خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 74
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

یک مشکل با جمع بندی

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. بیخشید من تایپک دوباره زدم راجب این موضوع اما من ی مشکل دارم اونم راجب جمع بندی.. من قصد دارم دوپینگ ماز رو شرکت کنم از ۲۵ اردیبهشت شروع میشه این برنامه چن تا مشکل داره اولا این که برنامش شامل تاریخ ازمونای جامع قلمچی نمیشه. دوم این که جایی برای ازمونای سه روز یک بار نزاشته . من الان موندم اگر دوپینگ رو شرکت کنم کی کنکورا رو بزنم اگر بخوام بزارم اول اردیبهشت کنکورارو بزنم خب دوازدهم تا اون موقع تموم نمیشه .( دوازدهمو با قلمچی پیش میبرم) راهکار شما چیه؟ ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itsamirn نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. بیخشید من تایپک دوباره زدم راجب این موضوع اما من ی مشکل دارم اونم راجب جمع بندی.. من قصد دارم دوپینگ ماز رو شرکت کنم از ۲۵ اردیبهشت شروع میشه این برنامه چن تا مشکل داره اولا این که برنامش شامل تاریخ ازمونای جامع قلمچی نمیشه. دوم این که جایی برای ازمونای سه روز یک بار نزاشته . من الان موندم اگر دوپینگ رو شرکت کنم کی کنکورا رو بزنم اگر بخوام بزارم اول اردیبهشت کنکورارو بزنم خب دوازدهم تا اون موقع تموم نمیشه .( دوازدهمو با قلمچی پیش میبرم) راهکار شما چیه؟ ممنونم
      مشکل تو قابل حل نیست چون می خوای با ی دست چندتا هدونه ور داری ی ادم نمیتونه همه جا کار کنه تو هم می خوای قلمچی بزنی هم دوپینگ ماز هم سنجش هم کنکور وشایدم تستای نشان دار خودنبنظرت زیادی توهمی نیست؟ بجای این کارا با ی منبع درست مطمعن برو تمام توانتو بزار روش فقط ازمون دادن نیست تحلیلشم هست حالا اگر خیلی رویایی فکر میکنی که همه روبزنی نرو پول بده با یکی پیش برو بقیه رو که سوالاتش تو کانالا پخشه ی نگاه کن بازم فک نکنم وقت کنی اگر ی منبع رو خوب بخونی تحلیل کنی...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مث خودت هستم دوپینگ ماز برنامه سنگینی هست هر روز امتحان تستی از زیست و شیمی و ریاضی میگیره حقیقتا سنگینه .ادم اونارو بده بیاد بررسی کنه امتحان سنجش و کانون و سوالات کنکور هم هست .میدونم بعدفروردین بهرحال بدجور تو فشار میفتم و پاره میشمم. چه پیشنهادی دارین بچه ها؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ریاضی فیزیک کانون
      گزینه دو همش
      ماز زیست و شیمی
      احتمالا وقت اضافی نمیاری
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی فیزیک کانون سطح سوالاشون خوبه ؟ادم بنظرت اگه سوالات ریاضی و فیزیک کانون همه رو بخونه میتونه بنظرت توی کنکور 60بزنه ؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mani fathi نمایش پست ها
      مشکل تو قابل حل نیست چون می خوای با ی دست چندتا هدونه ور داری ی ادم نمیتونه همه جا کار کنه تو هم می خوای قلمچی بزنی هم دوپینگ ماز هم سنجش هم کنکور وشایدم تستای نشان دار خودنبنظرت زیادی توهمی نیست؟ بجای این کارا با ی منبع درست مطمعن برو تمام توانتو بزار روش فقط ازمون دادن نیست تحلیلشم هست حالا اگر خیلی رویایی فکر میکنی که همه روبزنی نرو پول بده با یکی پیش برو بقیه رو که سوالاتش تو کانالا پخشه ی نگاه کن بازم فک نکنم وقت کنی اگر ی منبع رو خوب بخونی تحلیل کنی...
      خب منم منظورم همینه اگر ماز توی سوالاش از سوالای کنکور ایده گرفته باشه ( ک ب احتمال زیاد گرفته) شاید دیگ لازم نیس برای اون درسا تستای کنکور بررسی بشن. البته من واسه زیست هم iq کارکردم هم خیلی سبز شاید از اول فروردین شروع کنم ازمونای طول سال ماز و زیستاز رو حل کنم بنظرم اینجوری بهتر باشه خردادم بزارم واسه تحلیل کامل کنکورا چون این واقعا سنگینه برنامش.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب منم منظورم همینه اگر ماز توی سوالاش از سوالای کنکور ایده گرفته باشه ( ک ب احتمال زیاد گرفته) شاید دیگ لازم نیس برای اون درسا تستای کنکور بررسی بشن. البته من واسه زیست هم iq کارکردم هم خیلی سبز شاید از اول فروردین شروع کنم ازمونای طول سال ماز و زیستاز رو حل کنم بنظرم اینجوری بهتر باشه خردادم بزارم واسه تحلیل کامل کنکورا چون این واقعا سنگینه برنامش.
      پس خودت راهو بلدی دیع

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      به عنوان کسی که پارسال تو این برنامه شرکت کردم
      شما ازمون ۳( پیشنهادم دورز یباره) روز یبار میزنی ، ازمونا قلم چی رو هم میزنی و همه کارا رو نرمال انجام میدی
      یه اخر شب از ۹ تا ۱۲ دوپینگ ماز رو میزنی ، نخونده هم ریاضی و هم زیستشو ازمون میدی و برسی میکنی و تمام ، غلاطات رو هم برسی میکنی ،
      نیاز نیست خونده باشی براش، تو برا قلم چی و ۳ روز یبار داری مرور میکنی، طول سال هم اونارو خوندی تموم شده رفته ، الان خودتو محک میزنی
      و من الله توفیق

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من حقیقتا نذاشتم چندتا دانش اموزام دوپینگ رو بنویسن
      چون بشدت وقت گیره برنامش و سنگینه . اصلا دگ فرصت بازیابی نمیشه
      تنها راه پیش رفتن باهاش اینه که زیستت خوب باشه (بالای 70 درصد) و بازیابیش وقتی ازت نگیره و تمرکزت روی دوپینگ باشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      من حقیقتا نذاشتم چندتا دانش اموزام دوپینگ رو بنویسن
      چون بشدت وقت گیره برنامش و سنگینه . اصلا دگ فرصت بازیابی نمیشه
      تنها راه پیش رفتن باهاش اینه که زیستت خوب باشه (بالای 70 درصد) و بازیابیش وقتی ازت نگیره و تمرکزت روی دوپینگ باشه
      سلام راستش زیستم بالای هشتاده اما خب بنظرتون فقط دوپینگ کار کنیم اشکالی نداره؟ بیخیال کنکورا بشیم؟ چون قطعا اینا برای طرح تست از کنکورا الگو میگیرن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام راستش زیستم بالای هشتاده اما خب بنظرتون فقط دوپینگ کار کنیم اشکالی نداره؟ بیخیال کنکورا بشیم؟ چون قطعا اینا برای طرح تست از کنکورا الگو میگیرن
      من اگ جای شما بودم دوازدهومو خودم زود تر میخوندم ک تا اخر فروردین تموم بشه و از اردیبهشت کنکورارو میزدم ۲۵هم ک با دوپینگ پیش میرفتم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همینی که عرفان گفت بنظرم منطقیه . اگه ضعیف بود زیستت تحلیل و بررسی یه ازمونش خیلی ازت وقت میگرفت ولی وضعیتت اوکیه . ریاضی و شیمیش قرار نیس ازت زیاد وقت بگیرن فقط ازمونو میزنی و غلطاتو میبینی و نزده هاتو یبار دیگه حل میکنی . اصلیش اون زیسته که بنظرم تا اخر فروردین دروس سبک قلمچیو تموم کن فوکوس کن روی 3 روز یکبار و این ازمونا . اگه هم که نمیخای بزنی که هیچ
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا چند تا آزمون جامع زدن خوبه؟از کسایی که میشناسین و رتبه شدن چقدر آزمون جامع زدن؟
      فقط خواهشا نگین هر چی بیشتر بهتر و اینجور حرفا

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_hrs_ نمایش پست ها
      کلا چند تا آزمون جامع زدن خوبه؟از کسایی که میشناسین و رتبه شدن چقدر آزمون جامع زدن؟
      فقط خواهشا نگین هر چی بیشتر بهتر و اینجور حرفا
      من 3 تا دوست نزدیک داشتم که رتبه هاشون 10 و 20 و 64 منطقه 3 شد...2 تاشون حدودای 50 تا جامع زده بودن و یکیشون هم 40 تا
      ولی خب بنظرم واسه یه رتبه توپ 30 تا جامع نیازه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      همینی که عرفان گفت بنظرم منطقیه . اگه ضعیف بود زیستت تحلیل و بررسی یه ازمونش خیلی ازت وقت میگرفت ولی وضعیتت اوکیه . ریاضی و شیمیش قرار نیس ازت زیاد وقت بگیرن فقط ازمونو میزنی و غلطاتو میبینی و نزده هاتو یبار دیگه حل میکنی . اصلیش اون زیسته که بنظرم تا اخر فروردین دروس سبک قلمچیو تموم کن فوکوس کن روی 3 روز یکبار و این ازمونا . اگه هم که نمیخای بزنی که هیچ
      مبین من حس میکنم یکم زیادی تبلیغ میکنن این دوپینگ رو خدایی هزینش هم بالاس
      سوالاش تو تلگرام گیر میاد نه ؟؟

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن