خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تست های برگزیده ی منتا (نظام جدید)

سلااااااااام
      بچه ها برای نظام قدیم تست های برگزیده ی منتا , ازمون هایی مثل قلم و سنجش و گزینه دو و.... اینا بود
      الان برای نظام جدید هست ؟ اگه هست ممنون میشم راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من اشتراک یک ساله ی منتا و لرنتیو گرفتم , متاسفانه تمام ازمون های ازمایشی به جز سنجش و برداشتن واقعا یه جور کلاهبرداریه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پارسال گزینه 2 اجازه پخش سوالو ازشون گرفت . چند وقت پیشم قلمچی مخالفت کرده و سوالاش برداشته شده .ای کاش تحقیق میکردید در این رابطه بعد تصمیم میگرفتید. البته متاسفانه نظارتی در این زمینه نیست .قلمچی و بقیه موسسه ها خودشون پولو میگیرن بعد سوالا قبل حین و بعد آزمون تو کانالا هست
      ویرایش توسط ij16 : 14 اسفند 1399 در ساعت 20:06

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      من اشتراک یک ساله ی منتا و لرنتیو گرفتم , متاسفانه تمام ازمون های ازمایشی به جز سنجش و برداشتن واقعا یه جور کلاهبرداریه
      دقیقا همین بلا سر منم اومد، منم اشتراک یک ساله منتا برا همه درسا گرفته بودم و خب چون دیدم ۹۹ درصدش سوالای قلمچیه دیگه کتابای سه سطحی قلمچی رو نخریدم حتی با اینکه گفته بودن این هزینه ای که برای آزمونا دادیم به همراه کتاباس، من چون کتابی لازم نداشتم، نخریدم و عملا پولم الکی رفت. حالا هم که منتا اینجوری شد، واقعا نمیدونم چی باید بگم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FatemehS نمایش پست ها
      دقیقا همین بلا سر منم اومد، منم اشتراک یک ساله منتا برا همه درسا گرفته بودم و خب چون دیدم ۹۹ درصدش سوالای قلمچیه دیگه کتابای سه سطحی قلمچی رو نخریدم حتی با اینکه گفته بودن این هزینه ای که برای آزمونا دادیم به همراه کتاباس، من چون کتابی لازم نداشتم، نخریدم و عملا پولم الکی رفت. حالا هم که منتا اینجوری شد، واقعا نمیدونم چی باید بگم
      من جفتش بلا سرم اومد هم منتا هم لرنیتو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      پارسال گزینه 2 اجازه پخش سوالو ازشون گرفت . چند وقت پیشم قلمچی مخالفت کرده و سوالاش برداشته شده .ای کاش تحقیق میکردید در این رابطه بعد تصمیم میگرفتید. البته متاسفانه نظارتی در این زمینه نیست .قلمچی و بقیه موسسه ها خودشون پولو میگیرن بعد سوالا قبل حین و بعد آزمون تو کانالا هست
      تازگیا سوالای ازمونارو برداشتن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      من که یک هفته تست لرنیتو رو گرفتم قلمچی رو داشت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      من که یک هفته تست لرنیتو رو گرفتم قلمچی رو داشت
      اره بودش . من امروز رفتم سایت تو قسمت منابع قلم چی نبود شما هم یه نگاهی بنداز

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خب مجبورید اینکارو میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه ی ازمونای بازارو مال پارسال (قلم گزینه گاج )و امسال تا الان هرچی برگذار شده دانلود کنید ،برنامه راهبردی شم دانلود کنید ،هر مبحثی خواستید برید از برنامه راهبردی پیدا کنید و به ازمونش مراجعه کنید......
      من امسال خیلی وقتا اینکارو کردم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      خب مجبورید اینکارو میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه ی ازمونای بازارو مال پارسال (قلم گزینه گاج )و امسال تا الان هرچی برگذار شده دانلود کنید ،برنامه راهبردی شم دانلود کنید ،هر مبحثی خواستید برید از برنامه راهبردی پیدا کنید و به ازمونش مراجعه کنید......
      من امسال خیلی وقتا اینکارو کردم
      بله مجبور بودم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان سرچ کنید ازمون ساز کانون اونجا کل سوالات قلمچی هست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن