خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چند کنکور خیلی سبز

سلام

من بسته چند کنکور خیلی سبز مال اختصاصی رو خریدم.
      مشکلم اینه:الان چیکارش کنم؟
      از الان به عنوان رفع اشکال و تسلط روی تستای سراسری سال های اخیر بزنمش؟
      یا نگه دارم برای دوران جمع بندی؟
      اختصاصی که ضعیفم و فکر نکنم بشه کامل خوند همرو.

ممنون میشم نظرات و پیشنهاداتتون رو بگید!

2. Top | #2
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بزارش برنامه سه روز یکبار
      ...

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      بزارش برنامه سه روز یکبار
      یعنی از الان بزنم؟ازمونی باشه یا رفع اشکال؟

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سه روز یکبار تقریبا برای ماه آخره.والا منم موندم یکی میگه بزارید آخر کار بزنید یکی میگه تستای کنکور مهمن باید خیلی خوب تحلیل بشن از اول
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

یعنی از الان بزنم؟ازمونی باشه یا رفع اشکال؟
      ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام

خیلی سبز چندکنکور اختصاصی نداره و اون بسته تجربی عمومی هم داره

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      خیلی سبز چندکنکور اختصاصی نداره و اون بسته تجربی عمومی هم داره
      خب همون منظورمه دیگه.
      همون که هم اختصاصی داره هم عمومی.

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ویرایش توسط indomitable : 13 اسفند 1399 در ساعت 19:46

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب رو خریدی بعدش تازه داری فکر میکنی چیکارش کنی ؟؟؟؟؟ همیشه قبل هرکاری فکر کن دوست عزیز

این بسته ای که خریدی اسمش روشه دیگه !! شبیه ساز کنکور ! یعنی دفترچه یک ازمونش رو برمیداری و دقیقا مطابق کنکور از 8 تا 12:10 میشینی پشت میز و ازمون میدی...خیلی چیز عجیبی هم نیست
      زمان استفاده اش هم برای هر کسی متفاوته...ولی عموم بچه ها از اواسط اردیبهشت شروعش میکنن...به برنامه ریزی هر شخص برای جمعبندی بستگی داره

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      کتاب رو خریدی بعدش تازه داری فکر میکنی چیکارش کنی ؟؟؟؟؟ همیشه قبل هرکاری فکر کن دوست عزیز

این بسته ای که خریدی اسمش روشه دیگه !! شبیه ساز کنکور ! یعنی دفترچه یک ازمونش رو برمیداری و دقیقا مطابق کنکور از 8 تا 12:10 میشینی پشت میز و ازمون میدی...خیلی چیز عجیبی هم نیست
      زمان استفاده اش هم برای هر کسی متفاوته...ولی عموم بچه ها از اواسط اردیبهشت شروعش میکنن...به برنامه ریزی هر شخص برای جمعبندی بستگی داره
      نه متوجه منظور من نشدی داداش
      من خریدم ولی نمیدونم نگه دارمش برای خرداد مه حمع بندی شروع میشه یا از همین الان کنار درسا(به صورت درس به درس)حل کنم؟چون اختصاصیم ضعیفه و نمیتونم به همه سوالا جواب بدم
      چون یادمه یه بار خودت گفتی سوالا باید انقد زده بشن که فول بشیم و با اینکه فقط یه بار زده بشن مخالف بودی(یه همچین چیزی گفتی )

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نه متوجه منظور من نشدی داداش
      من خریدم ولی نمیدونم نگه دارمش برای خرداد مه حمع بندی شروع میشه یا از همین الان کنار درسا(به صورت درس به درس)حل کنم؟چون اختصاصیم ضعیفه و نمیتونم به همه سوالا جواب بدم
      چون یادمه یه بار خودت گفتی سوالا باید انقد زده بشن که فول بشیم و با اینکه فقط یه بار زده بشن مخالف بودی(یه همچین چیزی گفتی )
      اره دقیقا همینو گفتم بهت باید بشدت زیاد سوالاتو تکرار کنی مخصوصا واسه تو که میگی ضعیفه اختصاصیات باید روی کنکورا تمرکز ویژه کنی
      منتهی به 2 تا نکته توجه کن...اول اینکه این بسته ای که خریدی واسه شبیه سازی کنکور به صورت ازمونیه و سعی کن خط خطی نکنیشون که موقع جمعبندی اذیت نشی و برات سوالاش قابل استفاده باشن...دوم هم اینکه این دفترچه ها نصفش سوال تالیفیه چون سوالای کنکورای قبل همش قابل استفاده نبوده واسه نظام جدید ( پس همش کنکور نیس لزوما )
      کتاب تست ها سوالای کنکور رو دارن دیگه میتونی از روی اونا حل کنی تازه مبحث بندی شده هم هست

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام

سلام ببخشید دیر شد (امروز و دیروز سرم شلوغ بود هنوزم نخوابیدم)

ببین میدونم چرا این ذهنیت بوجود اومده واست
      چون عمومی ها رو از قبل کسی بهت گفته یا حالا خودت که آره حتما جامع زدن رو زودتر واسشون شروع کن

شروع کردی به زدن و تحلیل عمومیا و دیدی داری هر آزمون بهتر میشی (حالا شایدم رشد زیادی نبوده ولی به هر حال جلو اومدی. و راضی هم بودی)

ولی اختصاصیا

عملا تا وقتی روی انواع تیپ تستای یه بخش و فصل مسلط نشدی زدن تست جامع کنکوری خیلی کمکت نمیکنه مگه این که اولا با دید آموزشی تست بزنی (که یعنی تایم بیخیال) ثانیا وقتی داری تحلیل میکنی یه دونه تست رو کامل بدونی اون تست از کجای کتاب مطرح شده و بری اون قسمتو دقیق و کامل بخونی و واسه خودت انواع مختلف تیپ تست ها و سوژه هایی که قراره مطرح بشه رو تو ذهنت یا داخل یه دفتری برگه ای یا خود کتاب درسی ترسیم کنی (این میشه یادگیری با تست) این روش خیلی وقت گیره و معمولا زیاد هم مطمئن نیست و فقط روی درس زیست و تا حدودی شیمی (مفاهیم و حفظیات) جواب میده چرا؟ چون وقتی کامل روی مثلا مبحث به هم بستن مقاومت ها و سوالاتش مسلط نباشی با زدن چند مدل تیپ تست خاص از کنکورای اخیر کارت کامل راه نمیفته داخل اون مبحث و عملا شانس این که اون تست عینا امسال تکرار بشه هم زیاد نیست و در نتیجه نمیتونی روی زدن تست اون مبحث حساب ویژه باز کنی. تستای کنکور مهمن ، لازمن ، ضرورین ولی هیچ وقت کافی نیستن و باید بتونی تسلط خودتو روی هر مبحثی که مطالعه میشه با زدن تست تالیفی مخصوصا داخل ریاضی و فیزیک بالا ببری ولی با این اولویت باشه که اول تستای کنکور از همون مبحث رو بزنی (نه جامع) و بعد تست تالیفی سخت حل کنی.

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

اره دقیقا همینو گفتم بهت باید بشدت زیاد سوالاتو تکرار کنی مخصوصا واسه تو که میگی ضعیفه اختصاصیات باید روی کنکورا تمرکز ویژه کنی
      منتهی به 2 تا نکته توجه کن...اول اینکه این بسته ای که خریدی واسه شبیه سازی کنکور به صورت ازمونیه و سعی کن خط خطی نکنیشون که موقع جمعبندی اذیت نشی و برات سوالاش قابل استفاده باشن...دوم هم اینکه این دفترچه ها نصفش سوال تالیفیه چون سوالای کنکورای قبل همش قابل استفاده نبوده واسه نظام جدید ( پس همش کنکور نیس لزوما )
      کتاب تست ها سوالای کنکور رو دارن دیگه میتونی از روی اونا حل کنی تازه مبحث بندی شده هم هست
      برای اختصاصیا فقط سوال کنکور چندین بار حل بشن جواب میدن؟
      ویرایش توسط indomitable : 13 اسفند 1399 در ساعت 21:13

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام ببخشید دیر شد (امروز و دیروز سرم شلوغ بود هنوزم نخوابیدم)

ببین میدونم چرا این ذهنیت بوجود اومده واست
      چون عمومی ها رو از قبل کسی بهت گفته یا حالا خودت که آره حتما جامع زدن رو زودتر واسشون شروع کن

شروع کردی به زدن و تحلیل عمومیا و دیدی داری هر آزمون بهتر میشی (حالا شایدم رشد زیادی نبوده ولی به هر حال جلو اومدی. و راضی هم بودی)

ولی اختصاصیا

عملا تا وقتی روی انواع تیپ تستای یه بخش و فصل مسلط نشدی زدن تست جامع کنکوری خیلی کمکت نمیکنه مگه این که اولا با دید آموزشی تست بزنی (که یعنی تایم بیخیال) ثانیا وقتی داری تحلیل میکنی یه دونه تست رو کامل بدونی اون تست از کجای کتاب مطرح شده و بری اون قسمتو دقیق و کامل بخونی و واسه خودت انواع مختلف تیپ تست ها و سوژه هایی که قراره مطرح بشه رو تو ذهنت یا داخل یه دفتری برگه ای یا خود کتاب درسی ترسیم کنی (این میشه یادگیری با تست) این روش خیلی وقت گیره و معمولا زیاد هم مطمئن نیست و فقط روی درس زیست و تا حدودی شیمی (مفاهیم و حفظیات) جواب میده چرا؟ چون وقتی کامل روی مثلا مبحث به هم بستن مقاومت ها و سوالاتش مسلط نباشی با زدن چند مدل تیپ تست خاص از کنکورای اخیر کارت کامل راه نمیفته داخل اون مبحث و عملا شانس این که اون تست عینا امسال تکرار بشه هم زیاد نیست و در نتیجه نمیتونی روی زدن تست اون مبحث حساب ویژه باز کنی. تستای کنکور مهمن ، لازمن ، ضرورین ولی هیچ وقت کافی نیستن و باید بتونی تسلط خودتو روی هر مبحثی که مطالعه میشه با زدن تست تالیفی مخصوصا داخل ریاضی و فیزیک بالا ببری ولی با این اولویت باشه که اول تستای کنکور از همون مبحث رو بزنی (نه جامع) و بعد تست تالیفی سخت حل کنی.
      نه خواهش میکنم برات یه خواب خوب رو ارزومندم!

پس من که نمیخوام همه مباحث رو بخونم باید اول اون مباحث گلچین شده رو بخونم و از روی کتاب تست،سراسری هارو بزنم بعد برم تالیفیارو بزنم بعد بیام جامع چند کنکور خیلی سبز رو بزنم که مسلط تر شم و بعدش هم تو خرداد جمع بندی کلی کنم،درسته؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برای اختصاصیا فقط سوال کنکور چندین بار حل بشن جواب میدن؟
      اگه رشتت تجربی بود میگفتم نه ولی چون ریاضی هستی و با توجه به شرایطتت اره میتونه برات خوب و کافی باشه...ولی اگه بتونی یه مقدارم کنارش تالیفی بزنی عالی میشه واست ( به خصوص واسه ریاضی )

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن