خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21

موضوع: حرف اخر

1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

Unhappy حرف اخر

سلام.اقا ما چه به اشتباه چه به درست رفتیم سی دی های حرف اخر خریدیم.اتفاقی مصاحبه انجمن با اقای امیر حسین رضایی دیدم که از حرف اخر زنگ زده بودن که ازشون بخواد بیاد برای رتبه برترهایی که با حرف اخر قبول شدن.درحالی که میدونیم اقای دکتر گفته بود من از هیچ سی دی شما استفاده نکردم و فقط کتاب خوندم.
      من دیگه پوکیدم ویسشم تو مصاحبش موجوده .یعنی اون همه رتبه میاوردن کشک بود؟
      فقط میتونم بگم کمکم کنین تو این زمان با سی دی برم جلو؟نرم؟چیکارکنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگ میخوای خودت رو بدبخت کنی و تو کنکور از آخر اول شی حتما بهت پیشنهادشون میکنم ک نگاشون کنی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      ز سی دی هاش داشی؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kimura نمایش پست ها
      ز سی دی هاش داشی؟
      اره
      فقط عربی واعظی میتونه مفید باشه(فقط بحث ترجمش). دینیش هم خوبه.ولی خودت میدونی ک دینی ب کلاس و فیلم نیاز نداره بشین خط کتابو با کاغذا بجو و قورت بده

به معنی واقعی کلمه افتضاحن :/

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.اقا ما چه به اشتباه چه به درست رفتیم سی دی های حرف اخر خریدیم.اتفاقی مصاحبه انجمن با اقای امیر حسین رضایی دیدم که از حرف اخر زنگ زده بودن که ازشون بخواد بیاد برای رتبه برترهایی که با حرف اخر قبول شدن.درحالی که میدونیم اقای دکتر گفته بود من از هیچ سی دی شما استفاده نکردم و فقط کتاب خوندم.

صد رحمت به آریان حیدری و عربشاهی .
      این حرف آخر واقعا مسخره بازی درمیارن همشون (به جز واعظی و یوسفیان پور)
      واقعا کسی بوده که تونسته باشه صرفا با روشای من در آوردی منتظری 40 درصد ریاضی بزنه ؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      والله نمیدونم هنگیدم این ویس بشنوین.
      http://s9.picofile.com/file/8334077726/4_6012730528208257964.amr.html

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      په نه په فکر کردی اون ربطه برتر ها واقعیه؟
      ولی خوب اینطور هم نیست که به درد نخور باشه،زیستش خوبه،عربی و زبانش دبیرای خوب و معروفی هستن،ادبیات من قرابتش رو دارم میبنم بد نیست(بقیه مباحثش رو ندیدم) تعریف دینیش رو هم زیاد شنیدم.به عنوان کلاس و منبع آموزش میشه روشون حساب کرد ولی فقط در همین حد،انتظار معجزه نداشته باش

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین من سالی که یازدهم بودم چند تا از فیلماش رو دیدم و به نظرم خیلی کمک کننده بود واسم نه از جهت تستی و ... بلکه دیدگاهم به درس رو عوض کرد . اولین باری بود میدیدم با انیمیشن و روی یه ال ای دی بزرگ دارن ریاضی درس میدن و علاقمو به درسایی که بدم میومد زیاد کرد چون من تصویری بهتر یاد میگیرم... کلی بخوام بگم ریاضی و شیمیش محشره ... منتهی وقتی الان این سوالو میپرسی که چهار ماه مونده به کنکور ماجرا فرق میکنه، فکر نکنم امکان پذیر باشه که بخوای حتی یه دور فیلمارو ببینی و تستم بزنی.... من خودم با سرعت 2.5 برابر فیلمارو میدیدم با این حال کل تابستون طول کشید... الان اگه با یه کتاب درست حسابی و تست محور بیای جلو خیلی بهتره و جایی گیر کردی بری سریع از dvd ببینی.موفق باشی
      آغوشم بااازه ،مثا دهن مردم .
      ویرایش توسط DrDark13 : 29 بهمن 1399 در ساعت 19:35

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرف اخر که شیادی بیش نیست اینو همه میدونن
      همون دکتری هم که میگی اونا رو کوبیده و گفته بدرد نمیخورن برو کانال تلگراشو نگاه بکن ببین چه خبره
      یه تبلیغ هایی گذاشته پشمای کل جهان ریخته
      فقط نگفته من معجزه میکنم
      در کل کنکور بازار داغی شده که همه میخوان سرت کلاه بزارن و بچاپنت

چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من کاری به اقای رضایی ندارم دوستان خودم هم زیستش نتیجه گرفتند هم از فیزیکش هم از شیمیش درصدای خیلی خوبیم زدند .و خودمم دارم استفاده میکنم . حالا رتبه برتراشون راسته یا نه رو نمیدونم . اصلانم مهم نیست . همشون جزو معلم های شاخند

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستانم کنکور 98 دوماه به کنکور فقط دینیش رو دید از صفر صفر زد حدود 90 درصد . عربی و زبانشم معرکس

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      میدونم ولی میگم میشه تا عید تمومش کرد؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      باز بحث منابع آموزشی داغ شد و باز نظرات مختلف، گاها بد گاها خوب در انتها هم دعوا سر این که کدوم دزده کدوم شیاده و ...
      ببین دوست عزیز
      شما تا زمانی که منبع آموزشی رو صرفا یه بخشی از کار و برای شروع کار راه بنداز در نظر بگیری از نظر من هیچ منبعی بد نیست مگراین که بیاد مطالب رو صرفا به صورت تکنیک تستی آموزش بده که در این صورت بدرد نمیخوره چون این تکنیک ها اولا تعدادشون انقدر زیاد میشه که از یه جایی به بعد دیگه قدرت استفاده رو از دست میدی ، ثانیا فقط بخشی از سوالات قابل حلن با این تکنیک ها ، پس باید روش تشریحی رو بلد باشی بعدا بری سراغ روشای میان بر تا اگر 1 درصد خدا خواست و سوال رو طراح طوری داد که بتونی ازش استفاده کنی سر جلسه با تکنیک سریع تر از بقیه به جواب برسی که سالیان اخیر این سوالات خیلی کمتر شدن داخل کنکور.
      در مورد حرف آخرم ، از نظر آموزش ، زیست خوبی دارن ، مسائل شیمی خوبی داره ، عربی نسبتا خوبی داره برای نظام جدید (فلاح خیلی کاملتره) ، دینی خوبی داره به شرطی که متن کتاب در کنار آموزشی که یوسفیان میده فراموش نشه ، زبانش هم خوبه و آموزش کاملی داره. مابقی درس هاش وقتی منابع بهتری هستند پس عاقلانه اش اینه که از اونا استفاده کنی.
      منابع آموزشی صرفا 30 درصد کار کنکورن ، مابقیش دست تمرین و مرور و تست شما و مهارت آزمونی و صد البته حال و احوال درونی شماست.
      این تاپیک رو هم بخون:
      http://forum.konkur.in/thread75425.html
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دیدی همش از محمدرضا خوش رو حرف میزنن واسه تبلیغ 6040??? صفحه ش توی کانون موجوده یدونه عربی زیر هشتاد نداره اونوقت ادعا میکرد قبل از پروژه 6040 سی میزده

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خود همین امیر حسین رضایی از همشون کلاه بردار تره
      کانال تلگرامش بودم یه ماه مشاورم بود، هیچ نکته ی خاصی بهم اضافه نشد
      نود درصد مشاورا یکین. چه دانشجو پزکشی باشن چ نباشن...

راجب حرف اخر هم بگم که. برای عربی ترجمش خوبه وگرنه قواعدشو تر زده واعظی
      زیستشم خوبه تا حدودی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن