خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

كمك در مورد هندسه

سلام
      مي شه راهنمايي كنيد چجوري مي شه هندسه پايه رو خوند ؟
      الان من دو تا مشكل دارم
      يكي اينكه وقت نم كنم تستا ي الگو روبزنم ، دوم اينه واقعا تست خلاقيت مي خواد كه من ندارم
      ممنون مي شم كه منو ازاين سردر گمي در باريد.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خلاقیت از رو هوا نمیاد
      منم هندسه ام داغون بود قلمچی تا سوم 10 تا 30 درصد میزدم. ولی پارسال کلی تمرین کردن چند آزمون 100 هم زدم. تنها راهش اینه که بعد از خوندن درس تمرین زیاد حل کنی.اگه دیدی بلد نیستی جواب سوالو نگاه کن ببین چجوری حل کرده.بعد خودت بشین حل کن.اگه دوباره نتونستی تکرار کن.انقدر تکرار کن که کاملا یاد بگیری.
      مرور هم یادت نره. مثلا اگه امروز یه تمرین حل کردی 2-3 روز دیگه برو سراغ همون تمرین ببین بازم بلدی حل کنی؟
      کتاب الگو هم خیلی خوبه. سعی کن کار کنی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تست های سراسری سال قبل خیلی کمکتون میکنه!!سعی کنید فرمول محور نباشین تو هندسه!!من این هفته نخونده 20% زدم!!چون حالم بد شد!!اما همیشه درصد هندسه ام بالا 60 70 میشه!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.Shokouhi نمایش پست ها
      سلام
      خلاقیت از رو هوا نمیاد
      منم هندسه ام داغون بود قلمچی تا سوم 10 تا 30 درصد میزدم. ولی پارسال کلی تمرین کردن چند آزمون 100 هم زدم. تنها راهش اینه که بعد از خوندن درس تمرین زیاد حل کنی.اگه دیدی بلد نیستی جواب سوالو نگاه کن ببین چجوری حل کرده.بعد خودت بشین حل کن.اگه دوباره نتونستی تکرار کن.انقدر تکرار کن که کاملا یاد بگیری.
      مرور هم یادت نره. مثلا اگه امروز یه تمرین حل کردی 2-3 روز دیگه برو سراغ همون تمرین ببین بازم بلدی حل کنی؟
      کتاب الگو هم خیلی خوبه. سعی کن کار کنی.
      من اين ازمو اينكارو كردمبا توه به زمانم تا نصف تمريناش رو فقط حل كردم و بقيش موند ، كلا خيلي گيجم كرد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن