خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 77
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      یه روز قراره فرهنگی رو ببینم که ازدواج توش یه انتخابه نه یه هدف . ولی اونروز خیلی دیره . خیلی دیر.....

ساعت 8 قرار محضر داشتم به لطف خدا یه ازدواجی کنم لاقل یه کار انجام بشه ، این حرف رو زدی کلا زنگ زدم کنسل کردم
      هر وقت این تفکر به کرسی عمل بشینه بهم خبر بدین تا استین بالا بزنم ! البته فکر کنم باید ترشی ممد ار رو بندازین به یکی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها
      اگ انقد دیر میشه رسید به پول ، و اوناییم ک میخوان ب ازدواجن ، پ چرا همه پزشکیو میخوان ؟ بعدشم دندون ک میگن آسون تره ولی خو اگه سالشو بگی با دارو فقط یکی تا دوسال زودتره ://///
      پ.ن: یکی ج بده مارا از گمراهی نجات بده ||||

ممنون از پاسخ ندادتون فمیدم اندازه خدم اطلاع دارین ))))

ر.ا: استارتر عزیز من نفهمیدم از اینکه میترسین بهتون بگن ترشیده و... میخواین زودتر ازدواج کنین یا کلا خودتونم میخواین ک زودتر ازدواج کنین ( اختیار)؟ :/
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تحصيل و ازدواج دو مقوله جداگانه هست
      شما ميتوني بعد از قبولي ازدواج كني و هيچ مشكلي نخواهي داشت
      حالا شايد هر پسري موافقت نكنه با ادامه تحصيل اما كسايي هم كه مشكلي نداشته باشن كم نيستن
      بچه دار شدن هم شامل مرخصي تحصيلي بدون محاسبه در سنوات ميشه يعني به راحتي تحصيلتون متوقف ميشه و ميتونيد بعدش ادامه بديد
      فقط توجه كنيد كه اين راه هم سختياي خودشو داره و اين ربطي نداره شما پزشكي بخونيد يا هر رشته ي ديگه چون به هرحال ازدواج و تحصيل باهمديگه سخته اما شدنيه
      من دانشگاه قبليم‌(رشته مهندسي برق بودم و بين مهندسيا سختترين محسوب ميشه) يه خانومي همكلاسي داشتيم كه از يه شهر ديگه اومده بودن همراه شوهرشون و يه بچه يكساله هم داشت و درسشو ميخوند شايد درسش آنچنان عالي نبود كه جزو نفرات برتر باشه اما در حد متوسط بود و مطمئنم تا الان فارغ التحصيل هم شده بدون مشكل
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگ انقد دیر میشه رسید به پول ، و اوناییم ک میخوان ب ازدواجن ، پ چرا همه پزشکیو میخوان ؟ بعدشم دندون ک میگن آسون تره ولی خو اگه سالشو بگی با دارو فقط یکی تا دوسال زودتره ://///
      پ.ن: یکی ج بده مارا از گمراهی نجات بده ||||
      منم یه همچین سوالایی داشتم...چرا میگن دندون خیلی بهتره و زود به پول میرسی در صورتی که 1 یا 2 سال نهایتا فرقشه با پزشکی؟؟اگه بحث کار کردن با مدرک عمومی هم باشه،توی پزشکی چندین نفرو دیدم که فقط مدرکشونو دادن به یه کلینیک خودشون تو خونه،پول خوبی هم دراوردن یا اینکه پاره وقت کار میکردن بماند که توی دندون هم عمومیش مثل بقالی شده توی کوچه ما سه تا دندانپزشکی هست تا زه اونایی هم که از خارج اومدن خانواده واسشون مطب اماده کردن ... برای دندون هم بخوای تخصص بگیری عین پزشکی باید 5 سال بزاری کنار واسش فرقش چیه...
      اکثرا ادمایی هم که دیدم همه میگفتم دندان عالیه فققط دندان بعدش خودشون پزشکی رفتن حکمتشو نمیدونم انشالله که نیتشون خیر بوده خواستنن بدبخت نشیم
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 06 اسفند 1399 در ساعت 19:35

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark_ap نمایش پست ها
      منم یه همچین سوالایی داشتم...چرا میگن دندون خیلی بهتره و زود به پول میرسی در صورتی که 1 یا 2 سال نهایتا فرقشه با پزشکی؟؟اگه بحث کار کردن با مدرک عمومی هم باشه،توی پزشکی چندین نفرو دیدم که فقط مدرکشونو دادن به یه کلینیک خودشون تو خونه،پول خوبی هم دراوردن یا اینکه پاره وقت کار میکردن ... برای دندون هم بخوای تخصص بگیری عین پزشکی باید 5 سال بزاری کنار واسش فرقش چیه...
      اکثرا ادمایی هم که دیدم همه میگفتم دندان عالیه فققط دندان بعدش خودشون پزشکی رفتن حکمتشو نمیدونم انشالله که نیتشون خیر بوده
      مرصی ع پاسخت

کلن چرا اگ دیر میشه رسید به پول ولی باز میرن سراغ پزشکی حالا مقایسه ای شو ول کنیم ! مثلا بعد اون هف سال ک پول پارو کردن نیص :/ پ چرا؟؟؟

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب الان خواستگار داری؟

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      خب الان خواستگار داری؟
      ولکن همگی دارن ب سوال من میفکرن ))))

فقط بگین why؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگین ک 99% فرزندان تجربی بخاطر علاقه پزشکیو میخوان ک قلبم ضعیفه
      ویرایش توسط be_quick : 06 اسفند 1399 در ساعت 22:33

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 06 اسفند 1399 در ساعت 20:01

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بیخی باو بزار فضا رو عوض کنم:

چهارشنبه ست،برای غافلگیری اموات صلوات!
      آراز هم ی جوری فضارو برامون عوض میکنه که یه خط قشنگ بخوره اسممون به عنوان اسپمر

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ولکن همگی دارن ب سوال من میفکرن ))))

فقط بگین why؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگین ک 99% فرزندان تجربی بخاطر علاقه پزشکیو میخوام ک قلبم ضعیفه
      حالا جدی جواب سوالتو بدم:
      درسته من به شدت از زیست و تجربی نفرت دارم،ولی کسایی که تو دور و بریام بودن ۹۹ درصدشون به خاطر پول،چشم و هم چشمی با دوستان و فامیل،اجبار خانواده پا به این رشته میذارن و علاقه قلبی خودشون اصلا ربطی به تجربی و پزشکی نداره! و تصورشون اینه میان تجربی سه سال الکی میخونن درسارو بعدم میشن خانم دکتر یا اقا دکتر بدون هیچ دردسری!
      اون یه درصدم که به خاطر علاقه اومدن تجربی و پزشکی میخوان عده زیادیشون قبول نمیشن(چون تلاش بقیرو ندیدن)عده کمی ازشون قبول میشن (اینا بقیرو دیدن)

من از نزدیک رشته تجربی رو لمس نکردم حتی کتاب زیست رو ندیدم از نزدیک و اینا صرفا چیزایی بود ک دیده بودم از اطرافیان و هم مدرسه ای ها

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ممنون از پاسخ ندادتون فمیدم اندازه خدم اطلاع دارین ))))

ر.ا: استارتر عزیز من نفهمیدم از اینکه میترسین بهتون بگن ترشیده و... میخواین زودتر ازدواج کنین یا کلا خودتونم میخواین ک زودتر ازدواج کنین ( اختیار)؟ :/
      نه نه،من به هیچ کدوم از کیسای ازدواج تاحالا حتی فکرم نکردم،دلسوزیای اونام واسم مهم نیست،چون منو با دختراشون و دخترای دیگه ی فامیل که با دیپلم توی ۱۹ ۲۰ ازدواج کردن مقایسه میکنن پس حرفاشون مطابق دنیای ذهنیه خودشونه،من حرفم اینه که من دارم واسه پزشکی تلاش میکنم،هدفم پزشکیه،نه دندون نه دارو نه پرستاری،درحالیکه مامانم میگه فکر پزشکیو فراموش کن چون باید ازدواجوکل زندگیتو فدا کنی..ولی من دندون پزشکی اصللاااا دوست ندارم،وقتی فک میکنم دندون هدفمه و بحاطر اون دارم درس میخونم دلسرد و بی انگیزه میشم..

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar7713 نمایش پست ها
      نه نه،من به هیچ کدوم از کیسای ازدواج تاحالا حتی فکرم نکردم،دلسوزیای اونام واسم مهم نیست،چون منو با دختراشون و دخترای دیگه ی فامیل که با دیپلم توی ۱۹ ۲۰ ازدواج کردن مقایسه میکنن پس حرفاشون مطابق دنیای ذهنیه خودشونه،من حرفم اینه که من دارم واسه پزشکی تلاش میکنم،هدفم پزشکیه،نه دندون نه دارو نه پرستاری،درحالیکه مامانم میگه فکر پزشکیو فراموش کن چون باید ازدواجوکل زندگیتو فدا کنی..ولی من دندون پزشکی اصللاااا دوست ندارم،وقتی فک میکنم دندون هدفمه و بحاطر اون دارم درس میخونم دلسرد و بی انگیزه میشم..
      خب اینارو به مامانت هم گفتی؟ اگ اره چی گفته؟ خب دندون ک باقلوا نیس راحت بدس بیاد!!! ک بعضیا راهنمایی میکنن برو دندون ، تو همین الانشم ازش متنفری حالا چ برسه به واحداش تو دانشگا ! چطور میتونی دووم بیاری... ب هرحال ی تحقیق درست حسابی کن یا با ی مشاور حرف بزن مامانت هم خب خوشحالی و راحتیه تورو میخواد شاید فک میکنه زیاد اطلاع نداری |||

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar7713 نمایش پست ها
      واسه پزشکی تلاش میکنم،هدفم پزشکیه،نه دندون نه دارو نه پرستاری،درحالیکه مامانم میگه فکر پزشکیو فراموش کن چون باید ازدواجوکل زندگیتو فدا کنی..ولی من دندون پزشکی اصللاااا دوست ندارم،وقتی فک میکنم دندون هدفمه و بحاطر اون دارم درس میخونم دلسرد و بی انگیزه میشم..
      فعلا برو سراغ درس
      ایشالا رتبه کنکورت که اومد ... موقع انتخاب رشته برو و درست حسابی درمورد رشته ها تحقیق کن و با چشم باز انتخاب کن
      علاقه رو نمیشه فاکتور مطمعنی درنظر گرفت... چون وقتی ما تابه حال اون شرایط رو تجربه نکردیم از کجا میدونیم علاقه داریم یا نه ؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب الان خواستگار داری؟
      بله،ولی تو این چندساله هرکی اومده حتی اسمشم نپرسیدم،ندید رد کردم،اصلا فکر ازدواجو نمیکنم چون من هنوز بلاتکلیفم،یه دختره دیپلمه ام که با ازدواج باید برم خونه داری و شوهرداری کنم ..به قول مامانم باید یه فرقی بین من با مامانم که ۳۰ سال پیش ازدواج کرده و شده یه زن خونه دار و بعدشم بچه باشه....توهین نمیکنماااا به خانه دارای عزیز،ولی خب دیدگاه من اینه..حتی اگه اشتباه باشه

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خب اینارو به مامانت هم گفتی؟ اگ اره چی گفته؟ خب دندون ک باقلوا نیس راحت بدس بیاد!!! ک بعضیا راهنمایی میکنن برو دندون ، تو همین الانشم ازش متنفری حالا چ برسه به واحداش تو دانشگا ! چطور میتونی دووم بیاری... ب هرحال ی تحقیق درست حسابی کن یا با ی مشاور حرف بزن مامانت هم خب خوشحالی و راحتیه تورو میخواد شاید فک میکنه زیاد اطلاع نداری |||
      اره بهش گفتم گفت من پشتتم هرتصمیمی بگیری،در ضمن گفتم تاپارسال از زیست متنفر بودم الان عاشقشم و از همه بیشتر میخونمش،با زیست سفید که نمیتونستم زیر ۱۰ هزار شم

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن