خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 72 از 72
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من هم کنکور 1400 تفاوتی با کنکور 99 نخواهد داشت و در همون سبک و سیاق برگزار میشه.

2. Top | #62
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      امسال رواله

ببینید کی گفتم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #63
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سطح ادبیات:سخت خواهد بود با تیپ تستهای جدید تر حتی از متون دروس و شخصیت های هر درس و ویژگیهایشان

عربی:کنکور نرمالی رو شاهد خواهیم بود ولی نه به آسونی 99+لغات کتب درسی و تعریف لغات به عربی و اوردن لغت در گزینه یا بالعکس به سوالات ترجمه اضافه خواهد شد(مشابه تمارین کتاب درسی)

دین و زندگی: سوالات استاندارد با تیپ تستهای جدید تر و سخت تر

زبان انگلیسی:آماده باشید درک متنهای طولانی مشابه کنکور تخصصی زبان رو بخوانید

ریاضیات رشته ریاضی:نظریه اعداد گسسته به سختی 99 خواهد بود و بقیه گسسته سخت تر از 99- هندسه پایه اصلا در سطح 99 نخواهد بود نگران نباشید-حسابان سخت تر از 99 خواهد بود مطمئن باشید

ریاضیات رشته تجربی: در سطح 99 با محاسبات دشوار

فیزیک رشته ریاضی: آماده جهش و تیپ های حفظی از متن کتاب درسی و تمارین و محاسبات دشوار در سطح سوالات باشید فیزیک چندین ساله از 84 به بعد سخت طرح نشده

فیزیک رشته تجربی: همانند رشته ریاضی سخت خواهد بود

شیمی:محاسبات سخت و سوالات شمارشی و چند قسمتی و آزمون وقتگیر+سوالات پیوند با ریاضی با محاسبات پیچیده

کنکور 1400 من احتمال میدم کنکور سخت تری از 99 خواهد بود
      متن کتابهای درسی شیمی - فیزیک-ادبیات - عربی حتما حتما حتما خوانده شوند با وسواس زیاد
      capture14141.png

خوب عشم @mahdi_artur نظرت چیه نوسترداموس انجمن رو به من اعطا کنن نه تنها 1400 بلکه 99 رو هم درست پیش بینی کرده بودم پیش بینی کنکور 1401 هم بعد از تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال کنکورهای اخیر قرار خواهد گرفت
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سطح ادبیات:سخت خواهد بود با تیپ تستهای جدید تر حتی از متون دروس و شخصیت های هر درس و ویژگیهایشان

عربی:کنکور نرمالی رو شاهد خواهیم بود ولی نه به آسونی 99+لغات کتب درسی و تعریف لغات به عربی و اوردن لغت در گزینه یا بالعکس به سوالات ترجمه اضافه خواهد شد(مشابه تمارین کتاب درسی)

دین و زندگی: سوالات استاندارد با تیپ تستهای جدید تر و سخت تر

زبان انگلیسی:آماده باشید درک متنهای طولانی مشابه کنکور تخصصی زبان رو بخوانید

ریاضیات رشته ریاضی:نظریه اعداد گسسته به سختی 99 خواهد بود و بقیه گسسته سخت تر از 99- هندسه پایه اصلا در سطح 99 نخواهد بود نگران نباشید-حسابان سخت تر از 99 خواهد بود مطمئن باشید

ریاضیات رشته تجربی: در سطح 99 با محاسبات دشوار

فیزیک رشته ریاضی: آماده جهش و تیپ های حفظی از متن کتاب درسی و تمارین و محاسبات دشوار در سطح سوالات باشید فیزیک چندین ساله از 84 به بعد سخت طرح نشده

فیزیک رشته تجربی: همانند رشته ریاضی سخت خواهد بود

شیمی:محاسبات سخت و سوالات شمارشی و چند قسمتی و آزمون وقتگیر+سوالات پیوند با ریاضی با محاسبات پیچیده

کنکور 1400 من احتمال میدم کنکور سخت تری از 99 خواهد بود
      متن کتابهای درسی شیمی - فیزیک-ادبیات - عربی حتما حتما حتما خوانده شوند با وسواس زیاد

واسه کنکور ۱۴۰۱ نظری ندارید؟؟؟؟؟

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lady.doctor نمایش پست ها
      کنکور سخت میشه.
      ولی بچه ها به ریاضی سخت عادت میکنن و سوالارو حل میکنند
      بین زیست و فیزیک به احتمال زیست سخت ترین درس اختصاصی بشه
      عمومی ها هم عربی بیشترین تراز رو میده و ادبیات سختیش رو حفظ میکنه..
      شیمی هم گه مسائل المپیادی دو دقیقه ای تبدیل به یک دقیقه میشه و سختیش رو حفظ میکنه

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط بشین بخون کاری به سختی و آسونی کنکور نداشته باش
      یه جوری بخون که انگار طراح قراره سوالایی بده که خودشم بیاد سر جلسه نتونه حل کنه
      همین سختی و آسونی کنکور یه نوع حاشیه محسوب میشه
      بدون فکر کردن به این چیزا حالت پیش‌فرض‌ خودت رو روی سخت ترین حالت بزار
      ( یکی از بزرگترین اشتباهاتی که پارسال انجام دادم همین بود که درگیر این بودم امسال چجوری سوال میدن )
      9/9/2022

7. Top | #67
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از پیش بینی های مثقالی و جزئی راجع به کنکور بپرهیزید که 99 درصدش که نه 100 درصدش همونطور که تو این تاپیک میبینید غلط میشه چون تنها پیش بینی راجع به کنکور اینه که پیش بینی ناپذیره. برای پیش بینی کلی 1401 هم نظر من روی موارد زیره:

1- خیلی ها میگفتن چون 99 سخت شد اگه 1400 هم سخت بشه با میانگین درصدهای بالاتری همه قبول میشن که دیدیم در عمل چرت بود و میانگین های قبولی در زیست کمی افت داشت در ریاضی خیلی افت داشت و در شیمی کمی افزایش ( چون شیمی 400 کمی ساده تر از 99 بود) فیزیک هم ثابت. پس خیالتون راحت مخصوصا با این آموزشای مجازی کنکور اگه باز هم سخت باشه با درصدهای معقول میشه به بهترین ها رسید.

2- به عنوان کسی که در متوسطه اول و اوایل متوسطه دوم تو چندین آزمون و مسابقه ریاضی رتبه های زیر 10 کشوری داشت و دائم خودشو با این جمله گول میزد(( که اگر زیستم یخورده پایینتر باشه اشکال نداره ریاضی رو بالا میزنم جبران میشه تازه ریاضی خیلی میانگین پایینی داره و تراز معرکه ای میده)) بهتون میگم سازمان سنجش اعلام میکنه زیست ضریب 12 داره و ریاضی و فیزیک 6 اما به کرات در بررسی کارنامه ها خصوصا 1400 دیدم که تراز زیست بیش از 2 برابر ریاضی و فیزیک ارزش داره.شما برای یه کارنامه و قبولی خوب یه درصد خوب تو زیست و شیمی میخواید یه درصد آبرومند تو ریاضی و فیزیک . حتما در برنامه ریزی ها به این نکته دقت کنید. تاثیرات زیست روی کارنامه های واقعی رو بزودی پست میکنم.

موارد 3 و ادامه بزودی ...

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها
      از پیش بینی های مثقالی و جزئی راجع به کنکور بپرهیزید که 99 درصدش که نه 100 درصدش همونطور که تو این تاپیک میبینید غلط میشه چون تنها پیش بینی راجع به کنکور اینه که پیش بینی ناپذیره. برای پیش بینی کلی 1401 هم نظر من روی موارد زیره:

1- خیلی ها میگفتن چون 99 سخت شد اگه 1400 هم سخت بشه با میانگین درصدهای بالاتری همه قبول میشن که دیدیم در عمل چرت بود و میانگین های قبولی در زیست کمی افت داشت در ریاضی خیلی افت داشت و در شیمی کمی افزایش ( چون شیمی 400 کمی ساده تر از 99 بود) فیزیک هم ثابت. پس خیالتون راحت مخصوصا با این آموزشای مجازی کنکور اگه باز هم سخت باشه با درصدهای معقول میشه به بهترین ها رسید.

2- به عنوان کسی که در متوسطه اول و اوایل متوسطه دوم تو چندین آزمون و مسابقه ریاضی رتبه های زیر 10 کشوری داشت و دائم خودشو با این جمله گول میزد(( که اگر زیستم یخورده پایینتر باشه اشکال نداره ریاضی رو بالا میزنم جبران میشه تازه ریاضی خیلی میانگین پایینی داره و تراز معرکه ای میده)) بهتون میگم سازمان سنجش اعلام میکنه زیست ضریب 12 داره و ریاضی و فیزیک 6 اما به کرات در بررسی کارنامه ها خصوصا 1400 دیدم که تراز زیست بیش از 2 برابر ریاضی و فیزیک ارزش داره.شما برای یه کارنامه و قبولی خوب یه درصد خوب تو زیست و شیمی میخواید یه درصد آبرومند تو ریاضی و فیزیک . حتما در برنامه ریزی ها به این نکته دقت کنید. تاثیرات زیست روی کارنامه های واقعی رو بزودی پست میکنم.

ولی خب امسال کسی که ریاضی رو بالا میزد تراز خیلییی خوبی میگرفت!!

چندین نمونه کارنامه دارم که اینو ثابت میکنه...

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

گل گفتی واقعا صد درصد تاییدت میکنم تو کانال رتبه ها تک رقمی که خود ابوالحسنی تبلیغش کرد یکیشون تقریبا همین جوری گفت بعدش اصلا مهم نیس ریاضی و فیزیک سخت بشه چون زیست ضریب بالاتری داره اگه هم زیست سخت بشه اینطوری ارزش درصد بالاتر میره مثلا ممکنه ۴۰درصد زیست ارزشش در حد ۸۰درصد بشه پس اینجا زیست درهرصورت برگه برنده ما محسوب میشه درهرررررشرایطی امسال واسه کنکور ۱۴۰۰هم زرنگ اون کسیه که تحت تاثیر ریاضی قرار نگرفته بود و وقتشو به زیست و شیمی میداد اینجوری بازی رو برنده میشد به قول خودش خیلیا بخاطر این اشتباه پشت کنکور موندن پس در هرصورت زیست و شیمی یا ریاضی و فیزیک سخت شد مانور بدین رو زیست و شیمی بدون شک رتبتون جا به جا میشه
      از اهمیت زیست و شیمی اصلا غافل نشید و پیشنهادم برا شما سوالا زیستاز و قلمچی و کتاب آیکیو برا زیست رو درسته قورت بدین و سه تا ازمون جامع سنجش که برگزار شد اونموقع میتونیم حدس بزنیم کدوم درسا سخت تر و اسون ترن

11. Top | #71
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ریاضی ۵۸ درصد
      زیست۳۲ درصد
      شیمی۲۹
      فیزیک۴۵
      با عمومی های متعادل شده ۲۳۰۰ منطقه۲!!!!

بله بله حتما ترازده ترین درس زیست بوده
      شما راست میگید!!!!!

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فه14000411p59o52d193.jpg

https://www.kanoon.ir/FileRepository...P59o52d193.jpg

پ.ن کیفیت خوب نیست

پیش بینی خودم از ترتیب درجه سختی 401
      زیست>شیمی>ریاضی>فیزیک
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...
      ویرایش توسط Arnold : 24 فروردین 1401 در ساعت 06:40

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)