خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 70
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Django نمایش پست ها
      سلام دوستان. خیلی وقته انجمن نبودم. شما کسی رو میشناسید از بچه های انجمن که به تازگی بعد از سی سالگی کنکور داده باشه یا قصد شرکت داشته باشه؟ من میخوام توی سی و یک ساگی کنکور بدم. نمیدونم بتونم یا نه. درس خوندن تو این سن واقعا سخته..
      آره سخته فقط حواست باشه اگه دربیای بازم باید درس بخونی. ینی با کنکور تمومی نداری و تازه درس خوندنت شروع میشه. نکته دوم اینکه تنها سن و سال و تخصص و غیره مطرح نیس. چیزی که مهم تره شرایط خودته که میتونی بازم 5-7 سال درس بخونی و بعدش از صفر شروع کنی یا نه؟ نکته بعد اینکه یه سوال رو به خودت جواب بده: آیا راه دیگه ای به جز درس خوندن دارم یا نه؟ اگه داری برو همون راه.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tor نمایش پست ها
      چی چیو معرکه بودن بابا دیگه بالاخره یه کم هم باید منطقی به قضیه نگاه کنیتوی سن 40 سالگی تازه باید بشینن تخصص بخونن|
      دیدگاه کاملا خطی . ذهن کاملا مادی . قشنگ از اونا که نشستن چرتکه میندازن ببینن از کدوم روز باید پول پارو کنن .....
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #18
      Tor
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      دیدگاه کاملا خطی . ذهن کاملا مادی . قشنگ از اونا که نشستن چرتکه میندازن ببینن از کدوم روز باید پول پارو کنن .....
      آره درسته گیرم که ذهن من خطی و مادی و سطحی نگر،
      اما لااقل خودم رو گول نمیزنم و با خودم صادقم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tor نمایش پست ها
      آره درسته گیرم که ذهن من خطی و مادی و سطحی نگر،
      اما لااقل خودم رو گول نمیزنم و با خودم صادقم
      منم موافقم که ما برای شرایط اقتصادی اومدیم تجربی . اما دیگه اینهمه ام اگه بخوای فقط به جنبه مادی رشته ها فک کنی خودت اذیت میشی . چون بخوای نخوای قراره زندگیتو تو این رشته ها باشی . انگار کسی که فقط بخاطر پول میره دندون و قراره هرروز از صبح تا شب با دهن مردم با هزار اذیت و مکافات کار کنه بخاطر اون پولی که بدست میاره
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هستم، کارشناسی عمران دارم ، متولد ۶۹ ،
      اون زمان رتبه ۶۰۰ و خورده ای اوردم ولی سال ۹۹ با دو ماه خوندن رتبه نجومی و الان هم باز ۲ ماه مونده به کنکور فکر کنم نجومی بیارم البته قصدم ۱۴۰۱ هست
      پیامبر اکرم فرمودند
      ز گهواره تا گور دانش بجوی
      امیدوارم موفق و پیروز باشین

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چندماه پیش یه مهندس کامپیوتر حدود 30 ساله باهام ارتباط گرفته بود برای راهنمایی درمورد کنکور
      میگفت میخواد دندون قبول شه و کنکور 1401 هدفش بود ، درکنار کارش میخواست درس رو هم جلو ببره
      درکل اگه دنبال مثالید اینجور افراد کم نیستن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو این مملکت راه سختی در پیش دارید

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرمن که دیر نیس تا ادم زندس میتونه به خواسته هاش برسه خودمم 37 سالمه و کنکور 1401 میخوام شرکت کنم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط freedom39 نمایش پست ها
      به نظرمن که دیر نیس تا ادم زندس میتونه به خواسته هاش برسه خودمم 37 سالمه و کنکور 1401 میخوام شرکت کنم
      هدفتون چیه ؟
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قبلن فک می کردم دیره ولی الان به اندازه موهای سرم نمونه دیدم تو40سالگی پزشکی آورده
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته فکر کنم برای دستیاری، سن باید زیر 45 سال باشه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      البته فکر کنم برای دستیاری، سن باید زیر 45 سال باشه
      زیر42
      برای خانواده شهداآزاد
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه سنت بالاس برنامه بلند مدت اصن نریز ۱ ماه بشین بخون ببین وضعیتت چجوریه میفهمی درسارو میتونی تست بزنی یا ن اگه تونستی برنامه ۱ ساله بچین نتونستی هرجوری شده وارد بازار کار شو مطمئنن پول توش بیشتره اونی بیکاره ک عرضه نداره فقطم بلده غر بزنه
      الان همه شدن مشاور ولی مشاور نیاز داشتی ویسای رایگان چنل پرسش پاسخ افشار عالیه رایگان هم هست تو گوگل سرچ کن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببین دوست عزیز پزشکی مسیر ساده ای نیست اما نشدنی هم نیست ، یه نکته ای که خیلی ها ازش غفلت میکنن اینه که نباید فقط به کوتاه مدت فکر کرد و حتی فقط به قبولی ، شما اگر پزشکی قبول بشید تازه باید هفت سال شبانه روزی تلاش کنید ، هم شیفت و هم درس...
      نکته دوم اینکه بعد از پایان 7 ساله هم پزشکا یا درگیر تخصص و این داستانا میشن یا درگیر کارای تحقیقاتی و...
      پس به کوتاه مدت نگاه نکن فقط ، فقط یک سال و هفت سال نیست ، باید عمرت رو بزاری و یه لایف استایل کاملا متفاوت داره.
      اگر علاقه داری به اون سبک زندگی بسم ا... ترس نداشته باش و با انگیزه بشین بخون. اگر این سبک زندگی باب میلیت نیست بگرد دنبال یه کار مناسب تر.
      به سنت نگاه نکن ، ببین این راه رو واقعا میخوای؟ اگر میخوای ، باید سبک زندگیت رو تغییر بدی و خودت رو عادت بدی به مطالعه منظم.
      آرزوی موفقیت دارم برای شما

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن