خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raham نمایش پست ها
      امروز شش
      این حس نیاز و هدف داشتنه رو خیلی دوست دارم..... نذار فراموش یا دفع بشه ، خیلی از کنکوری ها همین سرمایه ارزشمند رو ندارن...قدرش رو بدون

موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان خوب كنكورى . بچه هاااا من كنكورى سال هشتاد و نه هستم اما سال كنكور ازدواج كردم و كنكور رو خوب ندادم .دانشگاه رفتم اما غيرانتفاعي و به هرحال هدف من نبود هيچ وقت . امسال ميخوام كنكور شركت كنم و از اواخر بهمن شروع كردم به خوندن . يه پسر شيطون هم دارم اما خوب به خاطر هدفم دارم تلاشمو ميكنم .
      دليل ثبت نامم اينجا اين بود كه هروقت تونستم برنامه درسمو بنويسم و هم اگه سوالي بود بپرسم با توجم به يازده سال دورى .
      خلاصه كه الان درساى دهم رو دارم ميخونم .
      اينجا رو فعال نگه ميدارم و برناممو ميذارم ،خوشحال ميشم اگه شما هم همراه شيد
      چطوری با وجود متاهلی و بچه روزی 8 ساعت میخونی؟؟
      میشه ساعت خواب و بیداریتو بگی؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با برنامه ريزي . ساعت هفت صبح بيدار ميشم يا هشت . همون اول كه بچه خوابه دوساعت صبح ميخونم . بعدوقتى بيدار شد، يك ساعت به صورت چهار تا يك ربع ميخونم .كه اينا بيشتر برنامه هاى مروريم هست كه تمركز بالا نميخواد .بعد ديگه يكم بازي و وقت گذرونى و كارام تا ظهر . ظهر ممكنه ببرمش پارك يك ساعت ، سرسره و بدو بدو تا خسته شه . مياد خونه و ناهار و ميخوابه . معمولا ميشه ساعت سه ظهر . تا الان سه ساعت خوندم . سريع ميشينم تا خوابه دو ساعت ميخونم . ميشه پنج ساعت .
      بعد كارام و باز بيدار ميشه . همسر كه مياد واگذارش ميكنم بهش . از هفت شب دوباره ميشينم سه ساعت ديگه هم ميخونم ميشه هشت ساعت .
      حالا بعضي وقت ها ممكنه شش ساعت . بعضي وقت ها ميشه ده ساعت . مثلا ممكنه ظهر دو ساعت بذارمش خونه مامانم . دو ساعت ديگه اضافه ميشه .
      ببين برنامه و هدف مهم ترينه . واقعا هشت ساعت خوندن هيچي نيس . من با اين همه كار و زندگى ميتونم . اما غر نميزنم و نميگم خسته شدم . منتظرم تا بپرم رو كتابام. همين امروز چون صبح نتونستم بخوابم . به جاش دو ساعت صبح رو تا الان واستادم و خوندم . الان ميخوابم تا هفت باز
      كنكور تجربي 1400 💪

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم .موافقم .واقعا هدف تعيين كردن مهمترينه
      كنكور تجربي 1400 💪

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امروز هفت ساعت خوندم . اينم برنامم ، تست زيست گوارش زدم . رياضي معادله ، تابع ، ريشه اس و پي و ايناها .شيمي مرور تركيب يونى و پيوندها .زيست كليه ، قلب دهم.
      كنكور تجربي 1400 💪

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من واسه خودم ، خودم برنامه نوشتم و مرور رو گذاشتم . نصف روزم ممكنه به مرور بره اما به جاش هر بار كه ميخونم بيشتر ميفهمم . جورى نوشتم كه به جز روز اول تا خود كنكور شش بار ديگه ميخونم.
      كنكور تجربي 1400 💪

7. Top | #22
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خیلی عالیه تبریک میگم بخاطر این روحیه خیلی قوی که دارین موفق باشین

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با برنامه ريزي . ساعت هفت صبح بيدار ميشم يا هشت . همون اول كه بچه خوابه دوساعت صبح ميخونم . بعدوقتى بيدار شد، يك ساعت به صورت چهار تا يك ربع ميخونم .كه اينا بيشتر برنامه هاى مروريم هست كه تمركز بالا نميخواد .بعد ديگه يكم بازي و وقت گذرونى و كارام تا ظهر . ظهر ممكنه ببرمش پارك يك ساعت ، سرسره و بدو بدو تا خسته شه . مياد خونه و ناهار و ميخوابه . معمولا ميشه ساعت سه ظهر . تا الان سه ساعت خوندم . سريع ميشينم تا خوابه دو ساعت ميخونم . ميشه پنج ساعت .
      بعد كارام و باز بيدار ميشه . همسر كه مياد واگذارش ميكنم بهش . از هفت شب دوباره ميشينم سه ساعت ديگه هم ميخونم ميشه هشت ساعت .
      حالا بعضي وقت ها ممكنه شش ساعت . بعضي وقت ها ميشه ده ساعت . مثلا ممكنه ظهر دو ساعت بذارمش خونه مامانم . دو ساعت ديگه اضافه ميشه .
      ببين برنامه و هدف مهم ترينه . واقعا هشت ساعت خوندن هيچي نيس . من با اين همه كار و زندگى ميتونم . اما غر نميزنم و نميگم خسته شدم . منتظرم تا بپرم رو كتابام. همين امروز چون صبح نتونستم بخوابم . به جاش دو ساعت صبح رو تا الان واستادم و خوندم . الان ميخوابم تا هفت باز
      با توجه به اینکه منم بعد سالها درسای دبیرستان رو میخونم و فعلا درآمدم رسیده به 0 و سختیای خودشو داره
      ولی با احترام مقابل شما کلاه از سر بر میدارم و میگم آفرین به شما که برای هدفتون انقدر عاشقانه می جنگید

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام....خدا قوت.
      عالی دارین پیش میرین و امیدوارم که امسال حتما قبول بشید.
      خیلی خوبه که اونایی که دیر شروع کردن همیشه انگیزه بالایی رو دارن، و اتفاقا بهتر میخونن چون راه رو بلدن و باتجربن.
      مثلا برادر خودم در مدت کمی شروع کرد به خوندن دوتا بچه هم داره که خیلی شلوغن و حسابی اذیتش میکردن ولی شب و روز خوند تو کنکور کارشناسی ارشد رتبه سی و خورده ای اورد....
      امیدوارم شماهم موفق بشین.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم اگه برا پسرت یهps5 بخری دیگه نمیاد بهت بگه مامان گرسنمه چی برسه بخوای ببریش پارک

رفع اسپم:عالیه همینجوری پیش برید منابعتون چیه؟
      بزرگ شدن یعنی سازش پذیری با سختی

(ریک گرایمز)

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تنها تاپیکی که تو این جو ناامیدی انجمن حس خوب به آدم تزریق میکنه
      من شرایططونو تقریبا درک میکنم چون مادرم شاغله و کلاس آنلاینای آبجی کوچیکم با منه کلاس اولیم هست واقعا میفهمم که درس خوندن با بچه چقدر سخته من فک میکردم فقط خودمم که تو شرایط سختیم
      شما یه الگوی خیلی بزرگ برای من شدید ممنونم واقعا
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از لطفتون . ايشالا هر دو به هدفمون برسيم
      كنكور تجربي 1400 💪

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خداروشكر كه موفق شدند .ممنونم از لطفتون
      كنكور تجربي 1400 💪

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم . حتما بخونم . خودتو بنده شرايط نكن . شرايط رو بنده خودت كن
      كنكور تجربي 1400 💪

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رياضي مهروماه . فيزيك خيلي سبز . زيست الگو . عربي جامع خيلي سبز . شيمي مبتكران . ديني گاج .زبان مبتكران.ادبيات موضوعي كامل گاج
      كنكور تجربي 1400 💪

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)