خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 62
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      محیط خیلی موثره
      البت مهمتر از اون برداشت اون ادم از محیطه ولی اگه محیط درست نباشه اساسا برداشت از محیط معنی نداره
      شما اگه همون زیست پیام نورت رو میموندی شانس پیشرفتت به مراتب کمتر از شهید بهشتی بود ولو حتی یه رشته پایین تر از همینی که بود
      از طرفی تو همون محیط ولنجک بجا دیدن شرایط مالی یه عده صرفا در و دآف رو میدیدی بازم چیزی عایدت نمیشد
      بخاطر همین واسه کسی که تو خانواده آنچنانی نیست دانشگاه از اوجب واجباته نه اینکه اقا چون فلان رشته پول نداره یا مثلا کی میره 7 سال پزشکی و ... کلا بزاره کنار
      واسه همین به نظرم یه رشته پایین تر ولی دانشگاه تو شهر بهتر به نظرم ارجح تره
      میری با دوتا ادم معاشرت میکنی میبینی دنیا از چه قراره
      دانشگاه برین
      رشته خوب هم برین
      دانشگاه و شهر رو تو اولویت بزارین
      ولی از این عینکی ها فرق بغل و نرد طور یا همون فقط خـرخون نباشین
      چش و گوشتون وا باشه
      اطراف رو ببینید
      بشنوید
      درک کنید
      یاد بگیرید
      ریسک کنید
      به چـاک برید
      تجربه کسب کنید
      و در نهایت از زیبایی های خلقت خدا هم استفاده کنید هــچ ایرادی نداره

جمله طلایی داشتی که منم مینویسم :
      واسه همین به نظرم یه رشته پایین تر ولی دانشگاه تو شهر بهتر به نظرم ارجح تره

این نکته مهمیه، توی شهر خودمون دانشگاه روزانه خوب داشتیم که مدیریت بازرگانی هم داشت ، اما من در مرحله اول تهران رو دوست داشتم و اینه چی شد افتادم منطقه یک کاملا اتفاقی بود زیرا من از مناطق تهران شناخت خاصی نداشتم ،
      در مورد اینکه دسته بندی کردید رشته پایین و بالا، عرض کنم من معتقد هستم تمام رشته ها دارای ارزش و منزلت هستند و هیچ رشته ای بد نداریم اما با توجه به شرایط انحصار و مافیا در کشور ما، تقاضا برای چند رشته زیاد است که همین باعث مشکلات زیادی شده است بنابراین من ترجیح دادم در رقابتی سخت لوکیشن دانشگام برام هم مهم باشه.
      ممنونم
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها

به به ... استارتر هم دانشگاهی از آب دراومده (البته دانشگاه بهشتی از علوم پزشکی جداست ولی باز... )

چرا منو تگ کردی؟!

منم مثل خودت توی شهرستان محروم زندگی میکنم و شرایط اقتصادی خانواده ضعیفه
      ولی این برج لوکس و تیپ و لاکچری بالاشهر روم تاثیر خاصی نمیذاره

کلا تو فاز پول آنچنانی و این مدلا نیستم
      من فقط بدرد درس خوندن و مهارت های این مدلی میخورم.... حالا یه پولی درحد گذروندن زندگی به شکل معمولی طور باشه برام کفایت میکنه
      تصمیم هرشخص برای زندگیش متفاوته

حرفات از این بابت که کنکور همه چیز نیست و فرصت های خیلی بیشتر وبهتری برای موفق شدن وجود داره کاملا درسته ولی برای مخاطب خودش نه برای همه
      من مطمعنم اگه چندین بار هم زندگی کنم باز همین مسیر رو میرم

زنده باد باعث افتخاره

ترم یک وقتی گفتند برای هزینه یک ترم خوابگاه باید مبلغ 300 هزار تومان پرداخت کنید، من نداشتم ... وقتی دیدم برای تهیه غذا از سلف روزی 6 هزار تومان باید هزینه کنم، نداشتم
      من یجورایی اولش مجبور شدم برم سرکار پول در بیارم و همچین شرایط سختی داشتم
      من دنبال خیلی چیزا هستم و سقف نمیذارم برای خودم
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maneli نمایش پست ها
      بسیار عالی تبریک میگم ولی مشاور املاک بدون پول نمیشه به پول رسید!!!!
      میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
      من مشاور املاک هستم ، صاحب آژانس مسکن نیستم

سرمایه اولیه که داشتم در حد تهیه دو الی سه دفتر یادداشت برای کارم بود

شیوه پول دراوردن ما بواسطه هوش و فکری است نه فعالیت فیزیکی

یک هفته برو یجا املاک کار کن هیچ هزینه ای هم نداره ببین چطوره
      تجربه های خوبی کسب میکنی
      اگه برای این کار نباشی خودت میفهمی میای بیرون
      ویرایش توسط AMIRREZA_RAHMANI : 11 اسفند 1399 در ساعت 14:31

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      واقعا بهت تبریک میگم دمت گرم...
      میشه در مورد شغلت بیشتر توضیح بدی؟

اطلاعاتی درمورد شغل مشاور املاک

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واااااو
      چه شجاعتی
      قابل تحسینه
      این تاپیک پر از انگیزه اس واسم
      دمت گرم

7. Top | #52
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون ک من رو تگ کردین. این نوع از موفقیت واقعا ارزشمنده هرکس میخواد به وسیله ی پزشکی خوندن پولدار بشه بدترین راه ممکن رو انتخاب کرده چون واقعا کار زیاد و فرسایشی میخواد و دیر به درامد میرسی اون زندگی ک ما الان از دکترای پولدار میبینیم بعد از 35-40سالگی به دست اوردن... اون موقع شاید اصلا ذوقی نباشه شاید اصلا رویاهای جوونیمون مسخره به نظر برسه واسه همین کسی باید رشته هایی مثل دندون و پزشکی رو انتخاب کنه که اگر همین الان یه قانون تصویب بشه که پزشکا ماهی سه میلیون حقوق بگیرن هم سرد نشه و بازم پای هدفش وایسه. قبول دارم درامد خیلی خوبه مخصوصا تو این اوضاع محاله یه نفر ی کاریو انتخاب کنه اما به شرایط زندگی آیندش فکر نکنه. اما اگه این وسط فقط ب پول فکر کنیم راه های خیلی بهتری از پزشکی و دندان وجود داره. موفق باشید

8. Top | #53
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      من در 18 سالگی نمیدونستم مدیریت بازرگانی چیه. چون اگاهی نداشتیم، من این رشتمو در 24 سالگی شناختم، شاید باید یوقتایی بریم یجاهایی که اشتباهه و بعد دور بزنیم برگردیم ...

شاید باید یوقتایی بریم یجاهایی که اشتباهه و بعد دور بزنیم برگردیم ...
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

9. Top | #54
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در کل افراد تاپیک به دو دسته تقسیم میشن(دسته سومو حال ندارم بگم
      1. اونایی که منطقی شدن و دارن با عقل به قلبشون گوش میکنن
      2. اونایی که اومدن ثابت کنن نمیشه و امکان نداره
      غیر این دوتا که چیزی نیس هست!!@@@@
      هااااااان
      یه دسته سومم داریم که دارن مطلبو به فرعیات میکشن و همدیگه رو ریپلای میکنن غیر این این 3 تا ....
      دسته بعدی اونایی که یه جمله رو بین حرفا پیدا میکنن همونو میگیرن و سرلوحه میزارن کاریم به درست و غلط ندارن مثل نویسنده پست بالا(مثل خودم)اینا خیلی خوبن
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itsamirn نمایش پست ها
      ممنون ک من رو تگ کردین. این نوع از موفقیت واقعا ارزشمنده هرکس میخواد به وسیله ی پزشکی خوندن پولدار بشه بدترین راه ممکن رو انتخاب کرده چون واقعا کار زیاد و فرسایشی میخواد و دیر به درامد میرسی اون زندگی ک ما الان از دکترای پولدار میبینیم بعد از 35-40سالگی به دست اوردن... اون موقع شاید اصلا ذوقی نباشه شاید اصلا رویاهای جوونیمون مسخره به نظر برسه واسه همین کسی باید رشته هایی مثل دندون و پزشکی رو انتخاب کنه که اگر همین الان یه قانون تصویب بشه که پزشکا ماهی سه میلیون حقوق بگیرن هم سرد نشه و بازم پای هدفش وایسه. قبول دارم درامد خیلی خوبه مخصوصا تو این اوضاع محاله یه نفر ی کاریو انتخاب کنه اما به شرایط زندگی آیندش فکر نکنه. اما اگه این وسط فقط ب پول فکر کنیم راه های خیلی بهتری از پزشکی و دندان وجود داره. موفق باشید
      ماه های زیادی بوده که حساب کردم درآمد بیشتری از بعضی پزشک، دندان پزشک،داروساز داشتم، درحالی که من هنوز ترم ۴ دانشگاه هستم
      همه چیز به خودم بستگی داشت
      ماه بود خوب کار نکردم چیزی عایدم نشد
      ماه ها بود خوب کار کردم و تمامش جبران شد
      خودمان تعیین میکنیم

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

همه چیز به طرز فکر ما برمیگرده
      پ.ن: محتوا و تجربه جالبی بود

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از بهترین تاپیکایی بود که توی این انجمن دیدم
      واقعا آفرین بهتون
      امیدوارم که همیشه در همه ی مراحلِ زندگیتون موفق باشید

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

14. Top | #59
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بذار up کنیم باز نظرات مختلفو بشنویم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا تگ شدم و نمیدونمم چررا و اصا چی بنویسم
      اما شرایط طوری شده که باید پول داشته باشید تا بتونید درس بخوند که بعدش برید سرگار پول در بیارید ...!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن