خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

بچه ها واسه مشاوره کنکور از کجا باید شروع کرد؟

سلام دوستان وقتتون بخیر. من واقعا دیگه سردار آزمون شدم به نظرم. هم تو رشته ریاضی و هم تجربی رتبه و رشته خوبی به دست آوردم و واقعا دلم می خواد استفاده کنم. علمش رو هم دارم(البته نه کامل در حد خودم و قطعا روی خودم کار می کنم). از کجا باید شروع کرد؟ همین اصفهان من چندتا موسسه رفتم ده تا دانش آموز به آدم میدن و اصن پول خوبی نمیدن. می خوام اگه بشه تو این زمان دانشجویی یه کمک خرجی واسه خودم داشته باشم. اگه کسی میدونه از کجا باید شروع کرد ممنون میشم راهنمایی کنه. مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر. من واقعا دیگه سردار آزمون شدم به نظرم. هم تو رشته ریاضی و هم تجربی رتبه و رشته خوبی به دست آوردم و واقعا دلم می خواد استفاده کنم. علمش رو هم دارم(البته نه کامل در حد خودم و قطعا روی خودم کار می کنم). از کجا باید شروع کرد؟ همین اصفهان من چندتا موسسه رفتم ده تا دانش آموز به آدم میدن و اصن پول خوبی نمیدن. می خوام اگه بشه تو این زمان دانشجویی یه کمک خرجی واسه خودم داشته باشم. اگه کسی میدونه از کجا باید شروع کرد ممنون میشم راهنمایی کنه. مرسی
      با گروه های مشاوره همکاری کن مثل گاماس ۲۰...خودتو تو سایت قلم چی معروف کن پیج و کانال بزن...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      با گروه های مشاوره همکاری کن مثل گاماس ۲۰...خودتو تو سایت قلم چی معروف کن پیج و کانال بزن...
      پیچ و کانال رو امتحان کردم فایده ای نداشته.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداش اینکه میگی چندتا موسسه رفتی ولی پول خوبی نمیدن
      نباید انتظار داشته باشی که همین ب بسم الله رقم های آنچنانی دریافت کنی.... همین ۱۰ تا دانش آموزی که میگی اگه واقعن درست هدایتشون کنی خودش باعث میشه کم کم بچه های بیشتری باهات آشنا بشن و رقم هم بالاتر بره
      از یه لحاظ هم ، من و شما علم مشاوره نداریم و فقط تجربه شخصی داریم و نمیشه براساس تجربه شخصی بیایم مستقل چندین نفر رو راهنمایی که نه بلکه گمراه تر کنیم

اگه همین اول کاری دنبال درامد هستی شاید عضو این گروه های مشاوره ای دانشجوهای هم دانشگاهیت بشی بهتره ، البته باید کار اون گروه بگیره تا به درامد برسه وگرنه اون هم اوایل حتی مجبوری رایگان کارکنی تا اعتماد بقیه جلب بشه

اگه توان تدریس داری میتونی روی اون تمرکز کنی ، درامدش نسبت به مشاوره بهتره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      داداش اینکه میگی چندتا موسسه رفتی ولی پول خوبی نمیدن
      نباید انتظار داشته باشی که همین ب بسم الله رقم های آنچنانی دریافت کنی.... همین ۱۰ تا دانش آموزی که میگی اگه واقعن درست هدایتشون کنی خودش باعث میشه کم کم بچه های بیشتری باهات آشنا بشن و رقم هم بالاتر بره
      از یه لحاظ هم ، من و شما علم مشاوره نداریم و فقط تجربه شخصی داریم و نمیشه براساس تجربه شخصی بیایم مستقل چندین نفر رو راهنمایی که نه بلکه گمراه تر کنیم

اگه همین اول کاری دنبال درامد هستی شاید عضو این گروه های مشاوره ای دانشجوهای هم دانشگاهیت بشی بهتره ، البته باید کار اون گروه بگیره تا به درامد برسه وگرنه اون هم اوایل حتی مجبوری رایگان کارکنی تا اعتماد بقیه جلب بشه

اگه توان تدریس داری میتونی روی اون تمرکز کنی ، درامدش نسبت به مشاوره بهتره
      سلام خوبی؟ ببین این که میگم پول خوبی نمیدن واقعا پول خوبی نیست. فکرشو بکن ازم میخوان برنامه بدم گزارش کار بگیرم تماس بگیرم باهاشون حضوری صحبت کنم و هر دانش آموز 50 هزار تومن! خب این واقعا درست نیست. منم دنبال پول آنچنانی نیستم بالاخره باید از یه جا شروع کرد کما اینکه سال 95 که صنعتی اصفهان درس میخوندم ی گروه مشاوره کنکور داشتیم و اونجا فعالیت می کردم. فعلا نمیدونم واقعا. به دو تا پیام دادم میگه رتبه زیر هزار می خوایم -_-

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام خوبی؟ ببین این که میگم پول خوبی نمیدن واقعا پول خوبی نیست. فکرشو بکن ازم میخوان برنامه بدم گزارش کار بگیرم تماس بگیرم باهاشون حضوری صحبت کنم و هر دانش آموز 50 هزار تومن! خب این واقعا درست نیست. منم دنبال پول آنچنانی نیستم بالاخره باید از یه جا شروع کرد کما اینکه سال 95 که صنعتی اصفهان درس میخوندم ی گروه مشاوره کنکور داشتیم و اونجا فعالیت می کردم. فعلا نمیدونم واقعا. به دو تا پیام دادم میگه رتبه زیر هزار می خوایم -_-
      میدونم چی میگی

کلن این مراکز مشاوره ای یه مشاور بعنوان ویترین میشینه توی دفتر ولی پشت صحنه 99 درصد کار رو یه نفر دیگه انجام میده.....
      اگه بخوای بعنوان شغل بهش نگاه کنی باید اوایل با دریافتی کم بسازی بعداز اینکه روی دور افتادی و چندنفر شناختنت میتونی مستقل بشی یا بری روی راس کارها
      اما اگه فقط بعنوان کمک خرج میخوای بهش نگاه کنی و یه پول تو جیبی برات دربیاد و تمرکز اصلی رو روی درس و دانشگاه بذاری ، چاره ای جز قانع بودن به همون 500 تومن نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میدونم چی میگی

کلن این مراکز مشاوره ای یه مشاور بعنوان ویترین میشینه توی دفتر ولی پشت صحنه 99 درصد کار رو یه نفر دیگه انجام میده.....
      اگه بخوای بعنوان شغل بهش نگاه کنی باید اوایل با دریافتی کم بسازی بعداز اینکه روی دور افتادی و چندنفر شناختنت میتونی مستقل بشی یا بری روی راس کارها
      اما اگه فقط بعنوان کمک خرج میخوای بهش نگاه کنی و یه پول تو جیبی برات دربیاد و تمرکز اصلی رو روی درس و دانشگاه بذاری ، چاره ای جز قانع بودن به همون 500 تومن نیست
      500 تومن اخه پول تو جیبی هم نیس این موسسه ای که این داداشمون رفته دیگه خیلی میخوان بیگاری بکشن
      ولی خب این چیزا به رتبه کنکورت هم بستگی داره تا حدودی...بنظرم ادم مستقل باشه بهتر میتونه کار خودشو کنه و درست تر بقیه رو راهنمایی کنه البته خب باید یه رتبه خوبی داشته باشی و کار مشاوره هم بلد باشی که بشه بهت اطمینان کرد
      اول کار هم میشه بیشتر با دانش اموزای پایه کار کرد که ریسکش کمتره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یه ماه و نیمه دارم کارمیکنم هنوز همون 500 رو هم نگرفتم

بیام جزو مشاورای همین سایت بشم؟ هرروز بهم زنگ بزنید ولی بجای سوال مشاوره ای بگیم بخندیم پولتون روهم کمک خرج من بدید در راه خدا

اگه میخواستی میتونستی 500 رو تا الان بگیری دیگه حداقل
      یعنی قیافتو هر روز اون پایین ببینیم که زیرش نوشته برای دریافت مشاوره کلیک کنید ؟ بیخیال

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه خیر... با آراز هماهنگ میکنم یکی از عکسای پروفایلم رو میذاریم و اسم هم فقط نام کاربری انجمن
      ایده جالبیه اگه تونستی عملیش کنی خودم باهات مشاوره برمیدارم

10. Top | #10
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه خیر... با آراز هماهنگ میکنم یکی از عکسای پروفایلم رو میذاریم و اسم هم فقط نام کاربری انجمن
      زیرو
      تو از اولش گمنام بودی یا یه جایی از همین انجمن خودتو معرفی کردی ولی من ندیدم؟؟؟؟
      از سر کنجکاویه ها،
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها

زیرو
      تو از اولش گمنام بودی یا یه جایی از همین انجمن خودتو معرفی کردی ولی من ندیدم؟؟؟؟
      از سر کنجکاویه ها،
      تقریبن همه توی انجمن گمنامن دیگه

چه انتظارایی از آدم داریدا

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها

زیرو
      از سر کنجکاویه ها،
      خیلی سکرته داداشمونفقط اسم کوچیک و شهربقیه رو فقط خودش میدونه و خدا
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

منو کشف هویت کردناسم کوچیکمم برملا شد با پروفایلمالبته همچین آدم معروفیم نیستما

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اسم کوچیکی که گفتم فیک بود

شهر رو از کجا میدونی ؟ ... راجع به شهر چیزی نگفتم
      جریان اسمو تو امتیاز میگم

جریان شهرم تو پ.خ

15. Top | #15
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نه بابا کجا؟ رتبه برترا دیگه گمنام نیستن که/:
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن