خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

Lightbulb نظرتون درباره این 3 کارنامه با درصد شیمی صفر و قبولی های فوق العاده کنکور ریاضی 99

شما بگین بچه های ریاضی میخواین دیگه کلن شیمی نخونیم پایینو نگاه کنین: 1- علوم کامپیوتر شریف (منطقه 2) 2-کامپیوتر اصفهان(منطقه1) 3-برق امیرکبیر(منطقه1)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه لحظه کپ کردم فکر کردم واسه تجربیه...
      بابا رشته ریاضی رقابت خیلی ملایمه یکی از دوستام عمومیا و فیزیک رو بالا زده بود بقیه نرمال به پایین الانم کامپیوتر چمران میخونه
      برای ریاضی رقابت جدی نیست یه کم بجنبید بهترین رشته هارو قبولید ... شرکت کننده هاش هم که دارن کم کم میان زیر 100 هزار نفر....
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark_ap نمایش پست ها
      یه لحظه کپ کردم فکر کردم واسه تجربیه...
      بابا رشته ریاضی رقابت خیلی ملایمه یکی از دوستام عمومیا و فیزیک رو بالا زده بود بقیه نرمال به پایین الانم کامپیوتر چمران میخونه
      برای ریاضی رقابت جدی نیست یه کم بجنبید بهترین رشته هارو قبولید ... شرکت کننده هاش هم که دارن کم کم میان زیر 100 هزار نفر....
      توی رشته ریاضی شرکت کننده ها هر جایی رو بخوان هر رشته ای قبول ان و بحث بر سر رقابت بر سر رشته تحصیلی نیست . اونیکه مهندسی مکانیک میخونه با اونیکه عمران و برق و کامپیوتر میخونه فرقی ندارن و همشون مهندسی هستن ولی تو تجربی پزکش با دندون و پرستاری و فیزیو و ... زمین تا آسمون فرق دارن
      توی رشته ریاضی رقابت بر سر دو سه تا رشته محل خاص هستش مثل کامپیوتر شریف و کامپیوتر امیر کبیر و ...یه زمانی هم برق رو بورس بود که قبولی تو این رشته محل ها واقعا سخته در کل مهندسی ها واقعا متلاشی شدن تو این مملکت همون شریفش هم میره از ایران
      تجربی ولی خوب همه دو سه رشته خاص میخوان و ظرفیت هم محدوده و بحث دانشگاه نیست اصلا شما پزشکی زاهدانم قبول بشی از تاپ ترین مهندسی جلوتری(تفکر عوام)
      یکی از اون ریاضی ها خود من بودم هر سال که کنکور شرکت کرده اگه میزذم دانشگاه تبریز مهندسی کامپیوترش هم میاوردم ولی نرفتم و رفتم کار کردم رفتم خدمت و الان از این تصمیمم بسیار خرسندم چرا که همکلاسی هایم که سال اول رفتن مهندسی خوندن الان میبینمشون هزار بار به خودم میگم بهترین تصمیم رو گرفتی یوسف
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 07 اسفند 1399 در ساعت 14:21

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safari123 نمایش پست ها
      شما بگین بچه های ریاضی میخواین دیگه کلن شیمی نخونیم پایینو نگاه کنین: 1- علوم کامپیوتر شریف (منطقه 2) 2-کامپیوتر اصفهان(منطقه1) 3-برق امیرکبیر(منطقه1)

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.JPG
مشاهده: 363
حجم: 47.4 کیلو بایت

نام: 2.JPG
مشاهده: 348
حجم: 48.5 کیلو بایت

نام: 3.JPG
مشاهده: 345
حجم: 46.4 کیلو بایت
      از چند نظر قابل تحلیل و بررسیه1. اولا درس شیمی امسال چیزی فراتر از یک آزمون ساده بود و درصد 20 امسال با 50 پارسال برابری می کرد. یعنی فرق بین دانش آموز قوی و متوسط در شیمی امسال چیزی حدود 20 الی 25 درصد بود که دانش آموز متوسط 20 الی 30 درصد شیمی می زد و دانش آموز قوی 40 الی 55 درصد. و آن دسته از بچه های فوق قوی و آن هایی که تایم باقی دروس را دو دستی به شیمی داده بودند نهایتا 70 میزدند. این درحالی می باشد که در کنکور 98 که ساده بود دانش آموزان قوی 80 به بالا میزدند و دانش آموز متوسط 70 به بالا جواب میداد (البته در نظام جدید نه نظام قدیم که شیمی اش بغایت دشوار تر از نظام جدیدی های کنکور 98 بود) پس اگر امسال شیمی را ساده بدهند شما که صفر می زنید با دانش آموز متوسطی که 60 میزند زیاد فاصله می گیرید و این یک فاجعه در حد چرنوبیل در رتبه شما خواهد بود.
      2. همانطور که قبلا هم گفتم سطح رقابت بین بچه ها ریاضی تقریبا یک دهم تجربی هاست
      طبق آمار اگر در تجربی ها بین هر 100 نفر یک نفر باشد که شیمی را بالای 30 بزند در رشته ریاضی بین هر 1000 نفر چنین فردی یاف می شود و این یعنی رقابت کمتر و رتبه بهتر.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      رتبه ۲۴۷ منطقه یک شیمی رو ۲۰ درصد زد تجربی
      شاید براتون جالب باشه ک از بهمن شروع کرده

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      این تو تجربی هم هس خو ..یه کارنامه دیدم ریاضی و فیزیک تقریبا صفر بود ولی خوب زیست وشیمی ترکونده بود پزشکی پردیس اورده بود ...البته که ۹ از ۱۰ زدن ریاضی و فیزیک رشته ریاضی کار حضرت فیله
      اونم کنکور ۹۸ که نسبتا راحت بود

https://forum.konkur.in/thread75115-3.html
      ویرایش توسط paradise. : 07 اسفند 1399 در ساعت 15:40

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      رتبه ۲۴۷ منطقه یک شیمی رو ۲۰ درصد زد تجربی
      شاید براتون جالب باشه ک از بهمن شروع کرده
      احیانا بهنود رو نمیگین؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      احیانا بهنود رو نمیگین؟
      خودشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی که تفننی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      خودشه
      خب اینکه گندش درومد کلا دروغ بود

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از من پشت کنکوری ریاضی به شما نصیحت:

هیچوقت هیچ درسی رو حذف نکنید به طور کامل:به من سال اول کنکور معلما گفتن رشته ریاضی اسونه همه قبول میشن شماها فقط عمومی رو بخونید قبولید،ما هم بند کردیم به عمومیا و اختصاصیا رو ول کردیم و کنکور هم که از قبل خبر نمیکنه دیدن عمومیاهم سخت داده بودن و منی ک فقد عمومی خونده بودم نتونستم چیزی بزنم نه عمومی نه اختصاصی،.
      اینجوری نیست که رشته راحت باشه، ریاضی درساش سخته ولی قبولی راحته یعنی قشنگ رتبه میده،برعکس تجربی که درساش به نسبت ریاضی سبک تره ولی قبولیش سخت تره.
      حتی شده یه درسی رو در حد ۲۰ یا ۳۰ درصد بخونید و نذارید درصد صفر تو کارنامتون باشه که خراب میکنه رتبه رو.
      اکه دبیری میخواین تو این رشته قبولیش خیلی سخته چون کم برمیداره،معلمای خووووبم گفتن تو ریاضی دبیری زیاااااد برمیدارن ماهم از انسانی پاشدیم اومدیم ریاضی بعده کنکور دیدم انسانی ۱۳۰۰۰ دبیری ورداشت ریاضی هم ۳۰۰۰

در ضمن این کارنامه هایی که شما گذاشتید درسته شیمی رو کم زدن ولی درعوض ریاضی و فیزیک رو در حد ۹۰ الی ۱۰۰ زدن،شما میتونید ریاضی و فیزیک رو ۹۰ به بالا بزنید من حرفی ندارم بذار کنار.
      ویرایش توسط indomitable : 07 اسفند 1399 در ساعت 18:29

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      توی رشته ریاضی شرکت کننده ها هر جایی رو بخوان هر رشته ای قبول ان و بحث بر سر رقابت بر سر رشته تحصیلی نیست . اونیکه مهندسی مکانیک میخونه با اونیکه عمران و برق و کامپیوتر میخونه فرقی ندارن و همشون مهندسی هستن ولی تو تجربی پزکش با دندون و پرستاری و فیزیو و ... زمین تا آسمون فرق دارن
      توی رشته ریاضی رقابت بر سر دو سه تا رشته محل خاص هستش مثل کامپیوتر شریف و کامپیوتر امیر کبیر و ...یه زمانی هم برق رو بورس بود که قبولی تو این رشته محل ها واقعا سخته در کل مهندسی ها واقعا متلاشی شدن تو این مملکت همون شریفش هم میره از ایران
      تجربی ولی خوب همه دو سه رشته خاص میخوان و ظرفیت هم محدوده و بحث دانشگاه نیست اصلا شما پزشکی زاهدانم قبول بشی از تاپ ترین مهندسی جلوتری(تفکر عوام)
      یکی از اون ریاضی ها خود من بودم هر سال که کنکور شرکت کرده اگه میزذم دانشگاه تبریز مهندسی کامپیوترش هم میاوردم ولی نرفتم و رفتم کار کردم رفتم خدمت و الان از این تصمیمم بسیار خرسندم چرا که همکلاسی هایم که سال اول رفتن مهندسی خوندن الان میبینمشون هزار بار به خودم میگم بهترین تصمیم رو گرفتی یوسف
      الان تو مهندسی ها فقد برای رتبه های زیر صد فوقش زیر ۵۰۰
      کار خوب هست غیر اون همه میرن دبیری......
      ویرایش توسط indomitable : 07 اسفند 1399 در ساعت 18:29

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      از من پشت کنکوری ریاضی به شما نصیحت:

هیچوقت هیچ درسی رو حذف نکنید به طور کامل:به من سال اول کنکور معلما گفتن رشته ریاضی اسونه همه قبول میشن شماها فقط عمومی رو بخونید قبولید،ما هم بند کردیم به عمومیا و اختصاصیا رو ول کردیم و کنکور هم که از قبل خبر نمیکنه دیدن عمومیاهم سخت داده بودن و منی ک فقد عمومی خونده بودم نتونستم چیزی بزنم نه عمومی نه اختصاصی،.
      اینجوری نیست که رشته راحت باشه، ریاضی درساش سخته ولی قبولی راحته یعنی قشنگ رتبه میده،برعکس تجربی که درساش به نسبت ریاضی سبک تره ولی قبولیش سخت تره.
      حتی شده یه درسی رو در حد ۲۰ یا ۳۰ درصد بخونید و نذارید درصد صفر تو کارنامتون باشه که خراب میکنه رتبه رو.
      اکه دبیری میخواین تو این رشته قبولیش خیلی سخته چون کم برمیداره،معلمای خووووبم گفتن تو ریاضی دبیری زیاااااد برمیدارن ماهم از انسانی پاشدیم اومدیم ریاضی بعده کنکور دیدم انسانی ۱۳۰۰۰ دبیری ورداشت ریاضی هم ۳۰۰۰

در ضمن این کارنامه هایی که شما گذاشتید درسته شیمی رو کم زدن ولی درعوض ریاضی و فیزیک رو در حد ۹۰ الی ۱۰۰ زدن،شما میتونید ریاضی و فیزیک رو ۹۰ به بالا بزنید من حرفی ندارم بذار کنار.
      از انسانی اومدی ریاضی؟؟؟ واقعا؟؟؟
      چرا همون انسانی ور ادامه ندادی ؟انسانی هم دبیری رفتنش راحت تره هم خودش رشتههای عالی داره مثل حقوق و روانشناسی و هم اینکه از ریاضی خیلی درساش راحت تره ریاضی حتی از تجربی هم سخت تره درساش این رو منی دارم میگم که الان زیست و فیزیک و ریاضی تجربی رو میخونم
      من فکر میکردم رشته ت ریاضی هست
      خیلی سخت میشه برات رشته ریاضی باید شیمی و فیزیک و ریاضی گسسته و هندسه بخونی

خیلی باید تلاش کنی خیلییییی
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      خب اینکه گندش درومد کلا دروغ بود
      چه دروغی؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      چه دروغی؟
      کلا خودشو الکی رتبه برتر جا زده بود

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن