خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 94 از 94

موضوع: تست های مهم

1. Top | #91
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      میبینم که معلما نکته میکنن که اقا سنا : روشنی / ثنا : ستایش
      خب از اون جهت که بنده در کشف مزخرفات سابقه بی بدیل دارم ( بدون ریا) برا اینم یه چیز شعری اختراع کرده بودم پارسال و هنوز که هنوزه یادمه

جا داره لابلای بحث یه خواهشی از مدیریت سایت بکنم که اجازه بده من تاپیک بزنم ولی حذفش نکنه تا من بتونم واقعا این خزبلاتی که کشف کردم رو به نحوی اشتراک ( معادل بیگانه : Share) بکنم . گرچه قدری از اصول اخلاقی پرته اما داوطلب رو متحول میکنه این نکته های حفظی مثبت 18
      بگذریم

اقا جان ما شاعری داریم به نام سنایی غزنوی! این بیچاره نام خانوادگیش سنایی بوده ! از اون جهت سنا هم باس در شان یه شهرت باشه که به شاعر و مداح ایرانی این لقب رو بدن ! خب روشنی میتونه شهرت باشه کَما که الانم داریم مثلا گوگوش روشنی !! ( همینطوری گوگوش گفتم شما میتونی ابی بگی) اما مثلا ستایشی نمیتونه شهرت باشه ! پس کل اینهمه چیز شعری که سرودم اینه که از سین سنا یاد سنایی بیوفتین و از اونجا بگین معنیش میشه روشنی .

از طرفی هم یدونه ثنا موند ، قدیم ندیما که صدا سیما برا بچه ها ارزش قائل بود یه چیز مزخرفی رو تبلیغ میکرد به نام ثنا !
      چی یادتون نیست؟
      بابا همون لبتاب پلاستیکی که تبلیغاتش میخوند ثنا دوست خوب ما ، دوست همه بچه ها !

خب ولی چون صدا سیما تازه سریالی به نام ستایش رو پخش میکرد نمیزاشت ما با این ثنا لبتابه بیشتر اشنا شیم و مجبور بودیم بشینیم سریال ستایش ببینیم ! ( ماهواره هم داشتیم ولی نمیزیدیم کارتون نتورک نمیدونم چرا)

خب از اینجام ثنا = ستایش

فعلا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #92
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      screenshot-2021-05-04-094728.png

صرفا برای اذیت

ابرتستیست برا خودش اما ابکیه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B5%DB%B2%DB%B1_%DB%B1%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B4%DB%B2.jpg

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArweNN نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۱۰۵۲۱_۱۰۴۱۴۲.jpg
مشاهده: 29
حجم: 41.5 کیلو بایت
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B6%DB%B0%DB%B3_%DB%B1%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B4%DB%B8.jpg
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B6%DB%B0%DB%B3_%DB%B1%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B2%DB%B1.jpg

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن