خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دستم توی حل ریاضی و فیزیک،فوق کنده،چه راه حلی دارید؟

سلام دوستان
      ویت همگی بخیر،من مشکلی که توی ریاضی و فیزیک دارم اینه که بشدت کندم،یعنی شما فرض کنید که یکساعت برای ریاضی داشته یاشم،تو این یکساعت فقط ۱۰_12تا تست بتونم حل کنم
      مطالبو بلدم ولی خیلی دستم کنده
      شما چندتا تست ریاضی یا فیزیک توی یکساعت حل میکنید،راه حالتون چیه؟لطفا کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سردار آزمون ۶ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ویت همگی بخیر،من مشکلی که توی ریاضی و فیزیک دارم اینه که بشدت کندم،یعنی شما فرض کنید که یکساعت برای ریاضی داشته یاشم،تو این یکساعت فقط ۱۰_12تا تست بتونم حل کنم
      تست زیاد بزن
      ازمون زماندار تو تایم کم تراز حد معقول اینو از ی رتبه برتر پرسیدم گف

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      دست منم کنده.بیا دستتو بزار تو دستم. تو یک ساعت با تحلیل میشه ۱۲تست!؟ اگه با تحلیل که بدون تحلیل هم تمرین کن.دفعه اولی که تست میزنی سعی کن زمان نگیری و آموزشی بزنی.بعد که مسلط شدی زمان بگیر.استرس هم نداشته باش.تمرکزتو بزار رو سوال و به زمان فکر نکن وقتی داری سوالو حل میکنی(حداقل تا راه بیوفتی)
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستانویت همگی بخیر،من مشکلی که توی ریاضی و فیزیک دارم اینه که بشدت کندم،یعنی شما فرض کنید که یکساعت برای ریاضی داشته یاشم،تو این یکساعت فقط ۱۰_12تا تست بتونم حل کنممطالبو بلدم ولی خیلی دستم کندهشما چندتا تست ریاضی یا فیزیک توی یکساعت حل میکنید،راه حالتون چیه؟لطفا کمک کنید
      به نام خدا
      تست بیشتر حل کن
      و من الله توفیق
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یک راهی معلم ریاضیمون میگفت بنظرم بد نیست
      بیاین در طول روز زمانی را به انجام 4 عمل اصلی اختصاص بدید
      به مرور زمان سرعت محاسباتت میره بالا
      تذکر : لزومی نداره ابتدای کار محاسبات سنگین باشه.فقط محاسبات ساده با تعداد بالا توی زمان کم بزنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن