خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      از انسانی اومدی ریاضی؟؟؟ واقعا؟؟؟
      چرا همون انسانی ور ادامه ندادی ؟انسانی هم دبیری رفتنش راحت تره هم خودش رشتههای عالی داره مثل حقوق و روانشناسی
      من فکر میکردم رشته ت ریاضی هست
      خیلی سخت میشه برات رشته ریاضی باید شیمی و فیزیک و ریاضی گسسته و هندسه بخونی

خیلی باید تلاش کنی خیلییییی
      من دهم که بودم انسانی بودم،یکی از دوستام که ریاضی بود ازش پرسیدم فیزیک یعنی چی؟چی میخونید تو فیزیک؟اونم یه مثالی زد از تمرین های دوره ای فصل اول فیزیک دهم گفت مثلا تخمین میزنیم چند میلیارد ثانیه بعد چقد به سنمون اضافه میشه.منم علاقمند شدم و پس فرداش اومدم ریاضیبعد دیدم اصلا به من سازگار نیست ،من چی ریاضی چی؟
      و الان فهمیدم که علاقم واقن به فلسفه و روان شناسی هستش حتی کتاباشم میخونم.خواستم همین یه ماهه پیش باز برم کتابای انسانی بخرم کنکورشو بدم روم نشد به خانوادم بگم.
      الانم والا دیگ واسه کامپیوتر تلاش میکنم.

یه غلطی کردم عین قناری تو گِلش گیر کردم دیگ،باید ادامه بدم.

واقنم تو انسانی نخبه ای بودم واس خودم.

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داغ دلم تازه شد اثن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

من دهم که بودم انسانی بودم،یکی از دوستام که ریاضی بود ازش پرسیدم فیزیک یعنی چی؟چی میخونید تو فیزیک؟اونم یه مثالی زد از تمرین های دوره ای فصل اول فیزیک دهم گفت مثلا تخمین میزنیم چند میلیارد ثانیه بعد چقد به سنمون اضافه میشه.منم علاقمند شدم و پس فرداش اومدم ریاضیبعد دیدم اصلا به من سازگار نیست ،من چی ریاضی چی؟
      و الان فهمیدم که علاقم واقن به فلسفه و روان شناسی هستش حتی کتاباشم میخونم.خواستم همین یه ماهه پیش باز برم کتابای انسانی بخرم کنکورشو بدم روم نشد به خانوادم بگم.
      الانم والا دیگ واسه کامپیوتر تلاش میکنم.

یه غلطی کردم عین قناری تو گِلش گیر کردم دیگ،باید ادامه بدم.

واقنم تو انسانی نخبه ای بودم واس خودم.
      توصیه میکنم حتما برید رشته انسانی شرکت کنید حتی شده با کتابهای درسی وزارتی و پی دی اف و .....
      کامپیوتر دختر میدونی چیه ؟؟؟ من میشناسمت و برادرانه بهت میگم سمت ریاضی نرو که دانشگاه فلج میشی رشته کامپیوتر بخونی باید گسسته دبیرستان رو فول بلد باشی و تو دانشگاه هم ریاضیش سنگینه فک نکن قبول میشی میشینی پشت سیستم فقط نه از این خبرا نیست از اول تا اخرش محاسباته سنگین دیفرانسیل و گسسته و مدار منطقی و ...
      همون انسانی رو بخون و دبیری بزن و یا حقوق از همین الآن هم بری انسانی میتونی موفق بشی نگران نباش
      من دوستم از تجربی رفت کنکور ریاضی داد مکانیک تبریز قبول شد همون ترم یک نتونست پاس بشه از بس دروس ریاضیش سنگین بود مجبور شد تغییر رشته بده به معماری اون رو هم پاس نشد لیسانسش رو بگیره بعدشم انصراف داد رفت شغل آزاد در ضمن ایشون تجربی رو تو تیزهوشان خونده بودن
      نمیخوام زیر دلتو خالی کنم ولی تو انسانی میتونی بدرخشی و راحت تر قبول بشی هم برا دبیری و هم برا رشته های بهتر همون حقوق و وکالت میدونی درامدش چقدره؟؟
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 07 اسفند 1399 در ساعت 18:53

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      توصیه میکنم حتما برید رشته انسانی شرکت کنید حتی شده با کتابهای درسی وزارتی و پی دی اف و .....
      کامپیوتر دختر میدونی چیه ؟؟؟ من میشناسمت و برادرانه بهت میگم سمت ریاضی نرو که دانشگاه فلج میشی رشته کامپیوتر بخونی باید گسسته دبیرستان رو فول بلد باشی و تو دانشگاه هم ریاضیش سنگینه فک نکن قبول میشی میشینی پشت سیستم فقط نه از این خبرا نیست از اول تا اخرش محاسباته سنگین دیفرانسیل و گسسته و مدار منطقی و ...
      همون انسانی رو بخون و دبیری بزن و یا حقوق از همین الآن هم بری انسانی میتونی موفق بشی نگران نباش
      والا کامپیوتر شریف ک نمیخام،فرهنگیان رجایی میخوام،بعده اونم اموزش ابتدایی میزنم که کنار اون برنامه نویسیم بکنم ولی اولویت اولم همون کامپیوتر.

از الان خودم خیلی دوست دارم برم و میدونم ک میتونم ولی....هزینه دیگ نمیتونم بکنم

مرسی راهنمایی میکنی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

والا کامپیوتر شریف ک نمیخام،فرهنگیان رجایی میخوام،بعده اونم اموزش ابتدایی میزنم که کنار اون برنامه نویسیم بکنم ولی اولویت اولم همون کامپیوتر.

از الان خودم خیلی دوست دارم برم و میدونم ک میتونم ولی....هزینه دیگ نمیتونم بکنم

مرسی راهنمایی میکنی
      الآن تقریبا اکثر رتبه های خوب حتی دو رقمی مخصوصا از مناطق 3 شهید رجایی میزنن تو ریاضی به خاطر حقوق و مزایاش قبولی توش هم راحت نیست چونکه برای هر استان ظرفیت محدودی تعلق میگیره احساس میکنم زیاد از شرایط دانشگاه ها و رشته ها خبر ندارید شما
      باز هم توصیه میکنم برید انسانی کتابای ریاضی رو معاوضه کنید تو کتابفروشی های سطح شهر که کتاب دست دوم برمیدارن اینکار رو میکنن بگردید ببینید کدوم کتابفروشی معاوضه میکنه کتابارو
      خواهش میکنم

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الآن تقریبا اکثر رتبه های خوب حتی دو رقمی مخصوصا از مناطق 3 شهید رجایی میزنن تو ریاضی به خاطر حقوق و مزایاش قبولی توش هم راحت نیست چونکه برای هر استان ظرفیت محدودی تعلق میگیره احساس میکنم زیاد از شرایط دانشگاه ها و رشته ها خبر ندارید شما
      باز هم توصیه میکنم برید انسانی کتابای ریاضی رو معاوضه کنید تو کتابفروشی های سطح شهر که کتاب دست دوم برمیدارن اینکار رو میکنن بگردید ببینید کدوم کتابفروشی معاوضه میکنه کتابارو
      خواهش میکنم
      اره اطلاع دارم، استان ما نهایتا سه تا زن برداره که اونم شهر خودم چهار ساله برنداشته.و قبولی واقن سخته که بین اون سه نفر باشی.
      ولی واقن دیگ مامانم قبول نخواهد کرد من تغییر رشته بدم چون یه بار ب شوخی گفتم یه کارد بدی گرفت.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

اره اطلاع دارم، استان ما نهایتا سه تا زن برداره که اونم شهر خودم چهار ساله برنداشته.و قبولی واقن سخته که بین اون سه نفر باشی.
      ولی واقن دیگ مامانم قبول نخواهد کرد من تغییر رشته بدم چون یه بار ب شوخی گفتم یه کارد بدی گرفت.
      بکوب بخون بکووووووووب جوری که دیگه اصلا وقت نکنی سرت رو بخارونی چه برسه بیای انجمن حرفهای من درپیت رو بخونی

ریاضی مباحث پایه ای +تابع + اتحاد های مثلثاتی+حد و پیوستگی رو بلد باش(حد ور از دستش نده + مشتق راحت های اول رو و روابط مشتق رو که اگه راحتش اومد بزنیش)
      هندسه پایه رو اگه نخوندی بزار کنار کلا فهلا باهاش کاری نداشته باش
      هندسه دوازدهم رو ماتریس و بردار رو فول بلد باش
      گسسته: بشین اول از همه آنالیز ترکیبی از دهم رو بخون بعدش برو گراف رو کامل بخون بعدشم برو احتمال رو بخون + منطق ریاضی + مجموعه ها و امار احتمال

فیزیک: حرکت شناسی مقدماتی رو بلد باش+ کل نیم سال دوم دوازدهم رو بخون+مغناطیس و القای یازدهم + گرمای دهم + اندازه گیری/ اگه وقت کردی برو سمت فشار و ترمودینامیک / مدار ها و دینامیک اخرین مباحثت باشن

شیمی: چاره ای نداری باید از دهم شروع کنی بخونی بعدش یازدهم و بعدش دوازدهم نمیتونی حذفش کنی و یا گزینشی عمل کنی چون فوق العاده ترکیب برمیداره و کار دستت میدی

برای عربی اگه ضعیفی حتما جزوه های فلاح رو پرینت بگیر با فیمهاش بشین از اول بخون + لغت بخون عربیت رو زیر 80 نمیزنی مطمئن باش

برای دینی وقت داری روزی یه درس رو بشین بخون + تست سراسری

ادبیات رو مبحثی خورد خورد کار کن بیار جلو

زبان رو هم درس به درس برو جلو

عمومیها رو کامل میتونی برسونی بخونیش نگرانشون نباش ولی وللشون هم نکن
      هر جایی رو که میخونی جوری بخون هر تستی بخوان بدن بتونی حلشون کنی و هر چقدر کتاب تستت تست داره رو حل کن برای مباحثی که گفتم
      ویرایش توسط _Joseph_ : 07 اسفند 1399 در ساعت 19:25

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بکوب بخون بکووووووووب جوری که دیگه اصلا وقت نکنی سرت رو بخارونی چه برسه بیای انجمن حرفهای من درپیت رو بخونی

ریاضی مباحث پایه ای +تابع + اتحاد های مثلثاتی+حد و پیوستگی رو بلد باش(حد ور از دستش نده + مشتق راحت های اول رو و روابط مشتق رو که اگه راحتش اومد بزنیش)
      هندسه پایه رو اگه نخوندی بزار کنار کلا فهلا باهاش کاری نداشته باش
      گسسته: بشین اول از همه آنالیز ترکیبی از دهم رو بخون بعدش برو گراف رو کامل بخون بعدشم برو احتمال رو بخون + منطق ریاضی + مجموعه ها و امار احتمال

فیزیک: حرکت شناسی مقدماتی رو بلد باش+ کل نیم سال دوم دوازدهم رو بخون+مغناطیس و القای یازدهم + گرمای دهم + اندازه گیری/ اگه وقت کردی برو سمت فشار و ترمودینامیک / مدار ها و دینامیک اخرین مباحثت باشن

شیمی: چاره ای نداری باید از دهم شروع کنی بخونی بعدش یازدهم و بعدش دوازدهم نمیتونی حذفش کنی و یا گزینشی عمل کنی چون فوق العاده ترکیب برمیداره و کار دستت میدی

برای عربی اگه ضعیفی حتما جزوه های فلاح رو پرینت بگیر با فیمهاش بشین از اول بخون + لغت بخون عربیت رو زیر 80 نمیزنی مطمئن باش

برای دینی وقت داری روزی یه درس رو بشین بخون + تست سراسری

ادبیات رو مبحثی خورد خورد کار کن بیار جلو

زبان رو هم درس به درس برو جلو

عمومیها رو کامل میتونی برسونی بخونیش نگرانشون نباش ولی وللشون هم نکن
      اختیار داری شما،خیلی کمکم کردی تا اینجاهم.
      بله مباحث گلچین رو انتخاب کردم و اونارو میخونم این مباحثم ک شما گفتی توشون هست
      در مورد بکوب خوندن هم من نمیتونم بکوب بخونم چون کارای خونه و غذا و جمع و جور کردن هم با من هست خیلی خسته میشم.(حتی تو تاپیک خودم که من رو به گلوله بستن یه بارم نپرسیدن چرا کمه ساعت مطالعت و فقد قضاوت کردن)

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

اختیار داری شما،خیلی کمکم کردی تا اینجاهم.
      بله مباحث گلچین رو انتخاب کردم و اونارو میخونم این مباحثم ک شما گفتی توشون هست
      در مورد بکوب خوندن هم من نمیتونم بکوب بخونم چون کارای خونه و غذا و جمع و جور کردن هم با من هست خیلی خسته میشم.(حتی تو تاپیک خودم که من رو به گلوله بستن یه بارم نپرسیدن چرا کمه ساعت مطالعت و فقد قضاوت کردن)
      اگه میتونی روزا رو هر وقت کاری نداری بخواب و شبا که همه خوابیدن بیدار بمون و بخون اگه نمیتونی یه جورایی تنطیم کن برنامه رو
      فراموش نکن روزی 24 ساعته ما 7 ساعت میخوابیم و از اون 17 ساعت باقی مونده هم 17 ساعتش رو کار نداریم پس هر چقدر از اون خواب و کارت باقی میمونه رو بخون و به کارای دیگه هم بها نده حتی همین انجمن که با شناختی که ازت دارم روزی حداقل 2 ساعت میزاری انجمن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      خب اینکه گندش درومد کلا دروغ بود
      ای وای ببخشید تو ی تاپیک دگ بچه ها پرسیده بودن درمورد رتبه برترایی ک دیر شروع کردن بعد یکی گفته بود
      نقی معمولی و اینا منم فک کردم داری شوخی می کنی اون بهبودپایتختو میگی
      وگرنه منظور من اون نیست تو فک کنم بهنود محمدی ر میگیimg_20201202_190529_848.jpg

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      ای وای ببخشید تو ی تاپیک دگ بچه ها پرسیده بودن درمورد رتبه برترایی ک دیر شروع کردن بعد یکی گفته بود
      نقی معمولی و اینا منم فک کردم داری شوخی می کنی اون بهبودپایتختو میگی
      وگرنه منظور من اون نیست تو فک کنم بهنود محمدی ر میگیبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20201202_190529_848.jpg
مشاهده: 95
حجم: 89.2 کیلو بایت
      فک نکنم این دروغ باشه چون راجع ب کلاسا ک میپرسن نظر منفی داره و کسی رو تایید یا تکذیب نمیکنه و کتابارو هم گاهی پی دی افشونو دان میکرده مصاحبش تو نت بود قبلا اسمش یادم رفته

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      کلا خودشو الکی رتبه برتر جا زده بود
      چرا اخه؟!!!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

از چند نظر قابل تحلیل و بررسیه1. اولا درس شیمی امسال چیزی فراتر از یک آزمون ساده بود و درصد 20 امسال با 50 پارسال برابری می کرد. یعنی فرق بین دانش آموز قوی و متوسط در شیمی امسال چیزی حدود 20 الی 25 درصد بود که دانش آموز متوسط 20 الی 30 درصد شیمی می زد و دانش آموز قوی 40 الی 55 درصد. و آن دسته از بچه های فوق قوی و آن هایی که تایم باقی دروس را دو دستی به شیمی داده بودند نهایتا 70 میزدند. این درحالی می باشد که در کنکور 98 که ساده بود دانش آموزان قوی 80 به بالا میزدند و دانش آموز متوسط 70 به بالا جواب میداد (البته در نظام جدید نه نظام قدیم که شیمی اش بغایت دشوار تر از نظام جدیدی های کنکور 98 بود) پس اگر امسال شیمی را ساده بدهند شما که صفر می زنید با دانش آموز متوسطی که 60 میزند زیاد فاصله می گیرید و این یک فاجعه در حد چرنوبیل در رتبه شما خواهد بود.
      2. همانطور که قبلا هم گفتم سطح رقابت بین بچه ها ریاضی تقریبا یک دهم تجربی هاست
      طبق آمار اگر در تجربی ها بین هر 100 نفر یک نفر باشد که شیمی را بالای 30 بزند در رشته ریاضی بین هر 1000 نفر چنین فردی یاف می شود و این یعنی رقابت کمتر و رتبه بهتر.

حالا من میدونی چی فکر میکنم بنظرم چون ضریب ریاضی و فیزیک تقریبا 2 برابر شیمیه؛ اینا با خودشون گفتن دیگه واسه شیمی وقت نمیزاریم همون وقتی که واسه شیمی میزاریمو برا ریاضی و فیزیک میزاریم تازه نتیجه هم دو برابر میشع بازم نمیدونما ولی یه حسی به هم میگه شاید قید شیمی رو زدن کلن

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      فک نکنم این دروغ باشه چون راجع ب کلاسا ک میپرسن نظر منفی داره و کسی رو تایید یا تکذیب نمیکنه و کتابارو هم گاهی پی دی افشونو دان میکرده مصاحبش تو نت بود قبلا اسمش یادم رفته
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      چه دروغی؟
      فایل پیوست 96478
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 07 اسفند 1399 در ساعت 20:02

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها
      آخ آخ.
      کسی ک پشت سر زیرو غیبت کنه آغبتش این میشه. حالا اسم این رتبه واقعیه بهنوده؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن