خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برای جمعبندی و کلاس نکته و تست سوالاتی دارم

***متن این تاپیک توسط نویسنده پاک شده است***
      ویرایش توسط ZAh_Akb : 10 اردیبهشت 1400 در ساعت 12:39

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا ا نمایش پست ها
      چه رنگ بدی انتخاب کردم������ من اولین بارم بود. ������
      میخوای یه فیلم آموزش ویرایش پست بفرستم

پایین پستت رو نگاه کن ... نوشته ویرایش پست ... میتونی رنگش رو تغییر بدی

فایل پیوست 96405

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم ⚘
      ممنون میشم از شما که یه سری موضوعاتی رو برام شفاف کنید که از ابهام دربیام������
      جمعبندی رو چه زمانی شروع کنیم؟ و چه زمانی تمام کنیم؟(مرور درس ها )
      آزمون های سه روز یکبار رو چه زمانی شروع کنیم؟
      برای ریاضی و زیست میخوام نکته و تست استاد مویینی و استاد خیر اندیش رو برم؟ تابحال با این دو استاد کلاس داشتین؟
      آزمون های عمومی رو از ۱۵ فروردین شرو کنیم؟
      چه کارهایی از الان تا دوران جمعبندی انجام بدیم که بدردمون بخوره تو اون دوران؟

درضمن من تازه آزمون قلمچی ثبت نام کردم، اگر لطف کنید در مورد نحوه آزمون دادن و تحلیل آزمون توضیح بدین، یا به تاپیکی در این باره منو منتقل کنید
      ممنونتون میشم�������������� ����

پ.ن: من پارسال جمعبندی افتضاحی داشتم، چون بطور کاملا مضحکی تمام کلاس های نکته و تست رو شرکت کرده بودم که تا سه هفته قبل کنکور ادامه داشت و
      من نتونستم مروری زوی جزوات داشته باشم و حتی یک آزمون هم نزدم������
      امسال نمیخوام اشتباهم رو تکرار کنم.

و در آخر بابت سوالات زیادم عذرخواهی میکنم������������
      برای شروع جمع بندی نمیشه برای همه زمان یکسانی مشخص کرد
      مثلن من خودم سال قبل میشه گفت از عید وارد جمع بندی شدم و 5 ماه دوران جمع بندیم بخاطر تعویق کنکور طول کشید .... این طولانی شدنه به معنای واقعی باعث پسرفتم شد انقدر همه ی آزمونای آزمایشی و ماز و کنکورای سال قبل رو زدم که دیگه برای یه مدت منبع آزمونی هم نداشتم ... تعویق قشنگ گند زد به همه ی برنامه هایی که ریخته بودم ... ترازم هم بخاطر این طولانی شدن دوران جمع بندی از 7 هزار به 5 و خورده ای رسید ( ماه آخر کنکور یکی دوتا آزمون 5 هزار شدم )

خلاصه از خاطره بازی بگذریم
      اینکه دوران جمع بندی رو چه زمانی شروع کنیم به یکسری چیزها هم بستگی داره ... مثلن بچه هایی که با بودجه بندی آزمون خاصی جلو اومدن مسیر اصلیشون هم طبق برنامه زمانی آزمون منطبق میشه
      یک سری بچه هایی هم که آزمون نمیدن یا یکم دیرتر استارت زدن ، برنامه جدایی دارن که اونم بستگی به هرشخص داره

اغلب آزمون های سه روز یکبار رو حدود 45 روز آخر شروع میکنن ( مورد داشتیم زودتر یا دیرترم شروع کرده)
      چون تجربه کلاس آنلاین نداشتم درمورد دبیراهم نظری ندارم برای گفتن

آزمون های عمومی سایر رشته ها رو میتونی از اواخر اسفند استارت بزنی ( اگه اغلب بخش های عمومی رو یه پیش زمینه برای خودت ساختی) یا بصورت شبیه سازی شده مثل شرایط کنکور یا بصورت درس به درس و مبحثی میتونی بزنی... اینکار رو حتمن برای عمومی ها انجام بده چون قطعن تاثیرگذاره...تحلیل و برسی هم فراموش نشه ، حتی شده تست ها رو چندین بار بزن تا حفظ بشی

من تجربیاتی که ممکنه بدردتون بخوره رو توی این تاپیک نوشتم = http://forum.konkur.in/thread74152.html
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 03 اسفند 1399 در ساعت 20:56

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      مثلن من خودم سال قبل میشه گفت از عید وارد جمع بندی شدم و 5 ماه دوران جمع بندیم بخاطر تعویق کنکور طول کشید .... این طولانی شدنه به معنای واقعی باعث پسرفتم شد انقدر همه ی آزمونای آزمایشی و ماز و کنکورای سال قبل رو زدم که دیگه برای یه مدت منبع آزمونی هم نداشتم ... تعویق قشنگ گند زد به همه ی برنامه هایی که ریخته بودم ... ترازم هم بخاطر این طولانی شدن دوران جمع بندی از 7 هزار به 5 و خورده ای رسید ( ماه آخر کنکور یکی دوتا آزمون 5 هزار شدم )

اینکه دوران جمع بندی رو چه زمانی شروع کنیم به یکسری چیزها هم بستگی داره ... مثلن بچه هایی که با بودجه بندی آزمون خاصی جلو اومدن مسیر اصلیشون هم طبق برنامه زمانی آزمون منطبق میشه
      یک سری بچه هایی هم که آزمون نمیدن یا یکم دیرتر استارت زدن ، برنامه جدایی دارن که اونم بستگی به هرشخص داره

اغلب آزمون های سه روز یکبار رو حدود 45 روز آخر شروع میکنن ( مورد داشتیم زودتر یا دیرترم شروع کرده)

آزمون های عمومی سایر رشته ها رو میتونی از اواخر اسفند استارت بزنی ( اگه اغلب بخش های عمومی رو یه پیش زمینه برای خودت ساختی) یا بصورت شبیه سازی شده مثل شرایط کنکور یا بصورت درس به درس و مبحثی میتونی بزنی... اینکار رو حتمن برای عمومی ها انجام بده چون قطعن تاثیرگذاره...تحلیل و برسی هم فراموش نشه ، حتی شده تست ها رو چندین بار بزن تا حفظ بشی

من تجربیاتی که ممکنه بدردتون بخوره رو توی این تاپیک نوشتم = http://forum.konkur.in/thread74152.html
      ميشه يه تايپيك براي تحليل ازمونت بزني و اونجا كامل توضيح بدي خيلي نياز دارم
      ممنون زيرو جان

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Light نمایش پست ها
      ميشه يه تايپيك براي تحليل ازمونت بزني و اونجا كامل توضيح بدي خيلي نياز دارم
      ممنون زيرو جان
      اون بخش رو بولد کردم بخاطر این = هر چی دوست داری به اعضای انجمن بگو - صفحه 555

بذار به خاطراتم رجوع کنم ... اگه چیز بدرد بخوری یادم اومد چشم

اگه هم تاپیکش رو بزنم فکر نکنم چیز خاصی برای گفتن داشته باشم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون بخش رو بولد کردم بخاطر این = هر چی دوست داری به اعضای انجمن بگو - صفحه 555

بذار به خاطراتم رجوع کنم ... اگه چیز بدرد بخوری یادم اومد چشم

اگه هم تاپیکش رو بزنم فکر نکنم چیز خاصی برای گفتن داشته باشم
      ممنون infinite جان

شما هميشه حرف برا گفتن داري

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Light نمایش پست ها
      ممنون infinite جان

شما هميشه حرف برا گفتن داري
      دارم تاپیک مورد نظر رو مینویسم.... اگه خیلی بی خود از آب دربیاد تو جواب گویی گفته باشم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم ⚘ ممنون میشم از شما که یه سری موضوعاتی رو برام شفاف کنید که از ابهام دربیام������ جمعبندی رو چه زمانی شروع کنیم؟ و چه زمانی تمام کنیم؟(مرور درس ها ) آزمون های سه روز یکبار رو چه زمانی شروع کنیم؟ برای ریاضی و زیست میخوام نکته و تست استاد مویینی و استاد خیر اندیش رو برم؟ تابحال با این دو استاد کلاس داشتین؟ آزمون های عمومی رو از ۱۵ فروردین شرو کنیم؟ چه کارهایی از الان تا دوران جمعبندی انجام بدیم که بدردمون بخوره تو اون دوران؟ درضمن من تازه آزمون قلمچی ثبت نام کردم، اگر لطف کنید در مورد نحوه آزمون دادن و تحلیل آزمون توضیح بدین، یا به تاپیکی در این باره منو منتقل کنید ممنونتون میشم�������������� ���� پ.ن: من پارسال جمعبندی افتضاحی داشتم، چون بطور کاملا مضحکی تمام کلاس های نکته و تست رو شرکت کرده بودم که تا سه هفته قبل کنکور ادامه داشت و من نتونستم مروری زوی جزوات داشته باشم و حتی یک آزمون هم نزدم������ امسال نمیخوام اشتباهم رو تکرار کنم . و در آخر بابت سوالات زیادم عذرخواهی میکنم������������[/b]
      مویینی کلا توکلاساش کار خاصی انجام نمی ده انگار داری همون کتاباشو بصورت فیلم میبینی و جمع بندیم بستگی به این داره که درس هات کی تموم بشن اصولا اردیبهشت ماه به بعد میشه جمع بندی و اینکه ازمون هارو کی شروع کنی هروقت که بلدی درسارو وتا دوران جمع بندی ادامه برنامتو برو و عقب افتادگیاتو بخون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

من تجربیاتی که ممکنه بدردتون بخوره رو توی این تاپیک نوشتم =
      ی جای کارت مشکل داره کسی که اکثر ازمونارو بزنه تو1-2ماه انقدر(2000)افت نداره همونجوریم که ی نفر نمی تونه دو1-2ماه(2000)افزایش تراز داشته باشه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mani fathi نمایش پست ها
      ی جای کارت مشکل داره کسی که اکثر ازمونارو بزنه تو1-2ماه انقدر(2000)افت نداره همونجوریم که ی نفر نمی تونه دو1-2ماه(2000)افزایش تراز داشته باشه
      داداش یه دفعه ای که نبود
      به تدریج و کم کم افت شروع شد
      البته دلیل اصلیش هم یه موضوعی بود که توی تیرماه اتفاق افتاد... خبردار شدم که معافیت تحصیلیم مشکل داره و یکی دوهفته مطالعه نداشتم و درگیر رفع کردن مشکل سربازی بودم
      هم میشه یک نفر توی ماه های پایانی جهش تراز داشته باشه و هم میشه یک نفر افت شدید داشته باشه.... دیدم که میگم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      رفتم برات کارنامه هام رو پیدا کردم تا بلکه باور کنی میشه
      بیلاری باخ :

فایل پیوست 96409

فایل پیوست 96410

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Zero_Horizon;1697773] رفتم برات کارنامه هام رو پیدا کردم تا بلکه باور کنی میشه

ببینید اگر قرار بود ی نفر یسال تلاش کنه بعد 1ماه کل تلاشاش از بین بره که نمیشد اگه دقت کنی این دانش اموز300-400اف کرده و نمیگم که نیست بله شایدیکیاز7000بشه 5000ولی قطعا علت افت نیست شاید برنامش چیز دیگری بودی ولی همچین افت واقعی وجود ندارد اونم تو یک ماه و همینجورم همچین صعودی ی دانش اموز از تیر ماه خونده ترازش شده7000 بعد ی دانش اموز تو یماه اخر بخونه بشه 7000
      باز هم این امکانش هستولی دوباره درصورتی که اون پسره ی سال خونده باشه ولی با ازمونش پیش نرفته بعد چند تای اخرشو شرکت کنه درست حسابی در کل تراز بالا ی پروژه مستمر وچند ماهس ن ی ماه کسی باپایه صفر بشه7000و نه کسی بادرصد100بشه10درصد

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Mani fathi;1697774]

ببینید اگر قرار بود ی نفر یسال تلاش کنه بعد 1ماه کل تلاشاش از بین بره که نمیشد اگه دقت کنی این دانش اموز300-400اف کرده و نمیگم که نیست بله شایدیکیاز7000بشه 5000ولی قطعا علت افت نیست شاید برنامش چیز دیگری بودی ولی همچین افت واقعی وجود ندارد اونم تو یک ماه و همینجورم همچین صعودی ی دانش اموز از تیر ماه خونده ترازش شده7000 بعد ی دانش اموز تو یماه اخر بخونه بشه 7000
      باز هم این امکانش هستولی دوباره درصورتی که اون پسره ی سال خونده باشه ولی با ازمونش پیش نرفته بعد چند تای اخرشو شرکت کنه درست حسابی در کل تراز بالا ی پروژه مستمر وچند ماهس ن ی ماه کسی باپایه صفر بشه7000و نه کسی بادرصد100بشه10درصد
      داری قیمه ها رو میریزی تو ماستا

مگه من گفتم یکی که خرداد از صفر استارت بزنه میتونه تا تیر به اوج برسه ؟ !
      منظورم ما رو درست نگرفتی داداش ... استارت از صفر توی دوسه ماه پایانی ربطی به حرف من نداشت

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم ⚘ ممنون میشم از شما که یه سری موضوعاتی رو برام شفاف کنید که از ابهام دربیام������ جمعبندی رو چه زمانی شروع کنیم؟ و چه زمانی تمام کنیم؟(مرور درس ها ) آزمون های سه روز یکبار رو چه زمانی شروع کنیم؟ برای ریاضی و زیست میخوام نکته و تست استاد مویینی و استاد خیر اندیش رو برم؟ تابحال با این دو استاد کلاس داشتین؟ آزمون های عمومی رو از ۱۵ فروردین شرو کنیم؟ چه کارهایی از الان تا دوران جمعبندی انجام بدیم که بدردمون بخوره تو اون دوران؟ درضمن من تازه آزمون قلمچی ثبت نام کردم، اگر لطف کنید در مورد نحوه آزمون دادن و تحلیل آزمون توضیح بدین، یا به تاپیکی در این باره منو منتقل کنید ممنونتون میشم�������������� ���� پ.ن: من پارسال جمعبندی افتضاحی داشتم، چون بطور کاملا مضحکی تمام کلاس های نکته و تست رو شرکت کرده بودم که تا سه هفته قبل کنکور ادامه داشت و من نتونستم مروری زوی جزوات داشته باشم و حتی یک آزمون هم نزدم������ امسال نمیخوام اشتباهم رو تکرار کنم . و در آخر بابت سوالات زیادم عذرخواهی میکنم������������[/b]
      من بین خیر اندیش و فرزام خودم خیر اندیشو دوس دارم و با اون خوب میفهمم ولی اکثرن بچه ها طرفدار فرزامن و خب توی تدریس بهتر از مازهم وجود داره حنیف عظیمی حرف اولو میزنه
      سروش مویینیم ک من ی جلسه تست پیشرفتشو دیدم زیاد ریز درس نمیداد در کل بد نیس من خودم ملاک پورو ترجیح میدم
      ولی خداوکیلی نباید پوریا و فرزامو جدا میکردن تدریس دوتایی اینا محشره
      ویرایش توسط Sar1 : 03 اسفند 1399 در ساعت 23:04

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من عظیمی رو ندیدم فقط تعریفشو خیلی زیاد شنیدم

کتاب مویینی خیلی سبز هستش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن