خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شخصی میتونه چندتا عکس از فصل ۱ فیزیک منتشران اگه داره بگیره بفرسته

سلام دوستان ،
      ببخشید کسی اگه فیزیک منتشران داره میتونه چندتا عکس از فصل اندازه گیری برام بفرسته چون میخوام اگه کتاب خوبی هست بگیرم
      متشکر میشم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      عزیزم انجمنو داغون کردی و ده تا تاپیک زدی برای فیزیک وریاضی بخدا توکه کنکور1401 هستی از الان برای فیزیک چهارجلدی(خیلی سبز یا میکرو )بگیر کارتو تا عید سال بعد راه میندازه هردوهم عالین برای ریاضیم هرکتابی دوست داشتی بگیر اینقدر فرق نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanb نمایش پست ها
      سلام دوستان ،
      ببخشید کسی اگه فیزیک منتشران داره میتونه چندتا عکس از فصل اندازه گیری برام بفرسته چون میخوام اگه کتاب خوبی هست بگیرم
      متشکر میشم
      واست منفی دادم چون هر روز یه تاپیکی میده بالا که این بهتره یا اون و جوابی هم که میدن بهت باز تاپیک میدی این بهتره یا اون و یا نظرتون درباره فلان چیه و .... که خودت بهتر میدونی تاپیکات چه شکلی ان ولی خوب معلومه هنوز اول راهی و دچار حاشیه
      دوما تو خودت رو منفجر کنی نمیتونی قد من کتاب انبار کنی کتابای نظام قدیمم و نظام جدید رو جم کنم یه نیسان آبی کتاب و جزوه و ... دارم که خیلی هاش رو هم دوستام بهم دادن اونا رفتن دانشگاه من نه داشتن کتاب زیاد فیش موفق شدن نیست
      سوما منتشران هیچ کدوم از کتاباش به خوبی کتابای گاج و خیلی سبز نیست مخصوصا فیزیکش که به گرد پای خیلی سبز و گاج هم نمیرسه
      چهارما برو این لینکی که بهت میدم رو با تلگرام باز کن توی کانال یرچ کن منتشران کل کتاب رو واست میاره بررسیش کن
      https://t.me/********/UIPKPhTwlMupauMf
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن