خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 126
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      بچها به شما بگن عزیزم گوگولیه من بیا برو درستو بخون ان شالله یه روز پزشک میشی بیشتر ترغیب میشی بری درس بخونی یا بهت بگن بچه جون وقت نیست با سه ماه الکی وقتتو هدر بدی نمیتونی بیاری پزشکیو از خواب غفلت بیدار میشی؟

خوده ماهم تو زندگیای واقعیمون مامانامون وقتی میگفتن عزیزم بشین سره جات شلوغ نکن اصلا محل نمیدادیم ولی وقتی میگفتن ساکت میشی یا بیام تارهای صوتیمون بسته میشد
      خیلی برام جالبه درست ۱ ماه پیش وقتی وسط مهمونی داشتی اینترنت گردی میکردی گفتم کسی که میخواد احیای خفته درون کنه باید الان سر درس باشه معرکه گرفتی و جیغ و داد راه انداختی که وای این اومده انگیزه از بین ببره این فلان و .... حالا دقیقا اومدی اینجا چون من منتقد حنیفم همون حرفارو داری طرفداری میکنی
      هی تو ژوزفو لایک کن وهی ژوزف تورو تا میتونینم به من نمره منفی بدین پشت صحنه پیغاماتونم خوندم انتظاریم از شما دو تا ندارم من نظرمو گفتم انشالله شما بیاین ۱۴۰۰ کارنامه بذارین و ثابت کنین که من چرت میگفتم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      حنیف عظیمی (سلطان اراده ها) خودش ریاضی بود اومد تجربی کنکور داد و تلاش کرد و پزشکی روزانه علوم پزشکی ایران قبول شد
      خیلی چاق بود(حدود 130) لاغر کرد و شد 75 کیلو (از دایرکت اینستاش راز لاغر شدنش رو پرسیدم و خیلی عالی و دلسوزانه و علمی راهنماییم کردن درمورد تغذیه کنکوری و لاغر شدن
      خودش تدریسش که اصلا بی نظیره برای کسی که میخواد رشته تاپ بیاره کافیه
      جلسه اول هم من نگاش کردم کامل توضیح داد که من هدفم اینه شمات رو هل بدم سمت روپوش سفید شدن برای پزشکی و دندون و دارو (که هدفش بسیار عالی هستش که میدونه مخاطبش 99 درصد میخواد این سه رشته قبول بشه و این مسئولیت شناسیش رو میرسونه) در مورد لحن حرف زدنش هم توضیح داد اتفاقا و من به شدت از این آدم خوشم میاد گرچه در سطحی نیستم که از کلاساش بهره ببرم ولی از استایل و تدریس و دلسوز بودنش خوشم میاد و اگه یه نفر و فقط یه نفر تو جو کنکور و بیزینس کنکور باشه که حرف راست میزنه همین حنیف عظیمی هستش + حیفم اومد از استاد عزیزم رسول حاجی زاده + موسسه آلا اسم نبرم
      این کاربر 1401 هم کلا افکارش مسمومه از مهر هم میگفت کسی از الان نمیتونه موفق بشه و کسی موفق میشه که از دهم خونده و از این حرفهای مسموم الکی که جز صدمه زدن به خودش و عذاب وجدان نتیجه دیگری رو به همراه نمیاره نمیدونم شایدم میخواد اب این حرفها حذف رقیب کنه و ... که البته قضاوت نمیکنم

در مورد حنیف عظیمی و حرفهاش هم نتیجه حرفهاش این بود : کسی که تا الان تو مسیر کنکور بوده و کنکور رو ثبت نام کرده دیگه وارد بازی کرده نمیتونه بگه میشه و نمیشه و ... به نتیجه فک نکن چند چنده وایسا بازیت رو بکن در نحو احسن و آخرش خودت خودت رو قضاوت کن همین و بس
      نه میگه بیایید کلاس من ال میکنین و بل میکنین و .... (مثل کلاسینو که امسال شونصد تا طرح پیاده کرد تا از آب گل آلود ماهی بگیره)
      نه میگه من خوبم و ... نه میگه میشه و میرسی و .... و نه میگه نمیرسی و .... میگه خودت رو نجات بده همین چند ماه باقی مونده واسلاممممم--- خودتتتتتت رو نجات بده ---
      حتی ویس های تیر ماهش رو هم ببینید نمیگه بیایید کلاسامو ثبت نام کنید اتفاقا برعکس میگه
      من یکیشو میدیدم میگفت نیایید تجربی اگه میایید کلاس من نیایید اگه اومدی باید باید باید بخونی وگرنه پوستت رو میکنم کبود میشی بد جور

خودش میگه کسی که میخواد برسه سه رشته برتر و کلاس من میاد من هر کاری از دستم برمیاد براش میکنم طوریکه بعد کنکور نگه حنیف این کارو کرد و این کارو نکرد و .... خودتی و خودت خدافزززز
      من فکرم مسمومه ؟ من دنبالم رقیب از دور خارج کنم ؟ منی که ۱۴۰۱ کنکور دارم از الان دارم میگم سال پایه خوب بخونین دارم رقیب به در میکنم ؟ اونم کنکوری ۱۴۰۰ که بیاد بشه رقیب من تو ۱۴۰۱ همین قضاوتت معلومه چقدر حرفات درسته متشکرم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من که نگفتم طرف بده
      گفتم از لحن حرف زدنش خیلی ها نظرات متفاوتی دریافت میکنند.
      درضمن زن ایشون متخصصه،خودش دوست داره قلب بخونه،شبا ساعت 2 شب میره خونه و رشته بیوتکنولوژی و رو از پزشکی بیشتر قبول داره(البته دکتری پیوسته(چیزی که هیچکدومتون رو نمیدونستید و شاید اواخر این ماه بفهمید))(داش من خودم بیوگرافیش تو دستمه،لمن تقول؟!)
      اوندفعه هم من گفتم ایشون میگه دهاتی،خودش اصلاح کرد و گفت فقط محض شوخی و اینا میگه(یکی ازش پرسیده بود تو دایرکت اینستاگرام)
      ولی مشکل سر اینه ایشون اصلا پرستاریو قبول نداره،راستش خودمم پرستاری رو دوست ندارم ولی نباید زد تو ذوق یکی که دوست داره که!
      درضمن گفتید کسایی که دنبال حاشیه هستند کمتر قبولی میدهند،پارسال رو دیدیم،هر کسی عاقل آدم بود تو این انجمن قبول نشد(البته بجز زیرو و چند نفر دیگه)
      در عوض هر چی آدم پرحاشیه قبول!(البته شما که اسطوره حاشیه هستند(بعد از من))
      کسی که سره کلاسه ایشونه مطمئنا دنبال پرستاری یا چیزه دیگ نیس وگرنه اوردن پرستاری ازاده چلغوز اباد نیازی به کلاس عظیمی نداره
      فلذا کوبیدن پرستاری یا رشته های دیگه برای گرفتن انگیزه بیشتر سره کلاسی که کسی بقصد پرستاری ننشسته اشکالی نداره

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      خیلی برام جالبه درست ۱ ماه پیش وقتی وسط مهمونی داشتی اینترنت گردی میکردی گفتم کسی که میخواد احیای خفته درون کنه باید الان سر درس باشه معرکه گرفتی و جیغ و داد راه انداختی که وای این اومده انگیزه از بین ببره این فلان و .... حالا دقیقا اومدی اینجا چون من منتقد حنیفم همون حرفارو داری طرفداری میکنی
      هی تو ژوزفو لایک کن وهی ژوزف تورو تا میتونینم به من نمره منفی بدین پشت صحنه پیغاماتونم خوندم انتظاریم از شما دو تا ندارم من نظرمو گفتم انشالله شما بیاین ۱۴۰۰ کارنامه بذارین و ثابت کنین که من چرت میگفتم
      منتظر کارنامه کنکور گذاشتن توی دهه هشتادی به قول خودت عقل کل هم هستیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرد حسابی چرا بی اطلاعات و وقتی هنوز خودت کنکوری هم نشدی برا ملت نسخه می پیچی و توصیه های انچانی میدی ؟
      چندباری شاهد سم پاشیت توی انجمن بودم و جلو خودمو گرفتم ولی این سری دیگه زیاد حرف بی سر و ته زدی و جوش اوردم

پ ن : نقل گرفتن شما به پاشنه پای چپ ماست به هیچ نقلی پاسخ داده نخواهد شد @josef76 خدا اخر عاقبت مارو که قراره با دهه هشتادیا بریم دانشگاه بخیر کنه
      ویرایش توسط amir1376 : 08 اسفند 1399 در ساعت 16:27

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      کسی که سره کلاسه ایشونه مطمئنا دنبال پرستاری یا چیزه دیگ نیس وگرنه اوردن پرستاری ازاده چلغوز اباد نیازی به کلاس عظیمی نداره
      فلذا کوبیدن پرستاری یا رشته های دیگه برای گرفتن انگیزه بیشتر سره کلاسی که کسی بقصد پرستاری ننشسته اشکالی نداره
      عجب استدلال منطقی ای

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

منتظر کارنامه کنکور گذاشتن توی دهه هشتادی به قول خودت عقل کل هم هستیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرد حسابی چرا بی اطلاعات و وقتی هنوز خودت کنکوری هم نشدی برا ملت نسخه می پیچی و توصیه های انچانی میدی ؟

پ ن : نقل گرفتن شما به پاشنه پای چپ ماست به هیچ نقلی پاسخ داده نخواهد شد @josef76 خدا اخر عاقبت مارو که قراره با دهه هشتادیا بریم دانشگاه بخیر کنه
      اولا من گفتم دهه هشتادیم ؟ ( با عرض معذرت از دهه ۸۰ که به نظر من هیچ مشکلی ندارن ) آخه لات بی سرو پا مدل حرف زدنتو ببین من باید سعادتی داشته باشم با امثال تو که حتی بلد نیستی فارسی صحبت کنی سر یه کلاس بشینم در آخر اون موقعی که تو پوشکتو کثیف میکردی من مدرسه میرفتم حالا شما بیا کارنامه بذار ژوزفم بذاره منم میذارم اون چپیم که ازش حرف زدی نثار خودتو خانوادت که البتهاگه سر سفرشون بزرگ شده بودی اینجوری حرف نمیزدی

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

گَنَ باشلادی = Here We Go Again
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 08 اسفند 1399 در ساعت 16:38

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      اع اینجوریاست
      چجوری شد شما شدید آدم خوبه؟!
      من داشتم خودمو جر میدادم داخل تاپیک اون پرستاره بعدش شماها گفتید نه پرستاری خوبه،بقیه اخن
      بابا شماهایی که دو دقیقه رو حرفتون هم نمیتونید وایسید حتما رتبه برتر کنکور هم میخواید بشید!
      آره دیگه،الان دکتر و پزشکا آدم شدند،آبجی دکتر و اینا واسسه خیلی ها دندون اسب پیشکش هم حساب نمیاد.
      عزت زیاد

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بچه هاااا بیخیال تورو خدا
      ی ویس بود دگ

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

من اونجاهم که خیلیا اومدن جوابتو دادن به هیچکدوم جواب ندادم چه برسه به تو!!
      بعدشم شمایی که اعتقادی به این حرفای انگیزشی نداری(تو اون تاپیک منم گفتی که اینا تاثیری نداره) پس لطفا نیا تو اون تاپیک های انگیزشی که اذیت نشی.

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها
      عجب استدلال منطقی ای
      زیرو یکم از فیزیک برام بگو
      درسنامه و تست کنکور مشکلی ندارم میزنم ولی آزمون ک میزنم ده بیستا بیشتر نمیشه. چیکا کنم 30 بزنمش

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیخام بحث فلسفی کنم ولی بیخیال شید

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این حرف من نیست حرف شاگردای بسیار خوب و زرنگی که تا قبل از کلاس ایشون بالاترین تراز و ساعت مطالعشون زیست بوده و با رفتارهای ایشون کلا از زیست متنفر شدن گلابی چیزی نیست من اینجا نیومدم توهیناشو باز کنم. نیومدم بگم روز اول که میاد سر کلاس از تک تک بچه ها میپرسه میخوای چی قبول بشی بعد یکی که بلند میشه میگه من میخوام پرستاری قبول بشم جلوی کل کلاس بهش میگی پس میخوای کلفت بشی تو کلاسی که ۳ تا شاگرداش پدر و مادرشون پرستارن در نهایت همین آدم اول تیر یعنی دقیقا ساعت صفر کنکور میاد سر کلاس میگه بچه ها ۲ دستن یکی اونایی که از سالای گذشته کنکوری میخوندن که قبول میشن و میرن یکی کسایی که تا الان نخوندن اینا دو سالن و میرن پشت کنکور حالا چی شده که تو ۳ ماه قراره پزشکی بیارن ؟ نه این راستگو نه اونی که تا روز قبل کنکور میگه از الان شروع کنی قبولی

شما هنوز کنکور ندادین تجربه ای در این باره ندارین
      بعد کنکورتون متوجه میشین اخلاق و شخصیت یه معلم تو قبولیتون تاثیری نداره
      هر استادی که سوادش بیشتر باشه بهتر کمکتون کنه ، بهترینه همین
      یکی با عظیمی حال میکنه یکی با عمارلو ، یکی با ملاکپور یکی با حیدری
      مگه خواستگاریه که درمورد بددهن بودن یا نبودن یه معلم نظر بدیم به هرحال اونم کسیو اجبار نکرده تو کلاساش شرکت کنه
      درمورد اینکه گفتین تو کامنتای بعدیتون باید از سالای پایه درس بخونی تا بتونی موفق بشی باید بگم خیلی حرف بی ربطیه !
      کسی که از پایه میخونه 3 سال واس کنکور وخ میذاره واس رتبه برتراس ، یکی بخواد بین هزار تا 3 هزار بیاره از الانم میتونه که رتبه خوبی محسوب میشه
      من پارسال از شهریور خوندم از تراز 4500 شروع کردم آزمون آذر رسیدم به 6900 بهمن شدم 7300 بعد افت کردم 6800 از خرداد دگ حوصله خوندن نداشتم رتبه کنکورمم افتضاح شد ، حالا درسته صفر بودم ولی سال 97 رتبه 5هزار آورده بودم یه چیزایی یاد داشتم ، اینو گفتم که بدونین زمان هم تاثیر گذاره ولی مهم کیفیت مطالعس یکی تو یه ماه 30 درصد پیشرفت میکنه یکی 10 درصد ، برنده کسیه که تا 10 تیر پیوسته بخونه نه مثه من ول کنه کل زحماتش هیچ بشن

حتما باید یه تاپیکو به چیزای نامربوط بکشونید آخه

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      زیرو یکم از فیزیک برام بگو
      درسنامه و تست کنکور مشکلی ندارم میزنم ولی آزمون ک میزنم ده بیستا بیشتر نمیشه. چیکا کنم 30 بزنمش
      منم نظرمو بدم با اجازتون

وقتی این همه وقت هس چرا به سوالات کنکور بسنده کردین ، حتما تستای تالیفی هم کار کنین تا با انواع تیپ سوالات آشنا بشین
      راز موفقیت تو دو درس ریاضی و فیزیک اینه که تا میتونید تست کار کنین از تستای سطح ساده تا دشوار که اولویت با کنکوراس
      البته قرارم نیس مثلا حرکت 700 تست داره همشو کار کنین 300 تاش بسه ولی همونا رو دو بار کار کنین

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها

منم نظرمو بدم با اجازتون

وقتی این همه وقت هس چرا به سوالات کنکور بسنده کردین ، حتما تستای تالیفی هم کار کنین تا با انواع تیپ سوالات آشنا بشین
      راز موفقیت تو دو درس ریاضی و فیزیک اینه که تا میتونید تست کار کنین از تستای سطح ساده تا دشوار که اولویت با کنکوراس
      البته قرارم نیس مثلا حرکت 700 تست داره همشو کار کنین 300 تاش بسه ولی همونا رو دو بار کار کنین
      خیلی ممنون. واسه پایه حقیقتش کتاب درست حسابی ندارم آبی کانونه واسه همین اکثر تستاش فقط کنکوریاش خوبه . دوزادهمم الگو.
      نظرت راجب زدن ازمونای آزمایشی چیه کمک کنندس؟ گاج دیدم استاندارد بود

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن