خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 15 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 224
    1. Top | #136
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی خدایی انقد به معلما نپرید
      حقشون خرده شده
      شماها دانشگاه مختلط درس خوندید
      بدبخت معلم باید بره دانشگاه پسرونه /یا فقط دخترونه
      غذا هم فک کنم کافور بریزن توش
      صلوات

2. Top | #137
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      ولی خدایی انقد به معلما نپرید
      حقشون خرده شده
      شماها دانشگاه مختلط درس خوندید
      بدبخت معلم باید بره دانشگاه پسرونه /یا فقط دخترونه
      غذا هم فک کنم کافور بریزن توش
      صلوات
      *بدور از شوخی حقوق جفت شغل ها باید خیلی بیشتر باشه و جفتشونم سختیایه خودشونو دارن
      داریم معلمی ک کم کاری میکنه و همچنین پرستاره بد

3. Top | #138
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من کی معلم شدم خودم نمیدوستم؟!
      ثانیا شما میگید من اطلاعات آنچنانی ندارم در این موضوع باید خدمتتون چیزی عرض نکنم بهتره!
      خودتون میرید انشالله میبینید میفهمید.
      والا انقد کاسه داغ تر از آش شدین برا معلما ک فک کردم معلمی انقد سنگ اونارو ب سینه میزنی! الانم ظاهرا پرستار شدین و از تمام مسائل و مشکلات خبر دارین ک بقیه رو راهنمایی میکنین
      I wanna thank me for believing in me

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __Violet__ نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات مفیدتون...یه سوال کسی که تو سن30_31 سالگی فارغ التحصیل پرستاری بشه میتونه طرح بره بعد تو ازمون استخدامی قبول بشه؟ شنیدم محدوده سنی استخدام 32 سالگی هس! یعنی بعد از طرح نمیتونه ازمون بده؟؟ یارو بخاطر بیکاری داره کنکور تجربی شرکت میکنه به امید پرستاری که بازار کارش از مهندسی و خیلی از رشته ها بهتره

کلا راجب محدوده سنی آزمون استخدامی هم یه توضییحی بدید مررررسی
      سلام
      توی چند پست قبل توضیح دادم ک.امسال تا ۴۰سالگی میتونستی برا استخدامی شرکت کنی.حتا اگه طرحیم باشی

5. Top | #140
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 29149680640 نمایش پست ها
      نه تو دفترچه ثبت نام و نه انتخاب رشته ونه استخدامی وزارت بهداشت هیچ حرفی درباره معافیت نوشته نشده فقط گفته معافیت دائم (کفالت، پزشکی و...) درواقع هیچ محدودیتی برای رفتن ب دانشگاه و خوندن پرستاری وجود نداره فقط سوالم اینه ک آیا ممکنه بگن چون کارت معافیت داری پس استخدام دولتی نمیشی یعنی تو مصاحبه شغلی رد بشم یا بعد از معاینات تشخیص میدن
      والا اینو دیگه نمیدونم!
      معمولا توی قوانین اول دفترچه مینویسن.دفترچه استخدامی امسال رو نگاه کردی؟ همینی ک ۲۴بهمن بود ازمونش

6. Top | #141
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      این دوستان از کانادا فقط اسمشو شنیدن!با همین چیزایی که تو اخبار ها میبینند فکر میکنند هر کی کاناداییه خوشبخته.
      دوستان آسمون همه جا یه رنگه،کسی که اینجا هیچ پخش نشه اونجا هم نمیشه خیالتون راحت.(الکی هم نگید فلان مهندسی میره اونجا و ال و بل میشه که گوشمون از این حرفای تراژدی و مسخره پره).
      من دوستاني در خارج كشور دارم البته كانادا نه اما در كل چيز عجيبي نيست كه نشه فهميد كسي كه بتونه مهاجرت كنه در كنار يه سري سختي ها و مشكلات قطعا خيلي به نفعشه چه برا پيشرفت علمي و كاري چه برا رسيدن به رفاه و زندگي بهتر.وضعيت اقتصادي ايران رو نگاه كنين با كانادا كه هيچي با چند سال قبل خودش مقايسه كنيد الان حقوق دو سه ماه يه فرد يه گوشي ميان رده ميشه در صورتي كه خيلي كشورها كسر كوچيكي از حقوق يه ماهه يه فرده بقيه مسايل هم شبيه همين مسكن و ماشين و...
      اما نكته اي كه هست بهشت رو زمين وجود نداره همه جا بايد زحمت كشيد برا موفقيت اما گاهي با تلاش تو يه جا به حقت نميرسي و اينكه شايد اسمون همه جا يه رنگ باشه اما زمين خيلي رنگارنگهشما اگه فك ميكني اسمون همه جا يه رنگه برو انگولا يا سومالي زندگي كن
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

7. Top | #142
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      اینجا نه.
      ولی اگه یه نرس کانادایی بودم صد در صد
      😂😂😂
      شما تو همین ایرانش شیفت شب بر میداری که مریض کمتر باشه وکار کمتری انجام بدی،اونجا مثل اینجا نیست که از زیر کار در بری: ))))

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط [URL="http://forum.konkur.in/users/66905/"
      [/URL]setare1698375]شما تو همین ایرانش شیفت شب بر میداری که مریض کمتر باشه وکار کمتری انجام بدی،اونجا مثل اینجا نیست که از زیر کار در بری: )))) ؟؟
      نه هميشه اما فشار كاري كه رو پرستار تو ايران هست معمولا بيشتر از همه كشورهاي غربيه و درامد كمتر شما اگه درامدت با كارت بخونه سختيش برات زياد اذيت كننده نيست و اينكه اونجا مرخصي و ساعت كاري اصلا با ايران قابل مقايسه نيست اينجا مستهلك ميشي چون كمبود هست اما استخدام نيست.فقط كافيه به استاندارد نسبت پرستار به بيمار نگاهي بندازيد تو نت .و اينكه اصلا اينطوري نيست كه كسي شيفت شب بخواد چون بيمار كمه و كار كمه شيفت شب خيلي سختي داره مراقبت از بيمار خواب و ناهشيار تو بعضي از بخش ها خيلي سختتره شده يه غفلت يه همكار يه مرگ در اثر خفگي يه بيمار تموم شده جز اينم تو بخش هاي ريسك پايين هم شب شيفت دادن و از خواب زدن كلي سختي ديگه داره چند شب كشيك شب بدين ميفهمين اصلا تا حالا خانواده بيمار شده شب ازشون مراقبت كنين اگه نشده از مادراتون بپرسين كه حتما اين كارو كردن زمان بچگيتون از سختي هاش بپرسين .پس اگه تجربه ندارين و درك نكردين قضاوت نكنين هر چند فك كنم شوخي بود حرفتون
      معمولا كار پرستار هم در غرب در مقايسه با ايران ساده تره ما با سيستم عصر حجر كار ميكنيم فقط ادعا داريم ادعا .هنوز علايم حياتي و چارت دستنويس و .... در صورتي كه اينكارا منسوخ شده تو كشورهاي پيشرفته .همه با تبلت و ديجيتالي كار ميشه هم مستندتره هم راحتتر و امكانات و ... هم كه خودتون مقايسه كنيد هيچ جوره پرستار بودن تو ايران ساده تر نيست
      ویرایش توسط prince : 06 اسفند 1399 در ساعت 13:55

9. Top | #144
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __Violet__ نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات مفیدتون...یه سوال کسی که تو سن30_31 سالگی فارغ التحصیل پرستاری بشه میتونه طرح بره بعد تو ازمون استخدامی قبول بشه؟ شنیدم محدوده سنی استخدام 32 سالگی هس! یعنی بعد از طرح نمیتونه ازمون بده؟؟ یارو بخاطر بیکاری داره کنکور تجربی شرکت میکنه به امید پرستاری که بازار کارش از مهندسی و خیلی از رشته ها بهتره

کلا راجب محدوده سنی آزمون استخدامی هم یه توضییحی بدید مررررسی
      سلام،قبلاتا ۳۵ سال میشد شرکت کرد ظاهراً امسال تا ۴۰سال شده منتها اون دوسال طرح یا سربازی بهش اضافه میشه گاها ممکنه شرکتی بودن یا سهمیه داربودن هم به نوعی اما تا سقفی بهش اضافه شده ممکنه هم اضافه نشه اما کلیت همونه که عرض کردم

10. Top | #145
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ☆Setare☆ نمایش پست ها

شما تو همین ایرانش شیفت شب بر میداری که مریض کمتر باشه وکار کمتری انجام بدی،اونجا مثل اینجا نیست که از زیر کار در بری: ))))
      هه هه هه...:-?
      مگه از زیر کار دررفتم سرکار خانوم :-?
      من با شیفت شب اوکیم .تایپ شخصی زندگی من با شب اوکیه دلیلی نمیشه ک بگی شب راحته.اتفاقا خیلی ب ندرت پیدا میشن مث من ک بخوان شب بیان.
      بعدشموهرجا حقوق بهتر بدن مشخصا آدم خیلی بهتر کار میکنه و ضمنا همون کارو خیلی سخت ترشو با درامد کمتر ما داریم اینجا انجام میدیم

11. Top | #146
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینم بگم من فقط از مزایی شیفتی ک دوس داشتم گفتم از معایبش نگفتم.
      اینکه شب نمیخوابی در مرور زمان پیرت میکنه.هیچی مثل خواب شب نیست.بعد شیفت شب کل روز بعد یا کسلی یا خوابی.سردرد بعدش.اینکه شیفت شب طبعش سرده .یعنی چی؟یعنی بیماری ها شب شدت میگیرن یا عود میکنن.درسته میگم مریضا اکثرا خوابن ولی یکی دو تا پیدا میشن همیشه یدفه شب حالشون بد میشه تب میکنن لرز میکنن دچار درد قفسه سینه میشن دچار تنگی نفس میشن.جای زخما درد میگیره.باید یکسره مراقبشون باشی.دکترام زنگ میزنی شبا ب زوووور میان و باید هی استرس بکشی تا وقتی دکتر میاد چیزیش نشه.
      بری هی مریضارو شبا چک کنی یکی شب نمیره تا صب نفهمی دچار جمودنعشی بشه.همراه ها چون شباهم خواب آلودن مریضشون طوریش شه عصبی ترن هی میان یقه تورو میگیرن ک چرا خوب نمیشه!!دکتر چرا نیومد هرچی میشه غرش رو سر توه.شبا خوابالویی احتمال خطات بالاتر میره بعدا چیزی بشه باید بازخواست بشی میکشنت دادگاه...خلاصه بگذریم
      بعضیا میان یه چیزی میپرونن میرن.اهمیتیم ندارن اینجور افراد ک بخوام خیلی پیشونو بگیرم
      ولی کلا میگم وقتی از چیزی خوب میگیم دلیل برگل و بلبل بودنش نیست!
      کلا ما ایرانیا عادت کردیم هی بنالیم.یکیم یه چیز خوبی راجب هرچی بیاد بگه یا متهمش میکنیم ک دروغ میگی یا تمسخر
      ویرایش توسط Afsoon_chashman : 06 اسفند 1399 در ساعت 22:11

12. Top | #147
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم مثل بقیه عضوی از بچه های پشت کنکوری این انجمن بودم ک ۹۵ پرستاری آزاد چالوس قبول شدم
      خیلی از بچه ها الان میان دایرکتم و در مورد درامد این رشته سوال میکنن
      من طرحم رو از ۲۴دی ماه ۹۹شروع کردم
      بابت ۷روز کاری در دی ۱۶۰۰ توی حکمم زدن ک ۲۰۰تومن پای مالیات و بیمه رفت و ۱۴۰۰ ب حسابم اومد
      حقوق بهمن ماه هم پایه ۶۳۰۰ و بعد از کسورات ۵۵۰۰ میشه(دوستام توی مازندران انقد گرفتن)
      ۱۵۰۰هم عیدی دادن اما خبری از کارانه نیست
      تا ۶ ماه اول طرح کارانه واریز نمیشه و بعد از ۶ماه کارانه ماه اول کارت واریز میشه.یهنی من ک از دی رفتم حدودا تیر ماه کارانه دی رو میگیرم
      حالا مبلغ کارانه چقدره؟به سختی بخشت و تعداد بیمارای بخشتو و تعداد شیفت ونمره سرپرستارت ب تو و اضافه کاریت بستگی داره ک اینجایی ک من کار میکنم بیمارستان قلب هست و بخش داخلی هستم ک نسبتا بخش راحتیه و کارانه هاش از ۵۰۰هزار تومن تا ۱ونیم هست
      اما بخش های ویژه ۲.۲ونیم...
      دوستام توی بیمارستان های جنرال پر کار(از این بیمارستانا ک کیسای چاقو وتصادف و همه رقمی توش میارن) با ۴۰شیفت در ماه و کار سنگین ۴تومن کارانه میگیرن
      تعداد شیفتای من چند تاس؟همین توی تصویر پایین کادر آخری شیفتای منه.که به عبارتیMصبح از ۷ونیم تا۲ (با ناهار)
      Eعصر از ۱ونیم تا۸شب(با عصرانه.بیسکویت و یک عدد میوه )
      Nشب از ۷ونیم غروب تا ۸ صب.که ۳ساعت تایم خواب داریم شبا و شیفت شب ۲تا شیفت حساب میشه(شامم میدن صبحانه ام همچنین )
      فایل پیوست 96399
      میگن حق کرونام میدن ولی ما ک ندیدیم
      در کل اگر برگردم عقب رشته بهتری میخوندم با درآمد بیشتر اما اگه کسی این رشته رو دوس داره خوبه.تو این یه هفته ۲تومنش رفت و هیچیم نخریدم واقعا!!!!
      اینم بگم که!!!!!!! من الان طرحی هستم و ۲سال باید طرح برم.بعدم تا ۳ سال دیگه میتونم تمدید کنم یعنی کلا چند سال؟۵سال.فایدش چیه؟ اینکه مزایای حقوقی طرحیا مث رسمیاس.خب حالا بعد ۵ سال چی؟ خدانگهدارت برو بشین خونه ات یا برو بیمارستان خصوصی اونم اگه بگیرنت.
      پس باید چیکار کنیم؟ طی این ۵سال ک کار داری باید آزمون استخدامی قبول شی.
      اینم بگم که بعضی شهرا مث تهران شاید تمدید طرحتم نکنن.البته شنیدم.اطلاعاتم دقیق و کامل نیست ک بخوام با قطعیت بگم
      من خودم کرمانشاهم و اینجا تمدید میکنن
      خب سوال دیگه ای بود در خدمتم صدای منو در شیفت شب ساعت ۴و۱۶دقیقه میشنوید.
      پ.ن:این رو الان اضافه میکنم
      امروز فیش حقوقی رو دیدم
      من حکمم ۶۸۵۰ هست.ک ۸۵۰مالیاتش میره و ۶تومن تا ۵۹۰۰ دریافتی میگیرم
      ۴۰۰هزارتومن از بقیه بیشتر میگیرم چون کرمانشاه بدی آب و هوا بهش تعلق میگیره
      رشته بهتر مثلا چ رشته ای؟

13. Top | #148
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaDila نمایش پست ها
      کلا کسی که به خاطر درامد میاد پرستاری همون بهتر که از اولش نیاد!
      بعدا یه پرستار غر غروعهِ بداخلاق ازش میمونه♥

و یه نکته ی دیگم هست
      پرستاری رشته ایه که میتونی تو شاخه های مختلف پیشرفت کنی و درامدتم بالاتر بره
      و فقط محدود به بیمارستان نیستی!
      میشه بیشتر توضیح بدید؟

14. Top | #149
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله مادرخودمم فرهنگیه ولی بهش غبطه میخورم ۳ماه تابستون تعطیل عیدم واسه خودشون این ۴ماه.پنجشنبه جمعه ام واسه خودشونه...
      در ازای این تعطیلیا حقوقا ب نسبت کمتره دیگه
      ولی معلمی شغل فوق العاده ای برا خانم هاس.من ک خیلی دوس داشتم معلم میشدم
      با پرستاری میتونی مربی سلامت بشی

15. Top | #150
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      رشته بهتر مثلا چ رشته ای؟
      سه رشته تاپ تجربي كه همه ميدونن و بعدش فيزيوتراپي خيلي بهتر از پرستاري هستن و بعدش بينايي سنجي و شنوايي سنجي هم يه نمه بهتره .

صفحه 10 از 15 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن