خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 77
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      از این کلمه خوشم نمیاد ولی خوب شما دختری،هیچ لزومی نداره تا پایان تخصص صبر کنی تا مثلا شغل پیدا کنی و بعد ازدواج کنی هر موقع بخوای(حتی در حین تحصیل) میتونی ازدواج کنی
      نظرت درمورد منه پسر چیه ؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Infinite_Delusion نمایش پست ها
      نظرت درمورد منه پسر چیه ؟
      شما اول باید درستو تموم کنی بعد مشرف شی به خدمت مقدس سربازی شغل پیدا کنی بعد خونه و ماشین بعد ازدواج
      (شوخی)

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      دوستان الان همتون حداقل بالای 18 سال هستند!حرفای بچگانه بشین بخون،تو میتونی و اینا رو خواهشا نزنید چون خودتون هم میدونید نمیشه
      اصلا یه ضرب المثل داریم میگه:طرف هم خره رو میخواد و هم خرما!
      خواهر من تصمیم زندگی خودتونه مام فقط در حد نظر دهی همراتونیم و تصمیم با شماست
      خواهشا عقلانی تصمیم بگیر تا خدای نکرده پشیمون نشی
      اگر تو این دنیا قرار بود به همه اهدافمون برسیم دیگه خدا بیکار نبود برزخ رو برای ما قرار بده!
      ببخشید چطوری میشه تاپیک رو حذف کرد؟من اخه چون تازه عضوشدم بلد نیستم..

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      شما اول باید درستو تموم کنی بعد مشرف شی به خدمت مقدس سربازی شغل پیدا کنی بعد خونه و ماشین بعد ازدواج
      (شوخی)
      داداش دانشجوی پزشکی ام

وضع اقتصادی خانواده داغونه
      قصدم هم این هست که درس ودانشگاه رو روش متمرکز باشم ، درکنارش یه کاری درحد یکی دو تومن که پول توجیبیم دربیاد داشته باشم
      بعنوان دانشجوی پزشکی هم وقتی اینترن شدیم (بعداز 4 یا 5 سال) تازه یه 800 هزار تومن میذارن کف دستمون
      بعداز 7 سال باید برم طرح مناطق محروم که چون بعنوان سرباز میرم حقوقش کمتره

بعداز طرح مناطق محروم باید برم بخونم برای آزمون تخصص بعدش 4 یا 5 سال بعنوان رزیدنت توی بیمارستانا کشیک بدم و حقوقش هم حدود 1 تومنه
      بعدش باید چندسالی برم طرح خدمت تخصص
      بعداز تازه یه پولی میاد تو جیبم

بنظرت همین الآن اقدام کنم برای ازدواج یا نگه دارم همون 35 یا 36 سالگی
      (جدی)

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar7713 نمایش پست ها
      ببخشید چطوری میشه تاپیک رو حذف کرد؟من اخه چون تازه عضوشدم بلد نیستم..
      @Araz@
      @
      Faraz@

به خواسته ی شان جامه ی عمل بپوشانید و تاپیک رو حذف بنمایید...با تشکر
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 06 اسفند 1399 در ساعت 18:01

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام،
      اولین تاپیکمه..
      من کنکور اولم ۹۵ بود،رتبم حدود ۳۰ هزار منطقه ۳ شد،رتبه های سه تا کنکور بعدیم هم حدود ۲۹ هزار و اینا.من ۴ سال تو رویا بودم،هرسال تا عید شل و ول میخوندم و بعد عیدم رها میکردم..تااینکه پارسال با یه مشاوره اشناشدم،معروف نبود اما حسابی منو ازخواب بیدار کرد....من تو کل این ۴ سال زیستو سفید میزاشتم چون متنفر بودم ازش..پارسال با حرفای اون مشاور شروع کردم به خوندن..اما دیر..تازه اردیبشهت شروع کردم...رتبم شد زیر ۱۰ هزار....تااازه فهمیدم درس یعنی چی..خلاصه امسال خیلی زیاد امید دارم به قبولی..یعنی تاقبول نشم محاله دانشگاه برم..الان یه مشکلی پیش اومده واسم...راستش من دخترم و ۲۲ سالمه..تو فامیل و کلن خانواده ی ما اولن که دخترا تا نهایت ۲۱ ۲۲ ازدواج میکنن،دومن هیچکس اهل تحصیل انچنانی وپزشکی و مهندسی و رشته های تاپ نیست،نهایت یه لیسانس معمولی از پیام نور یا ازاد بگیرن تازه اونم بعضیاشون...اکثر دخترام با دیپلم ازدواج میکنن(قصد توهین ندارم به دیپلمه ها یا ازاد و پیام نورااااا!!!فقط میخام سطح تحصیلی اونارو توضیح بدم)حالا الان دخترای همسن من تو فامیل همه ازدواج کردن..فشارا اومده رومن که ازدواج کن...نه که فشار اما دلسوزانه و به چشم دختر ترشیده بهم میگن دیگه کی میخای ازدواج کنی!!!!!!!اینم بگم تاالان مامانم مثل کوه پشتم بودـ.که فقط درس بخونم و وارد پزشکی شم اما چند روزه بهم میگه تلاشتو بکن دندون پزشکی قبول شی...میگه پزشکی کل عمرتو میگیره وقتی تازه ۲۳ سالگی میخای واردش شی..میگه پس کی میخای ازدواج کنی کی میخای بچه دار شی...حرفاش مثل پتک بود تو سرم...من به دندون و داروو و هیچچچچی علاقه ندارم..من رویای بزرگم پزشکیه،فقط پزشکی..حالا الان میگید تو اول قبول شوووو بعد فکرشو کن ،من از جون دارم واسش تلاش میکنم،میدونم که بهش میرسم،....یعنی واقعا اینجوریه؟دخترایی که ۲۳ ۲۴ این حدودا وارد پزشکی میشن واسه ازدواج و بچه دارشدن به مشکل برمیخورن؟؟پس چجوری خیلیا بعد لیسانس و فوق دوباره کنکور میدن؟تروخدا اگه نمونه ای مثل من میشناسید بگید ...خیلی دلسرد شدم از درس خوندن..اینده مبهمه واسم..
      سلام تبریک میگم که در راه هدفت تلاش میکنی...
      در رابطه با این اداب و رسوم قدیمی،تو که نمیخوای بزاری یه عده پیر مرد پیرزن که صد ها سال پیش به یه چیزی معتقد بودن و اونو تحمیل کردن به نسل بعد،بزاری سرنوشتتو عوض کنه ...
      این دیدگاه جنسیتی و ضد زن فکر کنم تاریخش تموم شده باشه...
      ضمنا شاید بعد ازدواج اون اقا موافق تحصیل شما نباشن به هر دلیلی اونوقت حاضرید اونو ترجیح بدید به علاقتون؟
      اگرم کسی هست که بهش علاقه دارید میتونید بگید که هدفتون چیه و صبر کنن تا بعد اینکه رسیدید بهش...
      در رابطه با سن هم اصلا نگران نباشید،چند وقت پیش توی یه تاپیک گفتم که یکی از هم شهریامون با 47 سال سن با پسر کنکوریش درس خوند و اون پزشکی قبول شد ولی پسرش نه
      گیرم چند سالم دیر وارد دانشگاه شی خب که چی ؟ چیزی که ازت که کم نشده ...
      پس موفق باشی دم اون مشاورم گرم که موتورتو روشن کرد.
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 06 اسفند 1399 در ساعت 17:48

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خواهر منم دانشجو بود ازدواج کرد

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      داداش دانشجوی پزشکی ام

وضع اقتصادی خانواده داغونه
      قصدم هم این هست که درس ودانشگاه رو روش متمرکز باشم ، درکنارش یه کاری درحد یکی دو تومن که پول توجیبیم دربیاد داشته باشم
      بعنوان دانشجوی پزشکی هم وقتی اینترن شدیم (بعداز 4 یا 5 سال) تازه یه 800 هزار تومن میذارن کف دستمون
      بعداز 7 سال باید برم طرح مناطق محروم که چون بعنوان سرباز میرم حقوقش کمتره

بعداز طرح مناطق محروم باید برم بخونم برای آزمون تخصص بعدش 4 یا 5 سال بعنوان رزیدنت توی بیمارستانا کشیک بدم و حقوقش هم حدود 1 تومنه
      بعدش باید چندسالی برم طرح خدمت تخصص
      بعداز تازه یه پولی میاد تو جیبم

بنظرت همین الآن اقدام کنم برای ازدواج یا نگه دارم همون 35 یا 36 سالگی
      (جدی)
      برو ی دختر خر پول پیدا کن

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      برو ی دختر خر پول پیدا کن
      چشم

خودت سراغ نداری ؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چشم

خودت سراغ نداری ؟
      تو دانشگاهای تهران ک فراوونه پدر و مادر دکترو جراح دختره با سهمیه علمی رفته

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،
      اولین تاپیکمه..
      من کنکور اولم ۹۵ بود،رتبم حدود ۳۰ هزار منطقه ۳ شد،رتبه های سه تا کنکور بعدیم هم حدود ۲۹ هزار و اینا.من ۴ سال تو رویا بودم،هرسال تا عید شل و ول میخوندم و بعد عیدم رها میکردم..تااینکه پارسال با یه مشاوره اشناشدم،معروف نبود اما حسابی منو ازخواب بیدار کرد....من تو کل این ۴ سال زیستو سفید میزاشتم چون متنفر بودم ازش..پارسال با حرفای اون مشاور شروع کردم به خوندن..اما دیر..تازه اردیبشهت شروع کردم...رتبم شد زیر ۱۰ هزار....تااازه فهمیدم درس یعنی چی..خلاصه امسال خیلی زیاد امید دارم به قبولی..یعنی تاقبول نشم محاله دانشگاه برم..الان یه مشکلی پیش اومده واسم...راستش من دخترم و ۲۲ سالمه..تو فامیل و کلن خانواده ی ما اولن که دخترا تا نهایت ۲۱ ۲۲ ازدواج میکنن،دومن هیچکس اهل تحصیل انچنانی وپزشکی و مهندسی و رشته های تاپ نیست،نهایت یه لیسانس معمولی از پیام نور یا ازاد بگیرن تازه اونم بعضیاشون...اکثر دخترام با دیپلم ازدواج میکنن(قصد توهین ندارم به دیپلمه ها یا ازاد و پیام نورااااا!!!فقط میخام سطح تحصیلی اونارو توضیح بدم)حالا الان دخترای همسن من تو فامیل همه ازدواج کردن..فشارا اومده رومن که ازدواج کن...نه که فشار اما دلسوزانه و به چشم دختر ترشیده بهم میگن دیگه کی میخای ازدواج کنی!!!!!!!اینم بگم تاالان مامانم مثل کوه پشتم بودـ.که فقط درس بخونم و وارد پزشکی شم اما چند روزه بهم میگه تلاشتو بکن دندون پزشکی قبول شی...میگه پزشکی کل عمرتو میگیره وقتی تازه ۲۳ سالگی میخای واردش شی..میگه پس کی میخای ازدواج کنی کی میخای بچه دار شی...حرفاش مثل پتک بود تو سرم...من به دندون و داروو و هیچچچچی علاقه ندارم..من رویای بزرگم پزشکیه،فقط پزشکی..حالا الان میگید تو اول قبول شوووو بعد فکرشو کن ،من از جون دارم واسش تلاش میکنم،میدونم که بهش میرسم،....یعنی واقعا اینجوریه؟دخترایی که ۲۳ ۲۴ این حدودا وارد پزشکی میشن واسه ازدواج و بچه دارشدن به مشکل برمیخورن؟؟پس چجوری خیلیا بعد لیسانس و فوق دوباره کنکور میدن؟تروخدا اگه نمونه ای مثل من میشناسید بگید ...خیلی دلسرد شدم از درس خوندن..اینده مبهمه واسم..
      قصدم تمسخر و .. نیست کلا ترجیح میدم همیشه رک باشم .
      قبول دارم شرایط خانوادگیت سنتی است و با این جور مسائل برخورد داشتن واقعا اذیت کننده است .
      اما صحبت هات با کمال احترام خیلی بچگونه بود تو مسئول زندگی خودتی تا خودت هم نخوای قرار نیست ازدواج کنی.
      لزوما ازدواج هم آدم ها رو خوشبخت نمیکنه خیلی وقت ها تنهایی بهتر از یه رابطه سمی است.
      فکر کنم امسال کنکوری هستی جای این افکار فقط بشین بخون حتی انجمن هم نیا .
      اینم یادت باش واس فرار از این موقعیت و حرف ها تنها راهت مستقل شدنه استقلال هم قدرت میاره هم اعتماد به نفس.
      قول میدم چند سال دیگه به حرف های امروزت میخندی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،
      اولین تاپیکمه..
      سلام دوست عزیز شما با این پتانسیلی که داری ادامه بده و به حرف هایی که میزنن توجه نکن مطمئن باش هیچ کس چه امید داشته باشه به تو چه نه هیچ کاری برای تو نمیتونه بکنه پس به حرف های کسی گوش نکن و ادامه بده. ه نظر من کنکور و ازدواج دوتا چیز متضاد هم هستن شما اگه ازدواج کنی کم کم باید کنکور رد ببوسی بزاری کنار. بعد از اون هم وقتی قبول بشی همه واست سرو دست می‌شکنن و میتونی با کسی که سطح علمی به اندازه تو داره ازدواج کنی. بعد از قبول شدن میتونی ازدواج کنی و بچه داربشی چیزی که من شنیدم و دیدم این بوده که برای بچه ات میتونی دانشگاه نری و بعد از اینکه بچه ات به دنیا اومد ادامه بدی من دیدم حتی بعضی افراد در طول مدت تحصیل شون دوتا بچه داشتن پس نگران این چیز ها نباش و به رشته مورد علاقه ات فکر کن. نمیدونم این پست رو میبینی یا نه ولی این نصیحت برادرانه منه که فعلا فقط هدفت برات مهم باشه نه هیچ چیز دیگه. خدانگهدار

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگ انقد دیر میشه رسید به پول ، و اوناییم ک میخوان ب ازدواجن ، پ چرا همه پزشکیو میخوان ؟ بعدشم دندون ک میگن آسون تره ولی خو اگه سالشو بگی با دارو فقط یکی تا دوسال زودتره ://///
      پ.ن: یکی ج بده مارا از گمراهی نجات بده ||||
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

14. Top | #29
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نظر شخصی من اینه که با مادرتون موافقم . به نظرم دندون بخونید قطعا بهتر خواهد بود .

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام،
      اولین تاپیکمه..
      جوابتونو با همین مثال «عینی» میدم
      یه خانم داریم تو کلاسمون(ترم یک هستیم)
      31 سالشه
      لیسانس مهندسی پزشکی داره و تو شرکتی مشغول به کاره(یحتمل میزنه بیرون)
      یه دختر نه ساله هم داره :/
      تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن