خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 63
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      سلام عزیز . صرفا نظره . میتونه درست یا غلط باشه .

برای عمومی یه دور دنیا بگیر و از الان کم کم شروع کن به کار کردن . تجربم با توجه به کنکور 99 میگه که هرچی زمان بیشتری با عمومی درگیر باشی نتیجه بهتری میده و هرچی بخوای توی زمان کمتر تعداد بیشتری کار کنی نتیجه کمتر . تقریبن از عید اینا شروع کنی بنظرم بد نباشه . هفته ای دو یا سه تا بزنی فک کنم تا اخرای خرداد برسونی . اون 98 و 99 هارو هم اخرش بزن که بری سر جلسه

راجب بقیه دروس :

یه موج یا فصل ( خودم موج گرفتم ) واس زیست داشته باشی بدک نیس . وقتی قلمچی برنامرو تموم کرد تا خود کنکور هفته ای دو یا سه تا ازش بزن

یه شیمی مساعل یا اگه عشقت نکشید موج آزمون یا فصل آزمون ( هر دو کتاب خوبی ان بنظرم ) بگیر اونم کنار زیست کار کن

فیزیک و ریاضی ام میتونی بگیری یا نگیری . بستگی به تایم درس خوندنت و قدرتت توی درسا داره . ولی چون خودم ندارم نمیدونم موج یا فصل بگیری . من فقط زیست و شیمیو دارم

موفق باشی
      سلام. بنظرت دوردنیا پارسالو کار کنم خوبه؟ دینیش مثن خیلی تغییر داره دینیشو نزنم سه تا درس دیگه بزنم؟
      نظرت راجب زدن ازمونای عمومی امسال بعد عید چیه؟ کدومش بیشتر کمک میکنه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      سلام. بنظرت دوردنیا پارسالو کار کنم خوبه؟ دینیش مثن خیلی تغییر داره دینیشو نزنم سه تا درس دیگه بزنم؟
      نظرت راجب زدن ازمونای عمومی امسال بعد عید چیه؟ کدومش بیشتر کمک میکنه؟
      سلام . دوردنیا من برای کنکور 99 اختصاصی شو چاپ جدید داشتم ( یعنی برای کنکور 99 چاپ شده بود خیر سرش ) و عمومی برای کنکور 98 . هردوشون اصلا مناسب نبودن . کنکور 99 که به قول BRUH کاملا نظام قدیمی بود . از فرمالدهید و زیگوت و اینا بگیر تا خیلی چیزا که اصن نظام جدید نمیدونه چیه . و توصیه میکنم مال مهروماه یا خیلی سبز و بگیری . اما برای عمومی بنظرم اوکیه فقط مال من چون مال یه سال قبل بود فقط توی بعضی سوالای دینی و لغات ادبیات به مشکل میخوردم که اونم قابل حله نیاز به خرج اضافی نیس . اما اختصاصیو حواست باشه .

راجب عمومیا بنظرم از عید شروع کنی و دو حالت داره : یا مثل اکثریت بیای 75 دقیقه زمان بگیری عین کنکور بزنی بعد تحلیل و فلان . یا تک درس بزنی عین امیرحسین رضایی . من سال پیش روش اول و رفتم و هردو روش بنظرم خوبن . اولی واسه مدیریت ازمون خوبه دومی بیشتر برای تقویت دروس عمومیت . اما حواست باشه که باید منظم بزنیا . یعنی مثلا از فروردین شروع کنی اردیبهشت ول کنی نه . قشنگ منظم شروع کن فک کنم هفته ای دو یا سه تا کفاف بده . تحلیل هم جدی بکن . حالا زبان و زیاد گیر نده اما مثلا دینی برو مرور کن اشکالاتو یا ادبیات مثلا اگه دیدی دستورت ضعیفه شبا یه تایم دستور زبان جدا کار کن . مرور لغات ادبیات + نص عربی هم یادت نره . بازم چیزی بود بهم پیام بده یا اینجا یا تلگرام xlycan . موفق باشی گل
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #33
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دوردنیا برای عمومی یه ازمونش رو زدم نمیدونم چرا با پاسخنامش حال نمیکنم....بچها شما با پاسخنامش مشکلی ندارید؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه تکنیک خیلی خوب واسه عمومیا اینه که هر وقت خواستی بزنی،ساعتت رو روی 8 تنظیم کنی...من پارسال 12 شب با خواب الودگی ساعت رو روی 8 میذاشتم تا تمرین شه...خلاصه هر چی ازمون بیشتر،نتیجه بهتر درس خوندن یه طرف این ازمونا یه طرف...
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dark_ap نمایش پست ها
      یه تکنیک خیلی خوب واسه عمومیا اینه که هر وقت خواستی بزنی،ساعتت رو روی 8 تنظیم کنی...من پارسال 12 شب با خواب الودگی ساعت رو روی 8 میذاشتم تا تمرین شه...
      منم همینجوری فکر میکردم و همونطوری عمل کردم

بدبختی اینجا بود که کنکور99 از ساعت 8 ونیم استارت خورد ، نه 8

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

تازه زودتر هم برگه هارو گرفتن.

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام . دوردنیا من برای کنکور 99 اختصاصی شو چاپ جدید داشتم ( یعنی برای کنکور 99 چاپ شده بود خیر سرش ) و عمومی برای کنکور 98 . هردوشون اصلا مناسب نبودن . کنکور 99 که به قول BRUH کاملا نظام قدیمی بود . از فرمالدهید و زیگوت و اینا بگیر تا خیلی چیزا که اصن نظام جدید نمیدونه چیه . و توصیه میکنم مال مهروماه یا خیلی سبز و بگیری . اما برای عمومی بنظرم اوکیه فقط مال من چون مال یه سال قبل بود فقط توی بعضی سوالای دینی و لغات ادبیات به مشکل میخوردم که اونم قابل حله نیاز به خرج اضافی نیس . اما اختصاصیو حواست باشه .

راجب عمومیا بنظرم از عید شروع کنی و دو حالت داره : یا مثل اکثریت بیای 75 دقیقه زمان بگیری عین کنکور بزنی بعد تحلیل و فلان . یا تک درس بزنی عین امیرحسین رضایی . من سال پیش روش اول و رفتم و هردو روش بنظرم خوبن . اولی واسه مدیریت ازمون خوبه دومی بیشتر برای تقویت دروس عمومیت . اما حواست باشه که باید منظم بزنیا . یعنی مثلا از فروردین شروع کنی اردیبهشت ول کنی نه . قشنگ منظم شروع کن فک کنم هفته ای دو یا سه تا کفاف بده . تحلیل هم جدی بکن . حالا زبان و زیاد گیر نده اما مثلا دینی برو مرور کن اشکالاتو یا ادبیات مثلا اگه دیدی دستورت ضعیفه شبا یه تایم دستور زبان جدا کار کن . مرور لغات ادبیات + نص عربی هم یادت نره . بازم چیزی بود بهم پیام بده یا اینجا یا تلگرام xlycan . موفق باشی گل
      خیلی ممنون. نظرت راجب عمومیا آزمون های آزمایشی چیه؟ کمک کنندس مرتب زدشون؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خب ساعتتو سر جلسه نیم ساعت عقب میکشیدی منم عادت کرده بودم به ساعت 8 نیم ساعت کشیدم عقب

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      خب ساعتتو سر جلسه نیم ساعت عقب میکشیدی منم عادت کرده بودم به ساعت 8 نیم ساعت کشیدم عقب
      منم همون کارو کردم

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      به نظر شما منی که الان برای شیمی فیزیک و ریاضی دارم تست کنکور رو حل می کنم برای جمع بندیشون دوباره باید همینا رو مرور کنم؟

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مال ما تازه فکر کنم 8.40 شروع شد ولی خب موقع شروع ساعتو گذاشتم رو 8...
      لعنتی یکی از رتبه برترا گفته بود ساعت 11دور دوم رو هم تموم کرده حوصلش سر رفته سر جلسه طفلک....شت
      مخم پوکیده لعنتی هر چی فکر میکنم شدنی نیست اخه 11 ????
      البته مال کنکور 98 بوده این خودش از بعید بودنش میکاهه 99 بود که .......
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 04 اسفند 1399 در ساعت 18:53

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      خیلی ممنون. نظرت راجب عمومیا آزمون های آزمایشی چیه؟ کمک کنندس مرتب زدشون؟
      بستگی به آزمونش داره . حالا من خیلی یادم نمونده از اون زمان ولی مثلا عمومیای گزینه دو خیلی خوب بودن . ولی در کل اگه وقت کنی همشون و بزن . رحم نکن به هیچ سوالی . اگه راحت باشه که تقویت سرعت میکنه واست اگه سخت باشه نکته یادت میده . من همیشه از سخت بودن سوالای بعضی ازمونا گله میکردم شانس ما خورد کنکور 99 شد . شاید بعضیا امسال هی بگن سوال راحت بده سر کنکور عین 98 بدن بی دقتی کنن . کلا قلع و قمع کن . ولی نسبت اختصاصی به عمومیت و بالا نگه دار. همچنین سوالای کنکورای عمومی اولویت دارن به ازمون های ازمایشی . اون اخر سری هم حتما عمومیای ریاضی و هنر و انسانی و زبان 98 و 99 و یادت نره بزنی که خیلی کمک میکنه . و یچیزی از من نصیحت . ادبیات و جدا تا کنکور کار کن. حالا شاید بگی تو کنکورای عمومی میزنیم دیگه اما انصافن ادبیات درسی نیس که ادم شل بیاد جلو . بنظرم لغت مرور کن و تست دستور و ارایه جدا کار کن .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا امسال خبری از تاپیکای از الان میشه و شروع از صفر نیس نگرانم چی شده اخه؟

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      آقا امسال خبری از تاپیکای از الان میشه و شروع از صفر نیس نگرانم چی شده اخه؟
      میخوای برم تاپیکاش رو آپ کنم

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بستگی به آزمونش داره . حالا من خیلی یادم نمونده از اون زمان ولی مثلا عمومیای گزینه دو خیلی خوب بودن . ولی در کل اگه وقت کنی همشون و بزن . رحم نکن به هیچ سوالی . اگه راحت باشه که تقویت سرعت میکنه واست اگه سخت باشه نکته یادت میده . من همیشه از سخت بودن سوالای بعضی ازمونا گله میکردم شانس ما خورد کنکور 99 شد . شاید بعضیا امسال هی بگن سوال راحت بده سر کنکور عین 98 بدن بی دقتی کنن . کلا قلع و قمع کن . ولی نسبت اختصاصی به عمومیت و بالا نگه دار. همچنین سوالای کنکورای عمومی اولویت دارن به ازمون های ازمایشی . اون اخر سری هم حتما عمومیای ریاضی و هنر و انسانی و زبان 98 و 99 و یادت نره بزنی که خیلی کمک میکنه . و یچیزی از من نصیحت . ادبیات و جدا تا کنکور کار کن. حالا شاید بگی تو کنکورای عمومی میزنیم دیگه اما انصافن ادبیات درسی نیس که ادم شل بیاد جلو . بنظرم لغت مرور کن و تست دستور و ارایه جدا کار کن .
      درصد زیستم الان خیلی خوبه کتاب تستا و زیستاز میزنم. بعد عید بنظرت علاوه بر موج چه چیزایی کار کنم کنارش؟
      شیمی خودت چطور جمعبندی میکردی دادا، خودم پارسال سر همین بد جمع کردنش خرابش کردم. مرسی

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن