خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 126
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      بابا این بشر فقط قمپز در میکنه و فکر نکنم تو عمرش دعوای خیابونی رو اصلا دیده باشه!
      بالای 90 درصد مواقع افرادی که فحش ناموسی و از این حرفا میزنند عرضه فین کردن هم ندارند.
      کاربر 1401،من نظراتتونو میخونم و به شخصه با نظراتتون موافقم(البته نه همه ولی اکثرا)چون خیلی پخته حرف میزنی و از روی منطق تصمیم میگریی(منفی نخوره این پست صلوات!)
      اشکالی نداره بذار منفی بخوره اصولا خیلی وقت آدما بیشتر دوست دارن دروغای زیبا بشنون تا حقیقت تلخ یه عده هم دارن از این حربه استفاده میکنن واسه پول درآوردن یه عده مثل منم منفی میخورن چون حقیقت تلخ

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود
      خیلی هم خوب میشه که به جای دنیبل کردن حرفای امثال این آقا بچسبیم به همون درسه
      پ.ن:به کسی برنخوره من خودم اینجوریم گفتم شاید مشکل یکی دیگه هم باشه برای همین اینجوری نوشتم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      بهترین مدرس زیست و بد دهنترین و بی ادب ترین مدرس متاسفم که بعضیا برای انگیزه گرفتن باید کلی فحش بشنون در ضمن این بازی هر سالش تا عید کلیو با توهینا و تحقیرای تند و تیزش نا امید و بی انگیزه میکنه از عید واسه کلاسای بعد عید میاد روحیه الکی میده احتمالا سر کلاس حضوریش نبودین که ببینین کسی که تکه کلامش به شاگرد گلابی و گاو حیف مقام معلم که روی یه همچین آدمایی بذارن
      این از مضرات کنکور که ناکس رو کس میکنه

درگیر بد دهنی و ادب و با کلاسیو باید فلان بشه نباید فلان بشه نشو . اینا یک دهم چیزایی که قراره تو جامعه بشنوی نیس. فقط دعا کن قبول شی و راهت از راهه عامه مردم جدا شه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین مدرس زیست و بد دهنترین و بی ادب ترین مدرس متاسفم که بعضیا برای انگیزه گرفتن باید کلی فحش بشنون در ضمن این بازی هر سالش تا عید کلیو با توهینا و تحقیرای تند و تیزش نا امید و بی انگیزه میکنه از عید واسه کلاسای بعد عید میاد روحیه الکی میده احتمالا سر کلاس حضوریش نبودین که ببینین کسی که تکه کلامش به شاگرد گلابی و گاو حیف مقام معلم که روی یه همچین آدمایی بذارن
      این از مضرات کنکور که ناکس رو کس میکنه
      تعجب ميكنم كه شما اقايي و دوتا گلابي و موز باعث ميشه بهت بربخوره مگه مهدكودكه بهمون بگه عزيزم خوشگلم اتفاقا من اصلا ناراحت نميشم چون دليلي هم نميبينم شما هم زياد جدي نگير اين حرفا رو . فش هم نميده جدي صحبت ميكنه
      توضيحات نكته و تستاشو ديدم اتفاقا خيلي هم منطقي صحبت كرد اصلا هم برخلاف معلماي ديگه تبليغ الكي نكرد و نگفت با من ميتركونيد
      اتفاقا به نظر من راستگو ترين معلميه كه تا حالا ديدم واقعيت جامعه و پزشكي رو بهت ميگه درصورتي كه ميدونه يه سري كج فهم برداشت بد از حرفاش ميكنن و ميان بهش فش ميدن كه تو به بقيه رشته هاي توهين ميكني ولي اون بازم واقعيتو ميگه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حنیف جان مگه خود شما تو یکی از همین کلاسات نبودی که گفتی اگه آذر بشه تو خواب میشه دو رقمی آورد...بهمن بشه فلان بیسار...الان اسفند شده و داری...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      تعجب ميكنم كه شما اقايي و دوتا گلابي و موز باعث ميشه بهت بربخوره مگه مهدكودكه بهمون بگه عزيزم خوشگلم اتفاقا من اصلا ناراحت نميشم چون دليلي هم نميبينم شما هم زياد جدي نگير اين حرفا رو . فش هم نميده جدي صحبت ميكنه
      توضيحات نكته و تستاشو ديدم اتفاقا خيلي هم منطقي صحبت كرد اصلا هم برخلاف معلماي ديگه تبليغ الكي نكرد و نگفت با من ميتركونيد
      اتفاقا به نظر من راستگو ترين معلميه كه تا حالا ديدم واقعيت جامعه و پزشكي رو بهت ميگه درصورتي كه ميدونه يه سري كج فهم برداشت بد از حرفاش ميكنن و ميان بهش فش ميدن كه تو به بقيه رشته هاي توهين ميكني ولي اون بازم واقعيتو ميگه
      این حرف من نیست حرف شاگردای بسیار خوب و زرنگی که تا قبل از کلاس ایشون بالاترین تراز و ساعت مطالعشون زیست بوده و با رفتارهای ایشون کلا از زیست متنفر شدن گلابی چیزی نیست من اینجا نیومدم توهیناشو باز کنم. نیومدم بگم روز اول که میاد سر کلاس از تک تک بچه ها میپرسه میخوای چی قبول بشی بعد یکی که بلند میشه میگه من میخوام پرستاری قبول بشم جلوی کل کلاس بهش میگی پس میخوای کلفت بشی تو کلاسی که ۳ تا شاگرداش پدر و مادرشون پرستارن در نهایت همین آدم اول تیر یعنی دقیقا ساعت صفر کنکور میاد سر کلاس میگه بچه ها ۲ دستن یکی اونایی که از سالای گذشته کنکوری میخوندن که قبول میشن و میرن یکی کسایی که تا الان نخوندن اینا دو سالن و میرن پشت کنکور حالا چی شده که تو ۳ ماه قراره پزشکی بیارن ؟ نه این راستگو نه اونی که تا روز قبل کنکور میگه از الان شروع کنی قبولی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      این حرف من نیست حرف شاگردای بسیار خوب و زرنگی که تا قبل از کلاس ایشون بالاترین تراز و ساعت مطالعشون زیست بوده و با رفتارهای ایشون کلا از زیست متنفر شدن گلابی چیزی نیست من اینجا نیومدم توهیناشو باز کنم. نیومدم بگم روز اول که میاد سر کلاس از تک تک بچه ها میپرسه میخوای چی قبول بشی بعد یکی که بلند میشه میگه من میخوام پرستاری قبول بشم جلوی کل کلاس بهش میگی پس میخوای کلفت بشی تو کلاسی که ۳ تا شاگرداش پدر و مادرشون پرستارن در نهایت همین آدم اول تیر یعنی دقیقا ساعت صفر کنکور میاد سر کلاس میگه بچه ها ۲ دستن یکی اونایی که از سالای گذشته کنکوری میخوندن که قبول میشن و میرن یکی کسایی که تا الان نخوندن اینا دو سالن و میرن پشت کنکور حالا چی شده که تو ۳ ماه قراره پزشکی بیارن ؟ نه این راستگو نه اونی که تا روز قبل کنکور میگه از الان شروع کنی قبولی
      کنکوری سال چندمی؟1401 کنکور داری؟فارغ التحصیلی؟
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببين اقاي ١٤٠١ عزيز اين يه واقعيته دوسته من به نظرم هيچ معلم دلسوزي نبايد شاگردشو به پرستار شدن و معلم شدن تشويق كنه تا وقتي پزشكي و دندان و دارو هست از هر لحاظ بقيه رشته ها بهتر حساب نميشن .ولي اين اصلا توهين نيست اتفاقا پرستارا خيليم قابل احترامن . البته من سر كلاس حضوري شون نبودم نميدونم .تو اين ويس هم فقط ميگه فارغ از نتيجه تلاش خودتونو بكنيد اگه ١٠ هيچ عقبين دست نكشيد و ادامه بديد

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچها به شما بگن عزیزم گوگولیه من بیا برو درستو بخون ان شالله یه روز پزشک میشی بیشتر ترغیب میشی بری درس بخونی یا بهت بگن بچه جون وقت نیست با سه ماه الکی وقتتو هدر بدی نمیتونی بیاری پزشکیو از خواب غفلت بیدار میشی؟

خوده ماهم تو زندگیای واقعیمون مامانامون وقتی میگفتن عزیزم بشین سره جات شلوغ نکن اصلا محل نمیدادیم ولی وقتی میگفتن ساکت میشی یا بیام تارهای صوتیمون بسته میشد
      ویرایش توسط indomitable : 08 اسفند 1399 در ساعت 14:21

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      بچها به شما بگن عزیزم گوگولیه من بیا برو درستو بخون ان شالله یه روز پزشک میشی بیشتر ترغیب میشی بری درس بخونی یا بهت بگن بچه جون وقت نیست با سه ماه الکی وقتتو هدر بدی نمیتونی بیاری پزشکیو از خواب غفلت بیدار میشی؟

خوده ماهم تو زندگیای واقعیمون مامانامون وقتی میگفتن عزیزم بشین سره جات شلوغ نکن اصلا محل نمیدادیم ولی وقتی میگفتن ساکت میشی یا بیام تارهای صوتیمون بسته میشد
      عزیزم گوگولیه من ، جون من برو درست رو بخون

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خدا وکیلی تاثیر نداشت ؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

تجربه بهم ثابت کرده اونایی که به فرع ماجرا بیشتر از اصل ماجرا گیر میدن توی کنکور جایگاهی ندارن
      یدونه ویس گذاشتم یکی میگه بد دهنه یکی میاد کل هیستوری این یارو رو میزاره اینجا
      یکی دیگه معلمهای دیگه رو میزان بد دهنیشون رو بصورت داده های اماری آنالیز میکنه و مقایسه میکنه با ایشون
      اونیکی حرفهای اونیکی دیگه رو تحسین میکنه و دو تایی یه پروژه عظیم لحن شناسی و زبان شناسی برگذار میکنن
      یکی دیگه میاد میکوبه یارو رو و میگه این همونی بود فلان رو گفت و ....
      یکی دیگه از دوستاش و ... مثال میزنه و داستان گویی میکنه
      یکی دیگه ....
      یکی دیگه....
      شاد باشید که چنین رقیبایی دارید
      آدم عاقل و اونیکه بعد از کنکور1400(3 ماه و خورده ای) مصاحبه ش رو تو انجمن خواهید خوند اونی هست که این ویس رو گوش میده و راهش رو ادامه میده و یا اصلا گوش نمیده و سرش تو تاپیکهای درسی مشغوله

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها
      عزیزم گوگولیه من ، جون من برو درست رو بخون
      با مغزی پر از تردید و دلی خون از رشته و کنکور میرم.
      نمیگم خدافظ،،،،فعلا

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من که نگفتم طرف بده
      گفتم از لحن حرف زدنش خیلی ها نظرات متفاوتی دریافت میکنند.
      درضمن زن ایشون متخصصه،خودش دوست داره قلب بخونه،شبا ساعت 2 شب میره خونه و رشته بیوتکنولوژی و رو از پزشکی بیشتر قبول داره(البته دکتری پیوسته(چیزی که هیچکدومتون رو نمیدونستید و شاید اواخر این ماه بفهمید))(داش من خودم بیوگرافیش تو دستمه،لمن تقول؟!)
      اوندفعه هم من گفتم ایشون میگه دهاتی،خودش اصلاح کرد و گفت فقط محض شوخی و اینا میگه(یکی ازش پرسیده بود تو دایرکت اینستاگرام)
      ولی مشکل سر اینه ایشون اصلا پرستاریو قبول نداره،راستش خودمم پرستاری رو دوست ندارم ولی نباید زد تو ذوق یکی که دوست داره که!
      درضمن گفتید کسایی که دنبال حاشیه هستند کمتر قبولی میدهند،پارسال رو دیدیم،هر کسی عاقل آدم بود تو این انجمن قبول نشد(البته بجز زیرو و چند نفر دیگه)
      در عوض هر چی آدم پرحاشیه قبول!(البته شما که اسطوره حاشیه هستند(بعد از من))

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      واقعا باید برای همه یه توضیحی بدم؟؟!!
      چرا از کاه کوه میسازیم؟؟
      یک دانه ویس بود
      یک دانه
      حتی دو دانه هم نبود
      یدونه ویس تک سلولی بود
      حیففف
      یا من زیادی پیر شدم یا اساتید زیادی جوون هستن که در جهل مرکب مانده ایم

خدا نگهدارتان

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن