که سر انجام نتیجه نهایی رو رقم میزنیم.
      اون افراد مگه از شما شناخت کافی دارند؟ نه. صرفا یه حرفی زدن و یه نسخه برای همه پیچیدن، ایرادیم نداره. اما شاید شما توانایی فوق العاده ای دارین و اونا ازش خبر ندارن. پس نباید اجازه بدین تفکرات دیگران روتون اثر بذاره.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن