خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

منابع از الان تا کنکور

دوستان الان میخوام دوتا موج زبان وشاید فیزیکشم بگیرم ،بجز شیمی تو بقیه دروس کتاب چی بگیرم؟؟درسارو تمام کردم بجز زیست12و یک فصل فیزیک12
      این کتاب های کنکور که اومده ریسک نداره خریدش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از یه طرف میترسم بخرم بعدا تغییرات داشته باشیم و از طرفی هم حوصله ندارم میخوام یه جا بگیرم
      کدومش بهتره ؟؟؟؟(پشت کنکوری ها شاید بهتر بدونن ممنون میشم ما را ارشاد کنید....!)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      دوستان الان میخوام دوتا موج زبان وشاید فیزیکشم بگیرم ،بجز شیمی تو بقیه دروس کتاب چی بگیرم؟؟درسارو تمام کردم بجز زیست12و یک فصل فیزیک12
      این کتاب های کنکور که اومده ریسک نداره خریدش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از یه طرف میترسم بخرم بعدا تغییرات داشته باشیم و از طرفی هم حوصله ندارم میخوام یه جا بگیرم
      کدومش بهتره ؟؟؟؟(پشت کنکوری ها شاید بهتر بدونن ممنون میشم ما را ارشاد کنید....!)
      موج فیزیک که واقعا خیلی خوبه و بگیرش پایه +12 ش سه سطحی قلمچی برادران هم خوبه
      برا زبان موج آزمون رو شخصا دوسش ندارم خودت بررسیش کن (خودم تیزشیم مشاوران رو دوس دارم با نردبام)
      ادبیات رو تیزشیم و موج خوبن هر دو
      دینی رو نمیدونم از بقیه کمک بگیر خودم سفیر خرد دور تند دارم برا جمع بندی خوبیش اینه هم درس به درس و هم موضوعی و هم جامع ترکیبی جمع بندی کرده تست هم به مقدار خوبی داره
      عربی رو عمار و موج آزمون جدید الچاپ هر دو خوبن(موج آزمون قدیمی اصلا خوب نبود) + تیزشیم هم یه منبع خوبیه هر کدوم رو بهتر دونستید بخرش
      ریاضی فقط موج آزمون و یا 100 آزمون مهروماه(موج سخت تره)
      زیست رو نمیدونم
      واقعا الآن منبع بد پیدا کردن خیلی خیلی سخته
      پس زیاد وسواس به خرج ندید
      بین پکیج های جم بندی کنکوریوم و چند کنکور خودم استفاده نکردم و برررسیش نکردم ولی تا جایی که شنیدم میگن اختصاصی چند کنکور بهتره و عمومی کنکوریوم بازم میگم من خودم ندیدمشون
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      موج زبان خیلی درسنامش ساده بود،حتی از خود مبتکران هم کمتر توضیح داده بود،من واسه درسنامه مهرو ماه جمع بندی خریدم و تست هم 36 دوره کنکور و کلوز تست های کیاسالار.حقیقتش کلا از سبک نویسنده اش بدم میاد.
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      برا زبان موج آزمون رو شخصا دوسش ندارم خودت بررسیش کن (خودم تیزشیم مشاوران رو دوس دارم با نردبام)
      دینی رو نمیدونم از بقیه کمک بگیر خودم سفیر خرد دور تند دارم برا جمع بندی خوبیش اینه هم درس به درس و هم موضوعی و هم جامع ترکیبی جمع بندی کرده تست هم به مقدار خوبی داره
      عربی رو عمار و موج آزمون جدید الچاپ هر دو خوبن(موج آزمون قدیمی اصلا خوب نبود) + تیزشیم هم یه منبع خوبیه هر کدوم رو بهتر دونستید بخرش
      زیست رو نمیدونم
      بین پکیج های جم بندی کنکوریوم و چند کنکور خودم استفاده نکردم و برررسیش نکردم ولی تا جایی که شنیدم میگن اختصاصی چند کنکور بهتره و عمومی کنکوریوم بازم میگم من خودم ندیدمشون
      موج زبان که خودم چاپ جدیدشو دیدم تصمیمم قطعیه ودرسنامشم نمیخوام(توصیه میکنم خودتون یه خلاصه از کل گرامر بنویسید مال من دوتا کاغذ شد)
      دورتند سفیرخرد مگه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تیزشیم ادبیات دارم وبا ازمون های طول سال کار کردم الان خواستم موج بگیرم 90 درصد نظرات منفی بود راجب موج ادبیات
      عربی مطمئنی موج ویراست جدید خوبه؟؟؟(اونم خیلی نظر منفی راجبش دادن)
      سه سطحی فیزیک کامل پوشش داده ؟؟؟یعنی مثلا تو یک فصل بعد حلش مطمئنید که همه تیپ تست ها و جاهای کتابو پوشش داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موج زبان که خودم چاپ جدیدشو دیدم تصمیمم قطعیه ودرسنامشم نمیخوام(توصیه میکنم خودتون یه خلاصه از کل گرامر بنویسید مال من دوتا کاغذ شد)
      دورتند سفیرخرد مگه اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تیزشیم ادبیات دارم وبا ازمون های طول سال کار کردم الان خواستم موج بگیرم 90 درصد نظرات منفی بود راجب موج ادبیات
      عربی مطمئنی موج ویراست جدید خوبه؟؟؟(اونم خیلی نظر منفی راجبش دادن)
      سه سطحی فیزیک کامل پوشش داده ؟؟؟یعنی مثلا تو یک فصل بعد حلش مطمئنید که همه تیپ تست ها و جاهای کتابو پوشش داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      عربی موج آزمون ویراست جدید خوبه (منبع دیگری در دست نیست ازمونی باشه و خلاصه داشته باشه ) تبزشیم آزمونی هستش و تستهاش عالیه / عمار رو حقیقتا خیلی خودم دوستش دارم کنکوری محض هستش
      برای ادبیات هم جر موج آزمون کتاب دیگری نیست توبازار
      فیزیک سه سطحی نخیر همه جا رو پوشش صد درصدی نمیده
      بله دور تند اومده
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 02 اسفند 1399 در ساعت 20:46

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام

بنظرم برای عمومی ها منبع جدید نگیرین بجاش کتاب دوردنیا عمومی رو بگیرین و یک روز در میون کارش کنین
      اختصاصی هم برای زیست آی کیو خوبه(تستهای نشاندارش رو کار کنید)
      فیزیک خودم فصل آزمون دارم کتاب خوبیه بنظرم(البته من فیزیکم قوی نیست)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      زیست رو نمیدونم
      داداش بین موج آزمون ریاضی و 100 آزمون چه مقایسه ای میکنی و نظرت چیه؟ شیمی موج آزمون چی؟ واسه شیمی چی خوبه؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      داداش بین موج آزمون ریاضی و 100 آزمون چه مقایسه ای میکنی و نظرت چیه؟ شیمی موج آزمون چی؟ واسه شیمی چی خوبه؟
      تو شیمی بین فار و موج ، صد در صد موج رو بخر.فصل ازمون شنیدم ساده تر هست.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh.brd نمایش پست ها
      سلام

بنظرم برای عمومی ها منبع جدید نگیرین بجاش کتاب دوردنیا عمومی رو بگیرین و یک روز در میون کارش کنین
      اختصاصی هم برای زیست آی کیو خوبه(تستهای نشاندارش رو کار کنید)
      فیزیک خودم فصل آزمون دارم کتاب خوبیه بنظرم(البته من فیزیکم قوی نیست)
      ممنون
      یا خدا هرکی یه حرف میزنه الان دوردنیا شما میگی خوبه ده نفر گفتن بدرد نمیخوره،برای زیست کتاب نمیخرم،و فیزیک فصل ازمون گفتن اسونه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdibi نمایش پست ها
      تو شیمی بین فار و موج ، صد در صد موج رو بخر.فصل ازمون شنیدم ساده تر هست.
      واووووو ؟!!!!!فار دهمو دیدی که امسال اومده؟؟؟؟؟؟؟موج کتاب خوبیه ولی فار یه چیز دیگست ،گفتن یازدهم دوازدهمشم بزودی میاد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      موج ازمون ریاضی ویرایشش نکرده وهمون مال پارساله میدن بیرون ،کتاب جامعشونو بگیر که موج هم داره تستاش جدیدتره،(میتونی فقط جلد سوالشو بگیری وپاسخشو دانلود کنی که کمتر بشه هزینت)

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      یه نفر نیست در مورد کتاب های چندکنکور کنکوریوم دوردنیا قلمچی و سنجش مارو اگاه کنه؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واووووو ؟!!!!!فار دهمو دیدی که امسال اومده؟؟؟؟؟؟؟موج کتاب خوبیه ولی فار یه چیز دیگست ،گفتن یازدهم دوازدهمشم بزودی میاد
      چاپ جدیدو ندیدم ،ولی چاپ سال پیش 98 افتضاح بود.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون
      یا خدا هرکی یه حرف میزنه الان دوردنیا شما میگی خوبه ده نفر گفتن بدرد نمیخوره،برای زیست کتاب نمیخرم،و فیزیک فصل ازمون گفتن اسونه
      البته که نظر همه محترمه... اما یه نکته ای وجود داره که حتی بهترین منابع هم یه ایرادهایی بهشون وارده

ولی عمومی ها اگه به صورت آزمون جامع(حالا هر منبعی که از نظر خودتون بهتره)کار بشن بنظرم بهتره(البته این نظر منه).
      مهمترین و کمترین حسنش هم مدیریت زمانِ تو عمومی هاس.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه نفر نیست در مورد کتاب های چندکنکور کنکوریوم دوردنیا قلمچی و سنجش مارو اگاه کنه؟؟؟؟؟؟؟
      تو این سایت می تونین بخش نقد و بررسی رو مطالعه کنین

http://www.chibekhoonam.net/product/

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن