خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 126
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

تلنگر اسفند حنیف عظیمی رو گوش بدهیم (ناموسا سلطان اراده هاست این حنیف)

خیلیی خیلی حرفاش رو قبول دارم خیلییییییییییییییی
      چون رک بهت میگه همه چی رو گولت نمیزنه

" چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

2. Top | #2
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ینی واقعا خوبه این ادم!! من هنو وقتی خستم میشه دوتا وویس قبلیش ک گذاشتینو گوش میدم اصن خستگی از سرم میپره!!
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها
      ینی واقعا خوبه این ادم!! من هنو وقتی خستم میشه دوتا وویس قبلیش ک گذاشتینو گوش میدم اصن خستگی از سرم میپره!!
      چه خوب که یادم انداختی رضوان اوناذم میارم بالا الان
      بیارم؟؟

4. Top | #4
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      چه خوب که یادم انداختی رضوان اوناذم میارم بالا الان
      بیارم؟؟
      اره بنظرم خوبن آپ بنما
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سه تا ویس شد گوش بدید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط خدافظ اخرش....

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ژوزف دستت درنکنه,عالیه
      کل ویس یه طرف, اون خدافظ آخر هم یه طرف.خدافززززززز

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Shirin- نمایش پست ها
      ژوزف دستت درنکنه,عالیه
      کل ویس یه طرف, اون خدافظ آخر هم یه طرف.خدافززززززز

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      كلاساشو ميري؟!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      كلاساشو ميري؟!
      نه من ویساش رو توی کانالای تلگرام گذاشته بودن دیدم اتفاقی

ویرایش توسط _Joseph_ : 23 مهر 1401 در ساعت 20:29

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین مدرس زیست و بد دهنترین و بی ادب ترین مدرس متاسفم که بعضیا برای انگیزه گرفتن باید کلی فحش بشنون در ضمن این بازی هر سالش تا عید کلیو با توهینا و تحقیرای تند و تیزش نا امید و بی انگیزه میکنه از عید واسه کلاسای بعد عید میاد روحیه الکی میده احتمالا سر کلاس حضوریش نبودین که ببینین کسی که تکه کلامش به شاگرد گلابی و گاو حیف مقام معلم که روی یه همچین آدمایی بذارن
      این از مضرات کنکور که ناکس رو کس میکنه
      ویرایش توسط 1401 : 08 اسفند 1399 در ساعت 10:05

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      بهترین مدرس زیست و بد دهنترین و بی ادب ترین مدرس متاسفم که بعضیا برای انگیزه گرفتن باید کلی فحش بشنون در ضمن این بازی هر سالشه تا عید کلیو با حرفای تند و تیزش نا امید و بی انگیزه میکنه از عید واسه کلاسای بعد عید میاد روحیه الکی میده احتمالا سر کلاس حضوریش نبودین که ببینین کسی که تکه کلامش به شاگرد گلابی و گاو حیف مقام معلم که روی یه همچین آدمایی بذارن
      من توضیحاتشو درمورد نکته و تست دیدم گفت من برا کسی ک تا الان نخونده من نمی تونم کار عجیبی بکنم مگر اینکه خودش ی کار عجیبی انجام بده

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      من توضیحاتشو درمورد نکته و تست دیدم گفت من برا کسی ک تا الان نخونده من نمی تونم کار عجیبی بکنم مگر اینکه خودش ی کار عجیبی انجام بده
      من دوستام پیش دو نفر(یکی ایشون و یکی عمارلو میرفتند)برای کلاس آنلاین و اینا(یه عده اولی و یه عده هم کلاس دومی)
      بی شک این دو مدرس جز بددهنترین معلم های زیستی بود من تا عمرم دیدم.(البته مال عمارلو رو یه ویس گوش دادم مربوط به کلاس های نمیدونم کجا!)
      آها راستی ایشون جلسه نکته و تست اولشو دیدم،گفته بود شدن و میشه ولی مثلا با روزی 4 و 5 ساعت و اینا.
      ببینید،ایشون واقعا معلم زبده ای هستند(البته به پای معلم مدرسمون نمیرسید ولی در کل)لحن هر زدنش رو هر کسی تاثیر متفاوتی میزاره(من خودم اون ترک هایی که با دوستان دیدم با گلابی و اینا مشکلی نداشتم،ولی از تک واژه ی دهاتی بسیار بدم میومد(البته فکر نکنم منظور خاصی داشته باشه ولی به هر حال).
      البته دوستان هر معلمی هر چه قدر بددهن و غیر قابل پیش بینی باشه دیگه بدتر از آقای حیدری نیست.
      لامصب هر موقع سر کلاسش میرفتم از ترس هندرزفری میزاشتم نکنه عصبی شه یه چیز از دهنش در بیاد آبروی ما این وسط بره!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من دوستام پیش دو نفر(یکی ایشون و یکی عمارلو میرفتند)برای کلاس آنلاین و اینا(یه عده اولی و یه عده هم کلاس دومی)
      بی شک این دو مدرس جز بددهنترین معلم های زیستی بود من تا عمرم دیدم.(البته مال عمارلو رو یه ویس گوش دادم مربوط به کلاس های نمیدونم کجا!)
      آها راستی ایشون جلسه نکته و تست اولشو دیدم،گفته بود شدن و میشه ولی مثلا با روزی 4 و 5 ساعت و اینا.
      ببینید،ایشون واقعا معلم زبده ای هستند(البته به پای معلم مدرسمون نمیرسید ولی در کل)لحن هر زدنش رو هر کسی تاثیر متفاوتی میزاره(من خودم اون ترک هایی که با دوستان دیدم با گلابی و اینا مشکلی نداشتم،ولی از تک واژه ی دهاتی بسیار بدم میومد(البته فکر نکنم منظور خاصی داشته باشه ولی به هر حال).
      البته دوستان هر معلمی هر چه قدر بددهن و غیر قابل پیش بینی باشه دیگه بدتر از آقای حیدری نیست.
      لامصب هر موقع سر کلاسش میرفتم از ترس هندرزفری میزاشتم نکنه عصبی شه یه چیز از دهنش در بیاد آبروی ما این وسط بره!
      با حرفات کاملا موافقم ولی میبینی که به من نظر مخالف دادن وقتی الگوی اخلاق و عرفان ما به جای استاد الهی قمشه ای میشه یکی مثل چطوری جون دل سر کیفی عزیز جایگاه معلم ریاضیم به جای استاد شهریاری پدر علم ریاضی ایران میشه آریان حیدری که به شاگرداش فحش ناموسی میده بعد همون شاگردام براش غش و ضعف میرن و میلیاردی پول تو جیبش میکنن یعنی اگر کنکور نبود امثال این مدرسا و آقای دکترا تنها کاری که بهشون میدادن شر خری و زور گیری بود

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      با حرفات کاملا موافقم ولی میبینی که به من نظر مخالف دادن وقتی الگوی اخلاق و عرفان ما به جای استاد الهی قمشه ای میشه یکی مثل چطوری جون دل سر کیفی عزیز جایگاه معلم ریاضیم به جای استاد شهریاری پدر علم ریاضی ایران میشه آریان حیدری که به شاگرداش فحش ناموسی میده بعد همون شاگردام براش غش و ضعف میرن و میلیاردی پول تو جیبش میکنن یعنی اگر کنکور نبود امثال این مدرسا و آقای دکترا تنها کاری که بهشون میدادن شر خری و زور گیری بود
      بابا این بشر فقط قمپز در میکنه و فکر نکنم تو عمرش دعوای خیابونی رو اصلا دیده باشه!
      بالای 90 درصد مواقع افرادی که فحش ناموسی و از این حرفا میزنند عرضه فین کردن هم ندارند.
      کاربر 1401،من نظراتتونو میخونم و به شخصه با نظراتتون موافقم(البته نه همه ولی اکثرا)چون خیلی پخته حرف میزنی و از روی منطق تصمیم میگریی(منفی نخوره این پست صلوات!)

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن