خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 224
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      احسنت به پدرتون اون زمان رفت همچین رشته ای
      البته کلا رشته های زبان(انگلیسی.آلمانی.روسی و ...)همون شب کنکورم نیاز به خوندن ندارن
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      از پررویی جماعت پرستار همین بس که پدر من با 84 سال سن و لیسانس زبان فرانسوی در سالی که احتمالا پدر و مادر ایشون هنوز به دنیا هم نیومده بودن، حقوق بازنشستگی معلمی می گیره به مبلغ 6200 که بعد از کسورات میشه 5100 . اون وقت با یه رشته و دانشگاهی که میشه فقط شب کنکور یه دور کتابا رو نگاه کرد و قبول شد و وقتی که هنوز مهر مدرک خشک نشده میگن 6300 کمه.
      خدایا بیا منو بخور.
      ...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      احسنت به پدرتون اون زمان رفت همچین رشته ای
      البته کلا رشته های زبان(انگلیسی.آلمانی.روسی و ...)همون شب کنکورم نیاز به خوندن ندارن
      اون زمان کنکوری وجود نداشته که نیازی به‌ درس شب کنکورش باشه

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راست میگیا
      فکر کنم کنکور 1342اومد
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parande نمایش پست ها
      اون زمان کنکوری وجود نداشته که نیازی به‌ درس شب کنکورش باشه
      ...

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      یک و نیم نه

دو ملیون و هشتصد ( البته یکمش رو دانشگاه کسر میکنه)
      یکمش نه خیلیش با شرایط اونا عمرن من و تو راضی بیشیم بریم فرهنگیان
      طبق اخرین حکم یک و چهارصد دریافتی بود که بنده خدا پسرم هست یعنی خرجش رو دوش خودشع اینده خرابشم که هیچی ته روستاها
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!
      ویرایش توسط telma_alen : 02 اسفند 1399 در ساعت 18:28

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان همه ما میدونیم پرستاری جز سخت ترین شغل هاست که از عهده خیلی ها بر نمیاد
      ولی با تخریب کردن معلما چیزی درست نمیشه لطفا حواستون باشع که تو خانواده هرکدوم از ما حداقل یه معلم هست و داریم با چشمامون وضعیتشونو میبینیم پس اعورانه نگاه کردن کار درستی نیست

دیگه خداییش معلم ها حسرت خوردن ندارن
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!
      ویرایش توسط telma_alen : 02 اسفند 1399 در ساعت 18:31

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      از پررویی جماعت پرستار همین بس که پدر من با 84 سال سن و لیسانس زبان فرانسوی در سالی که احتمالا پدر و مادر ایشون هنوز به دنیا هم نیومده بودن، حقوق بازنشستگی معلمی می گیره به مبلغ 6200 که بعد از کسورات میشه 5100 . اون وقت با یه رشته و دانشگاهی که میشه فقط شب کنکور یه دور کتابا رو نگاه کرد و قبول شد و وقتی که هنوز مهر مدرک خشک نشده میگن 6300 کمه.
      خدایا بیا منو بخور.
      میتونی زبان درازتو وقتی میای زیر پست من کامنت میذاری یا نگه داری یا قیچیش کنی
      اینکه پدر تو با لیسانس چی چقد میگیره دلیل بر قیاس قراردادنش با شغل سختی مثل پرستاری نیست.لطفا اول بیا و ببین بعد دهنتو باز کن .قبل حرف زدن فکر کن این یک
      دوما شما بشین یه دور بخون کنکور قبول شو بعد از این گل واژه ها پرپرکن اینجا
      سوما عقده های درونت رو اینجا خالی نکن و تنش ایجاد نکن!
      چهارما وقتی راهت افتاد بیمارستان اون موقع ام زبونت درازه واسه پرستارا؟ خیلیا تا دم در بیمارستانم حاضر نیستن بیان.ما تو دهن مریض کرونا و غیرکروناییم با هزاران خطر شغلی دیگه از درگیری فیزیکی افرادی مث شما بگیرش تا خطر انتقال سل و ایدز و هپاتیت.با حقوق معادل لیسانس زبان فرااااانسه ک فقط روزانه بدون شیفت درگردش و خواب راحت و تعطیلات عید وغیره میخواین یکسانش بدونین؟ بعدشم مگر چقد بیشتر گرفتیم ک شما اینجوری زبونت دراز شده و فلفل نمکی شدی اینجا
      امثال تو همونایی هستین میگین کار میکنینتو سانتر کرونا پولشو میگیرین!
      زمانی ک پدر تو لیسانس گرفته این لیسانس معادل آب خوردن بودنه
      ویرایش توسط Afsoon_chashman : 02 اسفند 1399 در ساعت 19:06

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      یکمش نه خیلیش با شرایط اونا عمرن من و تو راضی بیشیم بریم فرهنگیان
      طبق اخرین حکم یک و چهارصد دریافتی بود که بنده خدا پسرم هست یعنی خرجش رو دوش خودشع اینده خرابشم که هیچی ته روستاها
      حالا من سرپیازم یا ته پیاز

معلومه 1 تومن و دوتومن با وضعیت الآن پول تو جیبی هم نیست

ولی بازم وضع دانشجوی فرهنگیان بهتر از دانشجوهای خیلی رشته های دیگه هست
      دانشجوی پزشکی هم که بعنوان اینترن توی بیمارستانه 800 هزارتومن میگیره

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آقا صلوات بفرستید تموم شه بره

همیشه این مدل تاپیک ها درگیری ایجاد میشه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eng.zahra نمایش پست ها

شغل پرستارا سخته قبول
      حقوقشونم بد نیس ، نمیگم زیاد نمیگم کم چون ندیدم از نزدیک کاراشون رو ، میدونم ی چیزایی ولی خب تا کامل نبینم نمیشه قضاوت کنم
      ولی خدایی مللما وضعشون خرابه
      حال ک کروناس ملت از پس ی دونه بچه خودشون بر نمیان و کلا سواده ترکیده
      در حالت عادی ی معلم متوسط با ۲۰ تا دانش آپوز داره سر و کله میزنه آخرم سواد یاد میگیرن همه
      کجا معلما حقوقشون خوبه؟:/
      بازنشسته هاشون بیشتر از ۵ نمیگیزن با ۳۰ سال سابقه
      وای ب حال کم تجربه تر هااااَش
      بله مادرخودمم فرهنگیه ولی بهش غبطه میخورم ۳ماه تابستون تعطیل عیدم واسه خودشون این ۴ماه.پنجشنبه جمعه ام واسه خودشونه...
      در ازای این تعطیلیا حقوقا ب نسبت کمتره دیگه
      ولی معلمی شغل فوق العاده ای برا خانم هاس.من ک خیلی دوس داشتم معلم میشدم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaDila نمایش پست ها
      کلا کسی که به خاطر درامد میاد پرستاری همون بهتر که از اولش نیاد!
      بعدا یه پرستار غر غروعهِ بداخلاق ازش میمونه♥

و یه نکته ی دیگم هست
      پرستاری رشته ایه که میتونی تو شاخه های مختلف پیشرفت کنی و درامدتم بالاتر بره
      و فقط محدود به بیمارستان نیستی!
      بله بله
      شما هم پرستاری؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zero_horizon نمایش پست ها
      آقا صلوات بفرستید تموم شه بره

همیشه این مدل تاپیک ها درگیری ایجاد میشه
      کد انتظاماتو بزن آقا :d

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      بله مادرخودمم فرهنگیه ولی بهش غبطه میخورم ۳ماه تابستون تعطیل عیدم واسه خودشون این ۴ماه.پنجشنبه جمعه ام واسه خودشونه...
      در ازای این تعطیلیا حقوقا ب نسبت کمتره دیگه
      ولی معلمی شغل فوق العاده ای برا خانم هاس.من ک خیلی دوس داشتم معلم میشدم
      باید خیلی بامعرفت باشین ک بعداز چار پن سال دوباره اینجا امدین جواب بچه هارو بدین
      موفق وسلامت باشین

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      خبرا پیش شماست

کلاسا اگه خدا بخواد 14 روز دیگه استارت میخوره

پس 2 هفته موند از این اللی تتللی که داشتی

بشین قراره چوب تو __________ آستینت کنن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا تو این مملکت هیچکس از شرایطی ک داره راضی نیست..هرتحصیل کرده ی مشغول به کاری ک اطرافمون میبینیم ناراضیه...کارمند پالایشگاه نفت تهرانه ماهی ۲۰ ت میگیره ناراضیه. ارشد مکانیک داره تو کرمان موتور ۳.۵ میگیره ناراضیه. خواهرم ارشد میکروبیولوژی داره تو ازمایشگاه کار میکنه ماکزیمم ۴ میگیره ناراضیه همشونم میگن این رشته هایی ک ما خوندیم نخونیااا به درد نمیخوره.... دندون پزشکه طرف میگه خوب نیست بازرکار خرابه ..علوم از نخونیا کار نیست...هوشبری نریا استخدامش کمه....داروسازی نریا هزینه داروخانه زدن زیاده...پزشکی نریاا دیر ب پول میرسی.. ماهایی ک از خوانواده های ضعیف مالی هستیم خیلی تحت فشاریم.. منه پشت کنکوری رسما بیماری اعصاب گرفتم هر رشته ای ک میخوام بهش فکر کنم میگن نه بدرد نمیخوره حالا ما اگه نتونستیم پزشکی و دندون فیزیو قبول بشیم اخه چه خاکی تو سرمون بریزیم ...فکر میکردم پرستاری خوبه براش کار هست که اونم شد مثل بقیه... بخدا یک هفته اس از اعصاب زیر سرم رفتم که اینده ی کنکوری من بلاخره چی قراره بشه چی بخونم ک اخرش فروشنده مغازه نشم....

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin.mrd نمایش پست ها
      کلا تو این مملکت هیچکس از شرایطی ک داره راضی نیست..هرتحصیل کرده ی مشغول به کاری ک اطرافمون میبینیم ناراضیه...کارمند پالایشگاه نفت تهرانه ماهی ۲۰ ت میگیره ناراضیه. ارشد مکانیک داره تو کرمان موتور ۳.۵ میگیره ناراضیه. خواهرم ارشد میکروبیولوژی داره تو ازمایشگاه کار میکنه ماکزیمم ۴ میگیره ناراضیه همشونم میگن این رشته هایی ک ما خوندیم نخونیااا به درد نمیخوره.... دندون پزشکه طرف میگه خوب نیست بازرکار خرابه ..علوم از نخونیا کار نیست...هوشبری نریا استخدامش کمه....داروسازی نریا هزینه داروخانه زدن زیاده...پزشکی نریاا دیر ب پول میرسی.. ماهایی ک از خوانواده های ضعیف مالی هستیم خیلی تحت فشاریم.. منه پشت کنکوری رسما بیماری اعصاب گرفتم هر رشته ای ک میخوام بهش فکر کنم میگن نه بدرد نمیخوره حالا ما اگه نتونستیم پزشکی و دندون فیزیو قبول بشیم اخه چه خاکی تو سرمون بریزیم ...فکر میکردم پرستاری خوبه براش کار هست که اونم شد مثل بقیه... بخدا یک هفته اس از اعصاب زیر سرم رفتم که اینده ی کنکوری من بلاخره چی قراره بشه چی بخونم ک اخرش فروشنده مغازه نشم....
      آره عزیزم همه ناراضین چون حق همه خیلی بیشتر از اون چیزیه ک دریافت میکنن
      ولی وقتی زمانشو داری میتونی تلاش کنی برا درامد بالاتر.مگر مسئله علاقه باشه ک وقتی علاقه داشته باشی وارد هر شغلی بشی میتونی پیشرفت کنی
      من خودم تا همین تازه ک رفتم سرکار خبر نداشتم فقط تا ۵ سال کارم تضمینه.فک میکردم بعد طرح قردادی میشیم.ولی میگن احتمال قبولی ازمونای استخدامی بالاس اگه بخونی براش چون پرستار نیاز دارن
      من خودم خیلی ماهیت این رشته رو دوس دارم واقعا رشته قشنگیه اما ایران اون جایگاهی ک باید رو نداره
      خیلی از همکارا هم مهاجرت میکنن ک شرایط مهاجرتیم براش خیلی خیلی اوکی تر از سایر رشته هاس
      ب این نکات مثبتم میتونین نگاه کنین
      ولی قبل از هدف گذاری رو رشته فقط روی رتبه تمرکز کن

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن