خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question جمع بندی با ماز ؟؟؟؟

سلام . دوستان نظرتون در مورد عه آزمون های دوپینگ ماز چیه ؟ به نظر که واسه روز های آخر برنامه منسجمی داره چیزی بهتر از این مجموعه سراغ دارید برای جمع بندی؟؟
      ولی مشکلی ک وجود داره این عه که متاسفانه فیزیک نداره......

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer7780 نمایش پست ها
      سلام . دوستان نظرتون در مورد عه آزمون های دوپینگ ماز چیه ؟ به نظر که واسه روز های آخر برنامه منسجمی داره چیزی بهتر از این مجموعه سراغ دارید برای جمع بندی؟؟
      ولی مشکلی ک وجود داره این عه که متاسفانه فیزیک نداره......

از ماز ایده بگیر و برنامه رو خودت بریز برای خودت! ماز کشش این رو داره که ازمون عمومی بگیره و بیشتر هم بگیره ! عمومی رو جدی بگیرین حتما !

در ضمن پروفت عالیه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این مطلب یکی از کانال های کنکوری منه امیدوارم به دردتون بخوره
      اگه نمیرسید همه آزمون هارو بزنید برای هر درس چنتا آزمون میگم تو اولویت اونارو بزنید.

ادبیات : تستر / قلمچی / ماز / گزینه‌دو
      عربی : تستر / قلمچی / تک درس فلاح / سنجش
      دینی : نژادنجف / قلمچی / گزینه‌دو
      زبان : قلمچی/ تستر
      ریاضی : قلمچی / ریاضزیست / سنجش / تستر
      زیست : زیستاز / ماز / قلمچی / تستر
      فیزیک : قلمچی / گاج / علوی / تستر
      شیمی : ماز / قلمچی / گاج / سنجش

برترین آزمون ها در هر درس
      ریاضی : ریاضزیست / تستر
      زیست : زیستاز / ماز
      فیزیک : قلمچی / تستر
      شیمی : ماز

در حالت کلی ، گزینه دو عمومیاش خیلی خوبه / ماز زیست و شیمی و ادبیاتش خوبه ولی آموزشی نه آزمون ! / زیستازم که زیستش عالیه / تستر هم که عالیه و دبیرای عالی دارن

_ موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرم خیلی شلوغ اصلا فکر نکردن درسای دیگه هم داریم و بعضی درسارم که باید بخونیم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها
      اگه نمیرسید همه آزمون هارو بزنید برای هر درس چنتا آزمون میگم تو اولویت اونارو بزنید.

������برترین آزمون ها در هر درس������

در حالت کلی ، گزینه دو عمومیاش خیلی خوبه / ماز زیست و شیمی و ادبیاتش خوبه ولی آموزشی نه آزمون ! / زیستازم که زیستش عالیه / تستر هم که عالیه و دبیرای عالی دارن

_ موفق باشید
      ببخشید ترتیبو براساس اولویت نوشتین؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      ببخشید ترتیبو براساس اولویت نوشتین؟

بله براساس اولویت
      (متن مربوط به چنل مشاوره ای هستش)

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mani fathi نمایش پست ها
      بنظرم خیلی شلوغ اصلا فکر نکردن درسای دیگه هم داریم و بعضی درسارم که باید بخونیم
      یعنی شما تو 50 روز آخر ترجیح میدی که دروس و به شیوه کلاسیک ( تست فراوان و خوندن عه کامل کتاب ) پبش ببرید ؟ ب نظر من برای مرور عه آخر این روشی ک ماز گفته بازدهیش بیشتر عه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Panizz نمایش پست ها

������برترین آزمون ها در هر درس������

_ موفق باشید
      به کانال آقای کنکور خیلی اعتماد ندارم . بیشتر میخواستن آزمونای خودشونو تبلیغ کنن .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

9. Top | #9
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بیست و پنج اردیهبشت شروع میشه پس کی کنکورارو بزنیم؟؟؟ اردیبهشت خوبه واسه کنکورا؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer7780 نمایش پست ها
      یعنی شما تو 50 روز آخر ترجیح میدی که دروس و به شیوه کلاسیک ( تست فراوان و خوندن عه کامل کتاب ) پبش ببرید ؟ ب نظر من برای مرور عه آخر این روشی ک ماز گفته بازدهیش بیشتر عه
      من نگفتم بده ولی اگه دقت کنی ازمونا خیلی نزدیک به همه مگه توکنکور فقط 3 در میاد؟ فقط ازمون دادنش که نیس قبلش باید برای ازمون بخونی برای بازیابی بعدشم باید تحلیل کنی خو درسای دیگه چی یعنی خیلی کم می خوای وقت بزاری؟ عمومیا کلی توی رتبه تاثیر دارع تو50 روز بجای تست فراوان تست مفید بزن مثل ازمون های ازمایشی دانلود کن مبحثیو که خوندی بزن مثل درس2 زیست خوندی ببین ت برنامه راهبردی کدوم ازمون هست بعد دانلود کن بزن اینجوری ب بقیه دروس میرسی
      دوپینگ از دور قشنگه بدرد کسی می خوره که تا اون موقع همه درساشو فول باشه فقط ازمون بزنه ن برای کسی که ی کی دودرسش مونده تو بعضی درسام مشکل داره این فرد فقط گیج میشه دوروز درمیون تقریباء ازمون داره درسای موندشم هست ازمون سنجشم لابد می خواد بدع:/

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب ببینید دوپینگ ماز واقعا کار خوب تمیزیه من پارسال که ریاضی و زیست بود شرکت کردم و مشکلاتی برام پیش اومد و تقریبا نصفشو تونستم بزنم و با اینکه تقریبا جنازمم رفت سر کنکور ریاضی 50 و زیست 60 زدم
      چیزی واقعا نقطه قوته زیستاشه اینکه که با تعداد کمی تست ، تقریبا تمام دام های رایجو نکاتو توضیح میده و واقعا اگه بر فرض مثال 50 تست واسه یه فصل داده کم کم 200 نکته و دام رایج اون فصلو توی تک تک گزینه ها اورده
      و اینم در نظر بگیرید که ازموناش روزانه اند یعنی شما باید هر روز امتحان بدید هم زیست هم شیمی هم ریاضی و تحلیلشم کنید که کار سختیه پس توصیه من اینه اگه میخواید شرکت کنید قبلش کامل اون سه درسو ببندید چون دوپینگ جای اموزش نیست جای جمع بندیه !
      + حتما واسه زیستش یه دفتر 70 80 برگ تهیه کنید و نکات تک به تک ازمونا رو بنویسید ، قیامت میکنه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itsamirn نمایش پست ها
      بیست و پنج اردیهبشت شروع میشه پس کی کنکورارو بزنیم؟؟؟ اردیبهشت خوبه واسه کنکورا؟
      بستگی به سطح دانش آموز داره ولی معمولا به قوی ها پیشنهاد عه اول اردیبهشت داده میشه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mani fathi نمایش پست ها
      من نگفتم بده ولی اگه دقت کنی ازمونا خیلی نزدیک به همه مگه توکنکور فقط 3 در میاد؟ فقط ازمون دادنش که نیس قبلش باید برای ازمون بخونی برای بازیابی بعدشم باید تحلیل کنی خو درسای دیگه چی یعنی خیلی کم می خوای وقت بزاری؟ عمومیا کلی توی رتبه تاثیر دارع تو50 روز بجای تست فراوان تست مفید بزن مثل ازمون های ازمایشی دانلود کن مبحثیو که خوندی بزن مثل درس2 زیست خوندی ببین ت برنامه راهبردی کدوم ازمون هست بعد دانلود کن بزن اینجوری ب بقیه دروس میرسی
      دوپینگ از دور قشنگه بدرد کسی می خوره که تا اون موقع همه درساشو فول باشه فقط ازمون بزنه ن برای کسی که ی کی دودرسش مونده تو بعضی درسام مشکل داره این فرد فقط گیج میشه دوروز درمیون تقریباء ازمون داره درسای موندشم هست ازمون سنجشم لابد می خواد بدع:/
      این طور ه معلومه دیدگاه های کاملا متفاوتی داریم ......

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin- نمایش پست ها
      خب ببینید دوپینگ ماز واقعا کار خوب تمیزیه من پارسال که ریاضی و زیست بود شرکت کردم و مشکلاتی برام پیش اومد و تقریبا نصفشو تونستم بزنم و با اینکه تقریبا جنازمم رفت سر کنکور ریاضی 50 و زیست 60 زدم
      چیزی واقعا نقطه قوته زیستاشه اینکه که با تعداد کمی تست ، تقریبا تمام دام های رایجو نکاتو توضیح میده و واقعا اگه بر فرض مثال 50 تست واسه یه فصل داده کم کم 200 نکته و دام رایج اون فصلو توی تک تک گزینه ها اورده
      و اینم در نظر بگیرید که ازموناش روزانه اند یعنی شما باید هر روز امتحان بدید هم زیست هم شیمی هم ریاضی و تحلیلشم کنید که کار سختیه پس توصیه من اینه اگه میخواید شرکت کنید قبلش کامل اون سه درسو ببندید چون دوپینگ جای اموزش نیست جای جمع بندیه !
      + حتما واسه زیستش یه دفتر 70 80 برگ تهیه کنید و نکات تک به تک ازمونا رو بنویسید ، قیامت میکنه
      با تشکر از به اشتراک گذاشتن تجربتون . من به شدت با شما موافقم . واسه کسی که این سه تا درس و بسته بهترین راه عه مرور و بازیابی همین روش هست ( البته میگم نظر شخصی عه من عه )

15. Top | #15
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوپینگ رو داخل کانال توضیح داده بود ،منتخب تست های ازمون سالانه و ازمون جمع بندی ها هست، با توجه به قیمتش من سالانه و جمعبندی رو با هم ثبت نام کردم 600 تومن زیست و شیمی .
      و یه متنی داخل کانالش بود میگفت مطالب مهم کتاب رو مشخص میکنن و بعد از هر کدوم که تست طرح کردند فسفریش میکنند و میرن مطلب بعد ، اگر راست باشه که خب به نظر من حداقل ادم مطمئن هست که تست تکراری مثل بقیه توش نیست (اگر راست باشه)
      همون کانون و گزینه دو و ماز و کنکور ها و فوقش مدارس برتر رو ادم کار کنه تو 2 ماه اخر کار شاقی کرده،احتمال زیاد برای بقیه کار ها وقت کم میاد
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)